VPN testai – kaip patikrinti, ar VPN nėra nutekėjęs

VPN nutekėjimo testasKartais VPT teikėjai suklaidina savo vartotojus klaidingu saugumo jausmu. Neseniai atliktame tyrime nustatyta, kad iki 84% VPN nutekės jūsų IP adresas. Kadangi naudojant VPN reikia išlikti anoniminiam, nutekėjimai jus palieka atvirą. Kita problema, susijusi su kai kuriais tiekėjais, kyla dėl sugedusių funkcijų. Pavyzdžiui, apsauga nuo „IPv6“ nuotėkio iš tikrųjų gali nutekinti jūsų IP arba užmušti jungiklius iš tikrųjų negali užkirsti kelio transliuojamai informacijai. Štai kodėl turėtumėte išbandyti savo mėgstamo VPN teikėjo ryšį, kad įsitikintumėte, jog jis testuoja šiuos testus. Čia yra keletas mūsų mėgstamiausių, kurie išlaikė VPN nuotėkio testus.


Tikrinimas dėl nutekėjimo

Viena iš išsamiausių svetainių, kurioje galite išbandyti savo VPN teikėją, yra https://www.doileak.com svetainė. Atrodo, kad tai yra vieno langelio principas, apimantis visus dažniausiai pasitaikančius nutekėjimus, taip pat ir kai kuriuos neįprastus.

Šie bandymai padės nustatyti:

 1. Prašyti IP – Šis testas parodo jūsų IP adresą apskritai internete. jei naudojate VPN paslaugą, joje turėtų būti nurodytas jų adresas ir vieta, o ne jūsų.
 2. Operacinė sistema – Norėdami gauti šią informaciją, jie naudoja keletą skirtingų priemonių. Tai apima „Javascript“, naršykles ir TCP / IP pirštų atspaudus.
 3. Ryšio tipas – Nors dažniausiai tai yra identiška visuose įrenginiuose, kai kurie maži parametrai įgyvendinami skirtingai, atsižvelgiant į ryšio tipus. Pažvelgę ​​į šiuos parametrus, jie paprastai gali nustatyti, kaip išbandytas komponentas yra prijungtas prie interneto.
 4. Naršyklė – Šis yra panašus į OS aptikimo įrankį, kurį ką tik paminėjome. Jie aptinka tai taip pat.
 5. DNS užklausos šaltinis – DNS nutekėjimas neatskleis paties IP adreso, tačiau jie gali atskleisti, kad viskas nėra taip, kaip atrodo. Kaip pavyzdį „Netflix“ naudoja tokias užuominas, kad būtų išvengta geografinės apgaulės. Suinteresuotas stebėtojas, turintis tinkamą autoritetą, gali priversti jūsų IPT atskleisti tikrąjį IP adresą. Jei gaunate „žalią“ rezultatą, tai reiškia, kad jūsų DNS ir HTTP užklausos sutampa ir atrodo, kad yra iš tos pačios srities. Tačiau tai nereiškia, kad jūsų tikrasis IP yra paslėptas.
 6. Laiko juostos skirtumas – Aptikta „Java“ scenarijus, tai nulems jūsų laiko juostą pagal jūsų vietą. Jei naudojate VPN, jis parodys vietos laiko juostą.
 7. SSL srautas – Jei jūsų VPN nepalaiko SSL palaikymo, jūsų duomenys gali perduoti visus neskelbtinus duomenis paprastu tekstu. Žinoma, tai yra blogas dalykas. Norėsite įsitikinti, kad bet kuris jūsų naudojamas paslaugų teikėjas išlaikys šį testą.
 8. „WebRTC IP“ nutekėjimas – „WebRTC“ skamba kaip gera idėja. Taip yra todėl, kad tai įgalina vaizdo pokalbius, vaizdo skambučius ir P2P naršyklę. Tačiau tai taip pat leidžia bet kuriai svetainei akimirksniu pamatyti jūsų tikrąjį IP adresą. Norėdami išspręsti šią problemą, norėsite gauti naršyklės plėtinį, pvz., „WebRTC Leak Prevent“ („Chrome“)..
 9. „Torrent“ IP – Naudodamiesi šiuo testu galite patvirtinti, kad „Torrent“ klientas naudoja jūsų VPN norėdamas siųsti užklausas „Torrent“ stebėtojui.
 10. „Torrent“ DNS – Šis testas padeda aptikti DNS serverį, kurį naudoja „torrent“ klientas. Tokiu būdu galite patvirtinti, kad jūsų „Torrent“ klientas naudoja jūsų VPN, norėdamas siųsti užklausas „Torrent“ stebėtojui.
 11. „Flash“ palaikymas – Nors „Flash“ naudojimas gali būti įprastas, atliekant šį testą bus matyti, ar jis automatiškai paleidžiamas jūsų sistemoje. Jei taip, norėsite jį visiškai užblokuoti arba bent jau įsitikinkite, kad jis savaime nepasileidžia.
 12. „WebGL“ palaikymas – Tai daugiau trūkumas nei nutekėjimas. Vėliau tai gali kelti pavojų saugumui.
 13. Trečiųjų šalių slapukai – Trečiųjų šalių slapukai įmonėms palengvina jūsų buvimo internete stebėjimą. Nors jums gali patikti tiksliniai skelbimai, joje gali būti pakankamai informacijos, kad jūsų tikrasis IP atitiktų jūsų anoniminį IP.

Nors ši testavimo svetainė gali ne viską identifikuoti, ji suteiks jums gerą vietą pradėti. Yra keletas kitų galimų svetainių, tačiau ši turi daugybę dažniausiai naudojamų testų. Atminkite, kad grupė, kuri skelbia svetainę, naudoja humorą, tačiau praneša, kad ji gali surinkti informaciją sau. Jų surinkta informacija gali būti šiek tiek nerimastinga, tačiau ji parodo, kaip, kodėl ir kokius duomenis galima rinkti.

Nuotėkio bandymų svetainė

Kaip matote, VPN išbandyti gali būti nesunku. Naudodami šiuos testus galite sužinoti, ar jūsų VPT teikėjas yra geras pasirinkimas. Jei ne, apsvarstykite vieną iš mėgstamiausių VPN.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map