Keeper Security amerikāņu uzņēmumā, kas atrodas Kalifornijā. Trīs dibinātāji izvirzīja mērķi palīdzēt novājēt paroles, izveidojot Keeper paroli pārvaldnieku. Tie no mums, kas mūsdienās uzskata sevi par patērētājiem, ir satriekti ar parolēm katrā vietnē. Neatkarīgi no tā, vai mēģināt iegūt informāciju par bērnu skolas vietni, iegādāties kaut ko tiešsaistē vai apmaksāt medicīnisko rēķinu, jums katram ir nepieciešama parole..

Turētāja sākuma lapa

Cenas un īpašie piedāvājumi

Turētājs piedāvā divus produktus. Tie ir personīgi un uzņēmuma vajadzībām. Cenu plāni vienai ierīcei sākas no 9,99 USD gadā vai arī jūs varat izvēlēties sinhronizēt informāciju par neierobežotām ierīcēm par USD 29,99 gadā. Uzņēmējdarbības paražām ir daudz funkciju, un tās ir paredzētas uzņēmumiem. Ir arī rūtiņa, kuru varat atzīmēt jebkurā no opcijām, kas pievienos 10 GB drošu failu glabāšanu. Tas ir lieliski piemērots to video vai fotoattēlu glabāšanai, par kuriem nevēlaties, lai citi uzzinātu. Iedomājieties, ja slavenības būtu augšupielādējuši attēlus, nevis atstātu tos uz mākoņa. Ņemiet vērā: atzīmējot rūtiņu, cena pieaugs par USD 1 par GB.

Turētājcenas

Lai arī cenas jums dod iespēju iegādāties no paša sākuma, tās piedāvā 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Jums nav jāievada kredītkartes informācija, bet, kad būs pagājušas 30 dienas, jums tiks piedāvāts samaksāt. Tomēr ņemiet vērā, ka tādas bezmaksas iespējas kā šifrēta mākoņa dublēšana, vairāku ierīču sinhronizācija un droša kopīgošana nav pieejami. Mans ieteikums šeit ir vispirms reģistrēties bezmaksas izmēģinājumam un pēc tam jaunināt. Šīs pārskatīšanas laikā šķiet, ka, veicot šo darbību, tiek piemērota 25% atlaide. Tas padara vienas ierīces izmaksas vēl saprātīgākas – apmēram 62 centus mēnesī vai 1,87 USD mēnesī par neierobežotām ierīcēm. Labs darījums, salīdzinot ar citām lietām.

Turētāja atlaide

Kā redzat, Keeper komanda pa e-pastu nosūtīja 25% atlaidi pēc tam, kad es reģistrējos viņu bezmaksas izmēģinājumam.

Turētāja poga

Paroļu pārvaldnieks

Turētāja paroļu pārvaldnieks ir bez maksas, un to pat bez izmēģinājuma var izmantot bez maksas. Produktam ir divas sastāvdaļas: patstāvīgs komponents un pārlūka komponents. Pārlūka komponents jāaktivizē individuāli. Tā kā pārlūka komponents darbojas kopā, tā informāciju glabās Keeper datu glabātuvē. Informācija ir loģiski sakārtota, tāpēc, ja vēlaties ievietot papildu informāciju par konkrētu pieteikumvārdu, varat. Iestatot galveno paroli, tai jābūt vismaz 9 rakstzīmju garai. Tas arī jums pateiks, ja jūsu galvenā parole šķiet pietiekami laba.

Turētāja velve

Viena jauka funkcija, kas praktiski ir obligāta jebkurā paroļu pārvaldniekā, ir drošs paroļu ģenerators. Kā mēs jau minējām iepriekš, viena no problēmām, kas mums kā sabiedrībai ir, ir pieteikšanās skaits, kas mums jāizmanto. Lielākā daļa no mums zina, kā vajadzētu izskatīties parolēm, bet mēs atkal nonākam līdz paroļu nogurumam. Turētājam ir paroļu ģenerators, taču uzreiz nav skaidrs, kur tas atrodas. Lai izdomātu kauliņu ikonu, ko tā ieliek paroles laukā, ir nepieciešams zināms lasījums, kas faktiski nozīmē, ka varat ģenerēt drošu paroli. Tagad drošai parolei vajadzētu būt 12 rakstzīmēm. Iespējams, ģenerētajai parolei būs jāpievieno rakstzīmes, jo šķiet, ka ģenerators ģenerē tikai 10. Nešķiet, ka arī to varētu mainīt. Tā kā vecais standarts bija vismaz 8, tehnoloģija padarīja to par iespējamu, lai 2012. gadā jebkuru 8 zīmju paroli varētu uzlauzt mazāk nekā 6 stundās. Iedomājieties, cik ātri tas ir šodien.

