Avast Pro Antivirus Review 2017

نماد آنتی ویروس Avast Avast Software در سال 1988 تشکیل شد و مقر آن در پراگ است. تمرکز اصلی این شرکت بر محافظت از کاربران در برابر تهدیدات است. Avast بیشتر به دلیل داشتن نرم افزار ضد ویروس آنها شناخته شده است. Avast علاوه بر محافظت از کاربران در برابر ویروس ها و بدافزارها ، با سایر محصولات مرتبط با امنیت در حال انشعاب است. این موارد شامل SecureLine VPN ، مدیر رمز عبور Avast و ابزارهایی برای کمک به سرعت بخشیدن به سیستم شما است. بررسی ما روی آنتی ویروس Avast Pro تمرکز خواهد کرد.


بسته به آنچه شما به دنبال آن هستید ، Avast دارای سه نسخه متفاوت است. این نرم افزار آنتی ویروس ، امنیت اینترنت و Premier هستند. در این بررسی ، ما هر سه نسخه آنتی ویروس Avast را با هم مقایسه خواهیم کرد و خواهیم دید که کدام یک برای شما مناسب است. ما همچنین به ساختار قیمت گذاری آنها خواهیم پرداخت. قیمت های زیر نشان داده شده برای یک دستگاه است ، اما ما برای کسانی که می خواهند از چندین دستگاه محافظت کنند ، جدول قیمت گذاری را نیز درج خواهیم کرد.

از پیشنهاد ویژه خودداری کنید

همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، آنتی ویروس Avast Pro سالانه 34.99 دلار هزینه دارد. این نرم افزار از رایانه یا Mac شما در برابر ویروس ها ، بدافزارها و سایر تهدیدات محافظت می کند. شما می توانید محافظت از فایروال و محافظت از اسپم را برای 5 دلار در سال اضافه کنید. آنها یک بسته نرم افزاری برتر دارند که به طور خودکار نرم افزار شما را به روز می کند و همچنین یک ابزار خرد کردن پرونده را برای 15 دلار دیگر در سال به دست می آورد.

اگر می خواهید از چندین دستگاه محافظت کنید ، چه می کنید؟ Avast می فهمد که شما ممکن است بخواهید از خانواده خود محافظت کنید. در پاسخ ، آنها تخفیف برای چندین دستگاه ارائه می دهند. آنها همچنین در برنامه های دو و سه ساله تخفیف ارائه می دهند.

1 رایانه شخصی PC3 PCs10
1 سال34.99 دلار49.99 دلار84.99 دلار139.99 دلار
2 سال$ 59.9979.99 دلار124.99 دلار209.99 دلار
3 سال74.99 دلار99.99 دلار164.99 دلار279.99 دلار

ما برای کمک به شما در تصمیم گیری بهتر ، دسته های مختلف زیر را مرور خواهیم کرد. نتایج ما در این بخش از بررسی مبتنی بر ویندوز 10 خواهد بود زیرا نسخه فعلی سیستم عامل ویندوز است. Avast همچنین دارای نسخه هایی برای Mac ، Android و iOS است که بعدا در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

محافظت از آنتی ویروس

محافظت از آنتی ویروس تقریباً همیشه بین شرکت های مختلف به طور یکسان عمل می کند. همه آنها اسکن اولیه انجام می دهند و نتایج را با پایگاه داده خود مطابقت می دهند. همه نسخه های Avast ویژگی های خوبی را ارائه می دهند. هنگامی که Avast کامپیوتر شخصی شما را اسکن و امن کرد ، به طور مداوم برنامه را به روز می کند. اگر بدافزار جدیدی بدست آورده اید ، می توانید آن را برای تحقیقات بیشتر در Avast بارگذاری کنید. همچنین ایمیل ، پیوست ها و صفحات وب سرکش را اسکن می کند. می توانید برنامه ریزی کنید تا هر زمان که بخواهید ، اسکن پرونده های محلی خود را انجام دهید. آگاه باشید که Avast فهرستهای آنلاین پرونده ها را اسکن نمی کند.

Avast به دنبال برنامه های افزودنی مرورگر مشکوک است. گذرواژه‌های ضعیف ، نرم افزار منسوخ شده ، درایورها ، مشکلات سازگاری و مشکلات عملکرد توسط این نرم افزار کنترل می شود. با این حال ، برای برطرف کردن مشکلات عملکرد ، برای فروش پاکسازی آنها آماده باشید. Avast با کلیک راست بر روی آن ، از جمله درایوهای انگشت شست و فضای ذخیره خارجی ، درایوهای مورد نظر خود را اسکن می کند. هنگامی که برای اولین بار وصل شدید ، دستگاه های USB را به طور خودکار اسکن نمی کند.

