Labākās reklāmu bloķēšanas lietotnes iOS

ābolu veikalsIOS 9 izlaišana deva iespēju iPhone un iPad lietotājiem bloķēt reklāmu. Šī bija ļoti gaidītā funkcija, par ko liecina reklāmu bloķēšanas lietotņu popularitāte, kopš iOS kļuva pieejama septembrī. Tirgū ir ļoti daudz reklāmu bloķētāju, un gandrīz katru dienu lietotņu veikalā ierodas vairāk. Mans mērķis ir palīdzēt jums atrast labāko lietotni un saprast, kā katra no tām bloķē reklāmas. Jūs varētu būt pārsteigts, uzzinot, ka daži pieņem samaksu no reklāmdevējiem, tostarp Google un Microsoft, lai ļautu rādīt viņu reklāmas.


Šeit ir mūsu labāko reklāmas bloķētāju saraksts operētājsistēmai iOS. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs neiesakām lietotnes AdBlock Plus vai Crystal, jo apmaiņā pret samaksu tie tiek iekļauti balto sarakstā galvenajiem reklāmdevējiem. Jūs varat izlemt, vai jums viss ir kārtībā, bet mēs to neatbalstīsim un neatbalstīsim.

RankAd BlockerPriceGet App
1Attīrīt1,99 USDAttīrīt
21Blocker2,99 USD1Blocker
3Blockr0,99 USDBlockr
4BlockBear0,99 USDBlockBear
5Silentium1,99 USDSilentium

Eyeo, uzņēmums, kas atbalsta populāro programmatūru AdBlock Plus, sadarbojas ar lieliem reklāmdevējiem, tostarp Google, Microsoft un Amazon, lai ļautu viņu reklāmām iekļaut baltajā sarakstā, lai tās netiktu bloķētas. Es atvainojos, bet tas ir pretrunā mērķim izmantot reklāmu bloķētāju mobilajās ierīcēs. Tas nav tikai pasargātu sevi no ļaunprātīgām reklāmām. Mobilie lietotāji redzēs, ka tīmekļa lapas tiek ielādētas ātrāk un izmanto mazāk joslas platuma, izmantojot reklāmu bloķētājus. Es personīgi izmantoju Attīrīt iOS un novērtējiet viņu nostāju šajā jautājumā.

Attīrīt čivināt

Eyeo vēršas pie lietotņu izstrādātājiem, lai viņi izmantotu savu sistēmu, lai baltajā sarakstā iekļautu viņu apstiprināto partneru reklāmas. Grūti pateikt, cik izstrādātāju ir pieņēmuši piedāvājumu, taču mēs zinām, ka Crystal ir piekritis iekļaut Eyeo balto sarakstu un pēc noklusējuma to ieslēgt. Lieki piebilst, ka mēs neiesakām ne AdBlock Plus, ne Crystal.

Kā redzat, ne visi reklāmu bloķētāji ir izveidoti vienādi. Ja pamanāt bezmaksas reklāmu bloķēšanas lietotnes, pajautājiet sev, kā viņi nopelna naudu. Koeficienti ir saistīti ar darījumu ar balto sarakstu reklāmdevējiem. Par manu naudu ir vērts pāris dolāru, lai nodrošinātu, ka varu kontrolēt, kuras reklāmas tiek bloķētas pārlūkprogrammā Safari, un atbalstīt tādu lietotņu izstrādātājus kā Purify, kas nepārdod.

Tā kā Purify ir mans mīļākais reklāmu bloķētājs un tas, uz kuru es paļaujos, lai bloķētu reklāmas manā iPhone, es vēlētos dalīties ar rokasgrāmatu par tā iestatīšanu. Tas nav grūti, taču, lai reklāmas bloķētājs darbotos Safari, jums ir jāpārslēdz pāris iestatījumi. Apple atvēra piekļuvi reklāmu bloķēšanai, taču, lai lietotu lietotni, jums par to jāinformē Safari.

