Stebėkite „Formulės 1“ lenktynes ​​naudodamiesi VPN

„Formulės Onw“ lenktynės„Formulės-1“ lenktynės yra Europos automobilių lenktynės, prasidėjusios 1920-aisiais. Nuo tada lenktynės bėgant metams pastebėjo įvairius pokyčius. Šiais metais sezonas prasideda kovo 15 d. Australijoje, o baigiasi lapkričio 29 d. Abu Dabyje. Yra daug klausimų, išliekančių sezonui, ir galite lažintis, kad šie metai bus tokie pat jaudinantys kaip ir ankstesni metai. Stebėti varžybų transliaciją yra keletas variantų, tačiau naudodamiesi VPN galite žiūrėti iš bet kurios vietos.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN, norint stebėti „Formulės 1“ lenktynes

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą stebint F1 lenktynes. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN UK“ serveriai

 • Pasirinkite serverio vietą. Norėdami transliuoti BBC lenktynes, turite naudoti serverį JK. Kaip minėjome, taip yra todėl, kad būsite blokuoti regiono ribų. Todėl galite pamatyti, kad pasirinkome serverį Londone.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar JK turite IP adresą, kiek kas nors gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio kitame regione.

Tai padaryti tiesiog paprasta. Stebėti lenktynes ​​naudojant „BBC Sports“ yra lengva, naudojant šį metodą. Jei esate iš JAV ir turite prieigą prie prisijungimo, galite prisijungti prie ESPN Play stebėti 2019 m. „Formulės-1“ lenktynių transliacijas.

Kaip matote, VPN paslaugos atveria vartus į turinį, kuris paprastai būtų blokuojamas geografiškai. Ši paslauga gali ne tik stebėti lenktynes, jei gyvenate ne JAV, bet ir naudotis populiariomis JAV paslaugomis, tokiomis kaip „Hulu“ ir „Pandora“. Žinoma, jums reikės paskyros tokiems dalykams kaip „Hulu“, tačiau VPN suteikia jums prieigą prie paslaugos. Tą patį galima pasakyti apie bet kurią vietą.

„Formulės-1“ renginiai

Pastaruosius kelerius metus „Formulės-1“ lenktynėse dominuojanti jėga buvo britų lenktynininkas Lewisas Hamiltonas. Jo komandos draugas Nico Rosbergas užėmė antrą vietą. Aišku, kad „Mercedes“ komanda buvo ta komanda, kuri įveikė. Įdomu, kad dviejų lenktynininkų automobilių sąrangos yra nepaprastai panašios. Kitaip tariant, tai priklauso nuo vairavimo stiliaus.

Paprastai Hamiltonas buvo tas, kuris laimėjo lenktynes, nes labiau jautėsi lenktynėms. Taip nėra mechaninio „Botto“ atveju. Ar Hamiltonas vėl galės dominuoti aikštėje? Ar kažkas kitas imsis iššūkio britų lenktynininkui? Ar Bottas galėtų perimti Hamiltono laikomą karūną? Ar Maxas Verstappenas uždirbs savo pirmąjį F1 čempionatą? Į šiuos klausimus ir dar keletą klausimų bus atsakyta šį sezoną. Čia yra lenktynių sąrašas ir datos.

„RoundGrand PrixDateLocationWinner“
1Australijos didysis prizasKovo 15 dMelburnas
2Bahreino didysis prizasKovo 22 dSakhir
3Vietnamo didysis prizasBalandžio 5 dHanojus
4Olandijos didysis prizasGegužės 3 dZandvoortas
5Ispanijos didysis prizasGegužės 10 dBarselona
6Monako Grand PrixGegužės 24 dMonakas
7Azerbaidžano Grand PrixBirželio 7 dBaku
8Kanados Grand PrixBirželio 14 dMonrealis
9Prancūzijos didysis prizasBirželio 28 d„Le Castellet“
10Austrijos didysis prizasLiepos 5 dSpielbergas
11Didžiosios Britanijos didysis prizasLiepos 19 dSilverstone
12Vengrijos didysis prizasRugpjūčio 2 dBudapeštas
13Belgijos didysis prizasRugpjūčio 30 d„Spa-Francorchamps“
14Italijos didysis prizasRugsėjo 6 dMonza
15Singapūro didysis prizasRugsėjo 20 dSingapūras
16Rusijos didysis prizasRugsėjo 27 dSočis
17Japonijos didysis prizasSpalio 11 dSuzuka
18Jungtinių Valstijų Grand PrixSpalio 25 dAustinas
19Meksikos Grand PrixLapkričio 1 dMeksikas
20Brazilijos didysis prizasLapkričio 15 dSan Paulas
21Abu Dabio didysis prizasLapkričio 29 dJaso sala

Norėdami stebėti šias lenktynes, turite keletą galimybių. „Formulė-1“ yra didelė pramonė, todėl mes taip pat turime kanalų, kurie transliuos lenktynes, sąrašą. Kai kurie yra nemokami, kiti – papildomi kanalai.

„RegionChannelSubscription“
Reikalinga kalba
AustralijaVienąNeAnglų
Kroatija„MAXtv To Go“TaipKroatas
SuomijaMTV3TaipSuomių
VokietijaRTLNeVokiečių kalba
„Sky Sportas“TaipVokiečių kalba
Japonija„Fuji TV Next“TaipJaponų kalba
Rumunija„Dolce Sport“TaipRumunų
Ispanija„Antena 3“ / „Esport 3“TaipIspanų kalba
Švedija„Viasat“TaipŠvedų
Jungtinė Karalystė4 kanalasNeAnglų
„Sky Sports“TaipAnglų
Jungtinės ValstijosESPN PlayTaipAnglų
Vienybė deportuojaTaipIspanų kalba

Nenorėsite praleisti akimirkos iš šių epinių lenktynių ir neprivalote, kol naudojate VPN. Dabar pakalbėsime apie tai, kaip jūs galite juos peržiūrėti bet kurioje vietoje. Žemiau mes naudosime BBC transliaciją. Taip yra todėl, kad jų aprėptis yra labai išsami ir turi daug specialių funkcijų, tokių kaip automobilių lenktynių laikas ir kitos.

Mėgaukitės jauduliu 2020 m. „Formulės 1“ lenktynėse ir stebėkite, ar mūsų du mėgstamiausi konkurentai atitiks ankstesnių sezonų įspūdžius. Ar Hamiltonas gali išlaikyti savo dominavimą, ar jam teks atsisakyti karūnos? Dalydamiesi šiuo įrašu su draugais, jie gali mėgautis „Formulės-1“ sezonu iš bet kurios vietos su jumis. Būtinai sekite paskui mus @VPNFan vadovams ir VPN sandoriams.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map