ChromecastGoogle paziņoja par jaunu Chromecast Audio ierīce šonedēļ. Mūzikas cienītāji visur varēs savienot jauno Chromecast for Audio ierīci ar jebkuru skaļruni un ievietot mūziku tieši tajā. Tas padara jebkuru skaļruni ar wi-fi saderīgu. Tā kā mazāk nekā 5% māju skaļruņu pašlaik ir wi-fi iespējoti, jaunā ierīce USD 35 noteikti pievērsīs zināmu uzmanību. Mēs ar prieku dalāmies, ka varēsit izmantot VPN, lai iecienītāko straumētu mūziku no jebkuras vietas pasaulē varētu izmantot, piemēram, Spotify, Pandora un Apple Music, izmantojot Chromecast..

Jaunajam Chromecast Audio ir zināmi ierobežojumi. Iesācējiem ierīce tiek pievienota vienā skaļrunī. Ja vēlaties atskaņot mūziku caur vairākiem skaļruņiem, jums katram būs nepieciešams Chromecast. Google strādā, lai pievienotu daudzzonu atbalstu, un nākamajos mēnešos plāno pievienot funkcionalitāti. Kad būsit pieejams, jūs varēsit pārvietoties no vienas istabas uz otru un likt, lai jūsu mūzika sekos jums, izmantojot Chromecast for Audio ierīces. Es domāju, ka jūs atradīsit, ka mūzikas straumēšana, izmantojot wi-fi, nodrošinās jums labāku kvalitāti un uzticamību nekā izmantojot bluetooth.

Parunāsim par to, kā jūs izmantojat VPN ar Chromecast un kāpēc vēlaties šifrēt savienojumu. Iesācējiem VPN palīdzēs jums apiet visus ģeogrāfiskos ierobežojumus. Populārie pakalpojumi, piemēram, Pandora, Google Play mūzika un Rdio, izmanto ģeogrāfisko bloķēšanu, lai ierobežotu piekļuvi lietotājiem noteiktās valstīs. Viņi to dara, apskatot lietotāju IP adresi, lai identificētu viņu atrašanās vietu. VPN ļaus jums izveidot savienojumu ar pakalpojumiem, izmantojot IP adresi jūsu izvēlētajā valstī. Tas nozīmē, ka varat baudīt mūzikas straumēšanu no pakalpojumiem visā pasaulē.

Pirms parādīt, kā to palaist caur VPN, man jāpaskaidro, kā darbojas Chromecast. Jaunais Chromecast for Audio darbojas ļoti līdzīgi tam, kāds ir video ekvivalentam. Varat ērti nodot mūziku no sava iPhone, iPad, Android tālruņa / planšetdatora, Windows vai Mac klēpjdatora. Ierīces instalēšanai nav daudz. Jūs to vienkārši pievienojat skaļrunim. Ierīce atbalsta RCA, 3,5 mm un optiskos savienojumus, tāpēc jums ir dažas iespējas atkarībā no skaļruņu iespējām. Jums atkal būs nepieciešams atsevišķs Chromecast aparāts katram skaļrunim, kurā vēlaties klausīties mūziku.

  Mūsdienu transportlīdzekļu kiberdrošība

Mūsu ieteiktie un demonstrētie VPN darbosies ar visām ierīcēm, kuras atbalsta Chromecast. Visticamāk, lielākā daļa cilvēku lietos viedtālruni vai planšetdatoru. Šī iemesla dēļ mēs koncentrēsimies uz VPN pakalpojumu sniedzējiem, kuriem ir labi izstrādātas mobilās lietotnes. Parasti jūs varat gaidīt, ka maksāsiet USD 5 līdz USD 10 mēnesī par piekļuvi VPN. Apmaiņā jūs varēsit piekļūt straumēšanas pakalpojumiem un citām populārām vietnēm, kuras citādi tiktu bloķētas citos pasaules reģionos. VPN arī šifrēs jūsu datus un palīdzēs aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Tie paši VPN palīdzēs piekļūt straumēšanas video pakalpojumiem, piemēram, Netflix, no valstīm ārpus ASV.

Labākie VPN, lai nodotu mūziku, izmantojot Chromecast

Vispirms jums jāatrod uzticams VPN pakalpojums. Lai klausītos straumētu audio, jums būs nepieciešams ātrie VPN serveri valstī, kurā plānojat izveidot savienojumu, mūsu gadījumā – Amerikas Savienotajām Valstīm. Tā kā daži pakalpojumi tiek bloķēti ārpus ASV, mēs kopīgosim VPN pakalpojumu sniedzējus ar lieliem tīkliem. Mēs vēlamies pateikties visiem trim VPN pakalpojumiem, kas piedāvāja mūsu apmeklētājiem dziļas atlaides. Ietaupiet līdz 60% no neierobežotā VPN, lai atbloķētu ģeogrāfiskos ierobežojumus un aizsargātu jūsu privātumu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam 2,85 USD PIA 49 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN audio pārraidīšanai, izmantojot Chromecast

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu mūzikas nodošanai. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

  No Yahoo Password Hack gūtās atziņas

ExpressVPN servera atrašanās vietas

  • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
  • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
  • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
  • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tur jums tas ir. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera Ņujorkā, jūs varat pārlūkot internetu tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Varat izpētīt citas populāras vietnes un atbloķēt visus ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tā kā tagad ir tik daudz ceļojumu pasaulē, ir laba iespēja klausīties mūziku un skatīties pasākumus, kas ir vērsti uz noteiktu teritoriju..

Kā skaidri redzat, labs VPN ir vārteja uz saturu visā pasaulē. Pat ja jūs dzīvojat ASV, bez VPN jums tiks liegts baudīt pakalpojumus citās valstīs. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, šis pakalpojums var arī palīdzēt piekļūt tādiem populāriem ASV pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Lai arī daži no šiem pakalpojumiem var būt pieejami citās valstīs, piemēram, Netflix gadījumā, bibliotēka ir daudz atšķirīga. Jums joprojām būs nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, neatkarīgi no tā, vai jūs sēdējāt ASV vai kādā citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

  Kuras valstis vēlas aizliegt šifrēšanu?

Baudiet iecienīto mūziku skaļi un skaidri, izmantojot Chromecast for Audio. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt mūzikas straumēšanu no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Sekojiet mums Twitter @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me