Zoho ir privāts uzņēmums, kura biroji atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, Indijā, Ķīnā, Japānā un Singapūrā. Viņiem ir vairāk nekā 2500 komandas locekļu, kas koncentrējas uz darba produktivitātes instrumentiem. Paroles pārvaldnieks Zoho Vault tika ieviests 2013. gadā kā līdzeklis, kas palīdz saglabāt paroles drošībā. Programmatūra ir paredzēta uzņēmumiem, bet tie arī piedāvā personisko versiju bez maksas. Tāpat kā citus Zoho produktus, arī Zoho Vault ir ērti lietojams un interfeisā rada minimālu jucekli.

Zoho Vault apskats

Cenas un īpašie piedāvājumi

Zoho Vault ir paredzēts lielām lietotāju grupām. Lielām komandām viņi piedāvā plānus, sākot no personiskas izmantošanas līdz uzņēmējdarbībai. Pakalpojuma cena tiek noteikta vienam lietotājam mēnesī. Piemēram, ja jums ir 5 darbinieku komanda, kas vēlas izmantot Zoho Vault, profesionālā plāna izmaksas būtu USD 20 mēnesī. Tas nav slikti, ņemot vērā, ka jums ir spēja centralizēti pārvaldīt lietotājus. Ņemiet vērā, ka Zoho profesionālajam un uzņēmuma plānam nepieciešami vismaz 5 lietotāji.

Zoho Vault cenu noteikšana

Zoho Vault paroļu pārvaldnieks svārstās no 0 USD personīgai lietošanai līdz 7 USD vienam lietotājam mēnesī par piekļuvi visām viņu uzņēmuma funkcijām. Es iesaku jums apmeklēt viņu vietnes cenu lapu, lai apskatītu visas atšķirības starp kontu līmeņiem. Profesionālais ir viņu populārākais plāns, un mēnesī tas maksā 4 USD vienam lietotājam. Visi dalībnieki sāk ar bezmaksas izmēģinājumu uzņēmuma apkalpošanas līmenī, lai jūs varētu justies labi par visām Zoho Vault funkcijām. Pircējiem tiek piedāvāta 10% atlaide uz gada noteikumiem.

Bezmaksas un apmaksāti konti

Personālajai lietošanai Zoho Vault ir bezmaksas. Programmatūrai ir viss nepieciešamais, lai ģenerētu spēcīgas paroles un droši tās saglabātu. Jūs varat bez maksas uzglabāt neierobežotu skaitu paroļu un piezīmju. Piekļūstiet savām parolēm, izmantojot klēpjdatoru, tālruni vai planšetdatoru. Izmantojiet programmatūru, lai automātiski pieteiktos savās iecienītākajās vietnēs. Varat izmantot paroļu ģeneratoru, lai pārliecinātos, ka visas paroles ir spēcīgas. Tur jūs varat iestatīt paroļu politikas un izsekot piekļuvei parolei. Bezmaksas versija ietver piekļuvi bezsaistē un iespēju importēt / eksportēt savas paroles. Visbeidzot, mēs ļoti priecājamies redzēt, ka bezmaksas versija atbalsta divu faktoru autentifikāciju.

Zoho Vault piemaksu plānos ietilpst trīs pakalpojumu līmeņi:

 • Standarta (mazas komandas)
 • Profesionāls (vidējas komandas)
 • Uzņēmējdarbība (lielas komandas)

Visi trīs plāni balstās uz bezmaksas konta funkcijām. Šeit ir dažas papildu iespējas, kas tiek piedāvātas katram prēmiju plānam.

Standarta konta funkcijas:

 • Visas bezmaksas iespējas, kā arī droša paroļu koplietošana, lietotāju nodrošināšana un pārvaldība, spēja nodot paroļu īpašumtiesības, centralizēta pārvaldība, brīdinājumi par paroles derīguma termiņu, datu dublēšana, spēja ierobežot piekļuvi, pamatojoties uz IP adresi, un prioritārs tehniskais atbalsts.

Profesionālās konta funkcijas:

 • Standarta funkcijas, kā arī spēja izveidot un pārvaldīt lietotāju grupas, koplietot paroļu grupas ar lietotāju grupām un pielāgotus pārskatus par lietotāja piekļuvi.

