CyberGhost VPN Review 2020

بررسی اخیر CyberGhost VPN ما یک مدعی رو به رشد در جهان ارائه دهندگان خدمات حفظ حریم خصوصی پیدا کرده است. انتشار جدیدترین نسخه برنامه های سفارشی آنها ، به روزرسانی های امنیتی بهبود یافته و مدرن سازی وب سایت آنها ، ارتباط و استفاده از شبکه VPN خود را بدون توجه به دانش فنی شما برای همه آسان تر می کند. اگر به دنبال یک سرویس VPN برای محافظت از حریم شخصی آنلاین خود و تأمین کلیه ترافیک اینترنت خود هستید ، CyberGhost می تواند یکی از این موارد باشد.


CyberGhost

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

مانند بسیاری از ارائه دهندگان برتر ، CyberGhost سرویس VPN خود را به یک بسته ساده کرده است. آنها آن را با استفاده از اصطلاحات مختلف به بازار عرضه می کنند. مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید ، به تمام ویژگیهای ارائه شده توسط CyberGhost دسترسی خواهید داشت.

قیمت گذاری CyberGhost

برنامه های ارائه شده توسط CyberGhost شامل 1 ماه ، سالانه ، 2 سال و 3 سال است. تنها یک ماه از خدمات آنها 12.99 دلار هزینه خواهد داشت. آنها مانند بسیاری از ارائه دهندگان خدمات حفظ حریم خصوصی ، در برنامه های بلند مدت تخفیف می دهند. بنابراین ، 12 ماه در هر ماه 5.99 دلار هزینه دارد. با این حال ، اگر می خواهید بهترین معامله را داشته باشید ، باید در تبلیغات اختصاصی 3 سال CyberGhost ثبت نام کنید. قیمت فقط 2.75 دلار در هر ماه است که پس انداز 79٪ تخفیف است.

با استفاده از کارتهای اعتباری می توانید هزینه خدمات CyberGhost VPN را بپردازید. آنها بسته به موقعیت مکانی شما ، ویزا ، مستر کارت ، American Express ، کشف و موارد دیگر را می پذیرند. اگر دوست دارید تمام خریدهای آنلاین خود را در یک مکان مرکزی نگه دارید ، می توانید با استفاده از پی پال پرداخت کنید تا مدیریت آنها راحت تر شود. روش های دیگر پرداخت نیز از برخی مکان ها موجود است. این موارد شامل PayNearMe ، نقل و انتقال سیم و چک و یا سفارش پول است.

ویژگی های سرویس CyberGhost Paid VPN

اشتراک پرداخت شده شما در سرویس CyberGhost VPN ویژگی های زیر را در اختیار شما قرار می دهد.

 • برنامه های سفارشی – دسترسی به تمام ویژگی های نرم افزار سفارشی CyberGhost برای ویندوز ، Mac OS X ، iOS و Android.
 • پروفایل های هوشمند استفاده کنید – مشترکین به طیف گسترده ای از پروفایل های استفاده دسترسی دارند (این موارد بعداً با بررسی ما توضیح داده می شود).
 • رمزگذاری – کلیه ترافیک اینترنت شما با استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی تضمین خواهد شد.
 • خط مشی ورود به سیستم – مطلقاً هیچ مشکلی از فعالیتهای آنلاین شما حفظ نخواهد شد.
 • شبکه سرور – دسترسی اولویتی و امکان اتصال به بیش از 5700 سرور و 90 کشور جهان.
 • پروتکل ها – می توانید با استفاده از پروتکل های OpenVPN و IKEv2 و همچنین پروتکل های بومی L2TP-IPSec و PPTP به خدمات آنها متصل شوید..
 • اتصالات – حداکثر هفت دستگاه همزمان می توانند به شبکه CyberGhost VPN وصل شوند.
 • سرعت – مشترکین CyberGhost به سرورهای شبکه با سرعت بالاتر منحصر به فرد دسترسی دارند (اینها می توانند تا پنج برابر سریعتر از همتایان رایگان خود باشند).
 • ویژگی های اضافی – مسدود کردن آگهی و ردیاب برای محافظت در برابر انگشت نگاری اینترنتی ، مسدود کردن بدافزار ، فشرده سازی و اجبار HTTPS.

ضمانت برگشت 45 روزه بدون ریسک

CyberGhost برای کسانی که می خواهند سرعت و ویژگی های سرویس VPN پرداخت شده خود را امتحان کنند ، یک ضمانت 45 روزه برای پس انداز کامل ارائه می دهد. این بدان معناست که می توانید بدون هیچ گونه خطر ، ثبت نام کرده و تمام ویژگی های شبکه حریم خصوصی آنها را امتحان کنید. CyberGhost منحصراً از طریق فروشندگان می فروشد تا داده های پرداخت شما را از خدمات VPN خود جدا کند.

