PGA čempionatasPGA čempionatas yra antrasis pagrindinis 2019 metų sezono turnyras. „Bethpage Black“ kursuose, esančiuose Farmingdale’e, Niujorke, vyks 2019 m. PGA čempionatas. Šiais metais veiksmas prasideda gegužės 16 d. Ir baigiamas paskutinę reguliavimo dieną gegužės 19 d. Žinoma, tai gali keistis priklausomai nuo kitų veiksnių. Jei esate JAV, turite keletą aprėpties variantų. Jei keliaujate ar ne JAV, PGA čempionatą galite tiesiogiai stebėti internetu iš bet kurios vietos, naudodami VPN.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Paprastai jums reikės mokamos kabelinės ar palydovinės paslaugos abonemento. Tačiau jei neturite kabelio arba esate už JAV ribų Sling televizorius TNT transliacijai arba CBS visateisė prieiga yra būdas pamatyti visą PGA čempionato aprėptį. Žinoma, tai priklauso nuo to, kada norite žiūrėti. Taip yra todėl, kad jūs taip pat norėtumėte rasti patikimą VPN paslaugą. Abi šios paslaugos užblokuos jus už JAV ribų. Tokiu atveju norėsite vieno su greitais VPN serveriais JAV. Yra keletas VPN, iš kurių galima pasirinkti. Čia yra mūsų mėgstamiausių vadovas.

Kaip naudotis VPN stebint PGA čempionatą

Mes panaudosime „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą tiesiogiai transliuoti PGA čempionatą. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Mobiliųjų įrenginių vartotojai gali atsisiųsti „iOS“ ir „Android“ programas. Jūs netgi galite prijungti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. Visa jūsų komunikacija bus siunčiama per VPN, kuris palaiko tokius įrenginius kaip žaidimų pultai ir srautinių transliacijų dėžės. Jie netgi turi programą, skirtą „Amazon Fire TV“ įrenginiams.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Gaukite „ExpressVPN“

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu. Atminkite, kad mes naudojame vaizdus iš JAV serverių, nes daug PGA aprėpties yra apibrėžti tik JAV.

„ExpressVPN“ serverio vietos

  • Kadangi dauguma Amerikos kanalų pasiekiami tik JAV, norėsite pasirinkti serverį JAV. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visoje JAV.
  • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
  • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
  • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai jūs turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite naršyti internete ar žiūrėti „PGA Championship“, tarsi ten būtumėte. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį, tačiau norėsite prisijungti prie serverio JAV, kad galėtumėte žiūrėti tiesioginius žaidimus.

PGA čempionato renginiai

„Bellerive“ užmiesčio klubo įkūrėjai 1897 m. Pastatė privatų 18 duobučių taką. Jis laikomas vienu iš „keturių didžiųjų“ senųjų elito Šv. Luiso klubų kursų. Kursų metu buvo surengti du pagrindiniai čempionatai. Tai yra JAV atidarytas 1965 m. Ir PGA čempionatas 1992 m. Šiais metais jame vyks Šimtmečio PGA čempionatas..

Šie metai PGA čempionate tikrai bus įdomūs. Yra keli golfo žaidėjai, norintys padidinti savo turimų svarbiausių pergalių skaičių. Šiuo metu sporte nėra dominuojančio žaidėjo. Paprastai tai reiškia, kad mes galime pamatyti šaudymą. PGA čempionate konkurencija bus tvirta, pavyzdžiui, Tiger Woods, Dustin Johnson, Justin Rose, Rory Mcilroy, Jordan Spieth ir kitų, kurie neseniai pažengė į priekį, konkurencija. Miškai yra šansai laimėti, tačiau pasiskolinus frazę iš „Tiger“ priklauso nuo to, kas atneša savo žaidimą.

Tikrai, kiekvienas gali laimėti šį turnyrą. Kaip visi žinome pagal šansus, dažniausiai mėgstama laimėti dažnai nėra renginio nugalėtoja. Įsitraukite į šį puikų turnyrą norėdami pamatyti, ar jūsų mėgstamiausias golfo žaidėjas turi tai, ko reikia norint laimėti PGA čempionatą šiais metais. Vienam iš gerai žinomų golfų žaidėjų 156 vyrų srityje lemta pridėti skaičių prie svarbiausių jų turnyrų pergalių.

Televizija PGA čempionate rodoma tik dviejose stotyse. Štai taip formuojasi transliacijų tvarkaraštis. Atminkite, kad visi laikai yra išvardyti EST.

KETVIRTADIENIS, GEGUŽĖS 16 d
Tiesioginis transliacija, TNT, 13:00. – 7:00 p.
„Highlight Show“, CBS 11:37 – 12:07.

Penktadienis, gegužės 17 d
Tiesioginis transliacija, TNT, 13:00. – 7:00 p.
„Highlight Show“, CBS 11:37 – 12:07.

Šeštadienis, gegužės 18 d
Tiesioginis transliavimas, TNT, 11:00 – 14:00.
Tiesioginė transliacija, CBS 14:00 val. – 7:00 p.

SEKMADIENIS, GEGUŽĖS 19 d
Tiesioginis transliavimas, TNT, 11:00 – 14:00.
Tiesioginė transliacija, CBS 14:00 val. – 7:00 p.

Mėgaukitės visais 2019 metų PGA čempionato turnyro jauduliais ir pažiūrėkite, kuris golfo žaidėjas žais geriausiai, gaus sėkmingą pertrauką ar abi. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis antruoju metų didžiausiu metų dalyviu iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me