Stebėkite pasaulio meninės gimnastikos čempionatus tiesiogiai internetu

Meninė gimnastikaPasaulio meninės gimnastikos čempionatas yra valdomas Fédération Internationale de gymnastique (FIG). 2019 metų versija prasidės 2019 m. Spalio 4 d., O baigsis 2019 m. Spalio 13 d. Štutgarte, Vokietijoje ir apims 572 konkurentus iš 93 šalių. Kaip jau galima spėti, yra daugybė skirtingų būdų, kaip galite stebėti šiuos čempionatus skirtingais būdais. Jei esate JAV, turėsite žiūrėti tai per Olimpinį kanalą arba NBCSN. Jei esate šalyje, kuri siūlo aprėptį, esate pasiruošę. Jei norite žiūrėti konkrečią transliaciją arba keliausite už įprastos zonos ribų, čempionatus galite žiūrėti visur naudodami VPN.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip iš bet kur stebėti 2019 metų pasaulio meninės gimnastikos čempionatus

Atlikite šiuos veiksmus norėdami sužinoti apie JAV.

 1. Užsiregistruok „ExpressVPN“ (apima 30 dienų nerizikingą pinigų grąžinimo garantiją)
 2. Atsisiųskite ir įdiekite „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį
 3. Prisijunkite prie VPN serverio JAV NBCSN arba olimpinio kanalo transliacija.
 4. Mėgaukitės tiesiogine transliacija iš čempionatų.

2019 m. Pasaulio meninės gimnastikos čempionatas

Kaip minėjome, 2019 m. Pasaulio meninės gimnastikos čempionatas vyks Štutgarte, Vokietijoje. Pažvelkime į varžybų laiką. Mes startuosime 8-ajame finale. Visos datos yra EST.

 • Spalio 8 d., 8:30 val. EST – Moterų komandos finalas – NBCSN (tiesiogiai)
 • Spalio 9 d., 7:45 val. EST – vyrų komandų finalas – Olimpinis kanalas (tiesiogiai)
 • Spalio 9 d. 15 val. EST – vyrų komandų finalas – NBCSN (atidėtas)
 • Spalio 10 d. 10 val. EST – Moterų įvairiapusiškas finalas – NBCSN (tiesiogiai)
 • Spalio 11 d. 10 val. EST – vyrų universalus finalas – Olimpinis kanalas (tiesiogiai)
 • Spalio 11 d. 9.30 val. EST – vyrų universalus finalas – NBCSN (atidėtas)
 • Spalio 12 d. 10 val. EST – Pirmoji varžybų finalo diena – Olimpinis kanalas (tiesiogiai)
 • Spalio 12 d. 15 val. EST – Pirmoji varžybų finalo diena – NBCSN (atidėtas)
 • Spalio 13 d. 12 val. EST – 2 varžybų finalo diena – Olimpinis kanalas (atidėtas)
 • Spalio 13 d. 11 val. EST – 2-oji varžybų finalo diena – NBCSN (atidėtas)

Jei jums patinka meninė gimnastika, šie čempionatai nėra tie, kuriuos norėsite praleisti. Jei šiuo metu esate ne šalyje, kurioje teikiama aprėptis, norėsite prisijungti prie serverio JAV, kad galėtumėte pasiekti NBCSN. Galite rasti metines ir mėnesines prenumeratas. Tačiau jums vis tiek reikės prisijungti prie JAV VPT, kad galėtumėte šiais kanalais žiūrėti 2019 m. Pasaulio meninės gimnastikos čempionatų transliacijas. Priešingu atveju jūs pateksite į geografinius blokus.

Be stebėjimo 2019 m. Pasaulio meninės gimnastikos čempionato NBCSN, galėsite mėgautis daugybe kitų sporto renginių. Nesvarbu, ar norite prisijungti prie JAV dėl NBCSN ar vienos iš kitų šalių (patikrinkite, ar nėra jūsų leistinos aprėpties sąrašų), jie jus aprėpia. Čempionatai tikrai bus įdomūs ir rasite puikių varžybų. Tai yra tas, kurio nenorėsite praleisti.

Kaip naudotis VPN stebint 2019 m. Pasaulio meninės gimnastikos čempionatus

Mes naudosime „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą transliuojant 2019 m. pasaulio meninės gimnastikos čempionatus NBCSN ar Olimpiniam kanalui. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN Windows“ klientas

 • Pasirinkite serverio vietą. Norėdami naudotis NBCSN aprėptimi, turite naudoti JAV esantį serverį. Kaip minėjome, taip yra todėl, kad būsite blokuoti regiono ribų. Todėl galite pamatyti, kad mes pasirinkome serverį Atlantoje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio kitame regione.

Tam viskas yra. Dabar, kai jūs turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio Jungtinėse Valstijose, galite naršyti internete taip, tarsi ten būtumėte. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį. Prisijunkite prie serverio Jungtinėje Karalystėje, norėdami žiūrėti skirtingas sporto šakas, arba Australijoje, jei norite žiūrėti to regiono aprėptį.

Prisijungimas prie gerų VPN paslaugų suteikia prieigą prie turinio, nesvarbu, kur esate. Tiems, kurie gyvena ne Jungtinėse Valstijose, pasitelkę tinkamą teikėją, galite pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis tiek reikia tokių paslaugų, kaip „Netflix“, sąskaitos, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“, tarsi sėdėtumėte JAV. Tą patį galima pasakyti ir apie kitus regionus.

Dabar galite mėgautis visais 2019 m. Pasaulio meninės gimnastikos čempionato jauduliais. Kuri komanda / šalis laimės šį turnyrą? Turėsite nusiteikti, kad sužinotumėte. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis meninės gimnastikos čempionatais iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausius pasiūlymus ir vadovus jūsų poreikiams.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map