JAV mėgėjų golfo čempionatasŠiemet įvyksta 119-asis JAV mėgėjų čempionatas, kai viso pasaulio golfistai varžosi Pinehurst kurorte, esančiame Pinehurst, Šiaurės Karolina. Renginys vyks rugpjūčio 12-18 dienomis. Galite tikėtis, kad veiksmas šį savaitgalį tikrai sušils, nes sekmadienį vainikuosis naujas čempionas. Tai yra puikus kelias, kurį turi pasirinkti golfo mėgėjai, dirbdami savo kelią link PGA turo. Jums garantuojama, kad kurdami pamatysite kai kurias būsimas žvaigždes. Atsižvelgiant į jauną PGA superžvaigždžių, tokių kaip Jordanas Spiethas, amžių ir „Tiger Woods“ sėkmę, nėra sunku suvokti, kaip šių dienų mėgėjams netrukus gali būti labai sėkminga kelionė. Stebėkite visus JAV mėgėjų golfo čempionato veiksmus kartu su VPN.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

2019 m. U. S. mėgėjų golfo čempionatas bus transliuojamas per televiziją, pradedant 64 rungtynių etapu trečiadienį ir baigiant čempionato rungtynėmis sekmadienį. Štai visas transliuotų kanalų ir laiko keitimas. Pastebėsite, kad USGA ketina transliuoti tam tikras premijas ketvirtadienį ir sekmadienį.

„DateChannelTimeCoverage“
Trečiadienis„Fox Sports“15–18 val. EDT64 turas
KetvirtadienisUSGA.org11-13 EDTPremijos padengimas
Ketvirtadienis„Fox Sports“15–18 val. EDT32 turas & 16
Penktadienis„Fox Sports“15–18 val. EDTKetvirtfinalis
ŠeštadienisLapė15–18 val. EDTPusfinaliai
SekmadienisUSGA.org11: 15-1: 15 val. EDTPremijos padengimas
SekmadienisLapė15–18 val. EDTČempionatas

Kadangi pagrindiniai JAV mėgėjų golfo čempionato transliavimo kanalai yra „Fox“ ir „Fox Sports“, jums reikės kabelinės ar palydovinės abonemento, kad galėtumėte žiūrėti didžiąją dalį veiksmo. Tačiau USGA.org ketvirtadienį ir sekmadienį turės tam tikrą premiją. Jei esate JAV ir turite galiojantį prisijungimo duomenis, žiūrėti turnyrą bus paprasta. Problema iškyla, jei renginio metu jūs keliaujate už JAV ribų. Tokiu atveju norėtumėte prisijungti prie VPN serverio JAV, kad išvengtumėte geografinių apribojimų, kurie priešingu atveju neleistų jums tiesiogiai žiūrėti įvykio. Tas pats pasakytina ir apie kitas populiarias transliavimo svetaines, tokias kaip „Amazon“, „Hulu“, „Sling TV“ (ESPN) ir daugybę kitų kanalų..

Laimėti JAV mėgėjų golfo čempionatą reiškia automatinį kvietimą į „Master’s“ turnyrą, „U. S. Open“ ir „The Open Championship“ (dar vadinamą „British Open“). Lenktynininkas gauna kvietimą žaisti ir „Master’s“, ir JAV. Atidaryti taip pat. Nereikia nė sakyti, kad geriausi golfo mėgėjai padarys viską, ką gali, kad užsitikrintų teisę žaisti „Master’s’s“ žaidynėse Augusta mieste kitų metų balandį. Iš ten kas žino, ką gali atnešti ateitis. Galbūt šių metų turnyre rasime kitą „Jordan Spieth“ ar „Tiger Woods“. Garsūs golfo žaidėjai, įskaitant Bobby Jonesą ir Tigerį Woodsą, kelis kartus laimėjo JAV mėgėjų čempionatą, o po to laimėjo keletą didžiųjų PGA turų..

Golfas nebėra tas pats sportas, koks buvo vienu metu. Galime padėkoti keliems golfininkams už požiūrio pasikeitimą. Daugelis nesuvokia, kiek „Tiger Woods“ pakeitė „Golf“ žaidimą. Šiandien golfo žaidėjai yra atletiškesni. Dabar įprasta girdėti, kaip žaidėjai treniruojasi sporto salėje jėgos treniruotėms ar širdies ir kraujagyslių darbui. Iš tiesų, sportas tapo labiau prieinamas visiems. Galite tikėtis pamatyti įvairaus amžiaus ir įvairaus gyvenimo lygio žaidėjus.

Kaip naudoti VPN stebint JAV mėgėjų golfo čempionatą

Mes panaudosime „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą žiūrėti JAV mėgėjų golfo čempionatą. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Mobiliųjų įrenginių vartotojai gali atsisiųsti „iOS“ ir „Android“ programas. Jūs netgi galite naudoti maršrutizatoriaus programą „ExpressVPN“, kad apsaugotumėte kiekvieną savo tinklo įrenginį. Visa jūsų komunikacija bus siunčiama per VPN, kuris palaiko tokius įrenginius kaip žaidimų pultai ir srautinių transliacijų dėžės. Jie netgi turi programą, skirtą „Amazon Fire TV“ įrenginiams.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu. Taip pat galite žiūrėti savo mėgstamame mobiliajame ar srautinio perdavimo įrenginyje.

„ExpressVPN“ serverio vietos

  • „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą visame pasaulyje. Pasirinkite šalį, kurioje norite žiūrėti transliaciją. Tarp populiarių pasirinkimų yra JAV, JK ir Vokietija.
  • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
  • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
  • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai jūs turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite naršyti internete arba žiūrėti JAV mėgėjų golfo čempionatą taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį, todėl susisiekite su JK, norėdami BBC transliuoti įvykius.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Paslauga, skirta naudoti už JAV ribų, gali padėti atblokuoti tokias populiarias paslaugas kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis tiek reikia tokių paslaugų kaip „Netflix“ paskyros, tačiau VPT padės žiūrėti amerikiečių laidas ir filmus „Netflix“, tarsi būtumėte fiziškai ten ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Mėgaukitės visais jauduliais per 2018 metų U. S. mėgėjų čempionatą. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis visais veiksmais iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me