Kaip žiūrėti 7 kanalą už Australijos ribų

Septyni tinklas„Seven Channel“ yra nacionalinis transliavimo kanalas, esantis Australijoje, ir vienas iš penkių šalyje. Įkurta 1956 m., Ji gavo savo vardą pagal dažnį, kurį jis naudojo, kai jis buvo pradėtas naudoti Melburne. Ši stotis yra geriausiai įvertinta televizijos stotis Australijoje ir joje rengiami dideli sporto renginiai, tokie kaip „Australian Open“. Internetinė versija bendradarbiauja su „Yahoo“ ir yra nemokama žiūrėti Australijoje, tačiau naudodamiesi VPN galite žiūrėti iš bet kurios pasaulio vietos..


„7 kanalas“ siūlo gausybę naujų ir senų Amerikos TV laidų, sumaišytų su kai kuriomis savo programomis, ir tiesioginius sporto renginius. Srautinės transliacijos pasiekiamos visose darbalaukio naršyklėse, o „Septyni“ tinklas taip pat siūlo programą mobiliesiems. Pažvelkime į keletą populiariausių siūlomų programų.

 • Namai ir svečiai – Ilgai gyvuojantis Australijos dramos serialas, šis spektaklis prasidėjo 1988 m. Ir seka Vasaros įlankos gyventojų gyvenimus ir meilę.
 • „Blindspot“ – 2015 m. Amerikiečių kriminalinių dramų serija, kurioje pasakojama moteris, neturinti atminties, kuri Niujorko viduryje rasta nuoga, o jos kūnas visiškai uždengtas tatuiruotėmis. Radusi ją patraukia FTB dėmesį, ir jie seka tatuiruotes, taip paleisdami ją į didesnę paslaptį ir priartindami ją prie tiesos apie savo tapatybę atradimo..
 • Grėjaus anatomija – Labai populiari amerikiečių medicinos drama / komedija, stebinti gydytojų gyvenimą Sietle, Vašingtone.
 • „Marvel“ atstovai iš S.H.I.E.L.D. – Geriausiai įvertinta TV laida pagal „Marvel Comics“ personažus.

Aišku, „Septynių“ tinkle yra didžiulis spektaklių pasirinkimas, įskaitant vaikų programavimą ir gaudymo galimybes. Jei esate Oze, galite žiūrėti, kiek tik norite, iš jų svetainės, be jokių papildomų registracijų. Jei esate ne Australijoje, turėtumėte prisijungti prie Australijos serverio naudodami VPN, ir tada galėsite tuo mėgautis. Tai atlikę gausite Australijos IP adresą ir nurodysite geografinius apribojimus. Jei bandysite patekti į laidas nenaudodami jos, gausite pranešimą, kad laida jums neprieinama.

Geriausi VPN, skirti atblokuoti 7 kanalą už Australijos ribų

Daugelis Australijos gyventojų naudoja VPT norėdami pasiekti turinį iš šalies. Tačiau tie patys metodai taikomi ieškant teikėjo, turinčio greitus serverius visoje šalyje. Tai pasakytina apie tiesioginį TV laidos ar tiesioginio sporto renginio, pavyzdžiui, „Australian Open“, epizodą. Žemiau esančiame sąraše pateikiame savo mėgstamiausius. Visi 3 siūlo nuolaidą mūsų skaitytojams, ir jums gali būti taikoma iki 60% nuolaida neribotos VPN sąskaitos. Tai padės apsaugoti jūsų privatumą ir atblokuoti kanalus.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žiūrint 7 kanalą

Norėdami parodyti, kaip tai lengva, pasinaudosime „ExpressVPN“ kaip mūsų pavyzdys. Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra atsisiųsti VPN klientą. Laimei, „ExpressVPN“ siūlo nemokamas programas „iOS“ ir „Android“, taip pat programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“.

Po jūsų įdiegimo mes galime pradėti. Pradėkite paleisdami „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes jus nužiūrėsime žingsnis po žingsnio, naudodamiesi „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi „Channel 7“ yra prieinamas tik Australijoje, ten norėsite pasirinkti serverį. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar Australijoje turite IP adresą, kiek kas nors gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Kadangi dabar turite „IPV“ adresą iš „ExpressVPN“ serverio Australijoje, galite žiūrėti 7 kanalą kiek norite. Tai galioja ir kitoms „Aussie“ svetainėms, taigi jūs galite žiūrėti „Freeview Australia“ ar bet kurias kitas jūsų norimas parinktis. Tai taip pat taikoma visoms kitoms geografiškai ribotoms svetainėms.

Aišku, galite pamatyti galimą prieigą, kurią suteiks geras VPN. Prisijungimas prie serverio JAV suteiktų prieigą prie JAV „Netflix“, „HBO Now“, „Hulu“ katalogo ar net muzikos srautinės transliacijos svetainės „Pandora“. Žinoma, jums vis tiek reikės tokios paslaugos kaip „Netflix“ paskyros, tačiau VPN paslauga padės jums pasiekti.

Mėgaukitės visomis pramogomis, kurias „Channel 7“ gali pasiūlyti iš bet kurios pasaulio vietos. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų žiūrėti sportą, filmus ir televizijos laidas per „Channel 7“ kanalą už Australijos ribų naudodami VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map