بنابراین ، شما برای جمع آوری بازپرداخت خود دو گزینه دارید. ابتدا می توانید با فروشنده خریداری شده CyberGhost (از جمله cleverbridge) با اطلاعات رسید خود تماس بگیرید و درخواست بازپرداخت کنید. در غیر این صورت ، برای دریافت بازپرداخت خود می توانید از طریق مدیریت حساب آنلاین خود با تیم پشتیبانی CyberGhost تماس بگیرید. بازپرداخت باید در مدت 45 روز از تاریخ خرید شما درخواست شود.

بازپرداختهای فروش نه از Cleverbridge (نسخه های جعبه ، فروشندگان بیت کوین ، فروشندگان واقعی و غیره) توسط CyberGhost به طور مستقیم انجام نمی شود. بنابراین ، برای روشن شدن هرگونه بازپرداخت ، باید با نماینده مربوطه خود تماس بگیرید.

از CyberGhost بازدید کنید

CyberGhost در کجا واقع شده است?

CyberGhost در سال 2004 به عنوان بخشی از محصولات نرم افزاری یک شرکت انتشارات آلمانی آغاز شد. این نرم افزار خزنده ، سازماندهی و ایجاد یک رابط کاربری زیبا برای خدمات پراکسی رایگان بود و به مشتریان این امکان را می داد تا موردی را که می خواستند انتخاب کنند. این به همراه ابزارهای سرعت باعث شد تا آنها بدانند كه پراکسی های موجود ، كند ، مدیریت سخت و اهداف اصلی هكرها هستند.

از این رهگذر ایده ایجاد یک محصول مستقل با زیرساخت های امن خود برای حل این مشکلات ایجاد شد. در سال 2011 ، رابرت ناپ 114000 دلار از سرمایه گذاران جمع کرد و به بخارست رومانی نقل مکان کرد. او در انتخاب این مکان از دو ملاحظه استفاده کرد تا شرکت خصوصی استارتاپ خود یعنی CyberGhost را پیدا کند.

اول ، او مشاهده کرد که بسیاری از شرکت های فنی در آنجا تیم هایی دارند. بنابراین ، او فکر کرد که آنها می توانند تیم “راک استار” را جمع کنند. پس از نقل مکان ، فهمید که این حقیقتاً صادق است. وی دریافت که مردم نه تنها از لحاظ فنی مهارت دارند بلکه اخلاق کاری خوبی نیز دارند. همچنین به دلیل بازار محلی کوچک ، تکنسین های رومانی چشم انداز جهانی اولیه ای را توسعه می دهند که مطابق با آرزوهای جهانی وی برای CyberGhost.

دوم ، او دریافت که هزینه بالای هزینه در بخارست پایین تر از یکی از رایج ترین مکان های فنی مانند لندن یا سیلیکون ولی است. وی معتقد است كه این امر باعث می شود كه CyberGhost فرصت بیشتری برای رشد و گسترش یابد. بنابراین بهترین فرصت موفقیت را برای آن فراهم می آورد.

تاریخ نشان داده است که این انتخاب صحیح برای CyberGhost بود. بیش از 10 میلیون نفر به دلایل مختلف از سرویس حریم خصوصی اینترنت خود استفاده کرده اند. این دلایل عبارتند از غلبه بر سانسور ، امنیت اتصالات Wi-Fi ، دسترسی به رسانه های جریانی نامحدود و موارد دیگر. در اوایل سال جاری CyberGhost به بیش از 10.8 میلیون دلار به Crossrider ، توزیع آنلاین اسرائیلی و شرکت محصولات دیجیتال فروخته شد.

از نگاه اول ، این به نظر می رسد از آنجا که Crossrider با تبلیغات دیجیتال همراه است ، یک ظاهر عجیب و غریب است. در مورد تجزیه و تحلیل بیشتر ، آنها همچنین علاقه مند هستند محصولات دیجیتالی خود را اضافه کنند تا یک بازیگر جهانی در حریم خصوصی اینترنت شوند. Crossrider همچنین علاقه مند است تا با به اشتراک گذاشتن منابع عظیم خود ، به نوآوری ها در سطح جهان گسترش یابد. برای این منظور ، آنها دو مرکز استارتاپ نوآورانه را آغاز کرده اند: تل آویو و بخارست.

