Stebėkite pasaulio jaunių ledo ritulio čempionatą su VPN

Jaunių ledo ritulio čempionatas2020 m. Pasaulio jaunių ledo ritulio čempionatas šiemet rengiamas 44-ąjį kartą. Šiais metais IIHF pasaulio jaunių čempionatas vyks Čekijoje. Žaidimai bus žaidžiami Ostravo „Aréna“ mieste Ostravoje ir „Werk“ arenoje Třinec mieste. Čekija čempionatą surengė jau keturis kartus. Atsižvelgiant į ilgalaikį ledo ritulio populiarumą regione, renginys tikrai bus populiarus. Stebėkite veiksmą iš bet kurios pasaulio vietos naudodami VPT.


Preliminarus turas prasidės 2019 m. Gruodžio 26 d., Žaidžiant aukso medalį, kuris bus žaidžiamas 2020 m. Sausio 5 d. Tai suteiks jums pusantros savaitės stebėti ir sekti geriausius jauniausius pasaulio ledo ritulio žaidėjus. Stebėkite, kaip jūsų mėgstamiausia komanda varžosi dėl aukso. TSN transliuoja renginį Kanadoje. Kartu su NHL tinklu JAV ir kitais tinklais visame pasaulyje. Vėliau pateiksiu visą sąrašą.

Kodėl jums reikalinga VPN paslauga?

Jei skaitote šį įrašą iš Kanados ar JAV, žaidimų žiūrėjimui jums nereikės VPN. Tačiau jei jūs gyvenate ar keliausite už JAV ir Kanados ribų, tada VPN padės atblokuoti geografinius apribojimus. Tinklai blokuoja žmones už šalies ribų. VPT suteiks jums IP adresą kitoje šalyje, kuris atveria turinį taip, lyg jūs sėdėtumėte toje šalyje.

Geriausias pasaulio jaunių ledo ritulio čempionato VPT

Pirmiausia norėsite rasti patikimą VPN paslaugą. Tokiu atveju norėsite vieno, turinčio greitus VPN serverius, stebėti visus veiksmus. Tai gana susiaurina lauką. Laimei, mūsų mėgstamiausias VPT renginio metu siūlo nuolaidą.

Yra keli tinklai, kurie transliuos turnyrą. Siekdami šių instrukcijų, mes naudosime NHL tinklą JAV.

 1. Užsiregistruok „ExpressVPN“ (apima 30 dienų nerizikingą pinigų grąžinimo garantiją)
 2. Atsisiųskite ir įdiekite „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį
 3. Prisijunkite prie VPN serverio JAV, kad gautumėte aprėptį.
 4. Apsilankykite NHL tinkle ir nudžiuginkite savo mėgstamą komandą dėl pergalės.

Kaip naudoti VPN stebint čempionatą

Norite daugiau pagalbos rengiantis. Čia yra išsamesnis vadovas su ekrano kopija, kuri padės jums pradėti. Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą žiūrėti pasaulio jaunių ledo ritulio čempionatą. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą visame pasaulyje. Pasirinkite šalį, kurioje norite žiūrėti transliaciją. Kai kurie populiarūs pasirinkimai yra Kanada ir JAV.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir IKEv2. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.
 • Na, jūs pasinaudosite savo kabelinės / palydovinės / srautinės prenumeratos paskyros kredencialais, kad prisijungtumėte prie svetainės, kurią norite naudoti žaidimams žiūrėti..

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš jūsų pasirinktos šalies „ExpressVPN“ serverio, galite naršyti internete ar žiūrėti pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionatą taip, lyg ten būtumėte. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį. Prisijunkite prie serverio Kanadoje, kad galėtumėte žiūrėti TSN aprėptį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Amazon Instant“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV.

Pasaulio jaunių ledo ritulio čempionato aprėptis

Čia pateiktas tinklų, kurie transliuos 2020 m. IIHF pasaulio jaunimo čempionatą, sąrašas:

 • Kanada – TSN, RDS
 • Čekijos Respublika – KT
 • Europa – „Eurosport“
 • Suomija – MTV3
 • Rusija – „NTV Plus“
 • Slovakija – STV
 • Švedija – SVT, „Viasat“
 • Jungtinės Valstijos – NHL tinklas

Nepamirškite prisijungti prie serverio šalyje, kurioje norite žiūrėti aprėptį. Pvz., „TSN.ca“ internetinė aprėptis prieinama tik tiems, kurie turi Kanados IP adresą..

Preliminariojo turo tvarkaraštis

Pateikiamas preliminarių turų žaidimų tvarkaraštis ir vieta:

A turas – „Werk“ arena

A grupė Preliminarus tvarkaraštis

B turas – Ostravaro arena

B grupės preliminarus tvarkaraštis

Atlikite visus veiksmus stebėdami internete šių metų pasaulio jaunių ledo ritulio čempionatą. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie taip pat galėtų mėgautis žaidimais. Sekite mus @VPNFan paskutiniams pasiūlymams.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map