Perfect Privacy VPN Review 2018

بررسی کامل حریم خصوصی ما با توجه به اینکه خدمات VPN خود را در سال 2008 آغاز کرده اند آغاز می شود. در سال 2013 ، آنها دوباره “زیر بار” زیرساخت ها و منابع شبکه VPN خود را آغاز کردند. به عنوان بخشی از این ، آنها اکثر سرورهای قدیمی خود را به پهنای باند 1Gb / s ارتقا داده اند. Perfect Privacy همچنین بسیاری از کشورهای جدید و مکانهای جایگزین سرور را در کشورهای موجود اضافه کرده است. علاوه بر این ، آنها همچنین ویژگیهای جدیدی را اضافه کرده و برنامه های سفارشی داخلی را برای Windows ، Mac OS X و Linux توسعه داده اند. این برنامه ها شامل ویژگی هایی مانند رمزگذاری سطح بالا ، سوئیچ کشتن چند مرحله ای ، جلوگیری از نشت DNS و IPv6 ، اتصالات چند هاپ و Stealth VPN است. حریم شخصی شما با روشهای پرداخت ناشناس دیگری که می پذیرند و یک فلسفه VPN بدون ورود به سیستم محافظت می شود ، محافظت می شود. در نتیجه ، حریم خصوصی کامل به یک سرویس محافظت از امنیت و امنیت جهانی در اینترنت تبدیل شده است.


حریم خصوصی کامل

Contents

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

Perfect Privacy سرویس VPN خود را به عنوان یک بسته یکپارچه ارائه می دهد که شامل کلیه ویژگی های پیشرفته و پشتیبانی از انواع دستگاه ها و سیستم عامل ها است. این بسته بندی با استفاده از طول های مختلف مختلف که شامل: 1 ماه ، 3 ماه ، 6 ماه ، 12 ماه و 24 ماه است به بازار عرضه می شود. آنها مانند بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، در بسته های بلند مدت تخفیف ارائه می دهند.

قیمت گذاری VPN با حریم خصوصی کامل

حریم خصوصی کامل به عنوان یک سرویس عالی VPN قیمت گذاری شده است. آنها احساس می کنند ویژگی های پیشرفته حریم خصوصی ارائه شده: TrackStop ، NeuroRouting و سرورهای آبشار این موضوع را توجیه می کنند. بنابراین ، قیمت آنها از 12/99 یورو یا 14.82 دلار برای یک برنامه یک ماهه آغاز می شود. علاوه بر این ، می توانید در برنامه های 3 ماهه 7٪ ، در 6 ماه 15٪ و در برنامه های 12 ماهه 23٪ صرفه جویی کنید. اما اگر در یک برنامه 24 ماهه عضو شوید ، می توانید فقط با 8.95 یورو یا 10.21 دلار در ماه به شبکه VPN آنها دسترسی پیدا کنید. این پس انداز 31٪ از برنامه تک ماهه است.

گزینه های پرداخت

ایده آل حریم خصوصی ایده های مختلفی را برای خرید سرویس VPN خود به مشتریان ارائه می دهد. این موارد شامل کارتهای اعتباری رایج مانند VISA ، MasterCard و American Express و همچنین Unionpay کارت اعتباری جهانی چین است. پرداخت های تلفن همراه را می توان با استفاده از موبیامو نیز انجام داد. آنها PayPal را برای کسانی که دوست دارند خرید آنلاین خود را هر چند یک منبع اصلی انجام دهند ، می پذیرند. اگرچه آنها Mint را نیز لیست می کنند ، اما ویژگی صورتحساب آن در 30 ژوئن 2018 حذف شد.

بهترین روشهای پرداخت VPN برای حفظ حریم خصوصی

علاوه بر این ، Paymentwall روش های دیگری برای پرداخت هزینه خدمات VPN شما ارائه می دهد. حفظ حریم خصوصی کامل با استفاده از فقط شماره حساب و مبلغ پرداختی ، اشتراک ها را ردیابی می کند. بنابراین اگر می خواهید ناشناس باشید ، می توانید با استفاده از بیت کوین و حتی پول نقد ، در Perfect Privacy مشترک شوید. سرانجام با استفاده از نقل و انتقالات بانکی می توانید هزینه خدمات خود را پرداخت کنید.

سیاست بازپرداخت حریم خصوصی ایده آل

اگر بعد از اولین خرید 100٪ از خدمات VPN آنها رضایت نداشته باشید ، حریم شخصی کامل پرداخت شما را پس می دهد. شما باید بازپرداخت خود را ظرف هفت روز از تاریخ خرید اولیه درخواست کنید. این می تواند به شما زمان کمی برای تست خدمات و اینکه آیا این ما را مطابق نیازهای VPN شما می کند ، بدهد. معاملات نقدی یا بیت کوین واجد شرایط بازپرداخت نیستند. حریم شخصی ایده آل از شما می خواهد که ابتدا به تیم پشتیبانی آنها فرصتی دهید تا قبل از مطالبه بازپرداخت خود ، در زمینه مسائل فنی به شما کمک کند. ما مطمئن نیستیم که هفت روز زمان کافی برای این کار است.

از VPN حریم خصوصی کامل بازدید کنید

ویژگی های کامل VPN حریم خصوصی

حریم خصوصی کامل دارای چندین ویژگی پیشرفته است که فقط برخی از سرویس های برتر VPN ارائه می دهند. علاوه بر این ، ترکیبی منحصر به فرد خود را از این موارد که می تواند از طریق نرم افزار مشتری آنها پیکربندی شود ، ترکیب می کند. برخی دیگر وقتی که زیرساخت شبکه خود را طراحی می کنند ، در این فلسفه ساخته شده اند. برخی از این ویژگی ها مانند TrackStop و NeuroRouting در سمت سرور کنترل می شوند و بنابراین برای کلیه اتصالات VPN کاربرد دارند. لیستی از بسیاری از پردازنده های VPN که در استفاده کامل از حریم خصوصی استفاده می شود به شرح زیر است:

 • پروتکل – پشتیبانی از پروتکل های امن OpenVPN IPSec و همچنین پشتیبانی دستی برای پروتکل های داخلی مانند IKEv2 و PPTP.
 • رمزگذاری – این شامل مواردی است که ایالات متحده برای اسناد دولتی ایمن AES-256-CBC استفاده کرده است ، و همچنین گزینه های سطح پایین تری برای ترافیک که به امنیت کمتری و سرعت بیشتر مانند پخش فیلم نیاز دارد.
 • فلسفه بدون ورود – هنگامی که سرویس آنها بر روی دیسک های RAM رمزگذاری شده اجرا می شود ، زیر ساخت شبکه آنها ایجاد می شود. بنابراین ، درایو از دست دادن هیچ چیز ذخیره نمی شود.
 • پشتیبانی دستگاه – که شامل ویندوز ، macOS ، Linux ، iOS ، Android و روتر است.
 • TrackStop – که در سمت سرور برای استفاده از لیست های سفید و فیلتر برای محافظت از کاربران در برابر انواع وب سایت های مختلف فعالیت می کند. این موارد شامل تبلیغات ab tracking ، فیشینگ ، رسانه های اجتماعی ، اخبار جعلی و موارد دیگر است.
 • مخفیکاری VPN – فناوری به شما امکان می دهد تا تمام ترافیک VPN خود را از طریق SSH ، stunnel یا obfsproxy2 / 3 تونل کنید و پورت های مختلف را برای دور زدن فایروال ها و جلوگیری از سانسور تغییر دهید..
 • سرورهای VPN آبشار – به شما امکان می دهد تا مسیرهای چند هاپ خود را تا چهار سطح ایجاد کنید.
 • NeuroRouting – از هوش مصنوعی مبتنی بر TensorFlow استفاده می کند تا به طور پیوسته ترافیک آنلاین خود را از طریق ایمن ترین کوتاه ترین مسیر به سرور هدف URL مقصد خود هدایت کند..
 • پهنای باند VPN – امکان تردد نامحدود را فراهم می کند.
 • اتصالات همزمان نامحدود – همراه با پشتیبانی روتر از تمام دستگاههایی که از طریق روتر از جمله تلویزیون ، سیستم های بازی و سایر موارد متصل می شوند ، محافظت می کند.
 • فقط سرورهای فیزیکی – برای شکل دادن به شبکه VPN خود که بیشتر آنها دارای پهنای باند 1 گیگابایتی و آدرسهای IPv6 هستند ، استفاده می شوند.
 • نرم افزار مشتری – برای ویندوز ، Mac OS X و Linux با ویژگیهای پیشرفته حریم خصوصی مانند kill swets ، حفاظت نشت DNS و IPv6 ، پشتیبانی از پروکسی و سایر موارد.
 • پشتیبانی تورنت و P2P – در تمام سرورها به جز سرویس دهنده های ایالات متحده و فرانسه.
 • پورت حمل و نقل – این شامل درگاه های اتوماتیک و قابل تنظیم کاربر برای برنامه هایی مانند torrent.
 • پشتیبانی – از طریق ایمیل ، فروم ، سؤالات متداول ، و از راه دور از طریق TeamViewer

ایده آل برای حفظ امنیت کامل شبکه و زیرساخت های VPN

در سال 2013 ، Perfect Privacy یک ارتقاء اساسی را به شبکه VPN آنها آغاز کرد. در نتیجه ، اکنون بیشتر شبکه آنها از 1 سرور فلزی پهنای باند 1 گیگابیت در ثانیه تشکیل شده است. آنها از سرورهای مجازی در زیرساخت های خود استفاده نمی کنند. علاوه بر این ، آنها همچنین مکانهای جدید و پهنای باند اضافی را به بسیاری از مکانهای موجود خود اضافه کرده اند. شبکه آنها همچنین یک ساختار داخلی DNS برای کمک به حفظ حریم خصوصی کاربران دارد. این تغییرات باعث افزایش کارایی و امنیت کل شبکه جهانی حریم خصوصی ایده آل شده است.