رابرت ناپ توضیح داد که این استارتاپ های فداکارانه و گسترش جهانی به همین دلیل است که وی تصمیم گرفت فروش به Crossrider انتخاب مناسبی برای CyberGhost باشد. اینها اهدافی بود که وی همچنین با کارمندان مدیریت خود به اشتراک گذاشت و به او امکان رشد و یادگیری شخصی را به عنوان یک رهبر داد. او قصد دارد به عنوان مدیر عامل CyberGhost بماند و دفتر مرکزی خود در رومانی را با همان فداکاری برای حفظ حریم خصوصی و امنیت اینترنت شما حفظ کند.

ارائه دهنده شبکه و مکان های سرور

CyberGhost یک سرویس VPN با اندازه متوسط ​​را اجرا می کند. شبکه کامل آنها از بیش از 5700 سرور در 90 کشور جهان تشکیل شده است. اینها در شش قاره گسترش یافته است. برای بهبود عملکرد شبکه خود ، CyberGhost دارای مکانهای مختلف با بسیاری از سرورها در کشورهای محبوب است. این کشورها شامل کانادا ، فرانسه ، آلمان ، انگلیس ، ایالات متحده و سایر کشورها هستند. لیست کاملی از مکانهای سرور فعلی آنها به شرح زیر است:

 • مکان های سرور فیزیکی – آلبانی ، آرژانتین ، استرالیا ، اتریش ، بلاروس ، بلژیک ، بوسنی & هرزگوین ، برزیل ، بلغارستان ، کانادا ، شیلی ، کلمبیا ، کاستاریکا ، کرواسی ، قبرس ، جمهوری چک ، دانمارک. استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، هنگ کنگ SAR چین ، مجارستان ، ایسلند ، هند ، اندونزی ، ایرلند ، جزیره من ، اسرائیل ، ایتالیا ، ژاپن ، کنیا ، لتونی ، لیتوانی ، مقدونیه ، مالزی ، مکزیک ، مولداوی ، هلند ، نیوزلند ، نروژ ، پاکستان ، لهستان ، پرتغال ، رومانی ، صربستان ، سنگاپور ، اسلواکی ، اسلوونی ، آفریقای جنوبی ، کره جنوبی ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ، تایوان ، تایلند ، اوکراین ، انگلیس ، انگلستان ، ایالات متحده و ویتنام.
 • مکان های سرور مجازی – الجزایر ، آندورا ، ارمنستان ، باهاما ، بنگلادش ، کامبوج ، چین ، مصر ، گرجستان ، گرینلند ، ایران ، قزاقستان ، لیختن اشتاین ، لوکزامبورگ ، ماکائو SAR چین ، مالت SAR چین ، مالت ، موناکو ، مغولستان ، مونته نگرو ، مراکش ، نیجریه ، پاناما ، فیلیپین ، قطر ، روسیه ، عربستان سعودی ، سری لانکا ، امارات متحده عربی و ونزوئلا.

صفحه سرور در وب سایت آنها به شما این امکان را می دهد تا میزان کامل شبکه CyberGhost VPN را مشاهده کنید. این صفحه شامل یک جدول تعاملی با لیستی از کشورها ، تعداد شهرهای هر کشور و تعداد سرورهای فعلی است. این جدول همچنین می تواند برای دیدن سرویس های جریان و کانال هایی که VPN می تواند در هر کشور از حالت انسداد خارج کند استفاده شود.

شبکه CyberGhost از سرورهای فیزیکی و مجازی تشکیل شده است. این بدان معناست که هر دستگاه فیزیکی در شبکه خود دارای چندین کارت شبکه برای ایجاد سرورهای مجازی است. این توسط کنوانسیون نامگذاری سرور که توسط CyberGhost استفاده می شود نشان داده شده است. هر نام سرور توسط محل سرور پیش شماره گذاری می شود ، پس از آن توسط یاب دستگاه و سپس تعیین سرور مجازی به شرح زیر می باشد: مکان-دستگاه یاب-شماره سرور مجازی.

CyberGhost اجازه می دهد تا تورنت روی سرورها در بسیاری از مکانهای آن ترافیک شود. لیست کاملی از کشورهایی که به آنها اجازه ترافیک P2P را می دهد شامل موارد زیر است:

 • مکان های سرور P2P – الجزایر ، آندورا ، ارمنستان ، اتریش ، باهاما ، بنگلادش ، بلاروس ، بلژیک ، بلغارستان ، کامبوج ، کانادا ، چین ، جمهوری چک ، دانمارک ، مصر ، فنلاند ، فرانسه ، گرجستان ، آلمان ، یونان ، گرینلند ، مجارستان ، ایران ، جزایر مرد ، ایتالیا ، ژاپن ، قزاقستان ، لتونی ، لیختن اشتاین ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، ماکائو SAR چین ، مالت ، مولداوی ، موناکو ، مغولستان ، مونته نگرو ، مراکش ، هلند ، نیجریه ، نروژ ، پاناما ، فیلیپین ، لهستان ، قطر ، رومانی ، روسیه ، عربستان سعودی ، اسلواکی ، اسپانیا ، سریلانکا ، سوئد ، سوئیس ، امارات ، انگلیس و ونزوئلا.

