LastPass ir līdz šim viena no populārākajām paroļu pārvaldības sistēmām pasaulē. Viņi ir augsta līmeņa uzņēmums, un, tā kā šajā nozarē darbojas kopš 2008. gada, tie bija vieni no pirmajiem paroļu glabāšanas pakalpojumiem tirgū. Mums kā sabiedrībai ir arvien vairāk paroļu, kuras jāatceras. Kopš piekļuve internetam ir kļuvusi ierasta, uzņēmumi un organizācijas pārvieto informāciju uz vietnēm, sākot no kuponu iegūšanas tiešsaistē un beidzot ar veselības apdrošināšanas reģistrēšanu Affordable Care Act (Obamacare) dēļ. Viņu mērķis ir noņemt daļu stresa no lietotāju dzīves, sniedzot viņiem vienkāršu un ērtu programmu, kas izmantojama viņu paroļu izsekošanai..

LastPassCenas un īpašie piedāvājumi

LastPass ir trīs izdevumi. Bezmaksas izdevums, premium izdevums un uzņēmuma izdevums vairākiem lietotājiem. Kā jūs varētu gaidīt, produkta funkcijas mainās ar jūsu izvēlēto versiju. Tikai par 12 USD gadā jūs varētu piekļūt tādām lieliskām funkcijām kā spēja sinhronizēt visu informāciju visās jūsu ierīcēs, daudzfaktoru autentifikācijas iespējas, ieskaitot biometriju, prioritāro atbalstu, un koplietotu mapi ar pielāgotajām atļaujām. Ņemiet vērā, ka neatkarīgi no platformas, kuru izmantojat, reģistrējoties, jums ir jāpaliek, ja izmantojat bezmaksas versiju.

Bezriska izmēģinājuma periods

Ja jums ir interese aplūkot premium versiju, LastPass piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju. Ja jūs nolemtu, ka pievienoto funkciju vērtība nav USD 1 mēnesī, tad pēc 30 dienām jūs varētu atgriezties pie bezmaksas versijas, un viņi atmaksās jūsu naudu. Garantija jums dos vairāk nekā pietiekami daudz laika, lai izlemtu, vai premium pakalpojums jums ir piemērots. Ja nē, darbu veiks bezmaksas versija, kas aizsargā jūsu paroles.

Apmeklējiet vietni LastPass

LastPass darbībā

LastPass ir unikāls tā darbībā. Tā vietā, lai būtu atsevišķa lietojumprogramma, tā tiek salocīta pārlūkprogrammā un tiek parādīta kā pārlūka papildinājums. Tas tiek integrēts gandrīz pārlūkos, neatkarīgi no tā, vai tas ir IE, Firefox, Chrome, Safari vai Opera. Izņēmums no noteikuma šajā brīdī ir Microsoft Edge.

LastPass pārlūka ikona

Noklikšķinot uz ikonas augšpusē, tiek parādīta izvēlne, no kuras nāk lielākā daļa funkcionalitātes. Šajā izvēlnē ir daži virsraksti, kurus mēs izskaidrosim.

LastPass izvēlne

Mana LastPass velves

Šī funkcija ļauj jums redzēt vietnes, kurās pēdējā laikā esat izmantojis paroles. Šeit ir arī dažādas citas lietas. Mana LastPass Vault darbojas kā šī pakalpojuma vadības panelis. Šeit atrodas programmas iestatījumi. Varat arī pārbaudīt savas paroles stiprumu, pievienot drošas piezīmes, apskatīt apmācības un skatīt lietotāja rokasgrāmatu.

LastPass velve

Veidlapa aizpilda

Šeit tiek saglabāti jūsu veidlapas aizpildīti šifrēti dati. Ja jūs izmantojat parastos veidlapas datus, šī informācija parasti netiek šifrēta, ja vien tīmekļa adresē adresē nav norādīts https. Šeit var saglabāt arī jūsu maksājuma informāciju. Jo mazāk vietņu, kurās ir jūsu maksājuma dati, jo labāk. Ja tas tiek glabāts vairākās vietnēs, palielinās risks, ka dati tiks apdraudēti.

LastPass veidlapa tiek aizpildīta

Ģenerējiet drošas paroles

Vai kādreiz esat dzirdējuši, kā kāds IT puisis saka, ka jums ir nepieciešama spēcīga parole, taču jums ir grūtības to izveidot? Šis rīks jums ģenerēs drošu paroli. Šobrīd lielākā daļa no mums zina, kas padara drošu paroli. Tā kā tiem vajadzētu būt sarežģītiem, tos nebūtu viegli atcerēties vai uzminēt. Tas prasīs arī vienreizējas lietošanas paroles.

