Kinijos VPN uždraudimo sprendimas: VPN, kurie vis dar veikia Kinijoje

Kinijos užkardaKinijos interneto ugniasienė yra legendinė. Tiek, kad Australijos sinologas Geremie Barmé 1997 m. Sukūrė terminą „Didžioji Kinijos ugniasienė“ (sutrumpintai GFW). Tai yra viena iš labiausiai ribojančių interneto strategijų pasaulyje. Dėl globalizacijos Kinijos vyriausybei sunku tvirtai laikytis savo piliečių. Vienas iš būdų, kaip žmonės pradėjo apeiti šiuos apribojimus, yra naudoti VPN. Kinijos kompanijos naudoja VPT verslui ne šalyje, todėl jie yra nepaprastai svarbūs ekonomikai.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Užuot praradusi kontrolę, vyriausybė nusprendė vėl imtis priemonių. Nuo 2018 m. Balandžio mėn. Jie užblokavo visas neteisėtas VPT paslaugas. Deja, jie rimtai atsižvelgia į vykdymo užtikrinimą. Kinai taip pat nebijo išleisti pinigų vykdydami tuos įstatymus. Jei jie pagaus jus naudodamiesi tarptautiniu tinklu privačiai arba naudodamiesi „nelegaliais kanalais“ ar susijusiomis paslaugomis be leidimo, jie jums sumokės baudą iki 15 000 juanių (2 178 USD). Tie, kurie tai daro ir iš to gauna pelną, bus baudžiami bauda, ​​o jų pelnas bus atitinkamai areštuotas.

Laimei, yra keletas žinomų VPT teikėjų, kurie padės jums išvengti draudimo. Jie veikia kelerius metus ir šlifuoja savo sistemas, kad atitiktų VPN vartotojų Kinijoje poreikius. Greitai pakalbėsime apie juos. Atminkite, kad jūs rizikuojate, kad vyriausybė jus pasivys. Gali būti papildomų padarinių, kurių neišvardinome, todėl būkite atsargūs. Pažvelkime į geriausius variantus dabar.

1. Geriausias Kinijos draudimo VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Naudodamiesi „ExpressVPN“, greita VPN prieiga ir „MediaStreamer“ veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie cenzūruoto turinio. Ši paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir padės jums apeiti Didžiąją Kinijos užkardą.

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMontas15 Mo.Refund
941603000„OpenVPN“, SSTP, L2TP, PPTPVPN programinė įranga12,95 USD99,95 USD30 dienų

Kaip matote aukščiau esančioje lentelėje, „ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti šimtais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Tai apima tokias vietas kaip Honkongas (nes ji yra arčiausia regione). Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir mėgautis turiniu, kurį esate įpratę matyti. Nėra jokių konkrečių nustatymų, kuriuos turite nustatyti papildomai.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto. Kadangi bandote apeiti draudimą Kinijoje, geriausias pasirinkimas yra naudoti serverį, esantį Honkonge. Ten esantys serveriai greičiausiai užtikrins geriausią greitį iš žemyninės Kinijos. Jei norite pasirinkti vieną, norėsite pasirinkti skirtuką „Viskas“, atidaryti Azijos ir Ramiojo vandenyno šalis, tada atidaryti Honkongą. Taip pat galite spustelėti skirtuką „Viskas“ ir paieškos laukelyje įvesti žodžius „Honkongas“. Kaip matote, mes išbandėme serverį Honkonge ir jo greitis buvo 57,33 Mbps.

„ExpressVPN“ Pekino greičio testas

Nors „ExpressVPN“ kaina yra didesnė nei kai kurių kitų sąraše esančių serverių, jie tikrai padės jums uždrausti VPN. Kai derinate tai su kitomis jų siūlomomis funkcijomis ir dideliu jų tinklu, paslauga turi didelę vertę. Tiesiog galite sujungti kompiuterį, nešiojamąjį įrenginį, maršrutizatorių ir žaidimų pultą („SmartDNS“) su viena VPN paskyra. 6,67 USD per mėnesį su 30 dienų garantija.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Kinijos draudimo VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvus, nes turi serverius, esančius visame pasaulyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo visame pasaulyje už labai gerą kainą.

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMėnesio metinis grąžinimas
59703300„OpenVPN“, PPTP, L2TP„Windows“11,95 USD69,00 USD30 dienų

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ siūlo geriausią paslaugų derinį pagal kainą. Žinoma, tikslas yra padėti jums išvengti VPN draudimo Kinijoje. Už geriausias kainas norėsite užsisakyti ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobiliąją programą, skirtą tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ priglobia daugybę serverių Honkonge. Lengviausias būdas pasirinkti konkretų serverio numerį yra programoje pasirinkti skirtuką „Serveriai“ ir surūšiuoti rezultatus abėcėlės tvarka. Tada galite slinkti žemyn ir pasirinkti bet kurį iš jų išvardytų serverių. Galite pamatyti įkėlimo laiko procentą ir atstumą iki kiekvieno serverio. Mes išbandėme Honkongo serverį ir nustatėme, kad jo našumas yra 34,51 Mbps.

