Geriausios nemokamos VPN paslaugos

Ar jūs ieškote nemokamos VPN paslaugos? Jei taip, jūs atėjote į reikiamą vietą. Pažiūrėsime į 5 geriausius nemokamus VPN rinkoje. Nei vienas iš jų nėra tobulas, tačiau visi jie turi pagrindinį pranašumą – siūlo nemokamą prieigą prie VPN. Pasitikėdami įmone, kad apsaugotumėte savo privatumą, kyla didelė rizika. Mes labai rimtai vertiname jūsų privatumą, todėl matysite tik tas įmones, kuriomis mes asmeniškai pasinaudotume.


Kam mes naudojame VPN? Po visų nemokamų ir mokamų VPN paslaugų mes naudojame „ExpressVPN“. Paslauga nėra nemokama, tačiau ji yra gera vertė. „ExpressVPN“ komanda maloniai siūlo mūsų lankytojams 49% nuolaidą neribotam VPT, todėl kaina yra teisinga 6,67 USD per mėnesį.  Aš rekomenduoju juos bet kurioje iš nemokamų VPN paslaugų, nes jos neturi jokios registravimo politikos, pažangių funkcijų, tokių kaip VPN užmušimo jungiklis, ir didelį greitų, patikimų, VPN serverių tinklą..

5 geriausios nemokamos VPN paslaugos

VPN tarnyba
Atsiliepimai Nemokamas VPN
LimitsVisit
Svetainės serveris
Vietovės vienu metu
Ryšiai
„ExpressVPN“30 dienų garantija„IPVanish“1485
„CyberGhost“Greičio ribotuvąApsilankykite svetainėje151
„TunnelBear“Atsisiųsti dangtelįApsilankykite svetainėje201
AprašymasAtsisiųsti dangtelįAprašymas91
„ZoogTV“Atsisiųsti dangtelį„ZoogTV“31
VPT vartaiŠvietimoApsilankykite svetainėjen / a1

Visos penkios mūsų siūlomos nemokamos VPN paslaugos turi tam tikrą apribojimą. Daugelis jų yra „freemium“, tai reiškia, kad jie siūlo ribotas paslaugas vartotojams, stengdamiesi juos parduoti naudodamiesi aukščiausios kokybės prieiga. Jie žino, kokia konkurencinga rinka, ir supranta, kad tam tikro lygio nemokamo VPT siūlymas padės pritraukti naujų vartotojų. Suprantama. Kiekvienai įmonei reikalingas kelias į pelną. Aš daug labiau norėčiau VPN, kuris tikisi mane paskatinti mokėti už prieigą ateityje, siūlydamas nemokamą VPN prieigą prie tokio, kuriam nėra atnaujinimo kelio. Jei jie neturi būdo naujovinti į mokamą sąskaitą, aš būčiau labai pavargęs nuo to, kaip įmonė moka už tai.

Redaktorių pasirinkimas – „ExpressVPN“ 30 dienų bandymas be rizikos

„ExpressVPN“

Nemokamos VPN paslaugos gali būti pavojingos. Yra buvę per daug istorijų apie vadinamąsias „nemokamas VPN“ paslaugas, išparduodančias jų vartotojus. Incidentų skaičius svyravo nuo bendrovių, parduodančių narius, naršančių duomenis, iki kompiuterių, naudojamų DDoS atakoms. Štai kodėl mes rekomenduojame mokėti už prieigą prie VPN. Tai nereiškia, kad turite surinkti 10–20 USD per mėnesį. „ExpressVPN“ komanda maloniai įsteigė reklaminę akciją, kuri mūsų skaitytojams suteikia 49% nuolaidą jų priemokų VPN paslaugai. Galite mėgautis neribotu VPN nuo 6,67 USD per mėnesį.

