Šajā pārskatā mēs runāsim par paroļu pārvaldības produktu, RoboForm. Pirmo RoboForm produktu sāka klajā 1999. gadā uzņēmums Siber Systems. Pašlaik visā pasaulē aktīvi tiek izmantotas RoboForm 30 valodu versijas. No viņu vietnes viņu paziņotais mērķis ir “radīt pasaules klases inovatīvus programmatūras produktus, kas izstrādāti, lai padarītu datoru lietošanu vieglāku, ātrāku un drošāku privātpersonām un uzņēmumiem visā pasaulē”. Šajās dienās mēs gandrīz vienmēr esam reģistrējušies gandrīz visiem, par kuriem jūs varat iedomāties. Vienkārša lietošana ir kaut kas mums visiem vajadzīgs.

Roboformas sākuma lapa

RoboForm cenas un īpašie piedāvājumi

RoboForm ir unikāls tirgū, jo tas piedāvā vairākas atšķirīgas tā produkta versijas privātām un komerciālām vajadzībām. Jūsu izvēlētā versija ir atkarīga no tā, kādi ir jūsu mērķi. Dažādiem produktiem ir 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma periods, un pēc 30 dienu termiņa beigām jums tiks prasīts samaksāt. Tomēr, ja jums ir mazāk nekā 10 pieteikšanās (dažādām vietnēm), varat turpināt izmantot produktus bez maksas. Tomēr reāli es zinu ļoti maz cilvēku, kuriem ir 10 vai mazāk pieteikumvārdu, tāpēc mēs šeit runāsim par maksas versijām. Viņu piedāvātie produkti ir RoboForm visur visur par 9,95 USD (pirmo gadu), RoboForm 7 darbvirsmas versija par 29,95 USD un viņu RoboForm2go 7 versija par 39,95 USD..

RoboForm Pro cenu noteikšana

Mēs iesakām lejupielādēt un izmēģināt RoboForm Everywhere Pro. Ja jūs to lasāt, iespējams, ka jums jau ir vairāk nekā 10 pieteikšanās. Laikā, kad tika veikts mūsu pārskats, RoboForm pirmo gadu piedāvāja šī pakalpojuma gadu par USD 9,95. Tas ir nedaudz vairāk par pusi no viņu parastās likmes – 19,95 USD gadā. Mēs domājam, ka viņi to regulāri dara, lai palīdzētu reklamēt RoboForm Everywhere Pro. Viņu gada pārskats pirmajā gadā sastāda tikai 83 centus mēnesī. Pārējo plānu likmes ir tādas, kā redzams. Viņu cenas ir saprātīgas, ja jums ir vairāk nekā 10 pieteikšanās.

Bezriska izmēģinājuma periods

Ja jūs interesē interese par viņu produktu pro versiju, RoboForm piedāvā 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, kā arī naudas atdošanas garantiju. Ja jūs nolemjat, ka vairāk nekā 10 pieteikšanās nav vērts 83 centus mēnesī, tad pēc 30 dienām varat atgriezties pie bezmaksas versijas, un viņi atmaksās jūsu naudu. Garantija jums dos vairāk nekā pietiekami daudz laika, lai novērtētu, vai Pro produkti ir piemēroti jums. Ja nē, jums būs jāizvēlas, kādus pieteikumvārdus vēlaties upurēt, ja vēlaties atgriezties pie bezmaksas versijas.

Dodieties uz RoboForm

RoboForm darbībā

RoboForm nav patstāvīgas lietojumprogrammas, un tas tiek parādīts jūsu pārlūkprogrammā kā rīkjosla. Tā vietā, lai būtu atsevišķa lietojumprogramma, tā tiek salocīta pārlūkprogrammā un tiek parādīta kā pārlūka papildinājums. Tas tiek integrēts gandrīz jebkurā pārlūkā, neatkarīgi no tā, vai tas ir IE, Firefox, Chrome, Safari vai Opera. Izņēmums no noteikuma šajā brīdī ir Microsoft Edge.