LastPass paroļu ģenerators

Drošas piezīmes

Labi atsevišķu piezīmju glabāšanai. Neatkarīgi no tā, vai tā ir Wi-Fi parole, programmatūras atslēga vai pat laiks, kad jūsu dzīvesbiedra lidmašīna nolaižas plānošanas nolūkos (izmantojiet savu iztēli), šī ir noderīga vieta, kur droši glabāt piezīmes. Padomājiet par to kā privātu šifrētu žurnālu datorā. Izmantojot šo funkciju, vairs nezaudējiet svarīgu informāciju.

Apmeklējiet vietni LastPassLastPass drošība

Ciktāl tas attiecas uz drošību, šis mākonis balstītais pakalpojums lokāli šifrē jūsu paroli ar AES 256 bitu šifrēšanu un aizsargā tos tiešsaistē mākonī, izmantojot drošu savienojumu. Tiem, kas ir tehniski noskaņoti, sāļi tiek automātiski sajaukti 5 reizes reizes, taču, lai būtu drošs, tas jāpalielina vismaz līdz 10 k. LastPass ļaus iestatīt numuru līdz 100k. Galvenā parole paliek vietējā mašīnā. Jūs, iespējams, esat dzirdējis par nesenajiem LastPass hakeriem, kur tika nozagta kāda informācija. Galvenās paroles netika nozagtas, taču daži dati tika ņemti vērā, un, ja neradāt spēcīgu galveno paroli, hakeri varēja piekļūt jūsu kontam. Turklāt LastPass piedāvā vairākus divu pušu autentifikācijas faktorus, tostarp bezmaksas versijām Google Authenticator, Toopher, Duo drošību, Transakt un Grid. Tā kā programma saglabās visas jūsu paroles, jums nevajadzētu atvieglot potenciālo hakeru piekļuvi jūsu informācijai. Turklāt ņemiet vērā, ka viņi darīs zināmu informāciju, kas viņiem pienākas saskaņā ar likumu.

LastPass programmatūra

Kā mēs minējām, LastPass darbojas kā pārlūka papildinājums darbvirsmas operētājsistēmai. Papildinājums ir pieejams IE, Firefox, Chrome, Safari un Opera. Viņiem ir arī iOS, Android, Blackberry un Windows App Store pieejamās lietotnes.

Apmeklējiet vietni LastPass

LastPass atbalsts

Iegādājoties premium versiju, jūs varat saņemt to, ko viņi sauc par “prioritāro atbalstu”. Diemžēl viņi neprecizē, kāds atbalsts faktiski tiek piedāvāts. Tomēr jūs varat doties uz viņu forumu sadaļu, un uz jautājumiem parasti ātri atbild gan sabiedrības locekļi, gan veidotāji. Daudzas vietnes izmanto forumus, lai salīdzinoši reālā laikā izveidotu pastāvīgu diskusiju ar saviem lietotājiem.

LastPass apskats: secinājums

LastPass ir viegli lietojams paroļu turētājs, kas labi darbojas vidusmēra lietotājam. Protams, tas nav kaut kas, ko jūs vēlētos izmantot, ja aizsargātu īpaši sensitīvus datus. Bezmaksas versija tomēr veic darbu, kas tam bija paredzēts. LastPass piedāvā veidu, kā iestatīt divu faktoru autentifikāciju un izveidot spēcīgu galveno paroli.

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

  • Programma ir bezmaksas, un pat premium versijas cena ir USD 12 gadā.
  • Var viegli izmantot un iestatīt.
  • Paredzēts kā pārlūka spraudnis.
  • Paroles var viegli importēt no pārlūkprogrammām.
  • Darbojas ar visām operētājsistēmām.
  • Daudzfaktoru autentifikācijas iespējas, ieskaitot biometriju ar premium versiju.
  • Veidlapa Aizpildīšanas funkcija var automātiski aizpildīt veidlapas un droši glabāt maksājuma datus, atkārtoti to neievadot.
  • Drošības novērtējums paroles kopēšanai.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

  • Divu faktoru autentifikācija nav iestatīta jau pašā sākumā, un to nav arī viegli iestatīt. Bez tā ikviens varētu piekļūt jūsu datiem, ja viņiem ir galvenā parole.
  • Tiešās tērzēšanas funkciju varētu pievienot premium lietotājiem.

LastPass šifrēs jūsu paroles un palīdzēs jums, izveidojot spēcīgas paroles. Vairs nevajadzēs kompromitēt labas paroles tām, kuras ir viegli atcerēties. Tikai par USD 12 par piemaksu par gadu, kas ir vērts, un naudas atdošanas garantiju, jums nav ko zaudēt, izmēģinot to. Tādā veidā jūs varētu piekļūt visām premium funkcijām, piemēram, sinhronizācijai visās ierīcēs, mobilajā ierīcē vai darbvirsmā. Tas ir atsevišķs elements no dolāru ēdienkartes no jebkura ātrās ēdināšanas restorāna. Vai jūsu veselība nav USD 1 mēnesī? Padariet tiešsaistes pirkumus vienmērīgākus, izmantojot LastPass.

Apmeklējiet vietni LastPass

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me