ایده آل برای حفظ حریم خصوصی کشورها

اگرچه نسبتاً کوچک است ، سرویس فعلی VPN Perfect Privacy شامل بیش از 50 سرور در 23 کشور مختلف است. اینها در پنج قاره آفریقا ، آسیا ، اروپا ، آمریکای شمالی و اقیانوسیه توزیع شده است. هر سرور دارای چندین آدرس IP است که به طور تصادفی به تمام کاربران آن اختصاص می یابد. اکثر آنها از آدرسهای IPv4 و IPv6 پشتیبانی می کنند که در آینده خدمات VPN خود را با ارائه اتصالات کامل IPv4 و IPv6 کامل ثابت می کنند. لیست کامل سرورهای شبکه Perfect Privacy زیر به شرح زیر است:

 • آفریقا
  • مصر (قاهره)
 • آسیا
  • چین (هنگ کنگ), اسرائيل (تلآویو) , ژاپن (توکیو), بوقلمون (استانبول)
  • سنگاپور (Singapore1؛ Singapore2)
 • اروپا
  • جمهوری چک (پراگ), دانمارک (کپنهاگ), ایسلند (ریکیاویک), لتونی (ریگا), نروژ (اسلو), رومانی (بخارست),
  • فرانسه (کالای ؛ پاریس ؛ استراسبورگ),
  • آلمان (برلین؛ ارفورت؛ فرانکفورت 1؛ فرانکفورت 2؛ هامبورگ؛ نورنبرگ 1؛ نورنبرگ2),
  • لوکزامبورگ (اشتاینزل 1؛ اشتاینزل 2),
  • هلند (Amsterdam1؛ Amsterdam2؛ Amsterdam3؛ Amsterdam4؛ Amsterdam5؛ Rotterdam1؛ Rotterdam2؛ Rotterdam3؛ Rotterdam4؛ Rotterdam5),
  • روسیه (Moscow1؛ Moscow2),
  • سوئد (Malmoe؛ Stockholm1؛ Stockholm2),
  • سوئیس (بازل 1؛ بازل 2؛ زوریخ 1؛ زوریخ 2),
  • انگلستان (London1؛ London2؛ Nottingham)
 • آمریکای شمالی
  • کانادا (مونترال)
  • ایالات متحده (شیکاگو ؛ دالاس ؛ لس آنجلس ؛ میامی ؛ نیویورک)
 • اقیانوسیه
  • استرالیا (ملبورن)

هر سرور VPN خدمات زیر را اجرا می کند: OpenVPN (UDP) ، OpenVPN (TCP) ، IPSec ، SSH2 ، PPTP ، پروکسی ماهی مرکب. پروکسی SOCKS5 و TOR. پورت هایی که این سرویس ها روی آن اجرا می شوند در صفحه عضویت وب سایت Perfect Privacy (وب سایت حریم خصوصی) قرار دارند. اعضا همچنین می توانند اطلاعات دیگری در مورد سرورهای منفرد در آنجا پیدا کنند.

سرور اختصاصی اختصاصی VPN

Perfect Privacy همچنین طرفدار P2P و Torrents است. با این حال ، شرکت های میزبان در فرانسه و ایالات متحده تحت فشار شدید سازمان های رسانه ای قرار دارند تا بتوانند فعالیتهای مربوط به پرونده سازی و BitTorrent را کاهش دهند. غالباً این موارد نقض DMCA منجر به خاتمه قراردادهای مشتریان می شود. برای کاهش این امکان ، Perfect Privacy اجازه دسترسی به ردیابهای BitTorrent در این سرورها را نمی دهد. همه سرورهای دیگر چنین محدودیتی ندارند.

از VPN حریم خصوصی کامل بازدید کنید

حریم شخصی و ناشناس بودن کاربر کامل

همانطور که از نام آن مشخص شده است Perfect Privacy خدمات خود را با توجه به حفظ حریم خصوصی مشتریان طراحی کرده است. اگرچه در ابتدا مقر آن در نیوزیلند مستقر بوده ، اما در حال حاضر شخصیتی متفرقه دارند. خدمات فنی VPN در خود در پاناما با حسابداری و داده هایی که توسط Vectura در سوئیس اداره می شود واقع شده است. این امر به آنها امکان کنترل کامل بر تمام ابزارهای مدیریت زیرساختها و سیستمهای داخلی را می دهد. آنها احساس می کنند که این ساختار شکاف ، امنیت بهتری را برای شما و آنها ایجاد می کند. سیستم های مبتنی بر حریم خصوصی نه تنها به استفاده از فن آوری های مناسب بلکه از محافظت مناسب از داده ها نیز احتیاج دارند.

هم پاناما و هم سوئیس قوانین و قانون اساسی فدرال دارند که از اطلاعات شخصی شما محافظت می کند. نه اجازه دهید بدون اطلاع و یا مجوز شخص درگیر شده به اشخاص ثالث منتقل شود. علاوه بر این ، آنها همچنین قوانینی و مقرراتی دارند که اشخاص خارجی را که تحت صلاحیت آنها قرار دارند ، مجبور به افشای چنین اطلاعاتی بدون پیروی از رویه های سختگیرانه قانونی می کنند. بنابراین ، هر دو مقصد ایده آل برای شرکتهایی هستند که خدمات حریم خصوصی آنلاین مانند حریم شخصی ایده آل را انجام می دهند.

اطلاعات حساب

فلسفه اساسی سرویس Perfect Privacy این است که آنها از حریم شخصی کاربران و همچنین حریم خصوصی آنلاین کاربران محافظت می کنند. آنها اطلاعات پرداخت شخصی را ذخیره نمی کنند. Perfect Privacy فقط با استفاده از شماره حساب اختصاصی اختصاصی و تاریخ انقضا برای حساب ، حسابهای مشتری را نظارت می کند. علاوه بر این ، آنها موارد زیر را در TOS خود تحت عنوان حریم خصوصی بیان می کنند.

ما سعی می کنیم تا آنجا که ممکن است داده کمتری ذخیره کنیم ، زیرا نمی توانیم مجبور شویم چیزی را که در وهله اول نداریم به ما بدهیم.
داده های لازم برای ذخیره:

اعتبار ورود به سیستم (نام کاربری و رمز عبور)
آدرس ایمیلی که ارائه می دهید
تاریخ انقضا حساب شما

همانطور که مشاهده می کنید ، Perfect Privacy همچنین اعتبارنامه حساب را حفظ می کند: نام کاربری و رمز عبور اختصاص داده شده. آنها از آدرس ایمیل ارائه شده برای ارسال اطلاعات شما استفاده می کنند. در وب سایت آنها همچنین ذکر شده است که می توانید از یک ایمیل یک بار برای ثبت حساب کاربری خود استفاده کنید. آنها همچنین اظهار داشتند که از هر آدرس و حتی چندین آدرس ایمیل می توان برای ارائه پشتیبانی مداوم استفاده کرد. علاوه بر این ، می توانید با وارد کردن کلید عمومی PGP در منطقه عضویت ، همه مکاتبات را رمزگذاری کنید.

روش های پرداخت ناشناس

حریم خصوصی کامل از چندین سطح مختلف از روش های پرداخت ناشناس پشتیبانی می کند. این موارد شامل پرداخت بیت کوین و پرداخت نقدی است. شما می توانید پرداخت های شبه ناشناس بیت کوین را از طریق Bitpay تهیه کنید. بنابراین ، کیف پولهای پرداخت باید با پروتکل پرداخت بیت کوین سازگار باشند و نمی توانند مستقیماً از صرافی ارسال شوند. تأیید پرداخت می تواند تا یک ساعت طول بکشد.

بهترین روشهای پرداخت ناشناس VPN با حریم خصوصی کامل

نقدی ناشناسترین روش پرداخت است. با این حال ، دریافت هزینه ، تأیید و فعال کردن حساب شما می تواند بیش از دو هفته طول بکشد. علاوه بر این ، حریم شخصی کامل مسئولیت پرداخت های از دست رفته را ندارد. برای پرداخت به صورت نقدی باید پول پنهان شده را در یک پاکت بفرستید به:

حریم خصوصی کامل
خیابان 14-2 خیابان تربتاس
ریگا LV-1011
لتونی

در نتیجه به عنوان یک سازش خوب بین سرعت فعال سازی حساب و ناشناس ماندن ، ما احساس می کنیم که پرداخت با بیت کوین برای کسانی که به دنبال ناشناس بودن بیشتر هستند ، بهترین است.

بدون گزارش و ذخیره اطلاعات نهفته

حریم خصوصی کامل هیچ یک از سرویس های آنها (VPN ، DNS ، Proxy SSH و غیره) کاربران را به صورت آنلاین ترافیک نمی کند. این همچنین شامل اطلاعات ورود به سیستم و اتصال است. ادامه سیاست نقل شده قبلی TOS بیان می کند:

ما هیچگونه ورود به سیستم یا اتصال شما ایجاد نمی کنیم. ما فقط نسبت کل استفاده سرورها را ضبط می کنیم ، یعنی اینکه چه مقدار ترافیکی در سرورهای ما استفاده می شود. این داده ها را می توان در صفحه وضعیت سرور ما به طور عمومی مشاهده کرد.

می بینید که Perfect Privacy یک نسبت کل مصرف هر سرور را حفظ می کند. این مورد برای نمایش یک گرافیک پویا “٪ رایگان” برای هر جداکننده در شبکه آنها استفاده می شود. این به مشتریان اجازه می دهد تا به راحتی ببینند کدام سرورهای منطقه خود سریعترین سرعت را ارائه می دهند.

حریم خصوصی کامل ایده بدون ورود را به نتیجه نهایی خود می برد. سرورهای آنها در دیتاسنترهای برتر دنیا در سرورهای فلزی فیزیکی خصوصی میزبانی می شوند. حفظ حریم خصوصی کامل هرگونه گزارش را حفظ نمی کند. علاوه بر این ، زیرساخت های آنها بر اساس این فلسفه ساخته شده است که هیچگونه ذخیره اطلاعاتی ندارد. تمام خدمات آنها بر روی دیسک های RAM (رمزگذاری تصادفی دسترسی) که به هیچ وجه امکان ذخیره سازی دائمی وجود ندارد ، اجرا می شوند.

برای کسانی که با RAM ناآشنا هستند ، با قطع شدن برق ، هر گونه داده ذخیره شده در آن از بین می رود. شما احتمالاً این مسئله را هنگامی فراموش کرده اید که یک سند را ذخیره می کنید و در صورت قطع برق ، تغییراتی را که قبلاً ذخیره نشده بود ، از دست دادید. به طور مشابه ، داده های دیسک های رمزگذاری شده RAM را نمی توان کپی کرد زیرا با قطع برق از بین می رود.