این بیش از نیمی از کشورها در شبکه VPN خود هستند. بنابراین کاربران تورنت می توانند برای همه نیازهای خود سرور با عملکرد خوبی پیدا کنند.

از CyberGhost بازدید کنید

حریم خصوصی و CyberGhost شما

Cyberghost با مخفی کردن آدرس IP واقعی و جایگزین کردن آن با شبکه از شبکه ، درست مانند سایر سرویس های VPN ، به محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما کمک می کند. علاوه بر این ، آنها هیچگونه گزارشی درباره جلسات VPN در مورد کاربران خود ندارند. در اینجا چند نمونه از سیاست حفظ حریم خصوصی آنها آورده شده است که این را نشان می دهد:

CyberGhost دارای سیاست شرکت های بی بدیل است: شدیدترین رعایت محافظت از داده ها و محافظت از سازش ناپذیر از حریم شخصی کاربران. بنابراین ، اطلاعات شخصی کاربر تحت نظارت ، ثبت ، ثبت یا ذخیره شدن قرار نمی گیرد.

ما فقط داده های مورد نیاز برای اجرای سرویس را جمع آوری و ذخیره می کنیم. به منظور ارتقاء کیفیت خدمات ، داده هایی از قبیل درجه استفاده از سرورها را ذخیره می کنیم. با این حال ، ما اطلاعات آماری را ذخیره نمی کنیم ، که می تواند به یک حساب کاربری مرتبط باشد. همچنین ، ما داده هایی را در مورد اینکه چه کسی از سرور استفاده کرده است و چه زمانی ذخیره نمی کنیم.

علاوه بر اینکه یک ارائه دهنده واقعی VPN بدون ورود به سیستم است ، CyberGhost نیز تنها سرویس حفظ حریم خصوصی خود را از طریق فروشندگان ارائه می دهد و اطلاعات پرداخت را برای مشترکین خود پردازش نمی کند. آنها فقط شناسه کاربری ناشناس ، رمز عبور رمزگذاری شده ، کلید فعال سازی شما و تاریخ شروع و پایان اشتراک شما را ذخیره می کنند.

CyberGhost گزارش شفافیت را از سال 2011-2015 منتشر کرده است که می توانید آنها را بررسی کنید. آنها همچنین اظهار داشته اند كه منبع خود را برای بازرسی توسط سازمان های غیر دولتی مستقل (سازمان های غیردولتی) مانند باشگاه کامپیوتر آشوب (CCC) در آلمان و بنیاد الکترونیك مرزی (EFF) در ایالات متحده فراهم می كنند. این به وضوح نشان می دهد که آنها حریم خصوصی آنلاین شما را جدی می گیرند و به منظور محافظت از آن به طول های بیشتری می روند. برای تأیید تعهد آنها نسبت به حریم خصوصی شما باید سیاست حفظ حریم خصوصی آنها را برای خودتان بررسی کنید.

ترافیک آنلاین شما چقدر ایمن است?

CyberGhost از پروتکل OpenVPN برای نرم افزارهای سفارشی خود برای Windows ، Mac OS X و Android استفاده می کند. این مورد توسط بسیاری از بهترین ارائه دهندگان VPN استفاده می شود و اعتقاد بر این است که یکی از بهترین پروتکل های VPN موجود در امروز است. ممیزی های اخیر پروتکل OpenVPN توسط OSTIF و QuarksLab به آنها امکان داده است تا برخی از نقص های موجود در آن را برطرف یا روشن کنند. به طور کلی ، این ممیزی ها نشان داده اند که OpenVPN هنوز هم یکی از امن ترین پروتکل های VPN است.

CyberGhost با شروع یک جلسه TLS امن بر روی کانال کنترل با 2،048 بیتی کلید RSA ، OpenVPN خود را پیاده سازی می کند و از آن برای تبادل کلیدهای رمزنگاری و HMAC برای محافظت از کانال داده استفاده می کند. این کانال کنترل اولیه TLS با استفاده از AES-256. اجرای آنها همچنین از رازداری کامل با جلو پشتیبانی می کند و کلیدهایی که در هر شصت دقیقه بازسازی می شوند. هر کاربر دارای یک کلید و گواهی نامه منحصر به فرد است که توسط CA خود امضا شده است. آنها از کلیدهای از پیش اشتراکی یا tls-auth استفاده نمی کنند. بسته های کانال داده اکنون با یک الگوریتم HMAC-SHA256 تأیید می شوند.