Uzņēmuma konta funkcijas:

 • Profesionālās iespējas, kā arī integrācija ar aktīvo direktoriju, paroles piekļuves kontrole. un pielāgots paziņojums par paroles notikumiem.

Kā redzat, lielākā daļa no premium funkcijām ir paredzētas biznesa lietotājiem. Viss no maziem uzņēmumiem līdz lielām organizācijām. Zoho ir paveicis lielisku darbu, apkalpojot jebkura lieluma uzņēmumus ar savu arvien pieaugošo pakalpojumu līniju gadu gaitā, un Zoho Vault turpina šo tradīciju.

Apmeklējiet Zoho Vault

Ģenerējiet spēcīgas paroles

Zoho Vault pieņemsim iestatīt paroļu politikas, lai nodrošinātu, ka ģenerētās paroles ir pēc iespējas drošākas. Apskatīsim paroļu politikas ekrānu:

Zoho Vault paroles politika

Iestatot paroļu politikas, jums ir vairākas iespējas. Iestatiet minimālo un maksimālo paroļu garumu. Izvēlieties, vai sākt katru paroli ar burtu. Varat iestatīt, lai lietotne izmanto jauktos burtus, ciparus un īpašās rakstzīmes. Varat iestatīt speciālo rakstzīmju skaitu, kas izmantojamas katrā parolē, un iestatīt īpašas rakstzīmes, kuras nevēlaties izmantot.

Man patīk pieeja paroļu politikas iestatīšanai. Jūs nonāksit dažās vietnēs, kas ierobežo paroļu sarežģītību. Lai gan es iesaku jums no tiem izvairīties, kad vien iespējams, būs reizes, kad jums nebūs citas izvēles, kā tos izmantot. Šajā gadījumā ir jauki, ja ir vairākas paroļu politikas, lai apmierinātu vajadzības izveidot paroles visdažādākajām situācijām.

Atrodiet un kārtojiet paroles

Viena no galvenajām atšķirībām starp Zoho Vault un citiem paroļu pārvaldniekiem ir Vault, ar kuru jūs izveidojat savienojumu caur internetu. Tas ļaus lejupielādēt šifrētu HTML failu piekļuvei bezsaistē, taču rīks patiešām ir paredzēts izmantošanai tiešsaistē. Kad sākat lietot Vault, es iesaku sakārtot savus kontus kategorijās.

Sakārtojiet paroles

Kā redzat, Kults piešķir jums jauku koku struktūru, ko izmantot, organizējot savus kontus. Tas atvieglo pārvaldību tiem no mums, kuriem ir daudz vietņu. Runājot par to, ka jums ir daudz kontu, Vault ir ļoti viegli orientēties. Varat meklēt, izmantojot savus datu failus, lai atrastu meklēto kontu, un pēc tam automātiski pieteikties vietnē.

Atrodiet paroles

Apmeklējiet Zoho Vault

Kontrolējiet piekļuvi parolēm

Kā jau minēju iepriekš, Zoho Vault ir paredzēta jebkura lieluma uzņēmumiem. Tiem, kas izmanto pakalpojumu korporatīvā vidē, ir svarīgi kontrolēt, kuriem lietotājiem ir piekļuve parolēm. Organizācijām ir nepieciešama arī spēja ātri noņemt piekļuvi, ja nepieciešams. Zoho Vault sniedz uzņēmumiem elastību, kas nepieciešama, lai pārvaldītu lietotāju grupas. Tas ir kaut kas, kas trūkst lielākajai daļai citu paroļu pārvaldnieku.

Piekļuves kontrole

Administratori kontrolē Zoho Vault lietotājus. Kā redzat iepriekš, Kevina piekļuvi Vault var ātri noņemt. Varat arī ātri pievienot lietotājus un kontrolēt, vai katrs piekļuvei izmanto divu faktoru autentifikāciju (TFA).

Mobilās lietotnes operētājsistēmai iOS un Android

Līdztekus piekļuvei Vault no darbvirsmas, dalībnieki var lejupielādēt savas mobilās lietotnes iOS vai Android. Varat tos izmantot paroļu un citu slepenu datu izguvei. Tas noņems arī paroles lietošanai bezsaistē. Šis ir iOS lietotnes apskats iPhone un iPad ierīcēm. Tam nepieciešama iOS 7.0 vai jaunāka.

