1Password ir paroļu pārvaldnieks, kuru izstrādā un atbalsta AgileBits komanda. Uzņēmums atrodas Toronto, Kanādā. Viņi koncentrējas uz programmatūras izveidošanu, lai droši glabātu lietotāju paroles un šifrētu velvju lietotni ar nosaukumu Knox. Viņu programmatūra ir pieejama visdažādākajās ierīcēs, taču viņi ir vislabāk pazīstami ar savām Mac un iOS lietotnēm. Šodien mēs apskatīsim viņu 1 paroles paroles pārvaldnieku. Nākamajās nedēļās mēs veiksim pārskatu par Knox.

1Parole

1Paroles cenu noteikšana un īpašie piedāvājumi

1Password licences tiek pārdotas, pamatojoties uz ierīci, kurā plānojat lietot šo lietotni. Pārskatīšanas laikā mēs atklājām, ka AgileBits ir atsevišķa 1Password cenu noteikšana operētājsistēmās Windows, Mac, iOS un Android. Iegādājoties Mac + Windows paketi, jūs varat ietaupīt 30 USD. Pretējā gadījumā katra lietotne tiek pārdota kā atsevišķa licence. Tas var padarīt 1Password diezgan dārgu nekā daži viņu konkurenti.

1Paroles cenu noteikšana

Kā redzat, 1Password viena licence maksā 49,99 USD operētājsistēmai Windows vai Mac. Ja plānojat lietotni izmantot abās platformās, es ieteiktu to paketi, kuras cena ir 69,99 USD. Viņi arī piedāvā iOS lietotni (iPhone, iPad, iWatch) par USD 9,99 un Android lietotni par tādu pašu cenu. Ja vēlaties aizsargāt savu ģimeni ar plašu ierīču klāstu, izmaksas varētu kļūt diezgan operatīvas. Viņi piedāvā biznesa cenu noteikšanu vairākām licencēm. Mēs izņēmām cenu no Windows + Mac paketes 4 lietotājiem, un izmaksas būtu bijušas 252 USD. Pievienojot iOS licences, būtu vajadzīgi vēl 40 USD. Četru cilvēku ģimene varētu iztērēt gandrīz USD 300 par 1Password.

Bezriska izmēģinājuma periods

AgileBits komanda zina, ka pirms pirkuma veikšanas jūs vēlēsities kādu laiku pārskatīt viņu lietotni 1Password. Pirmoreiz lejupielādējot viņu programmatūru vai mobilo lietotni, jūs varēsit to izmantot pirmās 30 dienas bez licences. 30 dienu bezmaksas izmēģinājums dos jums daudz laika, lai pārbaudītu funkcijas un nodrošinātu, ka viņu paroļu pārvaldniekā ir viss nepieciešamais. Ja jūs nolemjat turpināt darbu un iegādāties 1Password, tie sedz arī visus jaunos licenču pirkumus ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju. Viņi atmaksās jūsu kredītkarti vai PayPal par pirkumiem, kas veikti viņu veikalā. Viņi nevar tieši jums atmaksāt, izmantojot Apple App Store, tāpēc jums ir jāsazinās ar viņu atbalsta dienestu, lai uzzinātu citas atmaksas iespējas.

Paroļu pārvaldnieka funkcijas

Funkcijas, kas tiek piedāvātas ar 1Password, palīdzēs jums ģenerēt spēcīgas paroles un droši glabāt tās turpmākai lietošanai. Varat izveidot velves, lai droši koplietotu informāciju ar ģimenes locekļiem vai citiem komandas locekļiem. WatchTower funkcija uzraudzīs jūsu paroles un informēs jūs, kad parole, iespējams, būs jāmaina. Iegūstiet labāku izpratni par pašreizējo paroļu kvalitāti un unikalitāti, lai jūs varētu tās uzlabot, izmantojot 1Password. Apskatīsim sīkāk programmatūru.

1Parole 5 operētājsistēmai Mac

Es sauktu Mac klientu par galveno programmatūru. Tas ir labi izstrādāts un Mac lietotājiem nodrošina vienkāršu paroļu pārvaldīšanas saskarni. Kā redzams zemāk esošajā ekrānuzņēmumā, 1Password ir integrēts Safari. Jūs varat noklikšķināt uz logotipa un likt lietotnei pieteikties jūs populārā vietnē, piemēram, Facebook. Programmatūra palīdzēs jums ģenerēt spēcīgas paroles. Es ļoti iesakām to izmantot, lai atjaunotu esošās paroles un nodrošinātu, ka katra vietne izmanto unikālu paroli.