برنامه iOS آنها با استفاده از IKEv2 با رمزگذاری AES 256 بیتی محافظت می شود. این یک پروتکل مطمئن است که از IPSec برای امنیت آن استفاده می کند. این به طور گسترده ای به عنوان یک انتخاب خوب برای دستگاه های تلفن همراه در نظر گرفته می شود زیرا از تحرک و چند خانه (MOBIKE) پشتیبانی می کند. این اجازه می دهد تا هنگام تعویض شبکه ، سرویس متصل شود. در ضمن قطع اتصال به طور خودکار به سرویس VPN کمک می کند.

با استفاده از این پروتکل ها و اجرای صحیح الگوریتم های مربوطه ، می توانید اطمینان حاصل کنید که در هنگام استفاده از شبکه CyberGhost VPN ، ترافیک اینترنت شما به درستی رمزگذاری می شود. این به شما آرامش می بخشد که فعالیت های آنلاین شما از چشمان مهربان محفوظ است.

پشتیبانی CyberGhost

CyberGhost پشتیبانی چت آنلاین را ارائه می دهد که دوشنبه تا جمعه 10:00 صبح تا 5:00 بعد از ظهر (GMT + 2) ارائه می شود. مشکلاتی که از طریق گپ حل نمی شوند از طریق ایمیل اداره می شوند. ما مطلع شدیم که درخواست ایمیل به سریعترین زمان ممکن اما در مدت زمان بیش از 48 ساعت پاسخ داده نمی شود.

بیشتر سؤالات ما فقط در عرض چند دقیقه در چت پاسخ داده شد. فرد پشتیبانی به ما اطلاع داد که او از یکی از سؤالات فنی دیگری که مطرح می کنیم مطمئن نیست اما به آن نگاه می کند و از طریق ایمیل به ما باز می گردد. علاوه بر این ، ما در طی دو ساعت از طریق ایمیل پاسخی به سؤال پاسخ داده نشده دریافت کردیم. ما هم از دانش کادر پشتیبانی آنها و هم از پاسخی که از طریق ایمیل دریافت کردیم تحت تأثیر قرار گرفتیم.

علاوه بر اینها ، Cyberghost همچنین دارای یک صفحه راهنمای خوب طراحی شده با چهار بخش مختلف است. اولین مورد این امکان دسترسی به راهنماها برای نصب سرویس خود را بر روی دستگاههای مختلف با پروتکلهای مختلفی را که پشتیبانی می کند ، می کند. بخش بعدی به عیب یابی بسیاری از موضوعات اختصاص یافته است. همچنین یک پایگاه داده پرسش و پاسخ گسترده وجود دارد که تعدادی از سوالات کلی و فنی را شامل می شود. بخش آخر آخرین اعلان های مربوط به مسائل مربوط به سرویس و به روز رسانی ها را نشان می دهد.

سرانجام ، CyberGhost حضور رسانه ای به روز شده در تعدادی از سایت های رسانه های اجتماعی را حفظ می کند. این موارد شامل Facebook ، Twitter ، Google+ و دیگران است.

از CyberGhost بازدید کنید

تست دست های CyberGhost

برای استفاده از خدمات آنها باید یک حساب CyberGhost VPN داشته باشید. این آسانترین راه برای ایجاد یک حساب کاربری ، عضویت در یک حساب کاربری Premium است. وگرنه ، ایجاد یک حساب فقط چند قدم طول می کشد:

 1. ابتدا از فهرست اصلی در بالای صفحه اصلی “حساب من” را انتخاب کنید.
 2. پس از باز شدن صفحه ورود ، روی پیوند ایجاد حساب کلیک کنید.
 3. “نام کاربری” و “رمز عبور” را برای حساب خود ایجاد کنید.
 4. شناسه تولید شده PUK خود را ذخیره یا چاپ کنید تا کارکنان بتوانند در صورت لزوم حساب شما را بازیابی کنند.
 5. حساب خود را از طریق لینک ایمیل ارائه شده تأیید کنید.

ایجاد یک حساب کاربری CyberGhost VPNپس از تأیید حساب کاربری خود ، می توانید نرم افزار مناسب دستگاه خود را بارگیری و نصب کنید. پس از تأیید اعتبار حساب خود با برنامه ، می توانید از خدمات CyberGhost VPN استفاده کنید.