بنابراین ، هیچ چیزی برای کپی کردن آنها نخواهد بود. این امر باعث می شود که هیچ کس نتواند آنها را مجبور کند داده های شما را وارد کنند. علاوه بر این ، آنها موارد زیر را در وب سایت خود اعلام می کنند.

هیچ کس نمی تواند ما را مجبور به ورود اطلاعات شما کند. در این صورت ما ترجیح می دهیم از حریم شخصی ایده آل جلوگیری کنیم تا اطلاعات خود را ضبط کرده و حریم شخصی خود را به خطر بیاندازیم.

ویژگی های پیشرفته حریم خصوصی و حس مشترک

آنها همچنین از ویژگی های جدید حق بیمه اختصاصی VPN مانند NeuroRouting ، TrackStop ، Stealth VPN و سرورهای VPN آبشار استفاده کرده اند که می توانند به شما در حفظ حریم خصوصی شما و غلبه بر سانسور آنلاین کمک کنند. سرویس آنها همچنین محافظت محافظتی در برابر نشت DNS ، IPv4 ، IPv6 و WebRTC را در اختیار کاربران خود قرار می دهد و یک سوئیچ kill kill مبتنی بر کاربران برنامه های سفارشی خود و نصب دائمی سوئیچ کشتن برای دستگاه های تلفن همراه است. ما اینها را با جزئیات بیشتر بعداً در این نقد و بررسی کامل VPN رازداری بررسی خواهیم کرد.

شما می توانید با رعایت قوانین مشترک حفظ حریم خصوصی به حریم شخصی و ناشناس بودن آنلاین خود کمک کنید. ابتدا تمام کوکی های مرورگر را پاک کرده و از حالت ناشناس مرورگر خود قبل از درگیر کردن VPN خود استفاده کنید. سپس فیلترهای مناسب را در مسدود کننده تبلیغات یا TrackStop خود قرار دهید تا ردیابی و بدافزار محدود شود. علاوه بر این ، نام و آدرس خود را در وب سایت تجارت عمومی مانند Ebay یا Amazon وارد نکنید.

تست نشت DNS

ما سرویس کامل حفظ حریم خصوصی را در سرورهای ایالات متحده ، اروپا و استرالیا آزمایش کردیم. در طول تست نشت DNS اتصال به سرورهای انفرادی ، هیچ گونه نشتی به نمایش گذاشته نشده است.

بنابراین ، ما تعجب کرده ایم که چگونه می توان درگیر شدن در یک اتصال چند هاپ “مورد فشار”. ما ایالات متحده را برای این آزمایش متلاشی کردیم. این همان تنظیماتی است که ما در آزمایش این بررسی نقد و بررسی VPN Perfect Privacy استفاده کرده ایم. ابتدا به شیکاگو و سپس دالاس وصل شدیم. بعد به لس آنجلس و سرانجام نیویورک رفتیم. ما این چند هاپ را به شرح زیر نشان می دهیم:

 • شیکاگو »» دالاس »» لس آنجلس »» نیویورک

پس از برقراری اتصال نهایی ما با یک سرور در نیویورک ، ما یک تست نشت گسترده DNS را انجام دادیم تا اطمینان حاصل شود که هیچ گونه نشتی رخ نداده است.

تست نشتی DNS Multi-hop DNS با 4 سطح VPN کامل برای حفظ حریم خصوصیفقط یک نفر پیدا شد این بدان معنی است که هیچ نشت DNS مشاهده نشده است. سپس تصمیم گرفتیم ببینیم اگر دو سرور با جدا کردن در لینک سوم ، لس آنجلس از آبشار سرور ما حذف شوند چه اتفاقی می افتد..

تست نشتی DNS Multi-hop DNS با سطح شخصی 2 VPN مناسب برای حفظ حریم خصوصیهمانطور که مشاهده می کنید ، فقط یک سرور واحد پیدا شد. این ما را راضی می کند که Perfect Privacy یک کار عالی برای محافظت از کاربران خود در برابر نشت DNS انجام داده است.

خلاصه حریم خصوصی

به طور خلاصه ، Perfect Privacy یکی از متنوع ترین مجموعه های ویژگی های حفظ حریم خصوصی از کلیه VPN هایی است که ما بررسی کرده ایم. اینها شامل مراحل ایجاد نام کاربری ناشناس ، ویژگیهای پیشرفته حریم خصوصی VPN مانند Neurorouting ، سوئیچ kill 3 مرحله ، رمزگذاری DNS و محافظت عالی در برابر نشت است. در نتیجه ، می توان به کاربران سرویس خود اطمینان داد که هم از حریم شخصی آنها و هم از حریم خصوصی آنلاین آنها به خوبی محافظت می شود..

از VPN حریم خصوصی کامل بازدید کنید

امنیت حریم شخصی ایده آل

کلیه خدمات حفظ حریم خصوصی عالی (VPN ، پروکسی ، DNS و سایر خدمات قابل دسترسی توسط کاربر) در سرورهای فلزی فیزیکی خصوصی در دیتاسنترهای برتر دنیا در سراسر جهان میزبانی می شوند. این پایگاه داده ها از جدیدترین بهترین روشهای امنیتی برای مشتریان خود پیروی می کنند.

پروتکل های برنامه سفارشی پیش فرض

حفظ حریم خصوصی کامل فقط به پروتکل های IPSec یا OpenVPN در نرم افزار مدیر VPN خود اجازه اتصال می دهد. پروتکل استاندارد IETF IPSec جایگزین رمزگذاری دیگری را ارائه می دهد. اکثر سیستم عامل های مدرن IPSec را پشتیبانی می کنند. بنابراین هیچ نرم افزاری اضافی برای استفاده از آن لازم نیست. در نتیجه ، می تواند سرعت بارگیری بالاتری را با قدرت پردازنده کمتر داشته باشد. با این حال ، شما باید به مقامات صدور گواهینامه سیستم عامل اعتماد کنید (Root-CA).

OpenVPN یکی از امن ترین و قابل اعتمادترین پروتکل های رمزنگاری است که امروزه در دسترس است. همچنین تعادل خوبی از امنیت قوی و سرعت سریع فراهم می کند. OpenVPN نیاز به نصب نرم افزار اضافی دارد. بنابراین ، از قدرت پردازنده بیشتری استفاده می کند. Perfect Privacy VPN Manager از مجوزهای رمزگذاری شده سخت برای اتصالات OpenVPN استفاده می کند.

اجرای کامل حریم خصوصی OpenVPN

برای ارزیابی امنیت خدمات آنها باید به طور پیش فرض اجرای کامل OpenVPN را بررسی کنیم. با نگاهی به ورود به سیستم اتصال ایجاد شده توسط یک اتصال OpenVPN با استفاده از تنظیمات پیش فرض به ما امکان می دهد این کار را انجام دهیم.

ورود به سیستم اتصال کامل OpenVPNاز پرونده ورود به سیستم اتصال و منابع دیگر دریافتیم که اتصالات OpenVPN کامل برای حفظ حریم خصوصی از پارامتر زیر برای رمزگذاری و یکپارچگی داده ها استفاده می کند:

 • لرزش دست (سرور / مشتری) – توسط RSA-4096 با کلیدهای 1024 بیتی Diffie Hellmann است.
 • رمزگذاری کانال داده – AES-256-CBC است.
 • احراز هویت داده – از HMAC SHA512 استفاده می کند.
 • رمزگذاری کانال کنترل – AES-256-GCM است.
 • احراز هویت کانال را کنترل کنید – از SHA384 برای تأیید اعتبار استفاده می کند.

با نگاهی به این موارد ، به راحتی می توان دریافت که Perfect Privacy از الگوریتم های رمزگذاری با استحکام بالا برای خدمات VPN خود استفاده می کند. آنها از RSA-4096-DHE با SHA-384 برای احراز هویت اولیه بین سرور و مشتری استفاده می کنند. کلیدهای جلسه هر 60 دقیقه یکبار مجدداً مورد بحث و گفتگو قرار می گیرند تا از اسرار محافظت کنند. این مشابه سطح رمزگذاری است که دولت ایالات متحده برای ارتباطات “مخفی” مورد استفاده قرار داده است.

نصب دستی

آنها همچنین دارای پرونده های پیکربندی سرور برای نصب دستی OpenVPN در Android و iOS هستند. این موارد به برنامه های شخص ثالث نیاز دارند: OpenVPN به ترتیب برای Android و OpenVPN Connect. علاوه بر این ، حریم خصوصی کامل IKEv2 را با IOS توصیه می کند. آنها دارای پرونده های پیکربندی سرور هستند تا نصب آن ساده باشد و استفاده از آن با سرورهای شبکه خود بسیار آسان باشد. Perfect Privacy یک راهنما برای استفاده از این پرونده ها برای ایجاد یک VPN On-Demand با iPhone و iPad با استفاده از IKEv2 در منطقه عضویت خود دارد..

آنها همچنین دارای یک سرویس دهنده IPSec Android هستند که مبتنی بر مشتری IPSec strongSwan است. این شامل تنظیمات حریم خصوصی کامل ، سرورها و به روزرسانی ها است. پرونده نصب مشتری (Perfect-Privacy-VPN.apk) را می توانید از منطقه عضویت بارگیری کنید.

ویژگی های امنیتی پیشرفته

Perfect Privacy همچنین دارای برخی از ویژگی های برتر VPN مانند NeuroRouting ، TrackStop ، Stealth VPN و سرورهای VPN آبشار است که در صورت استفاده از آنها می توانید امنیت آنلاین شما را افزایش دهید. مدیر VPN آنها همچنین محافظت محافظتی در برابر نشت DNS ، IPv4 ، IPv6 و WebRTC را در اختیار کاربران خود قرار می دهد ، همچنین شامل سوئیچ kill مرحله ای مبتنی بر فایروال است. ما اینها را با جزئیات بیشتر بعداً در این نقد و بررسی کامل VPN رازداری بررسی خواهیم کرد.

خلاصه امنیت شخصی کامل

حریم خصوصی کامل از OpenVPN به عنوان پروتکل اتصال اولیه پیش فرض خود به همراه رمزگذاری داده های AES-256 استفاده می کند. این امنیت بالایی را برای ترافیک اینترنت شما ایجاد می کند. تركیب اولیه از RSA-4096 با کلیدهای 1024 DH برای تأیید اعتبار استفاده می کند. این به محافظت در برابر حملات MitM کمک می کند.