RoboForm rīkjosla

Paroļu pārvaldnieks

RoboForm bezmaksas paroļu pārvaldnieks palīdzēs jums saglabāt savu paroļu drošību, izmantojot vienu no 3 šifrēšanas veidiem, Blowfish, 256 bitu AES vai RC6 šifrēšanu. No savas tīmekļa pārlūkprogrammas esošās paroles varat importēt to drošo paroļu sarakstā. Jums ir iespēja norādīt paroles vai arī jūs varat to segt. RoboForm sniegs brīdinājumus, ja tiks apdraudēta kāda no vietnēm, kurās saglabājat paroles. Tādā veidā jūs varat ieiet un nomainīt paroli, ja tas ir nepieciešams. Jo ātrāk jūs uzzināsit kaut ko līdzīgu, jo labāk.

RoboForm paroļu pārvaldnieks var jums palīdzēt izsekot daudzām vietnēm, kuras mums visām šajās dienās ir jāpiesakās. Neatkarīgi no tā, vai tas attiecas uz banku, apdrošināšanu vai jebkura cita veida vietni, RF jūs esat iekļāvis pat tad, ja pieteikšanās ir grūtāka. Varat pieteikties visās vietnēs, kuras parasti izmantojat, ar vienu klikšķi no jebkuras ierīces. Tomēr ņemiet vērā: ja aizmirstat galveno paroli, to nevar atgūt. Protams, jūs to varat mainīt, ja jūs to jau zināt. Tas ir tas, ko vēlaties paroles pārvaldniekā, ko jūs vēlaties.

RoboForm paroli pārvaldnieks

Kad esat lejupielādējis programmatūru, dodieties uz RoboForm paroļu ģeneratoru. Mēs visi zinām, ka katrai vietnei mums vajadzētu būt unikālām parolēm, un tās nedrīkst viegli uzlauzt. Izmantojot viņu ģeneratoru, jūs varat doties uz vietnēm un mainīt savu paroli uz tādu, kuru ir grūti uzlauzt. Vienkārši ģenerējiet to, un tur jums tas ir. Vēl viena jauka īpašība ir spēja mainīt paroles kritērijus. Piemēram, teiksim, ka paroles prasības neatļauj speciālās rakstzīmes. Jūs varat ģenerēt paroli, lai iekļautu speciālās rakstzīmes vai neiekļautu speciālās rakstzīmes. Jūs varat mainīt arī paroles garumu.

Tāpat kā pārējos izstrādājumos, RF ietilpst arī Safenotes. Tie ir lieliski piemēroti, lai atcerētos Wi-Fi paroles, dzimšanas dienas, svarīgus datumus vai gandrīz jebkuru citu svarīgu informāciju, kuru nevēlaties publiskot. Padomājiet par to kā privātu žurnālu par lietām, kuras vēlaties saglabāt. Jums nav jāiet pāri bortam un jāraksta karš un miers, bet ideja jums rodas. Mēs esam pārliecināti, ka jūs varat nākt klajā ar citām lietām, ko tur ievietot.

Dodieties uz RoboForm

Identitātes

Identitātes funkcija ir veids, kā jūs iestatāt dažas dažādas lietas RF. Jums var būt vairāk nekā viena identitātes karte, taču galvenajai identitātei nevar piekļūt bez galvenās paroles. Izveidojot to, jūs varat ievadīt visu informāciju, kuru vēlaties saglabāt. Tas ir obligāti, ja vēlaties, lai RoboForm uzglabātu informāciju veidlapas aizpildīšanas funkcijai. Jūs identitātes virsrakstā varat ievadīt arī adresi, informāciju par automašīnu, informāciju par pasi, biznesa informāciju, bankas konta informāciju, kredītkartes informāciju un pat pielāgotu informāciju, kuru vēlaties ievadīt. Šeit var glabāt arī kontaktpersonas, kā arī pieteikumvārdus, grāmatzīmes, izmantotās programmas, kurām nepieciešama parole, un Safenotes. Tas viss tiek glabāts droši, un, lai piekļūtu identitātei, ir jāizmanto galvenā parole.

Veidlapas aizpildīšanas līdzeklis

Bez identitātes nav ko aizpildīt. Atšķirībā no dažiem produktiem, kas veidlapu aizpildītos datus iegūs no iepriekš izmantotajām vietnēm, jums tie jāievada identitātēs. Jūs varat arī izvēlēties izvēlēties konkrētas vietnes, kuras vēlaties aizpildīt, vai arī jūs varat izvēlēties nevienu no tām neaizpildīt. Ja kāds cits atradās jūsu datorā un mēģinātu piekļūt tur glabātajai informācijai, viņi nevarētu iekļūt, ja nebūtu jūsu galvenā paroles. Ja informācija mainās, jums ir iespēja atiestatīt vai notīrīt visus laukus.