بارگیری برنامه های CyberGhost VPN

CyberGhost نرم افزارهای سفارشی را برای دستگاههای Windows ، Mac OS X ، Android و iOS ایجاد کرده است. حداقل مشخصات سیستم عامل این موارد به شرح زیر است:

 • مشتری Windows – چارچوب Microsoft.NET با ویندوز 7 (32/64 بیتی) ، ویندوز 7 استارت ، ویندوز 8 (32/64 بیت) ، ویندوز 8.1 (بیت 32/64) یا ویندوز 10
 • برنامه Mac OS X – Mac OS X 10.7 یا جدیدتر
 • برنامه iOS – iOS 9 و بالاتر
 • برنامه Android – Android 4.0 و بالاتر

پیوندهایی برای نصب نرم افزار سفارشی برای ویندوز یا Mac OS X به دستگاه شما می توانید در “بخش نصب” راهنماهای مربوطه در صفحه راهنما / پشتیبانی وب سایت CyberGhost مشاهده کنید. با کلیک بر روی این پیوندها می توانید فایل نصب را در رایانه خود بارگیری کنید.

در حال بارگیری CyberGhost VPN Windows Clientسپس می توانید این فایل را اجرا کنید تا CyberGhost VPN را روی رایانه شخصی یا سیستم عامل Mac OS X خود نصب کنید.

بارگیری CyberGhost Windows Client

پیوندهایی برای نصب برنامه های تلفن همراه در دستگاه شما می توانید با کلیک بر روی منوی اصلی سایت پیدا کنید. دکمه iOS شما را به فروشگاه iTunes می برد. پس از آنجا ، می توانید CyberGhost VPN را برای iOS در iPhone یا iPad خود نصب کنید. دکمه Android برای شما به فروشگاه Google Play منتقل می شود که می توانید برنامه را در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود نصب کنید.

بیایید با نگاه دقیق تر شروع کنیم CyberGhost برای ویندوز (راهنمای تنظیم ویندوز CyberGhost):

سرویس گیرنده CyberGhost VPN Windows آسان بارگیری و نصب می شود. این یک منوی اساسی و برخی از ویژگی های پیشرفته برای افزایش امنیت و حفظ حریم خصوصی شما دارد ، اما برای بهره گیری از اینها نیازی به تخصص فنی نیست. همچنین نرم افزار آنها ، مدیریت نقاط مهم Wi-Fi را آسان می کند و شامل یک سوئیچ kill اتوماتیک برای محافظت در برابر از بین رفتن اتفاقی اتصالات VPN است..

اتصال به یک سرور CyberGhost VPN در Ntherlands

فقط با یک کلیک می توانید برای گشت و گذار عمومی به یک سرور VPN سریع وصل شوید. علاوه بر این ، دو یا سه کلیک بدون در نظر گرفتن دانش فنی شما از هر نقطه در جهان محافظت می کند. سرویس گیرنده ویندوز همچنین به شما امکان می دهد تا به راحتی به سرورهای VPN برای P2P و جریان دسترسی داشته باشید.

بیایید به سمت دیگر حرکت کنیم CyberGhost for Mac (راهنمای تنظیم CyberGhost Mac):

سرویس گیرنده CyberGhost VPN Mac برای بارگیری ، تنظیم و نصب آسان است. این مرحله شما را قدم به قدم طی می کند. این منوی کوچک دارد که به شما امکان می دهد پارامترهای اصلی راه اندازی را تنظیم کنید تا از زمان باز کردن مک خود به سرویس VPN متصل شوید. علاوه بر این ، از برخی ویژگی های پیشرفته در سمت سرور پشتیبانی می کند تا ضمن استفاده از خدمات CyberGhost VPN ، امنیت و حریم شخصی شما را افزایش دهد. اینها ضربات ساده ای هستند که هرکسی می تواند فارغ از تخصص فنی خود از آن استفاده کند.

اتصال به یک سرور VPN برای پخش رسانه بهینه شده است

همچنین نرم افزار آنها ، مدیریت نقاط مهم Wi-Fi را آسان می کند و شامل یک سوئیچ kill اتوماتیک برای محافظت در برابر از بین رفتن اتفاقی اتصالات VPN است. فقط با یک کلیک می توانید برای گشت و گذار عمومی به یک سرور VPN سریع وصل شوید. علاوه بر این ، دو یا سه کلیک شما را به هر مکانی در شبکه CyberGhost VPN متصل می کند و از تمام ترافیک اینترنت شما محافظت می کند. برنامه Mac همچنین به شما امکان می دهد فقط با چند کلیک به سرورهای VPN بهینه سازی شده برای بارگیری فایل ها و پخش رسانه ها دسترسی داشته باشید.