1Password Mac - Safari

1Password 5 operētājsistēmai Mac tika izlaists 2014. gada oktobrī, un tas liecina, ka AgileBits komanda ir apņēmusies atjaunināt savu programmatūru. Lietotnei nepieciešama Mac OS X 10.10 vai jaunāka versija. Mēs lasījām vairākas pozitīvas atsauksmes Mac App Store. Šķiet, ka klienti ir diezgan apmierināti ar jaunāko izlaidumu. Ir dažas papildu priekšrocības, izmantojot Mac lietotni. Iesācējiem jūs to varat viegli sinhronizēt ar savām iOS ierīcēm, izmantojot wi-fi vai iCloud. Varat arī izmantot Dropbox, lai sinhronizētu starp plašu ierīču klāstu.

1Parole 6 operētājsistēmai iOS

Mac lietotāji, iespējams, vēlēsies sinhronizēt savas paroles ar iOS. AgileBits komanda ļauj iOS lietotājiem ērti glabāt paroles iPhone, iPad un pat iWatch. Tā kā valkājamo izstrādājumu popularitāte turpina pieaugt, es domāju, ka jūs redzēsiet daudz vairāk cilvēku, kuri paļaujas uz tādām lietotnēm kā 1Password, lai sekotu un aizsargātu visus savus kontus. Esmu pārsteigts, ka viņi atbalsta iWatch. Jums vajadzētu apskatīt lietotni. Pat ja jums vēl nav iWatch, tas sniedz jums priekšstatu par to, kā turpmāk to izmantot.

1Parole iOS

1Paroles versijai 6 nepieciešama iOS 9.0 vai jaunāka versija. Lietotne ir savietojama ar iPhone un iPad. Tas atbalsta Touch ID, lai nodrošinātu papildu drošību. Lietotnē ir iekļautas dažas no jaunākajām iOS 9 funkcijām. Varat izmantot meklēšanu uzmanības centrā, lai atrastu 1 paroles konta informāciju, pat neuzsākot lietotni. Tajos ir pat jauns 1 pārlūks, kas ļauj jums atvērt vietni un pieteikties ar vienu pieskārienu. Es ļoti iesaku lejupielādēt lietotni un izmēģināt to pats. Jūs jebkurā laikā varat jaunināt uz Pro versiju par 9,99 USD.

1Parole 4 Android ierīcēm

Izmantojot lietotni 1Password, savā Android tālrunī vai planšetdatorā varat viegli izveidot spēcīgas unikālas paroles. Izvēlieties, vai vēlaties alfabēta (burtus), ciparu un simbolus. Pēc tam iestatiet paroles garumu, un lietotne parādīs unikālu vērtību. Varat izmantot 1Password, lai izveidotu spēcīgas paroles ļoti vietnei un saglabātu tās. Tādā veidā jūsu konti būs drošāki un drošāki no vienas vietnes, parādot paroli, kuru izmantojat tīmeklī.

1Parole Android

1Paroles versijai 4.5.2 nepieciešama operētājsistēmas Android 4.0 vai jaunāka versija. Varat lietotni bez maksas un jaunināt uz profesionālo versiju jebkurā laikā par USD 9,99. Mobilā lietotne saglabās visas jūsu paroles, kredītkartes un pat darbosies kā drošs seifs. Atcerieties, ka, izmantojot 1Password, varat sinhronizēt datus starp darbvirsmas programmatūru un mobilajām lietotnēm. Lai gan katras ierīces licenču iegādei ir nepieciešami zināmi izdevumi, jūsu paroļu apdraudēšanas draudi ir daudz lielāki nekā aizsardzības izmaksas.

1Parole 4 operētājsistēmai Windows

Mēs nevaram aizmirst par Windows lietotni. 1Password for Windows ģenerēs spēcīgas paroles un droši glabās tās turpmākai lietošanai. Es iesaku Windows lietotājiem instalēt 1Password pārlūka paplašinājumu. Tas ļauj jums pierakstīties jebkurā vietnē ar vienu klikšķi. Tas jums arī palīdzēs, izveidojot spēcīgas unikālas paroles katrai vietnei. Tā kā 1Password automātiski aizpilda jūsu konta informāciju, jums vairs nebūs jāuztraucas par paroles aizmirsšanu. Ļaujiet lietotnei veikt visu darbu.

1Parole operētājsistēmai Windows

Es arī vēlētos pieminēt uzlaboto 1Password funkciju ar nosaukumu Watchtower. Pakalpojums analizēs jūsu konta pieteikuminformāciju un paziņos, kurās vietnēs jūs varētu vēlēties izveidot jaunas paroles, lai virzītos uz priekšu. Pēc tam jūs varat izmantot paroļu ģeneratoru, lai labāk aizsargātu savus kontus. Šī ir jauka funkcija, kas palīdzēs aizsargāt jūsu pieteikumvārdus. Pieņemsim, ka tagad paiet dažām dienām, kurās mums ir pārāk daudz kontu, lai izsekotu, lai jebkura palīdzība varētu ievērojami atvieglot dzīvi.