Zoho Vault iOS lietotne

Zoho Vault lietotāji var arī lejupielādēt savu mobilo lietotni, lai to izmantotu Android ierīcēs. Lietotnei nepieciešama operētājsistēmas Android 4.0 vai jaunāka versija, un tā ļauj piekļūt tādai pašai piekļuvei, kāda ir iOS versijai. Lietotni varat izmantot savā Android viedtālrunī vai planšetdatorā.

Lietotne Zoho Android

Kā redzat, Zoho komanda ir izstrādājusi jaukas lietotnes iOS un Android. Abas lietotnes tika atjauninātas mēneša laikā pēc mūsu pārskata, kas liecina, ka tās aktīvi izstrādā jaunas funkcijas populārajam paroļu pārvaldniekam.

Apmeklējiet Zoho Vault

Zoho Vault drošība

Zoho izmantojiet AES-256, lai šifrētu lietotāja datus. Viņi veic vairākus citus pasākumus, lai nodrošinātu lietotāju datus. Iesācējiem parole tiek izmantota parole (galvenā parole). Neviens, ieskaitot komandu Zoho, nezina jūsu galveno paroli. Tas nozīmē, ka jūs nekad nevēlaties to pazaudēt vai aizmirst, bet tas arī padara jūsu kontu drošāku.

Zoho iet soli tālāk, pievienojot papildu drošības pasākumus korporatīvajiem lietotājiem. Varat iestatīt paziņojumus, lai jūs zināt, kad lietotājs koplieto, maina vai dzēš paroli. Sistēma arī uztur audita pierakstu, lai jūs varētu redzēt izmaiņu ierakstu laika gaitā.

Klientu atbalsts

Zoho Vault atbalsts ir diezgan taisns. Mēs neredzējām tieša atbalsta iespējas. Jūs ar visiem jautājumiem vēlēsities pa e-pastu nosūtīt viņu atbalsta komandu – support (at) zohovault.com. Maksas dalībnieki saņem prioritāru atbalstu, kas tikai šķiet taisnīgs. Zoho ir ļoti liela organizācija, tāpēc es gaidītu ātru atbildi uz atbalsta pieprasījumiem.

Zoho Vault apskats: secinājums

Zoho Vault ir labs paroļu pārvaldnieks tiem, kuri vēlas tīmekļa risinājumu. Risinājums ir vērsts uz jebkura lieluma uzņēmumiem. Lai gan personīgo paroļu varat izmantot Vault, pakalpojums spīd, kad ir jāaizsargā un jāapmaina paroles starp lietotāju grupām. Vault ir viss, kas uzņēmumam vajadzīgs, lai centralizēti pārvaldītu paroles darbinieku komandām. Varat dalīties ar informāciju starp lietotājiem un ātri noņemt piekļuvi, kad tas nepieciešams. Šīs funkcijas padara Vault par vienu no labākajiem risinājumiem, ko mēs esam redzējuši korporatīvajai videi.

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

 • Viegli lietojams tīmekļa paroli pārvaldnieks
 • Mobilās lietotnes operētājsistēmai iOS un Android
 • Dati ir aizsargāti, izmantojot AES-256 šifrēšanu
 • Nevienam citam, ieskaitot Zoho, nav jūsu galvenā paroles
 • Atbalsts divu faktoru autentifikācijai
 • Revīzijas liecības lietotājiem korporatīvā vidē

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Importējiet datus no citiem paroļu pārvaldniekiem
 • Pievienojiet vēl divas faktoru autentifikācijas metodes
 • Pievienojiet funkciju, lai automātiski atjauninātu paroles

Es biju apmierināts ar Zoho Vault funkcionalitāti. Lielākā daļa paroļu pārvaldnieku, kurus mēs pārskatām, ir paredzēti personīgai lietošanai. Lai gan Vault var izmantot šim mērķim, tas ir vairāk vērsts uz korporatīvo vidi. Velve vislabāk derētu mazām un lielām komandām. Man ļoti patīk spēja, ko Zoho piedāvā uzņēmumiem centralizēti pārvaldīt lietotājus. Jūs varat dalīties ar parolēm starp grupas lietotājiem un pārvaldīt piekļuvi dalībniekiem. Es iesaku jums reģistrēties un izmēģināt Vault. Jūs sāksit ar viņu uzņēmuma risinājuma bezmaksas izmēģinājumu.

Apmeklējiet Zoho Vault

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me