کاربران تلفن همراه را فراموش نکنید ، با این کار شروع کنیم CyberGhost برای iOS (راهنمای تنظیم CyberGhost iOS):

برنامه CyberGhost VPN Android برای iOS می تواند با ضربه زدن روی پیوندی به فروشگاه iTunes از وب سایت خود بارگیری و نصب شود. مانند اکثر برنامه های تلفن همراه ، بارگیری ، نصب و باز کردن آن آسان است. به سادگی اعتبار حساب خود را تأیید کنید و محافظت از آیفون خود را از هر کجا شروع کنید.

انتخاب سرور رسانه ای جریان با برنامه CyberGhost در iOS

این یک منوی کوچک دارد که به شما امکان می دهد تا حساب خود ، اتصالات شبکه Wi-Fi را کنترل کنید و بازخورد پشتیبانی و بلیط های کاری را ایجاد کنید. برای اتصال به سرویس CyberGhost VPN و محافظت از کلیه ترافیک تلفن همراه خود ، هیچ تخصص فنی لازم نیست. همچنین برنامه شما امکان دستیابی به اتصالات کانون های Wi-Fi را به شما امکان می دهد به طور خودکار از آنها محافظت کنید. استفاده از IKEv2 / IPsec که از Mobike پشتیبانی می کند ، بازیابی گم شده های خود در اتصالات VPN را سریع و آسان می کند. برای بیشتر گشت و گذار در اینترنت فقط با یک شیر آب می توانید به یک سرور VPN سریع متصل شوید. علاوه بر این ، دو یا سه شیپور خاموشی به شما امکان می دهد رسانه ها را پخش کنید یا از سرور VPN مورد علاقه خود از همه جا استفاده کنید.

آخر ، اما مطمئناً کم اهمیت ، اجازه دهید بررسی کنیم CyberGhost for Android (راهنمای تنظیم CyberGhost Android):

برنامه Android CyberGhost VPN با ضربه زدن روی پیوندی به فروشگاه Google Play از وب سایت آنها قابل بارگیری و نصب است. مانند اکثر برنامه های موبایل ، بارگیری و نصب آن بسیار ساده است. این منو کوچک دارد اما مانند همتای ویندوز دارای چندین ویژگی پیشرفته برای افزایش امنیت و حفظ حریم خصوصی شماست. این موارد نیازی به مهارت فنی ندارد و می تواند عملکرد VPN شما را افزایش دهد.

اتصال به یک سرور CyberGhost VPN بهینه سازی شده برای US-Netflix با برنامه Android

برنامه آنها همچنین کار با نقاط مهم Wi-Fi را آسان می کند و به طور خودکار از تمام ترافیک اینترنت تلفن همراه شما محافظت می کند. Mobike به شما امکان می دهد تا به سرعت بازیابی اتصالات VPN را به سرعت بازیابی کنید. فقط با یک شیر آب می توانید برای گشت و گذار عمومی به یک سرور VPN سریع وصل شوید. علاوه بر این ، دو یا سه شیپور خاموشی به شما کمک می کند تا رسانه ها را از خدمات مورد علاقه خود پخش کنید.

تست سرعت CyberGhost VPN

ما تست سرعت خود را برای CyberGhost با انتخاب کشورها از لیست “همه سرورها” انجام دادیم زیرا این کشور نزدیک به سایر ارائه دهندگان VPN برای اهداف مقایسه است. ما از نتایج آنها راضی بودیم. سرعت شبکه VPN آنها خوب بود. مانند همه سرویس های VPN ، سرعت اتصال هم کم شد. با این حال ، آن اندازه که فکر می کردیم نیست زیرا CyberGhost از رمزگذاری 256 بیتی برای تمام پروفایل های اتصال خود استفاده می کند.

تست سرعت CyberGhost

همانطور که از تصاویر بالا مشاهده می کنید ، اتصال رمزگذاری شده سرعت بارگیری ISP پایه ما را از 133.93 Mb / s به 127.11 Mb / s کاهش می دهد. این افت 5٪ برای سرور در آتلانتا ، گا است. این عملکرد عالی و یک تجارت عادلانه برای آرامش خاطر است که رمزگذاری قدرت بالاتر آنها ما را به ارمغان می آورد. علاوه بر این ، این به طور هم زمان و در بیشتر موارد سریعتر از سایر ارائه دهندگان پیشرو VPN است.