آنها هر 60 دقیقه یکبار مذاکرات کلیدی جلسات رازداری را پیاده سازی می کنند. Perfect Privacy همچنین دارای سوییچ kill برای کمک به محافظت از ترافیک شما در قطع ارتباط سرویس برنامه VPN نیست. محافظ برنامه آنها در برابر نشت DNS ، IPv4 / IPv6 و WebRTC. در نتیجه ، ما اطمینان داریم که ترافیک اینترنت شما هنگام دسترسی به شبکه VPN ایده آل کامل است.

پشتیبانی کامل از حریم خصوصی

ایده آل حریم خصوصی ایده های مختلفی برای بدست آوردن پشتیبانی عمومی و فنی ارائه می دهد. این موارد شامل موارد زیر می باشد: نامه الکترونیکی (رمزگذاری شده PGP اختیاری) ، فرم تماس با ما ، TeamViewer و فروم.

می توانید یک حریم شخصی کامل را به آدرس e-mail به [email protected] ارسال کنید. اگر می خواهید از رمزگذاری PGP استفاده کنید ، می توانید کلید عمومی آنها را از پیوند در صفحه “مخاطب” در وب سایت خود کپی کنید. همچنین می توانید “ارسال نامه الکترونیکی رمزگذاری شده PGP” را در قسمت عضویت در حساب خود تغییر دهید.

استفاده از رمزگذاری PGP برای ایمیل کامل VPN برای حفظ حریم خصوصیدر مرحله بعد ، کلید عمومی PGP خود را در جعبه متن ارائه شده کپی کنید. حتماً همانطور که نشان داده شده است ، Blocks (شروع و پایان) را نیز شامل شود. کاربران همچنین می توانند از طریق “فرم تماس” خود که در وب سایت آنها یافت می شود ، به سؤالات تیم پشتیبانی Perfect privacy پاسخ دهند. شما می توانید با کلیک روی پیوند “مخاطب” در سمت راست بالای صفحه خود ، به این صفحه دسترسی پیدا کنید. این منطقه همچنین شامل پیوندهایی به انجمن ، فیس بوک ، توییتر و ورود به سیستم است.

هدر وب سایت شخصی VPNاین فرم بسیار اساسی است و می تواند توسط مشترکین و همچنین مشتریان بالقوه مورد استفاده قرار گیرد. به سادگی یک “نام” ، “آدرس ایمیل” ، “موضوع” و شرح مختصری از مسئله خود را در کادر “پیام” وارد کنید. سپس ، “من یک روبات نیستم” را کلیک کرده و روی “ارسال” کلیک کنید.

فرم تماس با حریم شخصی ایده آلما با پرسیدن در مورد مذاکره مجدد کلیدی و رازداری رو به جلو ، پاسخ کارمندان پشتیبانی عالی ایده آل را آزمایش کردیم.

پشتیبانی کامل از حریم خصوصیما در حدود 9 ساعت پاسخ دریافت کردیم. علاوه بر این ، این پاسخ به سؤال ما در پاسخ موجز و واضح اشاره کرد. بنابراین ، ما از حمایت آنها راضی بودیم. دوست دارید یکی از پرسنل پشتیبانی آنها از راه دور در دستگاه شما قرار بگیرد ، می توانید یک ایمیل یا بلیط ارسال کنید تا در مورد اسلات های بعدی بعدی که برای کمک از طریق TeamViewer در دسترس است مطلع شود. همچنین می توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید و در آنجا سؤالی بپرسید یا پایگاه داده سؤالات متداول آنها را مرور کنید. سرانجام ، می توانید اخبار امنیتی را از وبلاگ آنها ، فیس بوک یا توییتر دریافت کنید.

از VPN حریم خصوصی کامل بازدید کنید

VPN حریم خصوصی کامل: Hands-On

Perfect Privacy دارای نرم افزار مشتری ، Manager VPN Privacy Perfect است که بر روی سیستم عامل های زیر اجرا می شود:

 • ویندوز 7 ، 8 ، 10 ، ویستا
 • macOS 10.9 و بعد
 • Ubuntu ، Linux Mint و سایر طعم های Debian

علاوه بر این ، آنها همچنین دارای یک برنامه AndroidS IPSec مبتنی بر strongSwan هستند که می توانید از صفحه بارگیری در قسمت عضویت آنها بارگیری کنید. سرانجام ، شما می توانید با استفاده از سرویس گیرنده SSH کامل آنها ، به شبکه آنها متصل شوید.

علاوه بر مشتری های آنها ، می توانید با OpenVPN با استفاده از انواع مختلفی از شخص ثالث ، به شبکه آنها متصل شوید و پرونده های پیکربندی مناسب آنها را بارگیری کنید. آنها همچنین از نصب دستی IKEv2 با استفاده از کلیدهای پیش مشترک IPSec و حتی PPTP پشتیبانی می کنند. اگرچه ، شما نباید از PPTP استفاده کنید ، مگر اینکه هیچ چیز دیگری کار نکند ، زیرا اکنون ناامن تلقی می شود.

ایجاد یک حساب کاربری اختصاصی اختصاصی در VPN

پس از انتخاب برنامه ترم کامل ایده آل VPN ، مراحل ایجاد حساب برای خریداران اولین بار آغاز می شود. در این حالت یک برنامه 24 ماهه انتخاب شده است زیرا بهترین خدمات را برای خدمات آنها فراهم می کند. شما هفت روز فرصت خواهید دید که آیا خدمات آنها برای شما مناسب است ، بنابراین باید طرحی را انتخاب کنید که راحت تر از آن استفاده کنید.

ایجاد حریم شخصی کامل در حساب VPN (مدتپس از مدت زمان سرویس خود ، بر روی “ادامه” کلیک کنید. با این کار برای مشتریان جدید یا دارندگان حساب های موجود ، به قسمت “نام کاربری” حرکت خواهید کرد. اگر کاربر جدید هستید ، یک “نام کاربری” ، “آدرس ایمیل” وارد کنید و “ادامه” “را انتخاب کنید. شما یک دارنده حساب موجود هستید ، “پسوند حساب” را تغییر داده و “نام کاربری” خود را وارد کنید. جزئیات حساب جدید شما به ایمیل موجود در پرونده شما ارسال می شود و زمینه ایمیل زیر غیرفعال می شود.

ایجاد حریم شخصی کامل VPN حساب کاربری (ایمیل)صرف نظر از اینکه شما یک حساب کاربری جدید یا موجود دارید ، پس از کلیک بر روی دکمه “ادامه” “حرکت می کنید تا روش پرداخت خود را انتخاب کنید. روش پرداخت خود را انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهید.

ایجاد کامل حساب VPN حریم خصوصی (پرداخت)تیم پشتیبانی در Perfect Privacy یک ایمیل استقبال برای شما ارسال می کنند. این ایمیل همچنین دارای اعتبارنامه صدور گواهینامه حساب شما “نام کاربری” و “رمز عبور” می باشد. این اعتبارنامه همچنین به شما اجازه می دهد تا در صفحه عضویت در حریم شخصی ایده آل وب سایت خود وارد شوید.

از VPN حریم خصوصی کامل بازدید کنید

Hands On: ایده آل شخصی برای VPN Windows Client

می توانید از صفحه “بارگیری” منطقه عضویت ، نرم افزار مشتری مناسب را برای دستگاه خود بدست آورید. این صفحه همچنین حاوی پرونده های پیکربندی است که شما برای اجرای سرویس Perfect Privacy با سایر مشتری های شخص ثالث نیاز دارید. ابتدا نمادی را انتخاب کنید که نمایانگر سکوی دستگاه شما است. گزینه های شما عبارتند از: ویندوز ، macOS ، iOS ، Android و روتر.

در حال بارگیری کامل نرم افزار VPN Privacy Private و فایلهای پیکربندیدر این حالت ، پلتفرم ویندوز را انتخاب کردیم. Perfect Privacy توصیه می کند که کاربران ویندوز مدیر VPN خود را نصب کنند تا از ویژگی های پیشرفته حریم خصوصی آن استفاده کنند. مدیر آنها امکان اتصال به شبکه خود را آسان خواهد کرد و شما می توانید با چند کلیک ویژگی های پیشرفته تر آنها را پیکربندی کنید. برای کپی کردن فایل نصب روی رایانه ، روی دکمه “بارگیری” کلیک کنید.

نصب Perfect Privacy VPN Windows Client

پس از کپی کردن فایل نصب برای Perfect Privacy VPN در دستگاه ویندوز ، آن را به عنوان سرپرست اجرا کنید و مجوزهای لازم را برای ایجاد تغییرات در رایانه خود به آن اجازه دهید. هنگامی که پرونده راه اندازی باز شد ، دکمه “نصب” را انتخاب کنید.

نصب کامل مدیر VPN حریم خصوصی ایده آل (شروع)با این کار استخراج و نصب پرونده های مورد نیاز برای پشتیبانی از Perfect Privacy VPN Manager شروع می شود. این ممکن است شامل به روزرسانی درایور TAP باشد که ممکن است نیاز به تأیید کاربر داشته باشد.

نصب کامل مدیر VPN حریم خصوصی کامل (پایان)بعد از گذشت چند دقیقه ، تنظیمات Perfect Privacy VPN Manager کامل می شود. ضامن اجرای خودکار کلاینت ویندوز تنظیم شده است. اگر می خواهید مشتری پس از اتمام نصب ، راه اندازی شود ، فقط بر روی دکمه “پایان” کلیک کنید. در غیر این صورت ، آن را خاموش کرده و “پایان” را انتخاب کنید. می توانید مشتری را بعداً از میانبر دسک تاپ خود شروع کنید. هنگامی که برای اولین بار مدیر VPN را باز می کنید ، صفحه راه اندازی موقت را نشان می دهد.

تنظیمات تنظیمات شخصی VPN Manual Perfect

بعد از چند دقیقه ، منوی تنظیمات باز می شود. این صفحه شامل زبانه های زیر است: تنظیمات حریم خصوصی ایده آل ، تنظیمات برنامه ، فایروال و DNS ، IP و پورت ها ، Cascading و Stealth و موارد دیگر. هنگامی که صفحه تنظیمات را می بندید ، تغییرات در برگه های این صفحه ذخیره می شوند.