Kā bloķēt reklāmas iPhone vai iPad, izmantojot funkciju Purify

Pirmais, ko jūs vēlaties darīt, ir lejupielādēt Apple tīrāku aplikāciju veikals.  Lietotne maksā 1,99 USD un ietver jaunākos atjauninājumus. Pēc Purify lejupielādes varat ātri iepazīties ar lietotni. Lai arī ceļvedis ir labs, mēs jūs iepazīstināsim ar iestatīšanas procesa ekrānu.

 • 1. solis – Pieskarieties Iestatījumi

iOS iestatījumi

 • 2. solis – Ritiniet uz leju un piesitiet Safari

iOS Safari iestatījumi

 • 3. solis – Ritiniet uz leju un pieskarieties satura bloķētājiem

iOS satura bloķētāji

 • 4. solis – Pārvelciet slīdni pa labi, lai iespējotu Attīrīšana

Iespējot tīru reklāmu bloķētāju

 • 5. solis – Pieskarieties Safari un atveriet vietni
 • 6. solis – Pieskarieties pogai Kopīgot, kā parādīts attēla apakšā

Safari

 • 7. solis – Nospiediet pogu Vēl

Safari - attīriet

 • 8. solis – Jūs pamanīsit, ka apakšā ir attēlotas darbības Attīrīt. Pieskarieties, turiet un velciet to uz augšu
 • 9. solis – Pārvelciet slīdni pa labi, lai iespējotu funkciju Attīrīšana

Attīrīt darbības

 • 10. solis – Tagad jūs varat pārlūkot tīmekli bez reklāmām

Tas ir viss, kas tam ir. Kā redzat, ir dažas darbības, kas jums jāveic, lai iespējotu attīrīšanu. Tas pats attiecas uz jebkuru reklāmu bloķētāju. Uzmundrina Apple par reklāmas bloķēšanas atļaušanu operētājsistēmā iOS 9, taču vēl ir jāveic dažas mācības par to, kā iespējot lietotnes. Attīrīšana veic diezgan labu darbu, bet daži lietotņu izstrādātāji aizmirst sniegt pietiekami daudz informācijas, lai patiešām palīdzētu jums sākt darbu. Man ir aizdomas, ka nākotnē process kļūs vieglāks. Katrā ziņā, kad viss ir iestatīts, Purify darbojas lieliski.

Piedāvājam pārskatu par mūsu top 5 reklāmu bloķētājiem iOS ierīcēm. Visiem tiem nepieciešama operētājsistēma iOS 9 vai jaunāka versija, un tie atbalsta gan iPhone, gan iPad.

 1. Attīrīt – 1,99 USD
 2. 1Blocker – 2,99 USD
 3. Blockr – 0,99 USD
 4. BlockBear – 0,99 USD
 5. Silentium – 1,99 USD

Apsverot saraksta lietotnes, es neņēmu vērā cenu. Es jums apliecinu, ka reklāmu bloķēšana ir vērts pāris dolāru. Pārlūkot Web, izmantojot Safari, jūs pamanīsit tūlītēju ātruma palielināšanos. Redzēsit arī joslas platuma lietojuma samazināšanos, jo reklāmas un izsekotāji tiek bloķēti. Lai arī lietotnes ir lieliskas, lai bloķētu reklāmas Safari, tās nebloķēs reklamēšanu lietotnēs. Cerams, ka nākotnē mēs redzēsim iespēju bloķēt reklāmas lietotnēs. Esmu pārliecināts, ka tādu lietotņu izstrādātāji kā Purify labprāt pievienos šo funkciju nākotnē, ja iespējams.

Vai jums ir cits reklāmu bloķētājs, kuru, jūsuprāt, mums vajadzētu pievienot sarakstam? Ja tā, lūdzu, atsūtiet mums tvītu @VPNFan.  Mēs labprāt uzzinātu arī par citām jūsu interesējošām tēmām.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map