„NordVPN Shenzhen“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Prisiregistruoti naudotis neribota VPN ir „SmartDNS“ paslauga galite tiesiog iš karto 2,99 USD per mėnesį su 30 dienų garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Kinijos draudimo VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Dėl neaiškios „IPVanish“ srauto funkcijos turėtumėte galėti naudotis jų paslauga, kad padėtumėte apeiti VPN draudimą. Norėdami pasiekti geriausią šalies greitį, siūlome prisijungti prie serverio Honkonge (nes jis yra arčiausias didelis Kinijos miestas). Kai tai padarysite, pamatysite, kad susisiekimas mieste yra greitas ir turėtų veikti tik tuo atveju, ką norite padaryti. Dėl šios savybės „IPVanish“ yra geras pasirinkimas naudoti Kinijoje.

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMontas12 Mo.Refund
60891200„OpenVPN“, „IKEv2“, L2TP, PPTPVPN programinė įranga7,50 USD58,49 USD7 diena

Kartu su daugybe serverių Azijoje, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas veikia gerai, kai greičio bandymams pasirenkame serverius Azijoje. Rasite kelias serverio vietas viso regiono šalyse. Galite pasirinkti tam tikrą vietą arba individualų serverį.

„IPVanish“ yra 19 serverių Honkonge (artimiausias serveris regione) ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Kaip bebūtų keista, jie Honkonge pateikia serverius dviem skirtingais būdais. Nors juos galite rasti pasirinkę Kiniją, tada Honkongą, taip pat galite rasti kitą rinkinį, jei kaip šalį pasirinksite Honkongą. Išbandėme „IPVanish“ serverį Honkonge, „hkg-c18“, ir nustatėme, kad greitis yra 35,70 Mbps.

IPVanish Chengdu greičio testas

Kalbant apie vertę, „IPVanish“ sunku įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Tai tinka teisingam 4,87 USD per mėnesį metiniame plane. Nariams taikoma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „IPVanish“

4. Geriausias Kinijos draudimo VPT: „VyprVPN“

VyprVPN

„VyprVPN“ komanda yra įsikūrusi iš Ostino, Teksaso, ir turi ilgą istoriją kovodama už vartotojo interneto privatumą. Jie kelerius metus šeimininkavo metinėje privatumo grupėje SXSW ir netgi praleido laiką Vašingtone, lobistinėje veikloje dėl privatumo reformų. Rasite, kad VPN paslauga atitiktų jų vertybes.

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMėnesio metinis grąžinimas
4757700„OpenVPN“, PPTP, L2TP„Windows“14,99 USD74,99 USD30 dienų

Priklausomai nuo to, kurią abonementą pasirinksite, pastebėsite keletą papildomų „VyprVPN“ funkcijų. „VyprVPN Premium“ plane yra 5 vienalaikiai ryšiai, „VyprVPN Cloud“ ir „Chameleon“ protokolas. Jų „Cloud“ funkcija leidžia valdyti savo VPN serverį debesyje, o „Chameleon“ protokolas padės jums apeiti Kinijos VPN draudimą..

„VyprVPN“ klientas nesuteikia galimybės pasirinkti konkretaus serverio prisijungiant prie jo Honkonge. Vietoj to, jūs norite pakeisti vietą į Honkongą. Iš ten. klientas automatiškai sujungs jus su geriausiu VPN serveriu Honkonge. Kadangi galite pasirinkti konkretų protokolą, jie siūlo naudoti savo nuosavybės protokolą, kurį jie vadina chameleonu. Prisijungę prie serverio Honkonge mums pavyko pasiekti 19,68 Mbps spartos atsisiuntimo greitį.

„VyprVPN Wuhan“ greičio testas

„VyprVPN“ maloniai pasiūlė mūsų lankytojams 25% nuolaidą. Kuponas yra didesnis nei įprastos nuolaidos. Galite mėgautis neribotu VPN ir „VyprVPN Cloud“ tik už 12,95 USD per mėnesį arba 60 USD per metus. Metinė sąskaita yra teisinga 5,00 USD per mėnesį. Naujiems vartotojams taikoma 3 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „VyprVPN“

Ir jūs turite geriausias galimybes padėti jums išvengti VPN draudimo Kinijoje. Visi šie pasirinkimai turėtų veikti jūsų tikslams. Tiesiog būkite atsargūs, kai naudojate tokią paslaugą šalyje dėl VPN draudimo.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map