تنظیمات: تنظیمات حریم خصوصی کامل

هنگامی که اولین VPN Manger Perfect Private باز می شود ، زبانه “تنظیمات حریم خصوصی کامل” نمایش داده می شود. اینجاست که اعتبارنامه های ورود به سیستم (“نام کاربری” و “رمز عبور”) را که تیم پشتیبانی آنها به شما از طریق ایمیل ارسال کرده است وارد می کنید. وقتی وارد شوید و صفحه تنظیمات را ببندید ، اعتبارنامه شما ذخیره می شود. همچنین می توانید بین پروتکل های IPSec و OpenVPN از این صفحه انتخاب کنید.

تنظیمات کامل حفظ حریم خصوصی VPN (ورود و پروتکل)IPSec با شدت کمتری نسبت به CPU ممکن است در دستگاههای کندتر سریعتر باشد. همچنین از آبشار یا مخفیکاری سرور پشتیبانی نمی کند. احتمالاً اکثر کاربران از OpenVPN استفاده می کنند تا از رمزنگاری قوی قابل انتخاب و سایر ویژگی های پیشرفته استفاده کنند. بعد از ورود به سیستم تاریخ انقضا حساب شما نیز در اینجا نمایش داده می شود.

تنظیمات: تنظیمات برنامه

تنظیمات برنامه به سه دسته Startup ، Severlist و OpenVPN تقسیم می شوند. تنظیمات راه اندازی به شما امکان می دهد مشتری را هنگام راه اندازی ویندوز شروع به کار کنید. همچنین به شما امکان می دهد تا حداقل آن را اجرا کرده و سروری را برای اتصال خودکار به آن انتخاب کنید.

می توانید انتخاب کنید که چگونه سرورها در داشبورد اتصال اصلی مرتب شوند. گزینه ها شامل: نام ، پینگ ، ترافیک و کشور است. همچنین می توانید برای نشان دادن سرورهای پهنای باند بالا ابتدا ضرب و شتم کنید. در آخر ، می توانید پنل پهنای باند را معکوس کنید تا به جای گرافیک پیش فرض “پهنای باند موجود” ، “ترافیک فعلی” را نشان دهید.

تنظیمات کامل حفظ حریم خصوصی VPN (تنظیمات برنامه)

دسته آخر تنظیمات OpenVPN است. می توانید رمزگذاری رمزگذاری خود را از اینجا تغییر دهید. این امکان را به شما می دهد تا هم الگوریتم و هم قدرت را تغییر دهید. گزینه ها موارد زیر را شامل می شوند:

 • رمزگذاری قوی – اگر امنیت ترافیک آنلاین شما مورد توجه اصلی شما باشد ، باید استفاده شود.
  • AES-256-GCM – می تواند سریعتر در برخی از سخت افزارها باشد.
  • AES-256-CBC – پیش فرض اکثر کاربرانی است که می خواهند رمزگذاری قوی داشته باشند.
  • کاملیا -256-CBC – استاندارد اتحادیه اروپا و جایگزین استاندارد AES دولت ایالات متحده است.
 • رمزگذاری ضعیف – بعضی اوقات می تواند در شرایطی که امنیت اصلی هدف اصلی شما نیست و یا اینکه در حال اجرا در دستگاه CPU ضعیف هستید ، عملکرد بهتری داشته باشید..
  • AES-128-GCM – می تواند سریعتر در برخی از سخت افزارها باشد.
  • AES-128-CBC – پیش فرض اکثر کاربرانی است که به رمزگذاری قوی احتیاج ندارند.
  • کاملیا-128-CBC – یک استاندارد رمزگذاری متناوب است.

اگر Stealth VPN فعال نشده باشد ، می توانید بین UDP و TCP سوئیچ نیز انتخاب کنید. UDP به طور پیش فرض است و معمولاً سرعت بهتری را ارائه می دهد. بنابراین ، مگر اینکه ارتباطی ناپایدار داشته باشید ، باید از آن استفاده کنید. آخرین ضامن:

 • از پیکربندی سرور منفرد استفاده کنید – کلیه سرورها را در یک مکان با پهنای باند و استفاده از هر سرور به جای کامپوزیت در صفحه اصلی اتصال نشان می دهد.

حالت سرور تک VPN حریم خصوصی Perrfectتنظیمات: فایروال و DNS

در زیر فایروال و DNS می توانید سطح فایروال یکپارچه خود (kill switch) و حفاظت نشت DNS را پیکربندی کنید. می توانید تنظیمات مربوط به محافظت در برابر فایروال و DNS را به طور مستقل تغییر دهید. با این حال ، آنها توصیه کردند از هر دو تنظیمات یکسان استفاده کنند. هر دو را می توان در سه سطح تنظیم کرد:

 • در حالی که تونل فعال است فعال کنید – سوئیچ kill و محافظت DNS را فقط هنگامی متصل می کنید که به یک سرور حریم خصوصی ایده آل متصل شوید. اگر اتصال VPN شما بطور تصادفی افت کند ، سرویس اینترنت شما تا زمانی که دوباره برقرار شود مسدود می شود. اگر به طور عادی قطع شوید ، سوئیچ kill درگیر نمی شود.
 • هنگام فعال بودن برنامه فعال کنید – بدون در نظر گرفتن حالت اتصال ، محافظت از فایروال و DNS را تا زمانی که مشتری کامل حفظ حریم خصوصی انجام شود ، حفظ می کند. این بدان معناست که اگر مشتری را راه اندازی کنید ، اتصال به اینترنت شما مسدود می شود تا زمانی که به Perfect Privacy وصل شوید. اگر مشتری را ترک کنید ، عملکرد عادی اینترنت بازیابی می شود.
 • برای همیشه فعال کنید – بدان معنی است که ترافیک اینترنت فقط از طریق شبکه کامل VPN حریم شخصی مجاز خواهد بود.

تنظیمات حریم خصوصی عالی (فایروال و DNS)

سایر تنظیمات فایروال:

 • روتر محلی فایروال – در صورت جابجایی ، از دسترسی مستقیم به روتر شما جلوگیری می کند (LAN همچنان کار خواهد کرد اما شما نمی توانید هیچ بسته ای را مستقیماً به روتر ارسال کنید).
 • به GUI اجازه دهید داده های ترافیکی را بدون VPN بارگیری کند – به مشتری امکان می دهد تا به روزرسانی های Perfect Privacy را بررسی کند و بار سرور را در پنجره اصلی نمایش دهد حتی اگر محافظت از فایروال فعال باشد.
 • از نشت IPv6 جلوگیری کنید – برای جلوگیری از بروز IP در IPv6 باید فعال شود. اگر ISP شما اتصال IPv6 را فراهم کند ، این امر ضروری است.

به طور پیش فرض ، سرورهای DNS به طور تصادفی اختصاص داده می شوند. با این حال ، می توانید ضامن شوید:

 • سرور DNS را به صورت دستی انتخاب کنید – برای انتخاب سرورهای دائمی حفظ حریم شخصی. به سادگی گزینه های خود را از بین جعبه های لیست DNS 1 و DNS 2 انتخاب کنید.

هنگامی که فایروال و حفاظت نشت DNS فعال شود ، به ترتیب “F” و “D” در بالا سمت راست نمایش داده می شود.

تنظیمات: IP و پورت ها

در این بخش می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید یک آدرس IP اختصاصی را از سرور دریافت کنید. این پیش فرض توصیه شده برای بیشتر کاربران برای حفظ حریم خصوصی بهتر است.

همچنین می توانید حمل و نقل پورت را تنظیم کنید. دو نوع ارسال پورت وجود دارد که می توانید آنها را فعال کنید:

 • پیش فرض – سه ارسال پیش فرض درگاه ایجاد می کند. پورت های پیش فرض پیش فرض همیشه 1XXXX برای حمل و نقل اول ، 2XXXX برای دوم و 3XXXX برای سوم است. XXXX توسط 12 بیت آخر آدرس IP داخلی تعیین می شود. بعداً نمونه ای از این مورد را در بررسی کامل حریم شخصی خود خواهیم دید.
 • سفارشی – به شما امکان می دهد یک پورت را به صورت دستی وارد کنید. حمل و نقل پورت سفارشی فقط به سرور انتخابی شما اعمال می شود. بنابراین ، ابتدا یک سرور را در قسمت انتخاب زیر انتخاب کرده و بر روی “Set” کلیک کنید. این کار زمینه های زیر آن را فعال می کند. سپس می توانید / یا اضافه کنید:
  • ارسال پورت 1 به 1 – حمل و نقل پورت تصادفی را اضافه می کند.
  • ارسال به درگاه مورد نظر شما – از درگاه تصادفی سمت سرور استفاده می كند.

تنظیمات حریم خصوصی عالی (IP و پورت)

پورت های سفارشی ارسال شده در “حمل و نقل پورت فعال سفارشی” نمایش داده می شوند. اینها پس از هفت روز منقضی می شوند ، مگر اینکه شما جابجایی کنید ، “بصورت خودکار تجدید هزینه های منقضی شده”

تنظیمات: Cascading and Stealth

این برگه تنظیمات به سه دسته Cascading ، Stealth VPN و Proxy Settings تقسیم می شود. اگر “فعال کردن آبشار” را فعال کنید ، می توانید از بین 2 تا 4 را برای حداکثر تعداد هوپ ها انتخاب کنید. خواهیم دید که چگونه مشتری بعداً در بررسی کامل حریم شخصی ما ، این کار را انجام می دهد.

اگر در کشوری زندگی می کنید که اینترنت ، مانند چین ، عربستان سعودی یا ایران را سانسور می کند ، ممکن است بخواهید برای دور زدن محدودیت های دولت “Enable Stealth VPN” را فعال کنید. می توانید تمام ترافیک VPN خود را از طریق SSH ، Stunnel یا obfsproxy3 تونل کنید. همچنین می توانید بین پورت های 22 (SSH) ، 53 (DNS) ، 443 (SSL) یا یک درگاه بالا تصادفی جابجا شوید. همچنین می تواند در دور زدن فیلترهای فایروال در شبکه های محدود کننده (مدارس ، دانشگاه ها ، شرکت ها و غیره) به شما کمک کند ، زیرا تردد در بندر 443 و 53 غالباً مجاز است. Stealth VPN از TCP استفاده می کند و پشتیبانی از پروکسی را غیرفعال می کند.