Roboform formas pildītājs

RoboForm drošība

AES šifrēšana ir viena no iespējām, ko RoboForm var izmantot ar atslēgu, kas tiek sālīta no jūsu izvēlētās galvenās paroles. Galvenā parole ir jāizmanto, ja vēlaties piekļūt kādam no jūsu pieteikumvārdiem. Tas nozīmē, ka jūs esat pasargāts no jebkura nejauša uzbrukuma, kas var notikt. Bez jūsu galvenās paroles neviens nevar piekļūt. Tāpēc ir svarīgi to nostiprināt, jo to nevar atgūt. Ja pēc sinhronizācijas RoboForm atinstalēšanas jūs izmantojat kādu no iekļautajiem produktiem, datu mape ir pilnībā pazudusi. Ja jūs izmantojat produktu visur, dati tiek šifrēti mākoņa serverī, un tos var atgūt tikai tad, ja zināt galveno paroli. Tie piedāvā arī daudzfaktoru autentifikāciju, tomēr tas notiek pa e-pastu un ir jāieslēdz. Šīs pārskatīšanas laikā tie nepiedāvā nevienu citu veidu. Interesanti, ka šķiet, ka viņiem darbos ir arī citi veidi, taču pašlaik šīs iespējas ir pelēcīgas.

Dodieties uz RoboForm

RoboForm programmatūra

RoboForm piedāvā programmatūru operētājsistēmām Windows, XP un jaunākām. Tas ietver Windows tālruni un Windows RT. Viņi arī nodrošina programmatūru Apple Mac OS X un iOS, kā arī Android operētājsistēmām. Viņi nepiedāvā kazenes OS vai Linux produktiem.

Atbalsts

Kā redzat zemāk, ir vairākas dažādas atbalsta iespējas. Viņi piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī, e-pastus, tiešsaistes tērzēšanas atbalstu un atbalstu pa tālruni. Uz telefona zvaniem tiek atbildēts plkst. 9:00 – 19:00 EST no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot oficiālās ASV brīvdienas, un tas ir pieejams tikai maksājošiem klientiem. Tiešsaistes tērzēšanas atbalstam nav specifikas par tā darba laiku.

RoboForm atbalstsRoboForm apskats: secinājums

Roboform ir ļoti jauka programma, kas ir droša un kurā tiks glabāta visa jūsu slepenā informācija un maksājuma informācija. Man ļoti patīk spēja izvēlēties, vai vēlaties sinhronizēt savu informāciju vai nē. Jūs vismaz iegūstat izvēli paturēt visus savus datus sev vai izmantot RoboForm funkcionalitāti citās platformās. Lielākā daļa no mums Web piekļuvei izmanto vairākas ierīces.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

  • Iespēja izvēlēties, kāda veida šifrēšanu vēlaties izmantot galvenajai parolei
  • Viņiem nav piekļuves jūsu šifrēšanas atslēgai vai parolei
  • Pielāgota programmatūra operētājsistēmai Windows un Mac OS X
  • Mobilās lietotnes operētājsistēmai iOS un Android
  • Iespēja sinhronizēt ar visām jums piederošām ierīcēm vai vienkārši saglabāt to vienā.
  • Pieejams tiešsaistes atbalsts, konsultācijas un atbalsts pa tālruni
  • Par saprātīgu cenu
  • Ļoti pielāgojams

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

  • Ieviesiet citas autentifikācijas metodes
  • Pievienojiet iespēju vienlaikus mainīt vairākas paroles

Visi un visi mēs esam salīdzinoši pārsteigti par RoboForm. Tas darbojas labi, par saprātīgu cenu un radīs jums spēcīgas paroles. Mēs iesakām to lejupielādēt un izmēģināt, jo tam ir 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija. Pēc pirkšanas joprojām pastāv 30 dienu naudas atdošanas garantija. Nav riska, tāpēc lejupielādējiet un pārbaudiet viņu produktu, un jūs varat to pārbaudīt visās savās ierīcēs.

Dodieties uz RoboForm

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me