Edvardo Snowdeno veiksmai buvo švenčiami praėjusią naktį, kai „Citizenfour“ dokumentinis filmas laimėjo akademijos apdovanojimą. „Oskaras“ atiteko Laurai Poitrai, vienai pagrindinių figūrų dokumentuojant Snowdeno veiksmus. Laura susitiko su Snowdenu Honkonge kartu su Glenu Greenwald. Jie filmavo aptardami informaciją, kurią Snowdenas skleidė pasauliui. Žiūrėkite „Citizenfour“ 4 kanale JK naudodami VPN.

„Citizenfour“

Nors „Citizenfour“ laimėjo „Oskarą“, jis buvo parodytas tik ribotai. Dar neturėjau galimybės žiūrėti dokumentinio filmo, bet labai laukiu. „Citizenfour“ planuojama parodyti HBO šį vakarą 21.00 val. EST ir 4 kanale JK trečiadienio vakarą. Aš negirdėjau, kai HBO pridės dokumentinį filmą prie savo „HBO Go“ paslaugos. Aš rekomenduočiau naudoti VPT arba Išmanusis DNS žiūrėti „Citizenfour“ 4 kanale.

Kaip naudoti VPN, kad būtų išvengta geografinių blokų

Kai mes kalbame apie „Citizenfour“ žiūrėjimą „HBO Go“, „Channel 4“ ar kitose vietose, turite atsiminti geografinius blokus. Turinio tiekėjai, tokie kaip HBO, „Channel 4“, „Netflix“, „Hulu“, priversti turinio savininkus blokuoti vartotojus už geografinio regiono ribų. Tai reiškia, kad negalite mėgautis savo mėgstamiausiomis „Netflix“ JAV laidomis keliaudami į užsienį. Bent jau ne be VPN. Kai prisijungsite prie jūsų pasirinktos šalies VPN serverio, teikėjas jums paskirs vietinį IP adresą. Tai leis jums laisvai žiūrėti turinį toje šalyje. Tokiems kanalams kaip „HBO“ ir „Netflix“ vis dar reikia užsiprenumeruoti. Tuo tarpu kiti, įskaitant 4 ir 4 kanalus, ne.

„Citizenfour“ siužetinė linija

Čia pateiktas filmo siužeto fragmentas iš IMDB:

2013 m. Sausio mėn. Laura Poitras pradėjo gauti anoniminius užšifruotus elektroninius laiškus iš „CITIZENFOUR“, kuris teigė turįs įrodymų apie NSA, bendradarbiaudamas su kitomis žvalgybos agentūromis visame pasaulyje, vykdomas neteisėtas slapto stebėjimo programas. Po penkių mėnesių ji kartu su žurnalistais Glenn Greenwald ir Ewen MacAskill išskrido į Honkongą pirmiesiems iš daugelio susitikimų su vyru, kuris paaiškėjo kaip Edwardas Snowdenas. Ji atsinešė savo fotoaparatą. Gautas filmas yra istorija, sklindanti prieš mūsų akis.

Geriausias VPN, skirtas „Citizenfour“

Pirmiausia norėsite rasti patikimą VPN paslaugą. Tokiu atveju norėsite vieno su greitais VPN serveriais Jungtinėje Karalystėje. Yra keletas VPN, iš kurių galima pasirinkti. Čia yra keletas mūsų mėgstamiausių.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN, norint žiūrėti „Citizenfour“

Aš panaudosiu „IPVanish“ kaip naudoti VPN paslaugą žiūrėti „Citizenfour“ dokumentinį filmą. Pirmiausia norėsite atsisiųsti jų klientą. „IPVanish“ siūlo nemokamą programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „IPVanish“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„IPVanish Windows“ kliento v2.0

  • Pasirinkite serverio vietą. Aš rekomenduoju pasirinkti Londoną, Mančesterį arba Notingemą.
  • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“ naudojame „OpenVPN“ (UDP). Jie taip pat palaiko PPTP ir L2TP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN“, kad būtų užtikrinta geriausia privatumo apsauga.
  • Spustelėkite prisijungti. Po kelių sekundžių viršuje esantis mygtukas pasikeis į žalią ir pasirodys „Atjunkite“. Taip pat pastebėsite, kad serverio vieta ir IP adresas rodomi kliento viršuje.
  • Prisijungę būsite JK, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galime pasiekti bet kurią svetainę, lyg sėdėtume Londone. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JAV ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tam viskas yra. Dabar, kai jūs turite IP adresą iš JK „IPVanish“ serverio, galite naršyti internete taip, tarsi ten būtumėte. Prisijungimas prie serverio JAV suteiktų visišką prieigą ir prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Amazon Instant“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV.

Žiūrėkite „Citizenfour“ dokumentinį filmą ir sužinokite daugiau apie Edwardą Snowdeną „Channel 4“ kanale šį trečiadienio vakarą. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie taip pat galėtų džiaugtis žiūrėdami dokumentinį filmą. Sekite mus @VPNFan už naujausias VPN apžvalgas ir populiariausių teikėjų reklamas.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me