تنظیمات حریم خصوصی عالی (آبشار و مخفیکاری)

سرانجام اگر می خواهید از سرور پروکسی برای اتصال به Perfect Privacy استفاده کنید ، می توانید آن را در اینجا تنظیم کنید. می توانید بین پروتکل های HTTP و SOCKS را انتخاب کنید. IP یا نام سرور را وارد کرده و شماره پورت مناسب را انتخاب کنید. در صورت لزوم احراز هویت مناسب و “نام کاربری” و “رمز عبور” خود را فعال کنید.

تنظیمات: سایر موارد

آخرین برگه تنظیمات به شما امکان می دهد سطح اشکال زدایی را تغییر داده و گزارش اشکال زدایی را مشاهده کنید. این می تواند برای عیب یابی اتصالات مفید باشد. همچنین می توانید از اینجا به سیاهه نگاه کنید و در صورت لزوم آن را کپی کنید. اگرچه بروزرسانی ها بصورت دوره ای انجام می شوند و هنگام باز کردن برگه دیگر ، به طور خودکار ، می توانید آخرین نسخه را نیز بصورت دستی بررسی کنید. شما فقط باید از دکمه تنظیم مجدد استفاده کنید در صورتی که توسط یک نماینده پشتیبانی فنی کامل حریم خصوصی به شما گفته شود زیرا باعث تنظیم مجدد TAP-Adapters و همچنین محافظت در برابر نشت دیافراگم و DNS می شود و یا باید مجدداً آداپتورهای TAP و IPSec را نصب کنید..

تنظیمات حریم خصوصی ایده آل (سایر)قبل از اینکه به عملکرد کامل Windows VPN Manager برای Windows بپردازیم ، اجازه دهید ابتدا به برخی از تنظیمات سمت سرور بپردازیم.

پیکربندی کامل سرور شخصی حفظ حریم خصوصی

می توانید برخی از تنظیمات مربوط به اتصالات VPN Perfect Privacy را روی سرور پیکربندی کنید. این موارد شامل موارد زیر است:

 • TrackStop – به شما امکان می دهد دامنه های ناخواسته را مستقیماً در سطح VPN مسدود کنید.
 • NeuroRouting – امنیت و ناشناس بودن اتصالات کامل VPN را با استفاده از هوش مصنوعی افزایش می دهد.
 • از آدرس IP خروجی تصادفی استفاده کنید – با دشوارتر کردن تحلیل ترافیک ، امنیت ، حریم خصوصی و ناشناس بودن را افزایش می دهد.
 • حمل و نقل پیش فرض درگاه – پس از برقراری اتصال کامل VPN به حریم خصوصی ، سه بار ارسال پورت به درگاه های محلی مربوطه را برای شما فراهم می کند. این پورتها به آدرس IP داخلی VPN شما بستگی دارد.
 • حمل و نقل پورت سفارشی – حداکثر پنج حمل و نقل پورت سفارشی را برای شما فراهم می کند. اینها فقط به یک گروه سرور (مکان) محدود می شوند. اگر مکان را تغییر دهید ، کلیه انتقال های پورت فعلی حذف می شوند.

TrackStop و NeuroRouting به هر دستگاهی که استفاده می کنید برای دسترسی به شبکه VPN آنها اعمال می شوند. تنظیمات تصادفی خروج و ارسال پورت را می توان از طریق تنظیمات مشتری Perfect Privacy VPN Manager Clip ، و همچنین از قسمت پیکربندی عضویت کنترل کرد. اگر در سمت سرور تنظیم شود ، چند دقیقه طول خواهد کشید تا آنها از طریق شبکه پخش شوند. همچنین لازم است مشتری را مجدداً راه اندازی کنید تا اگر در حین اجرای کار تغییراتی در آن اعمال شود ، از آن استفاده شود. نحوه عملکرد این موارد را در بخش تنظیمات: IP و Ports مشاهده می کنید.

پیکربندی کامل سرور اختصاصی حفظ حریم خصوصی VPNTrackStop

TrackStop یک ویژگی امنیتی پیشرفته در زمینه حفظ حریم خصوصی است که توسط سرویس Perfect Privacy (امنیت کامل شخصی) ارائه شده است. این با استفاده از سرورهای نام آنها برای مسدود کردن لیست های لیست سیاه از پیش تعریف شده برای فیلتر کردن دامنه های خاص کار می کند. می توانید انواع دامنه هایی را که با فعال کردن یک یا چند فیلتر داده شده مسدود شده اند ، کنترل کنید. محافظت از کودک ، ردیابی و تبلیغات ، فیلترهای کلاهبرداری و احتمالاً اخبار جعلی به افزایش امنیت کاربر و حفظ حریم خصوصی کمک خواهد کرد. دیگران از نظر ما از ابزار محدودی برخوردار هستند اما در صورت تمایل با آنها بازی کنید.

کامل حریم خصوصی VPN TrackStop دامنه مسدود کنندهفیلترهایی که می توانید برای فعال کردن انتخاب کنید شامل موارد زیر است:

 • محافظت از کودک – این فیلتر بسیاری از وب سایت های نامناسب برای کودکان را مسدود می کند. این شامل محتوای مستهجن بلکه وب سایت های قمار نیز می شود. علاوه بر این ، این فیلتر شامل لیست های بلوک برای ردیابی است & تبلیغات و همچنین کلاهبرداری. بنابراین این فیلترهای جداگانه در صورت فعال بودن این فیلتر لازم نیستند.
 • پیگیری و تبلیغات – با مسدود کردن بیش از 30،000 دامنه ردیابی و تبلیغات ، این فیلتر را فعال کرده و از خود محافظت کنید. ما به دلایل امنیتی و حریم خصوصی توصیه می کنیم.
 • تقلب – این فیلتر را فعال کنید تا بیش از 45،000 دامنه بدافزار شناخته شده و حدود 20.000 دامنه فیشینگ مسدود شود. ما به دلایل امنیتی توصیه می کنیم.
 • اخبار جعلی – لیست بلوک با دامنه های خبری شناخته شده جعلی با استفاده از یک لیست فیلترشکن در دسترس عموم در GitHub که در آن هر کس می تواند کمک کند.
 • فیس بوک – فیس بوک به خاطر ردیابی کاربران و جمع آوری هرچه بیشتر داده از آنها بدنام است. این نه تنها بر کاربران فیس بوک بلکه هر کسی که از وب سایت هایی بازدید می کند که یک دکمه Like یا سایر محتواهای Facebook را نشان می دهد تأثیر می گذارد. به دلایل ناشناس بودن ، می توانید این فیلتر را فعال کرده و همه دامنه های فیس بوک را مسدود کنید.
 • گوگل – هشدار: این دامنه های Google ، از جمله یوتیوب ، ReCaptcha و سایر سرویس های Google را که در بسیاری از وب سایت ها استفاده می شود ، مسدود می کند! این خیلی کاربردی نیست اما اگر می خواهید اینترنت ما به Google وابسته باشد ، می توانید به طور موقت این فیلتر را تنظیم کنید.
 • رسانه های اجتماعی – بیشتر کاربران این فیلتر را انتخاب نمی کنند. اما اگر دوست ندارید ضمن استفاده از شبکه VPN به رسانه های اجتماعی دسترسی پیدا کنید ، می توانید این فیلتر را تنظیم کنید. این برنامه شامل فیس بوک ، توییتر ، وبلاگ Tumblr ، اینستاگرام ، Google+ ، Pinterest ، MySpace و LinkedIn در میان دیگران خواهد شد.

NeuroRouting

NeuroRouting بر اساس کتابخانه منبع باز Google برای یادگیری ماشین (TensorFlow) است. با تجزیه و تحلیل مسیرها به وب سایت هدف کار می کند و سپس نحوه به حداقل رساندن ترافیک در خارج از شبکه VPN رمزگذاری شده آنها را تعیین می کند. در عمل ، این بدان معنی است که همیشه از سرور کامل VPN Perfect Privacy که به مقصد نزدیک است ، استفاده می شود. سپس کوتاهترین مسیر برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض ترافیک تعیین می شود.

این مسیری امن تر برای ترافیک اینترنت شما فراهم می کند. داده های شما از یک سرور VPN به سرور دیگر رمزگذاری می شوند. این کار را تا زمان رسیدن به سرور نزدیک به سرور میزبان URL مقصد شما انجام می دهد. در حالت ایده آل ، سرور هدف در همان مرکز داده قرار دارد که در این صورت ترافیک به هیچ وجه در اینترنت ظاهر نمی شود. از طرف دیگر ، هنوز هم در معرض اینترنت محدود است.

این مسیرها به طور مداوم در حال محاسبه پویا هستند و با تغییر URL مقصد مقصد تغییر می یابند. علاوه بر این ، IP VPN خارجی بسته به مقصد تغییر می کند. این امر پیش بینی اینکه از چه مسیری استفاده می کنید و باعث افزایش حریم خصوصی آنلاین شما می شود ، دشوار است.

به عنوان مثال ، فرض کنید کاربر به وب سایتهایی که در استرالیا ، ایالات متحده ، برزیل و روسیه میزبانی می شوند ، دسترسی دارد. هر وب سایت مسیری متفاوت ، رمزگذاری شده و چند هاپ را از طریق شبکه کامل VPN حریم خصوصی انجام می دهد. کاربر برای هر وب سایت همزمان با یک آدرس IP متفاوت پخش می کند که مربوط به آخرین سرور موجود در زنجیره است. به راحتی می توانید با دسترسی به وب سایت های مختلف Check-IP ، این کار را آزمایش کنید. بسته به مکانی که سرور وب در آن قرار دارد ، یک آدرس IP VPN متفاوت نمایش داده می شود.

با یک کلیک می توانید ویژگی NeuroRouting را در صفحه پیکربندی منطقه عضویت وب سایت آنها روشن یا خاموش کنید. توجه داشته باشید ، ممکن است بروزرسانی چند دقیقه طول بکشد. این پروتکل در کلیه پروتکل های موجود (OpenVPN و IPSec) و کلیه دستگاه های پشتیبانی شده کار می کند. اگر می خواهید از اتصال ویژه سرور VPN استفاده کنید ، نباید از این ویژگی استفاده کنید. NeuroRouting را نباید برای بارگیری پرونده های بزرگتر (به عنوان مثال تورنت) استفاده کرد تا اطمینان حاصل شود که همیشه از یک سرور سریع گیگابیت استفاده می کنید.