„ExpressVPN“ įgula supranta, kad naujiems vartotojams reikia laiko išbandyti savo paslaugą. Atsakydami jie siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Tai suteikia mėnesį jums išbandyti „ExpressVPN“. Mes naudojame paslaugą kasdien ir jaučiamės užtikrintai ją rekomendavę. „ExpressVPN“ turi labai gerą klientų aptarnavimo komandą, jei turite klausimų pradedant ar pakeliui. Jie turi nemokamas VPN programas, skirtas „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Galite prisijungti prie daugiau nei 2000 serverių 148 vietose visame pasaulyje, naudodami ne daugiau kaip 3 įrenginius vienu metu.

Apsilankykite „ExpressVPN“

„TunnelBear Little“ (nemokama) VPN sąskaita

Nemokamas „TunnelBear“ VPN

Mums buvo malonu stebėti, kaip bėgant metams auga „TunnelBear“. Jie siūlo vienas geriausių VPN paslaugų rinkoje ir yra mūsų mėgstamiausia nemokama VPN paslauga. Kaip ir visų nemokamų VPN, „TunnelBear“ sąskaitoje yra limitas. Galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 18 šalių ir mėgautis iki 500 MB duomenų per mėnesį. „TunnelBear“ komanda siūlo būdų, kaip padidinti nemokamą naudojimą. Jei norite uždirbti 1 GB duomenų, galite tweet apie paslaugą. Bet kuriuo atveju turite nemokamą prieigą prie jų VPN serverių tinklo visame pasaulyje. Net ir atsisiunčiant dangtelį, šis apribojimas yra pakankamai didelis, kad būtų galima apsaugoti jūsų privatumą ir išbandyti paslaugą.

„TunnelBear“ stengiasi, kad jų kliento programinė įranga būtų kuo lengvesnė. Jie sukūrė labai gražią vartotojo sąsają. Švarus dizainas apima paprastą įjungimo / išjungimo jungiklį, kad būtų galima prisijungti, ir išskleidžiamąjį sąrašą, kad pasirinktumėte serverio vietą. Pažvelkime atidžiau į programinę įrangą, veikiančią „Windows 10“.

„TunnelBear“ „Windows“

Kaip matote, „TunnelBear“ klientas panašus į automobilio radiją. Galite pamatyti, ar esate prisijungę, ar ne, ir naudojamas planas. Jei naudojate nemokamą „mažąjį“ planą, kurio viršutinė riba yra 500 MB per mėnesį, taip pat galite pamatyti likusį panaudojimą. Iš čia turite išskleidžiamąjį laukelį, kuriame galime pasirinkti serverio vietą. Norėdami prisijungti, tiesiog perjunkite ratuką į ON. Norėdami atjungti, tiesiog perjunkite jį į OFF. Tam viskas yra.

„TunnelBear“ nustatymai

„TunnelBear“ komanda rimtai vertina jūsų privatumą, nesvarbu, ar naudojatės jų nemokama paslauga, ar atnaujinate mokamą narystę. Kliento sąsaja lengva naudotis, tačiau tai nereiškia, kad jie praleido svarbius privatumo nustatymus. „TunnelBear“ tinklaraštis supažindins su sudėtingesnėmis jų funkcijomis, tokiomis kaip „Vigilant“ ir „IntelliBear“.

Apsilankykite „TunnelBear“

Aprašykite nemokamą VPN planą

Aprašykite nemokamą VPN

„Windscribe“ buvo paleista anksčiau šiais metais. Naudodamiesi paslauga turite keletą galimybių. Pradedantiesiems galite atsisiųsti jų tarpinio serverio plėtinį „Google Chrome“, „Opera“ ar „Firefox“. Mes teikiame pirmenybę visam VPN sprendimui, o „Windscibe“ turi kliento programinę įrangą, skirtą „Windows“ ir „Mac“. Jie taip pat turi programą mobiliesiems, skirtą „iOS“ vartotojams. „Windscribe Pro“ vartotojai gali atsisiųsti „StrongSwan“ klientą iš „Google Play“, kad prisijungtų prie savo tinklo. Pro nariai taip pat gali prisijungti per „Linux“. Bet kuriuo metu galite prisiregistruoti gauti nemokamą prieigą prie VPN ir atnaujinti. Mes vertiname, kad „Windsscribe“ priima „Bitcoin“ be „PayPal“, kreditinių kortelių ir „Paywall“. Norėdami automatiškai atnaujinti, turėsite naudoti „PayPal“ arba kreditinę kortelę.

