Baton RougeBaton Ružas yra antras pagal dydį Luizianos miestas. Šioje beveik 231 000 gyventojų turinčioje sostinėje šis miestas yra tik antras pagal vietą Naujojo Orleano valstijoje. Yra daug dalykų, kurie traukia žmones į miestą. Tai yra pagrindinis pramonės, naftos chemijos, medicinos ir tyrimų veiklos centras, taip pat tampa augančiu pietų technologijų centru. Be to, tai yra Luizianos valstijos universiteto (LSU) „Tigers“ namai. Jei nežinote, jie buvo pirmieji pietų koledžo futbolo komandos nariai, tapę šalies čempionu. Jei ateityje lankysitės mieste, prieš naudodamiesi viešuoju belaidžiu internetu, turite naudoti VPN. Prieš mes jums pasakysime, kodėl, turėtumėte peržvelgti mūsų geriausių Baton Rouge VPN sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Žmonių buveinė Baton Rouge atsirado ledynmečio laikais. Miestas gavo savo vardą iš prancūzų tyrinėtojo Pierre Le Moyne d’Iberville. Kai 1699 m. Jis išsiuntė savo žvalgybos vakarą Misisipės upe, jie pamatė raudoną stulpą, žymintį medžioklės ribą tarp Houma ir Bayogoula genčių medžioklės plotų. Žinoma, Baton Rouge prancūzų kalba reiškia „raudona lazda“. 1817 m. Gyvenvietės vadovai įkūrė miestą.

Šiandien mieste yra daugybė dalykų, kuriuos reikia nuveikti. Galite aplankyti muziejus, parkus, istorinius orientyrus, „Bluebonnet“ pelkių gamtos centrą, zoologijos sodą, vykti į ekskursiją po maistą ir dar daugiau. Be to, galite sužaisti LSU futbolo žaidimą. Akivaizdu, kad mieste netrūks darbų. Nesvarbu, kokie yra jūsų pomėgiai, visada galite rasti ką nors, kad jus užimtų.

Turizmas ir apylinkių žmonės siūlo klientams nemokamą belaidį internetą, kad pritrauktų verslą. Nemokamas „WiFi“ yra puikus, jei naudojatės tam tikra apsauga. Naudodamiesi VPN sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Tai neleis jums nutekėti jūsų neskelbtinos informacijos ir labai apsunkins internetinių interneto svetainių pažeidimus jūsų privatume.

Kita priežastis naudoti VPN yra susijusi su tinklo apribojimais ir geografiniais blokais. Jei esate tinkle, kuris nėra jūsų pačių, administratoriai gali valdyti, ką galite ir ko nematote. Tai nutinka mokyklose, organizacijose, įmonėse ir net kai kuriose šalyse. Tokiu atveju prisijungę prie VPN galite sukčiauti programinę įrangą manydami, kad esate kažkur kitur. Be to, blokuojančioji programinė įranga nemato, kur einate, todėl negali jūsų užblokuoti.

Tai yra geriausios priežastys naudoti VPN būnant Baton Ruže, tačiau prisiregistravę galite rasti daugiau. Nesvarbu, ar bandote apeiti organizacijos tinklo apribojimus, apsaugoti savo privatumą ar net žiūrėti išjuodintą žaidimą, VPN jus aprėpia. Turėdami visas turimas protokolo parinktis, norėsite naudoti arba „IKEv2“, arba „OpenVPN“ šifravimo protokolus. Jei gausite galimybę pasirinkti vieną iš „OpenVPN“ versijų, greičiausia bus UDP versija. Tačiau TCP versija tinka tiems, kurie turi ryšio problemų.

1. Geriausias „Baton Rouge“ VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Kadangi Baton Rouges serverių nėra, mes naudosime „IPVanish“ serverius Atlantoje. Iš patirties galime pasakyti, kad serveriai Atlantoje yra greiti ir patikimi. Taip pat pastebėsite, kad „IPVanish“ yra daugiau serverių vietų JAV, kaip ir bet kuri kita VPN paslauga. Tai daro juos vienu iš mūsų VPN pasirinkimų būnant Baton Ruge.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6389Ašburnas, Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Las Vegasas, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, San Chosė. Sietle, Vašingtone

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish“ priglobia 48 serverius Atlantoje ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Pavyzdžiui, atl.a01.ipvanish.com. Daugeliu atvejų „a“ serveriai bus greičiausi. Kai išbandėme „IPVanish“ serverį Atlantoje, atl-a41, nustatėme, kad greitis yra 43,50 Mbps.

