Žiūrėkite „BBC iPlayer“ už JK ribų

BBC televizijos centrasBritų transliuotojas „Corportaion“ paskelbė, kad jų „BBC iPlayer Global“ paslauga uždaroma. Jie uždraus prieigą prie tarptautinės „BBC iPlayer“ paslaugos 2015 m. Birželio 26 d. Tai paliks daug žiūrovų, kurie ieškos alternatyvių būdų savo mėgstamiausioms BBC laidoms transliuoti. Lengviausias būdas žiūrėti „BBC iPlayer“ už JK ribų yra naudojant VPT.  Akimirką parodysiu, kaip lengva atblokuoti svetainę naudojant populiarią VPN paslaugą.


Pirmiausia norėčiau pasidalyti šiek tiek informacijos apie tai, kaip veikia VPN, kad galėtumėte geriau suprasti šio požiūrio paprastumą. „BBC iPlayer“ naudoja IP pagrįstą geografinį blokavimą, kad suteiktų prieigą tik Jungtinės Karalystės žiūrovams. Tai reiškia, kad, atsižvelgiant į jūsų IP adresą, nustatoma, ar galite srautiniu būdu transliuoti turinį. Kai prisijungsite prie VPN serverio JK, jis jums paskirs vietinį IP adresą. Iš čia galite naršyti internete ir transliuoti „BBC iPlayer“ turinį.

VPN naudojamas daug būdų, o prieigos prie srautinio perdavimo svetainių atblokavimas yra pagrindinis pranašumas. Geras VPN taip pat užtikrins jūsų duomenų užšifravimą ir padės apsaugoti jūsų privatumą internete. Kadangi mes kalbame apie srautinio perdavimo paslaugą, galbūt norėsite ir VPN, palaikančio mobiliuosius įrenginius. Šiame įraše išvardytos parinktys turi „Windows“ ir „iOS“ kliento programinę įrangą, taip pat „iOS“ ir „Android“ skirtas programas mobiliesiems. Jie yra gerai aprūpinti pralaidumu, reikalingu HD turiniui perduoti užšifruotu ryšiu.

Geriausias VPN atblokuoti „BBC iPlayer“

Pirmiausia norėsite rasti patikimą VPN paslaugą. Tokiu atveju norėsite vieno su greitais serveriais Jungtinėje Karalystėje. Yra keletas VPN, iš kurių galima pasirinkti. Čia yra keletas mūsų mėgstamiausių.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žiūrėti BBC iPlayer

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą žiūrėti tokias laidas kaip „EastEnders“ ir „The Syndicate“ „BBC iPlayer“. Pirmiausia norėsite atsisiųsti jų klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN UK“ serveriai

 • Atminkite, kad norėdami žiūrėti „BBC iPlayer“ turėsite prisijungti prie serverio Jungtinėje Karalystėje. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar JK turite IP adresą, kiek kas nors gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JAV ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tam viskas yra. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JK, galite naršyti internete taip, lyg ten būtumėte, ir transliuoti turinį naudodami „BBC iPlayer“. Prisijungimas prie serverio JAV suteiktų visišką prieigą ir prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina ir apie kitas šalis.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Amazon Instant“. Jums vis tiek reikia tokių paslaugų kaip „Netflix“ paskyros, tačiau VPT padės žiūrėti laidas ir filmus bet kuriame „Netflix“ regione.

Žiūrėkite mėgstamus filmus ir originalias programas, tokias kaip „The Interceptor“ ir „Napoleon“ per „BBC iPlayer“ iš JK. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie taip pat galėtų atblokuoti prieigą prie srautinio perdavimo paslaugų. Sekite mus @VPNFan už naujausias pirmaujančių VPN tarnybų apžvalgas ir reklamas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map