1Paroles drošība

Laiks mūsu pārskata tehniskajai sadaļai. Jūs varat pateikt, ka AgileBits drošības komanda pārdomā viņu pieeju. Viņi paļaujas uz AES 256 bitu šifrēšanu ar SHA256 atslēgu šifrēšanu. Viņi vēl vairāk aizsargā jūsu galveno paroli, izveidojot pārī SHA-512 un PBKDF2. Jums nav jāsaprot pamatā esošā tehnoloģija. Tikai zināt, ka viņi veica papildu pasākumus, lai aizsargātu jūsu galveno paroli no brutāla spēka uzbrukumiem.

Viena liela atšķirība starp 1Password un citiem populāriem pakalpojumiem, piemēram, Dashlane un LastPass, ir tāda, ka AgileBits neuzglabā jūsu datus mākonī. Tā vietā jūs varat sinhronizēt ierīces lokāli, izmantojot wi-fi vai izmantojot trešo personu iCloud un Dropbox pakalpojumus. Tā kā 1Password šifrē jūsu datus, jums nav jāuztraucas par to, vai uzticaties vai nu vienam no šiem pakalpojumiem. Man patīk šī pieeja, jo tā ļauj mazāk atklāties jūsu datu atklāšanā. Kaut kas vairākkārt ir noticis ar dažiem paroļu pārvaldītājiem, kas piedāvā mākoņa funkcijas.

Klientu atbalsts

1Password atbalsta lapa ir viena no labākajām, ko esam redzējuši. Viņiem ir zināšanu bāze un ļoti jaukas lietotāju rokasgrāmatas operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Es ļoti iesaku izmantot rokasgrāmatas, kad sākat darbu ar programmatūru. Viņi ir labi uzrakstīti un ļoti pamatīgi. Viņiem ir atbalsta forums jautājumiem. Forums ir sadalīts sadaļās, pamatojoties uz jūsu izmantoto ierīci. Sestdienas forumā mēs pārbaudījām forumu, lai redzētu, vai nedēļas nogalē gaidīt atbildes. Viņu statistika liecināja, ka tika atbildēts uz vairāk nekā 100 jautājumiem.

1Paroles apskats: secinājums

AgileBits turpina attīstīt un pievienot jaunas funkcijas savai 1Password lietotnei. Pārskatīšanas laikā viņi tikko bija izlaiduši jaunu 1Password iOS lietotnes versiju ar pilnu jauno iOS funkciju atbalstu. Tas liecina par viņu centību sekot līdzi Apple. Es domāju, ka programmatūra ir vispiemērotākā Mac un iOS lietotājiem. Daži citi paroļu pārvaldnieki, kurus esmu izmantojis, šķita mazāk apgrūtinoši, taču ar 1Password darbs tiek paveikts. Jūs to varat izmantot, lai izveidotu spēcīgu unikālu paroli katrai vietnei un droši to saglabātu. Ne vairāk pierakstiet paroli vai izmantojiet to pašu vairākās vietnēs.

Kas man visvairāk patika attiecībā uz programmatūru:

  • Viegli lietojams un ļoti jauks interfeiss Mac lietotājiem
  • Viņu jaunākajā iOS lietotnē ir integrētas iOS 9 funkcijas
  • IWatch un Touch ID atbalsts papildu drošībai
  • Sinhronizācijas metode, nesaglabājot datus mākonī
  • Augstāks šifrēšanas līmenis, ko izmanto, lai nodrošinātu galveno paroli

Idejas programmatūras uzlabošanai:

  • Pārdomājiet cenu struktūru
  • Pievienojiet tiešsaistes tērzēšanas atbalstu apmaksātiem klientiem

Man ir prātā, ko domāt par 1Password. Viņu Windows programmatūra jūtas vecāka par citiem mūsu pārbaudītajiem paroļu pārvaldniekiem, un šī programmatūra ir dārga. Tomēr viņu Mac un iOS lietotnes ir ļoti jaukas, un man patīk viņu pieeja ierīču sinhronizēšanai, nepaļaujoties uz mākoņa pakalpojumu, kas varētu apdraudēt jūsu datus. Man tas tiešām liekas. Es iesaku jums izmēģināt programmatūru un salīdzināt to ar citiem vadošajiem paroļu pārvaldniekiem. Ja jūs visbiežāk izmantojat Mac un iOS, tad es domāju, ka jums patiks 1Password.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me