Stebėkite „Swiss Indoor“ teniso turnyrą tiesiogiai internetu

Šveicarijos vidaus teniso turnyras„Swiss Indoors“ yra kasmetinis teniso turnyras, vykstantis Bazelyje, Šveicarijoje. Šis turnyras iš pradžių buvo skirtas tik Šveicarijos žaidėjams ir prasidėjo 1970 m. Šiemet jis vyks Šv. Jakobshalle mieste nuo spalio 19 d., Šeštadienio iki spalio 27 d., Šeštadienio. Yra keletas skirtingų tinklų, kuriuose galite jį žiūrėti, įskaitant ESPN JAV. Jei turite prieigą prie tinklo, esate pasiruošę. Jei nesate JAV ar norite žiūrėti konkrečią aprėptį, galite ją žiūrėti internete, jei prisijungsite prie VPN.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip iš bet kur stebėti 2019 m. Šveicarijos vidaus teniso turnyrą

Yra keli būdai stebėti šį turnyrą, įskaitant Tennis.com, žinoma, ESPN JAV.

 1. Užsiregistruok „ExpressVPN“ (apima 30 dienų nerizikingą pinigų grąžinimo garantiją)
 2. Atsisiųskite ir įdiekite „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį
 3. Prisijunkite prie VPN serverio JAV, kad tikrai galėtumėte gauti aprėptį.
 4. Prisijunkite prie ESPN svetainės, jei turite kredencialų arba jei esate ne JAV, galite prisiregistruoti naudoti išorinio srautinio perdavimo paslaugą, tokią kaip „Sling TV“..
 5. Mėgaukitės tiesiogine transliacija iš 2019 m. Šveicarijos vidaus teniso turnyro.

Kadangi tai atviras formatas, konkurentai nėra nustatyti. Tačiau galite tikėtis pamatyti aukščiausio lygio teniso žaidėjus iš viso pasaulio. Kyla klausimas, ar gimtasis Rogeris Federeris galės iškovoti 10-ąjį titulą ir laimėti trečius metus iš eilės? Turėsite nusiteikti, kad sužinotumėte. Vėlgi, jei esate ne peržiūros srityje, turite prisijungti prie VPN. Siūlome prisijungti prie VPN JAV arba šalyje, kurioje norite žiūrėti 2019 m. Šveicarijos vidaus teniso turnyro transliaciją. Priešingu atveju jums gali būti ir bus blokuota geografija.

Kaip naudoti VPN stebint 2019 m. Šveicarijos vidaus teniso turnyrą

Mes naudosime „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint transliuoti 2019 m. Šveicarijos vidaus teniso turnyrą. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

 • Pasirinkite serverio vietą. Mes siūlome naudoti serverį Australijoje. Kaip minėjome, taip yra todėl, kad būsite blokuoti regiono ribų. Dėl to galite pamatyti, kad pasirinkome serverį Melburne.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar turite IP adresą JAV arba visur, kur yra jūsų mėgstamiausia aprėptis, kiek visi gali pasakyti internete. Dėl to galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio kitame regione.

Tam viskas yra. Dabar, kai jūs turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite naršyti internete taip, tarsi ten būtumėte. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį. Prisijunkite prie serverio Jungtinėje Karalystėje, norėdami žiūrėti „Sky Sports“ ar JAV, jei norite žiūrėti kitus įvykius ESPN.

Geri VPT teikėjai atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Mėgaukitės visais 2019 metų „Swiss Indoors“ teniso turnyro įspūdžių įspūdžiais ir pamatysite, ar Rogeris Federeris gali tapti pirmuoju turnyro istorijoje ir tapti 1/5-ąja iš visų laimėtojų skaičiaus per 50 metų, vykusių jame. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis šiuo puikiu teniso turnyru iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausius pasiūlymus, vadovus ir naujienas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map