„Netflix“ ketina pristatyti savo populiarią transliacijos paslaugą Australijoje.  „Netflix“ Australijoje planuojama pradėti kovo 24 d. Nors oficiali kaina ir kanalas dar nebuvo išleisti, atrodo, kad jie buvo paskelbti Imgur ir „Reddit“ šiandien. Jei nutekėjimas yra teisingas, australai gali tikėtis, kad paslauga bus teikiama nuo 9,99 iki 14,99 USD per mėnesį. Akivaizdu, kad turinio biblioteka yra ribota. Tai paliks daug vartotojų norinčių daugiau. Laimei, jūs galite žiūrėti „Netflix US“ iš Australijos. Mėgaukitės daugiau judesių ir TV laidų iš ne JAV.

Australija

Trumpai apžvelgiame nutekėjusią kainą. Jei faktinė kaina ar funkcijos skiriasi, būtinai atnaujinsime įrašą. Visos kainos nurodytos Australijos doleriais.

  • Standartinė raiška 1 ekrane vienu metu – 9,99 USD
  • Didelės raiškos (HD) 2 ekranuose vienu metu – 11,99 USD
  • Ypač aukštos raiškos (4K) 4 ekranuose vienu metu – 14,99 USD

„Netflix Australia“ silpnybė yra turimų pavadinimų skaičius. Remiantis tuo, ką skaitėme iki šiol, tikimasi, kad išleidžiamų pavadinimų skaičius bus apie 1600. Palyginti su skaičiumi, artimesniu 10 000 pavadinimų, skirtų žiūrovams JAV. Atsakymas į prieigą prie daugiau turinio yra naudojant VPN. Prisijungę prie VPN serverio galite žiūrėti JAV „Netflix“ turinį Australijoje arba iš bet kurios kitos pasaulio vietos.

„Netflix“ siūlo daugiau nei 15 000 pavadinimų, kuriuos galima transliuoti tarp palaikomų regionų. Triukas yra galimybė perjungti regionus bet kuriuo metu. Naudodamiesi VPN galite pasirinkti VPN serverį toje šalyje, kurioje yra filmas ar filmas daugiauflicks.com padės surasti turinį kiekviename regione. Tai leis jums ieškoti turinio keliose šalyse, įskaitant Argentiną, Austriją, Belgiją, Braziliją, Kanadą, Kolumbiją, Daniją, Suomiją, Vokietiją, Airiją, Liuksemburgą, Meksiką, Nyderlandus, Norvegiją, Švediją, Šveicariją, JK ir JAV. Esu tikras, kad Australija ir Naujoji Zelandija įtrauks į sąrašą.

Geriausias JAV tinklo „Netflix“ transliavimo VPN

Pirmiausia norėsite rasti patikimą VPN paslaugą. Tokiu atveju norėsite vieno, turinčio greitus VPN serverius JAV ir kituose „Netflix“ regionuose, žiūrėti filmus ir laidas skirtingose ​​šalyse. Tai gana susiaurina galimybes. Laimei, yra keletas gerai žinomų VPN, turinčių didelius tinklus ir našius.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žiūrėti JAV „Netflix“

Aš panaudosiu „IPVanish“ kaip naudoti VPN paslaugą „Netflix“ JAV ir kituose regionuose žiūrėti. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „IPVanish“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „IPVanish“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„IPVanish Windows“ kliento v2.0

  • Pasirinkite serverio vietą. Mes pasirinkome Atlantą, tačiau „IPVanish“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
  • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“ naudojame „OpenVPN“ (UDP). Jie taip pat palaiko PPTP ir L2TP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN“, kad būtų užtikrinta geriausia privatumo apsauga.
  • Spustelėkite prisijungti. Po kelių sekundžių viršuje esantis mygtukas pasikeis į žalią ir pasirodys „Atjunkite“. Taip pat pastebėsite, kad serverio vieta ir IP adresas rodomi kliento viršuje.
  • Dabar esame JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galime pasiekti bet kurią svetainę, lyg sėdint Atlantoje. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio Kanadoje ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tam viskas yra. Dabar, kai jūs turite IP adresą iš „IPVanish“ serverio JAV, galite naršyti internete taip, tarsi ten būtumėte. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį. Prisijunkite prie serverio Jungtinėje Karalystėje, norėdami žiūrėti „BBC iPlayer“ ar kitą šalį, kad galėtumėte žiūrėti tuos „Netflix“ regionus.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Mėgaukitės žiūrėdami JAV „Netflix“ iš Australijos. Būtinai patikrinkite ir kitus regionus. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis „Netflix“ pilnu filmų ir originalių laidų iš bet kurios pasaulio vietos katalogu naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me