Keeper PW ģenerators

Papildus šīm funkcijām jūs varat arī rakstīt atsevišķas piezīmes par lietām un droši glabāt tās glabātuvē. Kamēr jums ir nosaukums, jūs varat ievietot piezīmes par visu, ko vēlaties. Tas ir noderīgi svarīgos datumos, kurus vēlaties atcerēties, Wi-Fi paroles, failus, fotoattēlus vai tā jaunā Facebook drauga tālruņa numuru, kuru vēlaties paturēt pie sevis. Ja izmantojat citus paroļu pārvaldniekus vai izklājlapu, varat tos augšupielādēt CSV failā.

Turētāja pogaTurētājs FastFill

Keeper’s FastFill ir vienkārši tas, ko viņi sauc par formu aizpildītāju. Tas darbojas līdzīgi citiem pakalpojumiem, jo ​​tas izvelk informāciju no drošas glabātuves. Varat izveidot jaunu ierakstu vai pievienot jau esošam ierakstam. Tā kā mērķis nav atcerēties citas paroles un saglabāt savus datus drošībā, ir apmācība. Pārlūkprogrammas paplašinājums liek izslēgt paroļu un automātiskās aizpildīšanas veidlapu saglabāšanu pašā pārlūkprogrammā un ļaut Keeper saglabāt informāciju par jums.

Turētājs FastFill

Ja rodas jautājums, kāda ir atšķirība, pārlūkprogrammā šī informācija nav šifrēta. Tomēr, izmantojot opciju Ātrā aizpildīšana, tiks pārliecināta, ka jūsu informācija ir droša. Turētājs veidlapu aizpildīšanu padara par samērā vienmērīgu procesu, jo pielāgotajiem ierakstiem varat pievienot pielāgotos laukus. Varat atlasīt arī citu informāciju, kuru vēlaties izmantot programmai.

Ciktāl tas attiecas uz kredītkarti vai citām norēķinu metodēm, šāda veida informācijai nav atsevišķas vietas. Šī informācija tiek glabāta tāpat kā citas mapes. Ja kaut ko pērkat tiešsaistē, vēlaties ierobežot vietu skaitu, kurās ir norādīta jūsu maksājuma informācija. Tādā veidā, ja kaut kas notiktu ar šo vietni vai kāds kaut kā iegūtu šo informāciju, jūs varētu samazināt iespējamo kaitējumu.

Šī pakalpojuma daļa nešķiet tik intuitīva, kā es to vēlētos. Es uzskatu, ka informācija ir jāievieto atsevišķā vietā, nevis tikai kā vēl viena mape. Ir taisnība, ka galu galā tas neko reālu nemaina. Lai arī tas ir labi izkārtots, tas vienkārši jūtas man pārblīvēts.

Datu drošība

Tā kā šī ir īstā parole glabāšanas tehnoloģijas gaļa un kartupeļi, mēs apskatīsim Keeper drošības praksi. 12 ciparu parole jums neko labu nedos, ja uzņēmumam nebūs labi to saglabāt. Keeper Security Inc. uzskata sevi par nulles zināšanu uzņēmumu. Vienkārši izsakoties, lietotājs ir vienīgais, kurš kontrolē datus. Pat šifrēšanas atslēgas atrodas pie lietotāja, tāpēc KSI nevar atšifrēt datus.

Viņi izmanto AES-256 bitu šifrēšana, un tas ir diezgan standarts visā nozarē. Parasti man patīk pieminēt, cik reizes ir šifrēšanas algoritms PBKDF2 sālīts. Diemžēl šī informācija viņu vietnē nav viegli pieejama, un viņu atbalsta komanda nespēja to noskaidrot man. Tas netiek uzskatīts par drošu, ja tas ir zem noteikta numura. Turētāja mākoņu drošības glabātuve ir arī šifrēta, izmantojot tāda paša veida šifrēšanu, un tā fiziski tiek mitināta Amazon Web Services. Viņi arī paziņo, ka drošības audits tiek veikts katru mēnesi, lai nodrošinātu drošību.