„IPVanish“ Naujojo Orleano greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Tai tinka teisingam 4,87 USD per mėnesį metiniame plane. Nariams taikoma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „IPVanish“

2. Geriausias „Baton Rouge“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Naudojant „ExpressVPN“, greita jų prieiga prie VPN ir „MediaStreamer“ veikia kaip intelektualiosios DNS paslauga. Tai padės jums atblokuoti prieigą prie riboto geografinio turinio. Tai yra gana didelis privalumas, norint atblokuoti tiesioginius sporto renginius. Net „ExpressVPN“ svetainėje rasite paskutinių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
94160Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Kanzasas, Los Andželas, Majamis, Mineapolis, Naujasis Džersis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Franciskas, San Chosė, Santa Monika, Sietlas, Tampa, Virdžinija, Vašingtonas, DC

Kaip matote aukščiau esančioje lentelėje, „ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti šimtais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir stebėti savo mėgstamas komandas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jūs negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Žinoma, tai pasakytina ir apie Atlantą (geriausias serverio pasirinkimas būnant Baton Ruže). Norėsite pasirinkti skirtuką „Visi“, atidaryti Ameriką, tada atidaryti JAV. Šiuo metu galite pasirinkti JAV – „Atlanta“ serverio vietą. Kaip matote, mes išbandėme serverį Atlantoje ir jo sparta pasiekė 53,59 Mbps.

Naujojo Orleano „ExpressVPN“ greičio testas

Nors „ExpressVPN“ yra parduodamas aukštesne kaina nei kitos mūsų sąraše esančios paslaugos, vertė yra aukšta, atsižvelgiant į jų tinklo dydį ir paslaugų ypatybes. Tiesiog galite sujungti kompiuterį, nešiojamąjį įrenginį, maršrutizatorių ir žaidimų pultą („SmartDNS“) su viena VPN paskyra. 6,67 USD per mėnesį su metine prenumerata.

Apsilankykite „ExpressVPN“

3. Geriausias Baton Ružo VPT: HMA

„HMA Pro“ VPN

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catoras nusprendė sukurti paslaugą, kuri padėtų žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

„HMA Pro VPN Network“ – JAV serverių vietos
Ankoridžas, Ashburn, Asheville, Atlanta, Baltimore, Bath, Bedford, Billings, Boston, Cheyenne, Chicago, Columbia, Columbus, Dalasas, Des Moines, Grand Forks, Honolulu, Idaho Falls, Jacksonville, Lansing, Las Vegas, Los Angeles, Louisville , Madisonas, Magnolija, Majamis, Montgomeris, Nešvilis, Naujasis Orleanas, Niujorkas, Oklahoma Sitis, Omaha, Filipai, Finiksas, Portlandas, Providensas, Rutlandas, Sent Paulius, Solt Leik Sitis, San Chosė, Scrantonas, Sietlas, Souix kriokliai, South Bend, St Louis, Trimbull, Vašingtonas, Vičita, Wilmington

Jei jūsų tikslas yra rasti VPN, turinčią daugiausiai serverio vietų, tada geriausias pasirinkimas yra „HideMyAss“. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA priglobia 175 VPN serverius JAV, įskaitant daugybę serverių Naujajame Orleane (nes tai yra artimiausia vieta Baton Ružas). Norėdami prisijungti prie ten esančio serverio, norėsite pereiti į „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“, kad pradėtumėte. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir ieškokite Naujojo Orleano. Iš ten galite pasirinkti JAV, Luizianos, Naujojo Orleano serverio vietą. Prisijungėme prie serverio Naujajame Orleane norėdami patikrinti greitį ir nustatėme, kad greitis yra 30,64 Mbps.

HMA Naujojo Orleano greičio testas

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN tiesiog 6,99 USD per mėnesį ir visiems naujiems vartotojams siūlo 30 dienų nemokamą pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „Slėpti mano užpakalį“

Nors yra ir keletas kitų variantų, visada galite pasižvalgyti po mūsų 10 populiariausių VPN sąrašą. Vis dėlto manome, kad suteikėme jums geriausius pasirinkimus. Juos pasirinkome pagal greitį, patikimumą, kainą, saugumą ir vietas. Kadangi tokių yra daugybė Baton Ružas ar šalia jo, tikrai užtikrinsite geriausią greitį. Bandantiems transliuoti turinį, greitis yra labai svarbus. Žinoma, visos mūsų galimybės turi puikius tinklus. Tai reiškia, kad jūs negalite suklysti pasirinkdami vieną iš pasirinkimų. Tikimės, kad mūsų vadovas padės jums priimti pagrįstą sprendimą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me