نتیجه گیری

CyberGhost از سال 2004 مشغول به کار در حریم خصوصی است. آنها شبکه 2011 VPN خود را در رومانی در سال 2011 راه اندازی کردند. دفتر مرکزی آنها امروز در آنجا مانده است. شبکه فعلی آنها از بیش از 5700 سرور در 90+ کشور تشکیل شده است. آنها چندین سرور در کشورهای محبوب مانند کانادا ، فرانسه ، آلمان ، انگلستان ، ایالات متحده و دیگران دارند. آنها هیچ اطلاعاتی را از جلسات VPN کاربران خود وارد نمی کنند. خدمات آنها P2P و تورنت دوستانه است. سرانجام ، آنها هر دو سرویس VPN رایگان و پولی دارند

CyberGhost دارای برنامه های نرم افزاری سفارشی برای ویندوز ، Mac OS X ، Android و iOS است. نصب و استفاده از این برنامه ها آسان است. اخیراً آنها ایده نرم افزاری هوشمند را معرفی کرده اند که پیش بینی می کند کاربران چه می خواهند. سپس آنها را با راه حل هایی ارائه می دهد. آنها این برنامه ها را با استفاده از پروفایل برای اهداف مختلف ، در برنامه های کلاینت و تلفن همراه ویندوز خود وارد کرده اند. ابتدا آنها پیش بینی می کنند که این اهداف چه می توانند باشند ، سپس پروفایل های ساده ای را ارائه می دهند که کاربران را با این اهداف به شبکه VPN خود متصل می کند..

برنامه های Windows ، Mac OS X و Android آنها از پروتکل های IKEv2 و OpenVPN با رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کنند. OpenVPN توسط بسیاری از ارائه دهندگان برتر استفاده می شود و به نظر بسیاری بهترین پروتکل VPN است. نرم افزار آنها همچنین از IKEv2 برای پشتیبانی MOBIKE با AES-256 استفاده می کند. MOBIKE IKEv2 را برای دستگاههای چند خانه مانند آیفون گزینه عالی می کند زیرا اتصال به صورت تصادفی کاهش یافته است و اتصال مجدد به VPN را آسان تر می کند. همچنین این امکان را به شما می دهد تا سرویس VPN هنگام تعویض نقاط مهم Wi-Fi یا انتقال از شبکه خانگی به ارائه دهنده سلولی خود متصل بماند..

CyberGhost دارای یک وب سایت با طراحی زیبا و دارای صفحه راهنما گسترده ای است که شامل راهنما برای استفاده از خدمات خود با دستگاه های مختلف است. همچنین دارای اطلاعات عیب یابی برای بسیاری از مشکلات است. پشتیبانی آنها از دوشنبه تا جمعه 10:00 صبح تا 5 بعد از ظهر (GMT + 2) چت آنلاین آغاز می شود. آنها همچنین دارای یک پایگاه داده سؤالات متداول و یک سیستم بلیط الکترونیکی هستند.

آنچه ما بیشتر از این سرویس دوست داشتیم:

 • آنها برای Windows و Mac OS X مشتری دارند.
 • CyberGhost دارای برنامه های موبایل برای iOS و Android است.
 • هیچ سیاهه ای برای کاربران VPN آنها نگهداری نمی شود.
 • نرم افزار آنها استفاده از سرویس های خود را برای کاربران غیر فنی آسان می کند.
 • می توانید حداکثر به هفت دستگاه همزمان وصل کنید.
 • شامل سوئیچ kill در نرم افزار سفارشی خود.
 • آنها از دیگر ویژگی های پیشرفته مانند استثنا ، محافظت از DNS ایمن و محافظت در برابر نشت IPv6 برخوردار هستند.
 • CyberGhost خدمات رایگان VPN را به کسانی که به آن نیاز دارند ارائه می دهد.
 • آنها 45 روز ضمانت برگشت پول دارند.

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • تعداد مراحل مورد نیاز برای ثبت نام در یک حساب پولی را کاهش دهید.
 • ساعت چت را به 24/7 افزایش دهید.

CyberGhost شبکه خود را گسترش داده و شامل شش قاره است. آنها سرورهایی در آفریقا ، آسیا ، اروپا ، آمریکای شمالی ، اقیانوسیه و آمریکای جنوبی دارند. سرویس VPN آنها عملکرد خوبی دارد. آنها 45 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند که بهترین کیفیت در صنعت است. خدمات آنها را برای خودتان امتحان کنید و ببینید که آیا این برای شما مناسب است یا خیر. اگر دوست دارید ، فقط با 2.75 دلار در ماه می توانید از دسترسی نامحدود لذت ببرید.

از CyberGhost بازدید کنید

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map