Apsilankykite „Windscribe“

„CyberGhost“ nemokama VPN paslauga

Nemokamas „CyberGhost“ VPN

„CyberGhost“ komanda skyrė daugybę serverių, skirtų nemokamiems vartotojams. Nereikėtų tikėtis tokio paties lygio paslaugų, kaip „premium“ narių, tačiau jų nemokamas VPT yra ten, kur jums reikalinga privatumo apsauga. Gali reikėti palaukti, kol prisijungsite prie serverio, ir jūsų greitis bus ribotas. Priešingu atveju galite tikėtis, kad bus rodomi skelbimai, skatinantys naujovinti į mokamą prenumeratą. Galima „CyberGhost VPN“ nemokama versija, skirta „Windows“, „Mac“. ir „Android“. Jų klientas labai gerai pristato savo tinklą ir padeda jums naudotis paslauga be didelių techninių žinių. „CyberGhost“ turi griežtą neprisijungimo politiką, apimančią visus vartotojus.

Apsilankykite „CyberGhost 240“

VPT vartai („Tsukuba“ projekto univ.)

Nemokama prieiga prie VPN

„VPN Gate“ yra akademinis eksperimentas, kurio metu išbandomi viešieji informacijos perdavimo serveriai, kuriuos priima visame pasaulyje esanti grupė savanorių. Universiteto abiturientai. iš Tsukuba, Japonija, vadovauja projektui. Tai yra vienintelis nemokamas VPN serveris mūsų sąraše, kurio nepalaiko aukščiausio lygio VPN paslauga. „VPN Gate“ idėja yra teikti lygiavertį VPN tinklą be jokios centrinės kontrolės. Tai leidžia pasitikėti daugybe žmonių. Būtent visi savanoriai, kurie kuria serverius. Manau, kad decentralizuoto VPT tinklo idėja yra teigiama, tačiau dėl kontrolės trūkumo kyla kai kurių klausimų apie privatumą ir nenuoseklų veikimą.

Apsilankykite „VPN Gate“

Kartais gaunate tai, už ką mokate, todėl būkite atsargūs naudodamiesi nemokamomis VPN paslaugomis. Galite pastebėti, kad nors paslauga nemokama, jūs iš tikrųjų esate produktas. Tai ypač pasakytina apie VPT, kurie neturi jokio būdo naujovinti į mokamą narystę. Galite lažintis, kad jie uždirba pinigus kitais būdais. Kai kurie VPT užregistruos jūsų naudojimą ir parduos reklamuotojams, duomenų tarpininkams ar dar blogiau, kaip parodė „Hola“. Mūsų sąraše pateiktų paslaugų teikėjų atveju taip nėra. Jie visi rimtai vertina jūsų privatumą.

Suprantu, jei esate situacijoje, kai jums reikalinga VPN privatumo apsauga, tačiau negalite sau leisti išleisti pinigų. Tokiu atveju būkite atsargūs rinkdamiesi VPN teikėją. Buvo daugybė paslaugų, kurios perėjo nuo labai populiarių nemokamų VPT iki piktadarių, kai vartotojai pastebėjo, kad jie pardavinėja savo duomenis ar dar blogiau. „Hola“ yra geras pavyzdys. Nemokamas VPN pardavinėjo naudotojams pralaidumą, naudotiną roboto tinklo priepuoliuose. Prisijunkite prie vieno iš nemokamų mūsų sąraše esančių VPT ir ateityje apsvarstykite galimybę atnaujinti mokamą planą. Tai padės palaikyti jų pastangas toliau siūlyti nemokamą prieigą prie VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map