Pelenai„Pelenai“ suteiks Anglijai šansą net 32 ​​serijose laimėti seriją po penkis lygius. Jų darbas yra jiems skirtas, nes Australija turi pergalę paskutinėse dviejose kriketo serijose. 2019 metų serija vyks Anglijoje, todėl galbūt pranašumas namų aikštėje suteiks pranašumą net šiais metais. Pirmosios varžybos vyks rugpjūčio 1-5 dienomis, o paskutinės varžybos vyks rugsėjo 12-16 dienomis Londone. Stebėkite visus įspūdžius iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip iš bet kur žiūrėti pelenus

Nemokama „The Pelenų“ aprėptis „9Now“:

 1. Užsiregistruok „ExpressVPN“ (apima 30 dienų nerizikingą pinigų grąžinimo garantiją)
 2. Atsisiųskite ir įdiekite „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį
 3. Prisijunkite prie VPN serverio Australijoje 9Dabar aprėptis.
 4. Mėgaukitės tiesioginės transliacijos prieiga prie varžybų.

„Ashes 2019“ tvarkaraštis

„Pelenai“ vyks keliose vietose Jungtinėje Karalystėje. Pažvelkime į kiekvieno rungtynių rinkinio pagrindinę vietą.

 • 1 testas – Edgbastonas, Birmingemas – rugpjūčio 1–5 d
 • 2 testas – „Lord’s“, Londonas – rugpjūčio 14–18 d
 • 3 testas – Headinglis, Lidsas – rugpjūčio 22–26 d
 • 4 testas – „Old Trafford“, Mančesteris – rugsėjo 4–8 d
 • 5 testas – Ovalas, Londonas – rugsėjo 12-16 dienomis

Kaip jau galima spėti, atsižvelgiant į kriketo populiarumą pasaulinėje arenoje, renginyje dalyvaus keli dideli transliuotojai. Jei šiuo metu esate ne peržiūros srityje, siūlyčiau naudoti VPN, kad galėtumėte užsiregistruoti „Sky Sports Pass“ iš DABAR TV. Jie siūlo kasdieninius leidimus už 6,99 svarus arba savaitinius leidimus už 10,99 svarus. Aš rekomenduočiau gauti savaitės leidimus žiūrėti „Pelenų“. Jums vis tiek reikės prisijungti prie VPN JK, kad galėtumėte žiūrėti „The Sky“ „Sky Sports“ transliaciją. Priešingu atveju būsite blokuoti geografiškai.

Be „The Ashes“ žiūrėjimo „Sky Sports“, taip pat galite klausytis transliacijų „BBC Radio 5“ JK ir „ABC Radio“ Australijoje. 5 kanalas renginio metu pateiks svarbiausius įvykius. Tiems, kurie naudojasi senosios mokyklos interneto vartotojais, taip pat galite gauti teksto aprėptį iš „BBC Sport“ svetainės ir ESPN „Cricinfo“. Australijos žiūrovai gali sugauti visus veiksmus devynių tinkle. „Aussie“ gerbėjai taip pat gali atsisiųsti mobiliąją programą „Cricket Australia Live“, skirtą „iOS“ ar „Android“. Programą galite gauti už 4,99 USD per dieną arba 29,99 USD per metus. Tokiu atveju jums reikės metinės prenumeratos, kad galėtumėte mėgautis „The Ashes“ serija.

Kaip naudoti VPN pelenų stebėjimui

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą „Ashes“ srautui pateikti. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN UK“ serveriai

 • Pasirinkite serverio vietą. Norėdami naudotis „Sky Sports Pass“ aprėptimi, turite naudoti JK serverį. Kaip minėjome, taip yra todėl, kad būsite blokuoti regiono ribų. Todėl galite pamatyti, kad pasirinkome serverį Londone.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar JK turite IP adresą, kiek kas nors gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio kitame regione.

Tam viskas yra. Dabar, kai jūs turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio Jungtinėje Karalystėje, galite naršyti internete taip, lyg ten būtumėte. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį. Prisijunkite prie serverio Jungtinėje Karalystėje, norėdami žiūrėti „Sky Sports“ ar Australiją, kad galėtumėte žiūrėti transliaciją tame regione.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Mėgaukitės visais 2019 metų „Pelenų“ jauduliais ir pažiūrėkite, ar Anglija gali sukurti net serijas. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis kriketo serijomis iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me