Aukso taurėCONCACAF yra futbolo (futbolo) klubų konfederacija Šiaurės ir Centrinėje Amerikoje. Įkurta 1961 m., Ji yra 3-oji sėkmingiausia FIFA konfederacija pasaulyje. 2019 m Aukso taurė žais 16 komandų ir bus rengiamos 15 skirtingų vietų Šiaurės Amerikoje, pradedant birželio 15 d., o finalas bus žaidžiamas liepos 7 d. Įspūdingos pergalės praėjusiame „Auksinės taurės“ finale metu JAV gali sukelti šiek tiek daugiau susidomėjimo nei įprasta šiame čempionate. Ar JAV komanda galės pakartoti? Nusiteik žiūrėti. Rungtynės laikomos išankstinėmis pasaulio taurės, vyksiančios 2022 m. Katare, pirmtakais. Dėl komandų, žaidžiančių turnyre, televizijos transliacija yra nemaža. Galite žiūrėti „CONCACAF Gold Cup“ tiesiogiai internetu iš bet kurios vietos, naudodami VPN.

Pažvelkime į 12 komandų, konkuruojančių šiame renginyje. Atkreipkite dėmesį, kad gali būti pateiktas Auksinės taurės varžybų tvarkaraštis čia. Pirmosios dvi varžybos, vyksiančios birželio 15 d. „Rose Bowl“, bus Kanada prieš Martiniką, po to vyks Meksika ir Kuba..

  • A grupė – Meksika, Kanada, Martinika, Kuba
  • B grupė – Kosta Rika, Haitis, Nikaragva, Bermudai
  • C grupė – Hondūras, Jamaika, Salvadoras, Cuacao
  • D grupė – JAV, Panama, Trinidadas ir Tobagas, Gajana

Kalbant apie televiziją, daugybė šalių taurę transliuoja. JAV „Fox“ ir „Univision“ pasiūlys aprėptį. Kanadoje tai yra „Sportsnet World“, o Meksikoje – „Televisa“ ir „TV Azteca“. Visos stotys yra „premium“ kanalai, taigi, jei norėtumėte žiūrėti šių rungtynių transliacijas ne tam skirtose vietose, jums reikės mokamos prenumeratos ir VPN. Stebėkite, ar jūsų mėgstamiausia komanda sugebės patekti į finalą ir parnešti namo Auksinę taurę.

Nesvarbu, ar esate už savo gimtosios šalies atostogų, ar persikraustydami, būdas yra „Virtual Private Network“ paslauga. Paprasčiau tariant, tai leidžia prisijungti prie kitos srities, kurioje nesate, prisijungdami prie tos šalies serverio. Be to, VPN užtikrintų jūsų naršymo šifravimo lygį, ty jūsų duomenys būtų saugūs, nesvarbu, ką darote..

Taigi, pavyzdžiui, jei esate iš JAV ir keliaujate į užsienį, naudodamiesi VPN žiūrėtumėte žaidimus, kurie yra rodomi JAV. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie serverio JAV, o ten, kur jį turite, galite žiūrėti žaidimus internetu. Tą patį galima pasakyti apie bet kurią šalį, į kurią keliaujate ar iš kurios, ir štai kaip.

Geriausias VPT, skirtas transliuoti CONCACAF aukso taurę

Pirmiausia norėsite rasti patikimą VPN paslaugą. Tokiu atveju norėsite vieno su greitais VPN serveriais, atsižvelgiant į tai, iš kur norite žiūrėti. Kadangi turite keletą kanalų, iš kurių galite pasirinkti, mes dalinsimės VPN teikėjais dideliais tinklais. Visos trys šios paslaugos mūsų svetainės vartotojams pasiūlė didelę nuolaidą. Sutaupykite iki 60% nuolaidos neribotam VPT, kad atblokuotumėte kanalus ir apsaugotumėte privatumą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudotis VPN stebint „CONCACAF“ aukso taurę

Mes panaudosime „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą tiesiogiai transliuoti Aukso taurės varžybas. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Mobiliųjų įrenginių vartotojai gali atsisiųsti „iOS“ ir „Android“ programas. Jūs netgi galite prijungti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. Visa jūsų komunikacija bus siunčiama per VPN, kuris palaiko tokius įrenginius kaip žaidimų pultai ir srautinių transliacijų dėžės. Jie netgi turi programą, skirtą „Amazon Fire TV“ įrenginiams.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Gaukite „ExpressVPN“

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu. Atminkite, kad mes naudojame vaizdus iš JAV serverių, nes daug „Gold Cup“ aprėpties yra geografiškai ribojami JAV.

„ExpressVPN“ serverio vietos

  • Kadangi dauguma Amerikos kanalų pasiekiami tik JAV, norėsite pasirinkti serverį JAV. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visoje JAV.
  • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
  • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
  • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tiesiog taip paprasta naudotis VPN. Dabar, kai jūs turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite naršyti internete ir prisijungti prie „Fox“ naudodamiesi labai patikimu ryšiu, tarsi būtumėte ten iš tikrųjų. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį. Prisijunkite prie serverio Jungtinėje Karalystėje, kad galėtumėte žiūrėti „BT Sports“, Australijoje – „Setana Sports“, arba Kanadoje, kad galėtumėte žiūrėti „Sportsnet“ per 2019 metų „CONCACAF“ aukso taurės varžybas..

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Mėgaukitės visais jauduliais per 2019 metų „CONCACAF“ aukso taurę. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis turnyro varžybomis iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me