„Seeso“ yra nauja „OTV“ vaizdo transliavimo paslauga, kurią siūlo „NBC / Universal“ ir kuri daugiausia dėmesio skiria komedijai. NBC yra žinomas dėl puikių komikų. „Saturday Night Live“, „30 Rock“, „Parks and Recreation“ ir „The Tonight Show“ yra tik keletas pasirodymų, kurie NBC tapo populiariu komedijos gerbėjų pasirinkimu visame pasaulyje. Naujoji „Seeso“ paslauga suteikia nariams galimybę kartu su originaliais filmais žiūrėti mėgstamiausias komedijas. Ši paslauga teikiama tik JAV. Už JAV ribų yra blokuojama. Laimei, jūs galite prisijungti prie a VPT JAV žiūrėti „Seeso“ iš bet kurios pasaulio vietos.

Seeso

Šiuo metu „Seeso“ yra beta versija. Paslauga nemokama išbandyti nuo gruodžio 3 iki sausio 6 dienos. Kai „Seeso“ oficialiai pasirodys 2016 m. Sausio 7 d., Srautinio perdavimo paslauga kainuos 3,99 USD per mėnesį. NBC dar neišleido tiek daug informacijos, bet štai ką mes žinome iki šiol. „Seeso“ rodys populiarias laidas, tokias kaip „Saturday Night Live“, „The Late Show“ su Jimmy Fallon, „The Office“, „Parks“ ir „Recreation“. „Seeso“ taip pat rodys originalią seriją su Amy Poehler, animacinį serialą „HarmonQuest“ ir „Wyatt Cenac“ stand up šou. Tiesiog reikia paminėti keletą.

Pažiūrėkime, kas nutinka bandant prisiregistruoti „Seeso“ iš ne JAV:

Seeso užblokuotas

Kaip jūs galite tikėtis, net geografinio blokavimo pranešimas yra juokingas. „Seeso“ pranešime, kad „ne jūs, o mes. Panašu, kad esate ne JAV. Gerai jums, blogai „Seeso“, nes mūsų vaizdo įrašų turinys gali būti transliuojamas tik Jungtinėse Valstijose “. „Seeso“ srautinio perdavimo iš JAV ribų, norint prisijungti prie VPN serverio šalyje. Prisijungę prie VPN serverio JAV, „Seeso“ svetainė nebebus blokuojama. Galėsite prisiregistruoti prie paskyros ir mėgautis transliuojamais mėgstamomis komedijos laidomis ir filmais Seeso iš bet kurios vietos.

Geriausias VPN atblokuoti „NBC Seeso“

Pirmiausia norėsite rasti patikimą VPN paslaugą. Tokiu atveju norėsite vieno su greitais VPN serveriais JAV. Yra keletas VPN, iš kurių galima pasirinkti. Čia yra keletas mūsų mėgstamiausių.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žiūrėti „Seeso“

Aš panaudosiu „IPVanish“ pavyzdžiui, kaip naudoti VPN paslaugą žiūrėti mėgstamus komikus Seeso. Pirmiausia norėsite atsisiųsti jų klientą. „IPVanish“ siūlo nemokamą programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „IPVanish“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„IPVanish Windows“ kliento v2.0

  • Pasirinkite serverio vietą. Mano mėgstamiausi JAV yra Ashburn, Atlanta, Čikaga, Dalasas ir Finiksas.
  • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš svetainių, tokių kaip HBO, dabar naudojame „OpenVPN“ (UDP). Jie taip pat palaiko PPTP ir L2TP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN“, kad būtų užtikrinta geriausia privatumo apsauga.
  • Spustelėkite prisijungti. Po kelių sekundžių viršuje esantis mygtukas pasikeis į žalią ir pasirodys „Atjunkite“. Taip pat pastebėsite, kad serverio vieta ir IP adresas rodomi kliento viršuje.
  • Prisijungę būsite JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Iš esmės galime pasiekti bet kurią svetainę, lyg sėdint Atlantoje ar bet kurioje jūsų pasirinktoje serverio vietoje. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tam viskas yra. Dabar, kai jūs turite IP adresą iš „IPVanish“ serverio JAV, galite naršyti internete taip, tarsi ten būtumėte. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“, „HBO DABAR“ ir „Amazon Instant“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus taip, lyg sėdėtumėte JAV.

Žiūrėkite mėgstamus komiksus, vėlyvo vakaro laidas ir originalias komedijos programas „Seeso“ iš bet kurios pasaulio vietos. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie taip pat galėtų džiaugtis. Sekite mus @VPNFan už naujausias VPN apžvalgas ir populiariausių teikėjų reklamas.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me