AIBA pasaulio moterų bokso čempionatasAIBA moterų pasaulio bokso čempionatas (Tarptautinė bokso asociacija „Amatuer“) yra kas dvejus metus vykstantis bokso turnyras, prasidėjęs 1974 m. Tačiau moterų versija neprasidėjo iki 2001 m. Šiemet 2019 metų versija prasidės spalio 3 d., O įvyks spalio 13 d. Ulan-Ude, Rusijoje. Šio turnyro aprėptį galite žiūrėti internete, su sąlyga, kad galėsite prie jo prisijungti. Jei esate šalyje, kuri turi prieigą prie jos, esate pasiruošę. Jei neturite prieigos prie jo, turėsite prisijungti prie VPN.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip iš bet kur stebėti 2019 m. AIBA moterų pasaulio bokso čempionatus

Vėlgi, jūs turite pradėti nuo prieigos prie bokso transliacijos svetainė.

 1. Užsiregistruok „ExpressVPN“ (apima 30 dienų nerizikingą pinigų grąžinimo garantiją)
 2. Atsisiųskite ir įdiekite „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį
 3. Prisijunkite prie VPN serverio JAV, kad tikrai galėtumėte gauti aprėptį.
 4. Mėgaukitės tiesiogine transliacija iš AIBA moterų pasaulio bokso čempionatų.

2019 m. AIBA moterų pasaulio bokso čempionatas

2019 m. Alanos moterų pasaulio bokso čempionatas vyks Ulan Ude, Rusijoje, skirtingose ​​svorio klasėse. Pažvelkime į juos. Žinoma, tai yra kg.

 • 45–48 kg (lengvas skraidymas)
 • 51 kg (skrendantis svoris)
 • 54 kg (bantamo svoris)
 • 57 kg (plunksnos)
 • 60 kg (lengvas)
 • 64 kg (lengvas suvirinimas)
 • 69 kg (daugiasvoris)
 • 75 kg (vidutinis svoris)
 • 81 kg (lengvasis sunkiasvoris)
 • 81+ kg (sunkiasvoris)

Neseniai vykstant boksui, AIBA moterų bokso čempionatas nuolat auga. Nors svetainė apima daugybę skirtingų šalių, jei esate ne peržiūros srityje, turite prisijungti prie VPN. Siūlome prisijungti prie VPN JAV, kad galėtumėte stebėti 2019 m. AIBA moterų pasaulio bokso čempionatą. Priešingu atveju jums gali būti ir bus blokuota geografija.

Kaip naudoti VPN stebint 2019 m. AIBA moterų pasaulio bokso čempionatus

Mes naudosime „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą transliuojant 2019 metų AIBA moterų pasaulio bokso čempionatą. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN Windows“ klientas

 • Pasirinkite serverio vietą. Siūlome naudoti serverį JAV. Kaip minėjome, taip yra todėl, kad būsite blokuoti regiono ribų. Todėl galite pamatyti, kad mes pasirinkome serverį Atlantoje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio kitame regione.

Tam viskas yra. Dabar, kai jūs turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio Jungtinėse Valstijose, galite naršyti internete taip, tarsi ten būtumėte. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį. Prisijunkite prie serverio Jungtinėje Karalystėje, norėdami žiūrėti „Sky Sports“ ar Australiją, jei norite žiūrėti transliaciją tame regione.

Geri VPT teikėjai atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Mėgaukitės visais 2019 metų AIBA moterų pasaulio bokso čempionato jauduliais ir pažiūrėkite, kuris iš kovotojų pasirinks pergalę. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų džiaugtis šiuo puikiu bokso čempionatu iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausius pasiūlymus, vadovus ir naujienas.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me