از VPN حریم خصوصی کامل بازدید کنید

استفاده از مدیر کامل VPN Privacy برای ویندوز

اکنون که به تنظیمات مدیر VPN Perfect Privacy نگاه کردیم ، بگذارید داشبورد اتصال اصلی آن را بررسی کنیم. داشبورد بسیار اساسی است. این شامل عناوین ستون پرونده: کشور ، سرور ، پینگ (ms) و پهنای باند در دسترس است. می توانید برای مرتب سازی بر روی عنوان ستونی کلیک کنید. مرتب سازی پیش فرض توسط سرور الفبایی است. ستون آخر عنوان ندارد. این فقط آیکون های اتصال (پلاگین) و نمایش log (ذره بین) را نشان می دهد.

داشبورد اتصال اصلی VPN حریم خصوصی کاملبالای داشبورد نمادی را نشان می دهد که وضعیت اتصال فعلی را نشان می دهد. قرمز نشانگر عدم اتصال است ، رنگ زرد حالت اتصال را نشان می دهد ، و سبز به معنای این است که شما با موفقیت به شبکه Perfect Privacy متصل شده اید. آدرس IP خارجی و سرور DNS فعلی شما نیز نشان داده شده است.

همچنین می توانید سرورهای VPN را که زمان واقعی پینگ (ms) را نمایش می دهد پینگ کنید ، از فهرست تنظیمات باز کنید و با کلیک بر روی دکمه مناسب مشتری را ترک یا به حداقل برسانید. برای اتصال به یک سرور ، فقط کافی است از روی نام سرور روی افزونه کلیک کنید.

جزئیات اتصال و سرور سرور VPN در شیکاگوپس از اتمام اتصال با موفقیت (نماد سبز) ، ردیف حاوی VPN که به آن متصل هستید به رنگ سبز برجسته می شود. برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد اتصال می توانید بر روی پیوند آبی “جزئیات” کلیک کنید. توجه کنید که آدرس IP شما تغییر کرده است و به طور تصادفی به شما اختصاص داده شده است DNS 1: Chicago and DNS 2: Miami.

همچنین F و D را در سمت راست بالای داشبورد مشاهده کنید. این نشان می دهد که فایروال (سوئیچ kill) و حفاظت از DNS برای اتصال فعلی فعال شده اند. برای قطع ارتباط ، به سادگی دوباره روی پلاگین ضربه بزنید. همچنین هنگام اتصال و قطع اتصال از سرور VPN ، اعلامیه هایی در مورد تغییرات فایروال و DNS مشاهده خواهید کرد.

اعلامیه اتصال و قطع ارتباط کامل با حریم خصوصیاکنون که دیدیم اتصال و قطع ارتباط از شبکه Perfect Privacy بسیار آسان است ، اجازه دهید برخی از ویژگی های پیشرفته تر آن را بررسی کنیم.

اتصال سرور آبشار سطح 4

این مثال فرض می کند که ما با چهار hops آبشار سرور را فعال کرده ایم. مشاهده می کنید که اتصالات از شماره 1 تا 4 شماره گذاری شده اند. این ترتیب نظمی را که توسط سرورها از طریق آن آبشار داده شده است نشان می دهد.

 • شیکاگو »» دالاس »» لس آنجلس »» نیویورک

پس از فعال کردن آبشار سطح سرور 4 ، تا زمانی که شماره انتخاب سرورهای آبشار وصل نشوند ، شاخه های سرور غیرفعال نمی شوند (که در مورد ما چهار است).

ایده آل کامل حفظ حریم خصوصی VPN مثال چهار سرور VPN آبشاردر تصویر دوم توجه داشته باشید که سرور لس آنجلس را از هم جدا کرده ایم. این کار سرور نیویورک را نیز حذف می کند. همچنین توجه داشته باشید که سایر شاخه های سرور دیگر غیرفعال نیستند. با انتخاب دو سرور جدید می توانیم یک ارتباط آبشار سطح جدید 4 ایجاد کنیم. اینها همان تنظیماتی است که قبلاً در این تست از تست نشت DNS استفاده کرده ایم.

ایده آل برای حفظ حریم خصوصی و استفاده از پورت ایده آل

در این مثال ، ما انتخاب کرده ایم که از یک آدرس IP خروجی تصادفی با هر دو پیش فرض و درگاه سفارشی استفاده کنید. محل شیکاگو دارای درگاه های سفارشی متصل به آن است. ما همچنین هر دو پورت 1 به 1 را ایجاد کردیم و یک درگاه سفارشی را که به پورت محلی 22 ارسال شده است اضافه کردیم. پورتهای منبع در سمت سرور به طور تصادفی انتخاب می شوند. در مورد درگاه 1 تا 1 پورت مقصد همان درگاه منبع است. اما در حالت دوم ، یک درگاه منبع تصادفی سفارشی به بندر مقصد محلی 22 ارسال می شود.

ایده آل حریم شخصی VPN IP و استفاده از پورتیک PF بازدارنده اکنون در کنار سرور شیکاگو نشان داده می شود که نشان می دهد پورت های سفارشی ارسال شده دارد. پس از اتصال به محل شیکاگو و بررسی جزئیات اتصال آن ، درگاههای ارسال شده را می توان همراه با آدرس های IP داخلی و سرورهای DNS مشاهده کرد.

علاوه بر این ، سه پورت خودکار ارسال شده نشان داده شده است. این موارد به شرح زیر تعیین می شود:

مثال: در این مثال IP داخلی VPN 10.0.165.18 است. تبدیل به دودویی این 00001010 00000000 101000101 00010010 است. تبدیل 12 بیت آخر 010100010010 به نتایج اعشاری در 1024 + 256 + 16 + 2 = 1298. بنابراین درگاه های ارسال شده 11298 ، 21298 و 31298 خواهند بود..

این همان پورت هایی است که به صورت خودکار به جلو فرستاده می شود که در تصویر بالا نشان داده شده است.

مدیر کامل VPN Privacy برای خلاصه ویندوز

نرم افزار مشتری بارگیری و نصب آن آسان است. استفاده از آن نیز ساده است. اتصالات را می توان با کلیک کردن بر روی نماد پلاگین برای مکانی که می خواهید به آن وصل شوید ، برقرار شد. بار دیگر با کلیک روی پلاگین قطع کنید. اگر آبشار فعال نشده است ، باید از سرور VPN فعلی خود جدا شوید تا دیگری را انتخاب کنید. مشتری همچنین از خصوصیات اضافی حریم خصوصی پشتیبانی می کند که پیکربندی و استفاده از آن آسان است ، هم در سرور و هم در طرف مشتری.

از VPN حریم خصوصی کامل بازدید کنید

Hands-On: برنامه Android IPSec

نصب برنامه IPSec / IKEv2 Android

ابتدا دستگاه خود را تنظیم کنید تا فایلها را از منبعی غیر از فروشگاه Google Play در تنظیمات امنیتی خود بارگیری کند. بعد ، وب سایت Perfect Privacy را در تلفن Android خود باز کنید و سپس وارد حساب کاربری خود شوید. پس از آنجا ، صفحه “بارگیری” منطقه عضویت را باز کنید و بستر Android را انتخاب کنید. به پرونده Perfect Privacy Android IPSec آندروید بروید و بر روی آن ضربه بزنید.

به جای بارگیری آن ، روی پیوند آبی “Perfect Privacy-VPN.apk” ضربه بزنید. با این کار یک صفحه نصب برای مشتری باز می شود. روی “نصب” ضربه بزنید و منتظر بمانید که آن تمام شود.

نصب برنامه VPN Perfect Privacy برای آندرویدپس از نصب برنامه ، روی “باز” ​​ضربه بزنید تا آن را اجرا کنید. با این کار داشبورد اتصال برنامه نمایش داده می شود. قبل از اینکه از آن برای اتصال استفاده کنیم ، اجازه دهید وارد نرم افزار شوید. روی نماد منو (سه نقطه افقی) در بالای داشبورد ضربه بزنید و “تنظیم اعتبار ورود به سیستم” را انتخاب کنید. نام کاربری و رمز عبوری را که در ایمیل استقبال خود دریافت کرده اید از تیم ایده آل برای حفظ حریم شخصی وارد کنید.

Perfect Privacy VPN ورود به سیستم اندرویدبرای ذخیره و بازگشت به صفحه اصلی اتصال ، روی “ذخیره” ضربه بزنید. پس از آن روی محل شیکاگو ضربه بزنید تا به آن وصل شوید. شما نیاز دارید که با ضربه زدن روی “OK” ، درخواست تنظیم VPN را بپذیرید. وضعیت “اتصال” برای نمایه منتخب شیکاگو را خواهید دید.

اتصال به اولین سرور VPN حریم خصوصی کامل شمابه زودی ، این صفحه به دنبال خواهد آمد و وضعیت سبز “متصل” برای مکان شیکاگو دنبال خواهد شد. از اینجا می توانید گزینه “Disconnect” را برای ترک سرور شیکاگو انتخاب کنید یا می توانید مکان دیگری مانند Dallas را انتخاب کنید. با این کار زیر صفحه نمایش اطلاعات کوچک باز می شود. روی “اتصال” ضربه بزنید. این وضعیت ابتدا “اتصال” و سپس سبز “متصل” را به سرور DPAS Dallas نشان می دهد.

تغییر از شیکاگو به Dallas VPN Serverاکنون ، روی “قطع اتصال” ضربه بزنید. اکنون وضعیت “قطع ارتباط” دالاس را نشان می دهد. پیام “بدون VPN فعال” دنبال می شود. انگشت خود را به پایین بکشید و سپس روی سرور آمستردام ضربه بزنید تا به آن متصل شوید.

قطع و سپس اتصال به یک سرور VPN جدید در آمستردام.با این کار وضعیت آشنایی “اتصال” و سپس سبز “متصل” به یک سرور VPN در آمستردام نمایش داده می شود. اکنون از سرور آمستردام جدا شوید. پس از نمایش وضعیت “بدون VPN فعال” ، منو را باز کنید. این منو از چهار مورد تشکیل شده است:

 • لیست سرور را تازه کنید – که هنگام تازه کردن لیست سرورهای اختصاصی VPN ایده آل ، یک صفحه نمایش را نشان می دهد. این خیلی سریع اتفاق می افتد.
 • اعتبارنامه ورود را تنظیم کنید – ما قبلاً وارد سیستم شدیم. توجه کنید ، مشتری اعتبارنامه های ما را ذخیره کرده است ، بنابراین نیازی نیست که دفعه بعدی که باز شود ، وارد آنها شویم.
 • ورود به سیستم – ورود به سیستم اتصال را برای مشتری نمایش می دهد و به شما امکان می دهد تا آن را در یک پرونده ذخیره کنید.
 • دریافت پشتیبانی – فقط پیوندی به منطقه تماس با وب سایت Perfect Privacy است.

