Passpack ir paroļu pārvaldnieks, kas tika izveidots 2006. gadā ar mērķi atrisināt ar paroli saistītās noguruma un pieejamības problēmas. Šķiet, ka līdz šim viņi ir darījuši abus. Mūsdienu pasaulē mēs noteikti saskaramies ar paroļu nogurumu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pārbaudīt savu e-pastu, bankas atlikumu vai pat pieteikties Netflix, lai izlemtu, ko skatīties vakarā, jums visiem ir nepieciešama atsevišķa parole. Tāpēc tik daudz cilvēku izmanto vieglas paroles, ka viņi ir satriekti par reģistrēto numuru skaitu.

Passpack sākuma lapa

Cenas un īpašie piedāvājumi

Passpack ir vairāki plāni, sākot no bezmaksas plāna un beidzot ar 1000 un vairāk lietotāju plāniem. Passpack nepiedāvā bezmaksas izmēģinājumu, jo tas ļauj jums izveidot bezmaksas kontu. Ja jums patīk pakalpojums un vēlaties jaunināt, tas ir viegli izdarāms. Atkarībā no jūsu vajadzībām cenu paaugstināšana ir ārkārtīgi saprātīga. Pro konts ir tikai solis uz priekšu no bezmaksas konta, un tas gadā ir tikai 18 USD. Kā redzat, tas ir tikai USD 1,50 mēnesī.

Passpack cenu noteikšana

Mēs iesakām lejupielādēt programmatūru un izvēlēties Pro kontu. Par tik zemu cenu jums jāizmanto tādas augstas klases funkcijas kā 3 dažādas licences, iespēja uzglabāt līdz 1000 parolēm un 30 vienreizējas paroles mēnesī. Par nelielu naudas summu jūs saņemat diezgan vērtības pieaugumu.

Bezriska izmēģinājuma periods

Passpack piedāvā 30 dienu dienu, bez jautājumiem, kas uzdoti par naudas atdošanas garantiju. Pēc funkciju novērtēšanas varat redzēt, vai premium versija atbilst jūsu vajadzībām. Ja jums tas patīk, paturiet to. Ja jūs nolemjat, ka premium funkcijas nav izmaksu vērts, viņi labprāt atmaksās jums 1,50 USD. Ir viegli atgriezties pie bezmaksas versijas.

Apmeklējiet Passpack

Paroļu pārvaldnieks

Kad esat izveidojis kontu un dodieties uz atvēršanas lapu, redzēsit paroļu pievienošanas iespējas. Passpack darbojas nedaudz savādāk nekā citi paroļu pārvaldnieki, kurus esmu pārskatījis. Sāksim ar to, ka viņi šifrēšanai izmanto AES-256 nozares standartu. Jūs ievadīsit galveno paroli un iepakojuma atslēgu. Iepakošanas atslēga ir tāda, ko zina tikai jūs, un to nevar atgūt. Tam jābūt 80 bitiem, tāpēc tie uzdod jums lietot pirmo frāzi, kas ienāk prātā. Ja lejupielādējat programmatūru, jūsu iesaiņojuma atslēga ir atšifrēšanas atslēga individuālajā mašīnā.

Šķiet, ka nav arī veids, kā importēt pieteikumvārdus un paroles no pārlūkprogrammām, taču tas ļaus to izdarīt no citām paroļu pārvaldības programmām vai no CSV faila. Varētu būt jauki, ja programmatūra apkopos jūsu datus, kurus, iespējams, esat saglabājis pārlūkprogrammās, tāpēc jums nebija jāiet uz katru vietni, lai iegūtu datus Passpack. Tas varētu būt satraucoši, ja neatceraties sākotnēji ievadītos pieteikumvārdus un paroles. Vai ne tāpēc jūs tik un tā meklējat paroļu pārvaldnieka pārskatus?

Piesakoties vietnē, pirmais, ko pamanīju, bija tas, cik skaidri un viegli marķēts. Interesanti, ka ir veids, kā mainīt krāsu tēmu. Es sen neesmu redzējis paroļu pārvaldnieka vietnes piedāvājumu, taču visam ir pirmā reize. Varbūt daži vēlēsies papildu pielāgošanu. Liels faktors, lai cilvēki varētu izmantot jūsu produktu, vienmēr ir bijusi lietošanas ērtība. Padarot programmu vieglu, plānu un saprātīgu cenu, viņu cerība ir sasniegt plašu auditoriju, kas iepriekš, iespējams, vilcinājās izmantot paroļu pārvaldnieku.