Turētājs izmanto arī divu faktoru autentifikācijas priekšrocības, kā arī valkājamas tehnoloģijas, piemēram, Apple iWatch. Viņi atbalsta tradicionālo autentifikāciju, bet atbalsta arī kaut ko, ko viņi sauc par Keeper DNS. Viņi izmanto pirkstu nospiedumu tehnoloģiju utt. Visās jaunajās ierīcēs, lai pārliecinātos, ka esat tāds, kādu jūs sakāt.

Uzturētāja DNS

Interesanta īpašība, kāda ir Keeper, ir viņu pašiznīcināšanās funkcija. Ja jums parole piecas reizes ir nepareiza, tiek aktivizēta funkcija, un visi slepenie saglabātie dati tiek izdzēsti. Viņi to dara jūsu aizsardzībai, tāpēc, ja kāds mēģina uzlauzt jūsu kontu, pēc 5. reizes daži dati būs jāievada atkārtoti..

Turētājs pats iznīcina

Turētāja poga

Turētāja programmatūra

Keeper programmatūra ir pieejama operētājsistēmām Windows, Mac OS X, iOS, Android, Linux un Blackberry. Jūsu paroles informācija var tikt sinhronizēta visās šajās ierīcēs, pieņemot, ka izvēlēsities iespēju USD 30 gadā. Tā ir jauka īpašība lielākajai daļai, ņemot vērā, ka lielākajai daļai no mums ir vairāk nekā viena ierīce, kuru ikdienā izmantojam. Ja nē, programmatūru joprojām varat izmantot vienā ierīcē bez problēmām.

Klientu apkalpošana

Turētājs piedāvā vairāku dažādu veidu atbalstu. Viņiem ir video pamācības, ātras darbības rokasgrāmatas, tiešsaistes tiešsaistes semināri, tiešraides tērzēšana, un viņi norāda, ka ir pieejami 24×7, izmantojot e-pasta atbalstu. Ņemot to vērā, negaidiet atbildi uz e-pastu ātri. Arī tiešraides tērzēšanas stundas ir no plkst. 3:00 līdz 19:00 CST ASV, taču šķiet, ka tas ir nedaudz konservēts. Tiešās tērzēšanas laikā es gaidīju vairāk nekā 20 minūtes pēc pirmās atbildes, ko viņi man sniedza, neatbildēju uz manu jautājumu. Es beidzot atteicos. Lai saņemtu atbalstu, es jums iesaku šajā sakarā pirms mēģināt sazināties ar viņiem, izmantojot piedāvātos rīkus.

Turētāja pārskats: secinājums

Turētājs piedāvā pienācīgu produktu par diezgan saprātīgu cenu. Skaidrs, ka viņu vietne un saskarne ir paredzēta jaunākai auditorijai. Viena no lielajām lietām, ko es pamanīju, bija pastāvīga viņu produkta pārdošana. Ja jūs mēģināt kādu produktu, manuprāt, jums nevajadzētu pastāvīgi bombardēt, lai jauninātu. Es saprotu, ka viņi cenšas panākt pārdošanu, bet es nekad neesmu rūpējies par augsta spiediena pārdošanas taktiku. Produktam vajadzētu sevi pārdot.

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

  • Saprātīga cena un iespēja pievienot drošu krātuvi apmēram USD 1 GB
  • Jūsu galvenajai parolei jābūt vismaz 9 cipariem garai
  • Vairāki autentifikācijas faktori, ieskaitot Apple iWatch un pirkstu nospiedumu skenēšanas tehnoloģiju
  • Šifrēšanas atslēgas paliek Keeper lietotājam
  • Pieejams daudzās platformās
  • Izmanto AES-256 bitu šifrēšanu

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

  • Pārtrauciet pārdošanu un ļaujiet produktam runāt par sevi
  • Atdaliet maksājuma metodes no pārējiem datiem, lai tie nebūtu pārblīvēti
  • Padariet paroļu ģeneratoru spējīgu izvietot vairāk nekā 10 rakstzīmes
  • Pārbaudiet, cik reizes šifrēšana var būt sālīta

Ja ņem vērā negatīvos punktus, Keeper paroli pārvaldnieks dara visu, kas tam jādara. Tas ir, glabājiet un glabājiet visas savas paroles. Viņiem ir dažas jaukas funkcijas, kas raksturīgas tikai Keeper. Ja jūs varat iziet no augsta spiediena pārdošanas, tas faktiski ir labs produkts. Tomēr jums par to nav jārunā. Nekautrējieties pārbaudīt vai pārbaudīt datus pats.

Turētāja poga

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me