منافع مشتری کامل VPN Android IPSecخلاصه مشتری ایده آل IPSec ایده آل

مشتری می تواند به سادگی نصب اسرار را نصب کند اما قبل از اینکه آنها را کشف کنیم ، در تلفن اندرویدی ما مدتی طول کشید. پس از نصب ، می توانید فقط با یک شیر آب به یک سرور VPN وصل شوید. تغییر مکان سرور می تواند با انتخاب مکان دیگری و اتصال به آن در چند ضربه روی صفحه انجام شود. در غیر این صورت می توانید با جدا کردن ابتدا از سرور VPN فعلی خود و سپس انتخاب دیگری ، اتصال برقرار کنید.

کامل تست سرعت حریم خصوصی VPN

ما سرویس Perfect Privacy را با مدیر VPN آنها برای نرم افزار ویندوز آزمایش کردیم. این تست از پروتکل OpenVPN (UDP) با رمزگذاری AES-256-CBC استفاده می کند. این سرویس در تست های سرعت ما خوب عمل کرده است. ما از عملکرد کلی آن راضی بودیم. برخی از دست دادن سرعت آنها ناشی از سربار رمزگذاری است که الگوریتم رمزگذاری آنها را تحمیل می کند.

کامل تست سرعت حریم خصوصی VPNمی بینید که سرعت بارگیری ما بدون اتصال VPN 53.81 مگابیت بر ثانیه بود اما هنگام استفاده از شبکه کامل VPN ایده آل به 43.93 Mbps رسید. این افت حدود 18.3٪ نسبت به سرور در میامی ، FL دارد. ما هنگام استفاده از مکانهای دیگر نتایج مشابهی پیدا کردیم. 20.1٪ ضرر در یک سرور در شیکاگو ، IL و 32.6٪ به یک سرور در ملبورن ، AU وجود دارد. همانطور که انتظار می رفت ، با افزایش فاصله و زمان پینگ ، افت سرعت بیشتری را تجربه کردیم.

حتی با وجود این سرعت در سرعت ، سرعت های بالاتر از 40+ Mbps برای اکثر برنامه های VPN به اندازه کافی سریع است. حتی 26+ Mbps اتصال ملبورن برای پخش رسانه ای کافی است. این کاهش سرعت به ارزش امنیت آنلاین و حفظ حریم خصوصی اضافی است که شما با استفاده از خدمات Perfect Privacy حفظ می کنید. بسته به ISP خود می توانید نتایج مختلفی را در منطقه جهان خود تجربه کنید.

نقد و بررسی حریم خصوصی کامل VPN: نتیجه گیری

حریم خصوصی کامل از سال 2008 در تجارت VPN بوده است. آنها دارای دو دفتر مرکزی هستند. حسابداری و مدیریت داده ها در سوئیس انجام می شود ، در حالی که اجرای فنی آنها در پاناما است. هر دو مکان خوبی برای مشاغل امنیتی آنلاین هستند. آنها هم در قوانین خود و هم در قانون اساسی از حریم شخصی محافظت می کنند.

حریم خصوصی کامل برای ایجاد حساب کاربری شما فقط به یک “نام کاربری” و “آدرس ایمیل” معتبر نیاز دارد. آنها سپس “رمز ورود” را به شما اختصاص می دهند و سپس اعتبارنامه خود را برای شما ایمیل می کنند. علاوه بر این ، می توانید برای حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن خود ، پرداختهای ناشناس بپردازید. حفظ حریم خصوصی کامل اطلاعات پرداخت را با حساب خود ذخیره نمی کند. Perfect Privacy شخصی حسابهای کاربر را با شماره تصادفی مرتبط با حساب و تاریخ خاتمه نظارت می کند. این بدان معناست که تنها اطلاعاتی که آنها برای مشتری نگه می دارند نام کاربری ، رمز عبور ، آدرس ایمیل و تاریخ خاتمه است. علاوه بر این ، می خواهید هر بار که با آنها ارتباط برقرار کنید ، از یک آدرس ایمیل جدید استفاده کنید.

Perfect Privacy زیرساخت های شبکه خود را با حفظ حریم خصوصی کاربران در ذهن داشته است. آنها هیچ ارتباط فردی یا فعالیت VPN را وارد نمی کنند. این شامل آدرس های IP ، زمان اتصال ، درخواست DNS ، سایت های بازدید شده و غیره می شود. تنها اطلاعات VPN که آنها نگه می دارند در کل در حال اجرا از فضای “٪ رایگان” سرورهایشان است. تنها اطلاعاتی که آنها ذخیره می کنند ، نسبت کل استفاده سرورها است که آنها در صفحه وضعیت سرور عمومی خود نمایش می دهند. علاوه بر این ، حریم شخصی کامل زیرساختهای خود را بر اساس این فلسفه بدون ذخیره سازی داده بنا کرده است. تمام خدمات آنها بر روی دیسک های RAM (رمزگذاری تصادفی دسترسی) رمزگذاری شده است. در صورت از دست دادن دیسک ، داده ها از بین می روند.

ایده آل حریم شخصی در پایان سال 2013 ارتقاء خدمات VPN خود را آغاز کرد. از آن زمان ، آنها هم پوشش و هم عملکرد معماری شبکه خود را افزایش داده اند. آنها مکان های بیشتری را اضافه کرده اند و تعداد سرورها را در مکان های موجود افزایش داده اند. علاوه بر این ، آنها پهنای باند اکثر سرورهای VPN خود را به 1Gbps افزایش داده و پشتیبانی از آدرس های IPv6 را نیز افزوده اند. آنها فقط از شبکه های VPN خود استفاده نمی کنند.

آنها در حال حاضر دارای شبکه ای کوچک و متوسط ​​با بیش از 50 سرور در 23 کشور مختلف کشور هستند. همه سرورهای VPN آنها خدمات زیر را اجرا می کنند: OpenVPN (UDP) ، OpenVPN (TCP) ، IPSec، SSH2، PPTP، Squid Proxy. پروکسی SOCKS5 و TOR. آنها راهنمایی هایی برای نصب این سرویس ها در تعداد بی شماری دستگاه دارند. حریم خصوصی کامل سرورهایی در آفریقا ، آسیا ، اروپا ، آمریکای شمالی و اقیانوسیه است. هر سرور VPN آدرسهای تصادفی IP را از لیست موجود در اختیار هر مشتری قرار می دهد. سرویس VPN آنها ترافیک P2P و ترافیک تورنت را روی همه سرورهای آنها به جز مواردی که در ایالات متحده و فرانسه فعالیت می کنند.

Perfect Privacy یک مدیر VPN سفارشی برای ویندوز ، macOS و Linux دارد. مدیر آنها از پروتکل های IPSec و OpenVPN پشتیبانی می کند. آنها همچنین دارای مشتری IPSec مبتنی بر strongSwan برای اندروید هستند که از IKEv2 استفاده می کند. آنها از رمزگذاری قوی AES-256-CBC پشتیبانی می کنند. لرزش دست اولیه توسط RSA-4096 با DHE است. آنها با استفاده از کلیدهای جلسه ، هر 60 دقیقه یکبار از رازداری رو به جلو پشتیبانی می کنند. خدمات آنها محافظت نشت DNS ، IPv4 و IPv6 را ارائه می دهد. همچنین از حمل و نقل پورت ، مخفی کاری VPN و سرورهای آبشار پشتیبانی می کند. سرانجام ، Perfect Privacy ویژگی های اضافی مانند TrackStop و NeuroRouting را در سمت سرور فراهم می کند که می تواند امنیت و حفظ حریم شخصی شما را افزایش دهد.

آنچه در مورد سرویس دوست داشتیم:

 • با پرداخت بیت کوین یا پول نقد می توانید یک حساب ناشناس ایجاد کنید.
 • آنها فعالیتهای VPN یا گزارشهای مربوط به اتصال را حفظ نمی کنند.
 • Perfect Privacy دارای نرم افزارهای سفارشی برای ویندوز ، Mac OS X و Linux است که دارای خصوصیات پیشرفته حریم خصوصی مانند سوئیچ kill firewalled ، محافظت در برابر نشت DNS و IPv6 ، پشتیبانی از پروکسی و سایر موارد است..
 • این سرویس امنیت عالی را برای اتصالات OpenVPN و IPSec فراهم می کند.
 • هر حساب دارای اتصالات همزمان نامحدود است.
 • آنها به سرورهای شبکه خود اجازه P2P می دهند و راهنماهایی دارند که به شما کمک می کنند از امنیت بیشتری استفاده کنید.
 • آنها برای افزایش امنیت کاربر و حفظ حریم خصوصی از ویژگی های سمت سرور مانند TrackStop و NeuroRouting برخوردار هستند.

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • چت زنده و نوعی پشتیبانی 24/7 اضافه کنید.
 • یک برنامه سفارشی برای iOS توسعه دهید.
 • قیمت را پایین بیاورید تا کاربران بیشتری بتوانند آن را بپردازند. (حریم خصوصی کامل در پایان از خدمات حق بیمه VPN است که ما بررسی کرده ایم که دارای شبکه های بسیار بزرگتر و برخی از همان ویژگی ها هستند).

VPN حریم خصوصی کامل دارای سرورهایی در آفریقا ، آسیا ، اروپا ، آمریکای شمالی و اقیانوسیه است. اگر حریم خصوصی و ناشناس بودن دلیل اصلی شما برای یک VPN است ، ترکیب منحصر به فرد آنها از ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی می تواند برای شما باشد. آنها یک آزمایش رایگان ارائه نمی دهند. با این حال ، آنها برای برخی از روش های پرداخت 7 روز ضمانت بازگشت پول دارند. این بدان معناست که می توانید سرویس VPN آنها را با حداقل خطر امتحان کنید. اگر تصمیم دارید که آن را دوست دارید می توانید فقط با 8.95 یورو در ماه به شبکه آنها دسترسی کامل داشته باشید.

از VPN حریم خصوصی کامل بازدید کنید

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map