Katrā izveidotajā paroles ierakstā ir dažādas izvēles iespējas. Ja jūs to ievadāt, jūs ievadāt savu lietotājvārdu un paroli. Paroles lauks jums parādīs, cik spēcīga ir jūsu parole, un ieteiktā saite ir jūsu paroles ģenerētājs. Tā vietā, lai nodalītu parastās paroļu pārvaldnieka funkcijas, piemēram, veidlapu aizpildīšanas un paroļu ģeneratorus, Passpack šeit integrē tās visas.

Ceļojuma ieejaIevadot pieteikumvārdu un paroli, varat iestatīt ieejas drošību. Piedāvātie 3 drošības līmeņi dod jums iespēju iestatīt informācijas prioritāti. Maksimālais līmenis ir visdrošākais, bet tā autentificēšana notiek lēnāk. Arī šeit jūs varat izvēlēties, ar kuru vēlaties dalīties ar ierakstu (ja tāds ir), un visas piezīmes, kas jums par to jāraksta.

Paroles ģenerēšanas funkcija ļauj jums izveidot paroli, izmantojot jebkuru rakstzīmju skaitu, un jūs varat iestatīt parametrus, lai iekļautu speciālās rakstzīmes, kā arī lielos un mazos burtus un ciparus. Mēs visi zinām, ka parolēm jābūt unikālām katrā vietnē, taču lielākoties mūsu izmantotās paroles nav drošas. Tas ir tāpēc, ka cilvēkiem neveicas ar nejaušām burtu un ciparu secībām. Cilvēka prāts nav veidots tādā veidā.

Pēc visu iestatīšanas Passpack ir pieteikšanās ar vienu pogu, lai jūs pieteiktos visās jūsu vietnēs. Tas var ievērojami ietaupīt laiku, ja jums ir vairākas vietnes, kurās katru dienu piesakāties. Tomēr pietrūkst iespēju vienlaikus mainīt paroles dažādās vietnēs. Tas var neizklausīties kā liels darījums, bet iedomājieties, ja kaut kas notika tur, kur vajadzēja nomainīt paroles. Parole katrā vietnē būs jāmaina ar roku.

Apmeklējiet Passpack

Veidlapu aizpildīšana

Passpack nav noteiktas formas aizpildīšanas funkcijas, katrā ziņā atsevišķi. Tas, kā viņi to dara, ļauj ievietot saiti uz vietni pašā ierakstā. Pēc tam jūs redzēsit savas vietnes sarakstā. Lai aizpildītu veidlapu ar Passpack, vispirms jāsit ar apli. Tas jūs aizvedīs uz vietni. Kad būsit pareizajā vietā, tā aizpildīs informāciju.

Passpack DB ierakstsDaži paroļu pārvaldnieki jums jautās, vai vēlaties saglabāt pieteikšanās datus, to ievadot, bet Passpack to nepiedāvā. Ja pieteikšanās ir sarežģītāka, es paredzu, ka jums vajadzēs papildu informāciju ievietot piezīmju sadaļā un manuāli ievadīt. Sistēma nav izstrādāta tādā veidā, kas ļautu tam notikt. Tomēr attēlā redzamie aptumšotie lodziņi atspoguļo informāciju, kuru jūs ar vienu klikšķi varat kopēt starpliktuvē.

Es cerēju uz atsevišķu sadaļu par maksājuma veidiem, taču Passpack to nepiedāvā. Vienīgais veids, kā sasniegt šo mērķi, ir ievadīt maksājuma informāciju un saglabāt to ieraksta sadaļā Piezīmes. Turpmāk jūs to nokopējat un ielīmējat vietnē. Mana metode darbojas, taču būtu daudz vienkāršāk to izmantot kā funkcionalitāti.

Privātā ziņojumapmaiņa

Kā mēs jau minējām iepriekš, Passpack ļauj vairāk lietotāju, jo plāna dizains palielinās. Ja vēlaties izmantot profesionālo versiju vai jaunāku, jums ir iespēja droši ziņot citiem jūsu saraksta lietotājiem. Ir viegli saprast, kā šis pakalpojums varētu būt nenovērtējams komandas izveidē vai darba vietā. Daudzas grupas sadarbībai izmanto drošu ziņojumapmaiņu, tāpēc ir patīkami, ja šī funkcija ir iebūvēta. Vēl viena funkcija, kas tiek piedāvāta tajā pašā veidā, ir iespēja šifrēt jūsu ierakstus un nosūtīt tos pa e-pastu..

Ziņojumi par bagāžu

Apmeklējiet Passpack

Datu drošība

Izmantojot jebkuru paroļu pārvaldnieku, jūsu datu drošībai ir izšķiroša nozīme. Iepriekš šajā pārskatā mēs pieminējām, ka Passpack izmanto AES-256 bitu šifrēšana. Galvenais faktors, kas iet kopā ar šo numuru, ir PBKDF2 sāls. Sāls ir šifrēšanai izmantots standarts. Neatkarīgi no tā, kuru paroļu pārvaldnieku izvēlēsities, jūs vēlēsities pārliecināties, vai tas izmanto vismaz 10 000 kārtas PBKDF2 sāls. Ja jūs saskaraties ar tādu, kas neizmanto tik daudz, izvairieties. Passpack izmanto 10 000 kārtas.

Šajā brīdī Passpack piedāvā tikai divas divu faktoru autentifikācijas metodes. Pirmais ir pa e-pastu nosūtīts uz lietā esošo e-pasta adresi. Otrajā metodē izmanto a YubiKey. Drošībai tie abi ir piemēroti, taču mēs vēlētos redzēt vēl dažas iespējas. Vārds caur vīnogulāju ir papildu autentifikācijas faktori, kas drīz būs pieejami jaunā izstrādājumā.

PassPack programmatūra

Programmatūra Passpack nav īsti nepieciešama, taču tā ir pieejama. Tas izmanto Adobe AIR instalēšanas pakotni, tāpēc kamēr jūsu operētājsistēma atbalsta AIR, problēmu nevajadzētu radīt. Passpack paroļu glabāšanai galvenokārt izmanto internetu. Pat darbvirsmas lietojumprogramma ir gandrīz identiska tīmekļa versijai. Pārlūkprogrammām tas atbalsta pārlūku Chrome, Firefox, Explorer un Safari. Tā kā tas galvenokārt ir balstīts uz tīmekļa vietni, iespējams, tiks atbalstītas citas pārlūkprogrammas, taču savā vietnē tās nav minētas. Šī iemesla dēļ šim produktam nav nevienas mobilās lietotnes.

Klientu atbalsts

Passpack savā vietnē apgalvo, ka viņiem ir satriecošs atbalsts neatkarīgi no tā, kāda veida kontu jūs izmantojat. Viņi piedāvā emuāru, palīdzības centru un iespēju sūtīt e-pastu darbiniekiem. Man jāpiekrīt šim vērtējumam. Nosūtīju šiem ļaudīm e-pastu par tehnisku jautājumu, un 3,5 stundu laikā man tika sniegta atbilde. Šāda veida pagrieziena laiks ir ārkārtējs, un tehnoloģija bija ļoti kompetenta. Laba darba puiši.

Pārskats par bagāžu: secinājums

Passpack paroļu pārvaldnieks ir ļoti plāns un pilnveidots produkts par saprātīgu cenu. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tam ir dažas unikālas funkcijas, kuras mēs negaidījām. Lielākā daļa paroļu pārvaldnieku izmanto pārlūka spraudni kopā ar vietējo lietotni. Passpack gandrīz pilnībā tīmeklī bāzētā sistēma sākumā mūs padarīja mazliet saudzīgus, taču, izmantojot divu faktoru autentifikāciju un 80 bitu iepakojuma kodu, kas jums jāievada, mēs iesildījāmies līdz idejai.

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

  • Viņi nezina un neuzglabā jūsu galveno paroli, šifrēšanas atslēgu vai iepakojuma atslēgu
  • Drošas ziņojumapmaiņas var izmantot kopā ar citiem jūsu saraksta lietotājiem, kā arī iespēju sūtīt un šifrēt e-pastus
  • Tīrs un ērti lietojams interfeiss, kas ir skaidri marķēts
  • Pieejams no jebkuras vietas, kur ir tīkla savienojums
  • Nav grūti pārdot, lai uzlabotu pakalpojumu, un jaunināšanas cenas ir ļoti saprātīgas
  • Lielisks tehniskais atbalsts

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

  • Pievienojiet funkcionalitāti, lai iegūtu lietotājvārdus un paroles no pārlūkprogrammām, kā arī citiem pārvaldniekiem, neievadot katru jauno
  • Pievienojiet vairāk divu faktoru autentifikācijas metožu
  • Izveidojiet labāku veidlapu aizpildīšanas metodi, ieskaitot informāciju par maksājumiem
  • Pievienojiet funkciju, lai jūs varētu mainīt paroles visās vietnēs

Man ir diezgan laba sajūta par Passpack. Tas piedāvā lieliskas funkcijas, kuras ir viegli izmantot, un es varētu iedomāties, ka cilvēki bez lielām tehniskām zināšanām tikpat labi izdarīs šo vadītāju. Ir patīkami zināt, ka ikvienam tagad var būt droša parole, neraizējoties par vairākiem dažādiem pieteikšanās gadījumiem. Šīs pārskatīšanas laikā atbalsts man teica, ka drīzumā parādīsies jauns produkts. Šis jaunais produkts, iespējams, novērsīs Passpack trūkumus, kurus es minēju.

Apmeklējiet Passpack

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me