بازدید از Avast

ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی

ویژگی های آنتی ویروس Avast Pro به سه دسته تقسیم می شوند.

حفاظت:

 • آنتی ویروس هوشمند – همه تهدیدها از جمله ویروس ها ، نرم افزارهای جاسوسی ، حملات فیشینگ ، باج افزار و بدافزار را شناسایی می کند.
 •  CyberCapture – محافظت در زمان واقعی که پرونده های ناشناخته را به آزمایشگاه های Avast ارسال می کند.
 • امنیت شبکه خانگی – به شما امکان می دهد وضعیت شبکه خانگی خود را بدانید و به شما می گوید که آیا درست تنظیم شده است یا خیر.
 • اسکن هوشمند – این گزینه را به شما می دهد تا با یک کلیک کلیه تهدیدها را اسکن کنید.
 • جعبه شنی – اگر تابحال فایلی را دریافت کرده اید که مطمئن نیستید در آن ایمن نیست ، این ویژگی عالی است. این پرونده را در یک محیط بسته و بدون خطر صدمه واقعی به رایانه شما اجرا می کند.
 • پاکسازی مرورگر – آیا تا به حال وقتی مرور می کنید ، نوار ابزار نشان داده نشده است؟ این ابزار از شر آن خلاص می شود.
 • مدیر رمز عبور – با خیال راحت تمام رمزهای عبور شما را مدیریت می کند ، بنابراین فقط باید یکی را به خاطر بسپارید.

پرداخت های ایمن:

 • SecureDNS – بانکی آنلاین خود را ایمن نگه می دارد.
 • مرورگر SafeZone – یک مرورگر ایمن با Avast ساخته شده است.

راحتی:

 • پشتیبانی از محصول – اگر با نرم افزار Avast خود مشکل دارید ، پشتیبانی در دسترس است.
 • حساب Avast – از اینجا ، شما می توانید تمام مجوزها ، حساب ها و مکان یابی همه دستگاه های خود را مدیریت کنید.

با نسخه امنیت اینترنت ، دو ویژگی دیگر به دست می آورید. اینها فایروال و محافظ ضد هرزنامه هستند. نسخه برتر دارای دو ویژگی دیگر است. به همراه دو موردی که با نسخه Internet Security دریافت کرده اید ، یک خردکن داده و یک بروزرسانی نرم افزاری خودکار را دریافت می کنید.

نصب و پشتیبانی

شروع کار با Avast آسان است. پس از بارگیری نرم افزار ، پیش بروید و آن را نصب کنید. پس از اتمام همه چیز ، بر روی نماد Avast در نوار منو کلیک راست کنید (باید مانند حروف A در یک دایره نارنجی ظاهر شود) و رابط کاربری Open Avast را انتخاب کنید. پیام زیر را مشاهده خواهید کرد که از شما محافظت می شود.

کنسول آنتی ویروس Avast

بعد ، جلو بروید و بر روی دکمه ای که می گوید کلیک کنید اسکن هوشمند را اجرا کنید برای شروع روند اسکن تهدیدها همانطور که مشاهده می کنید ، اسکن تست ها را شروع و انجام می دهد.

اسکن هوشمند

بسته به تعداد پرونده شما در رایانه ، اسکن ممکن است مدتی طول بکشد. در مورد کمک به سؤال یا راه اندازی ، Avast پشتیبانی از محصول را ارائه می دهد. شما همچنین ممکن است به آنها ایمیل بزنید و آنها ظرف 24 ساعت به شما باز می گردند.

عملکرد آنتی ویروس و تأثیر سیستم

دو مورد از عوامل مورد بررسی در مورد هرگونه نرم افزار آنتی ویروس ، عملکرد و تأثیر هستند. تا آنجا که تست ها پیش می روند ، نسخه رایگان Avast کاملاً کند است. با این حال ، آنتی ویروس Avast Pro دارای شماره های عملکرد بهتری است. به نظر می رسد که در مقایسه با سایر افراد در صنعت ، تأثیر بسیار کمی با اسکن فعال وجود دارد. مورد دیگری که می خواهید به آن نگاه کنید تعداد مثبت های کاذب گزارش شده است. چندین آزمایشگاه مستقل مختلف تأیید کرده اند که Avast دارای مثبت نادرست بسیار کمی است. در یک آزمایش در دنیای واقعی ، Avast تنها یک نرخ 3/3 درصد به خطر افتاده را نشان می دهد. هرچه اسکن تقاضا پیش می رود ، فهمیدیم که خوب است. گفته شد که آنتی ویروس Avast Pro ممکن است باعث شود که برخی برنامه ها کندتر باز شوند زیرا آنها را اسکن می کند ، اما ما شاهد کاهش سرعت آن نبودیم.

بازدید از Avast

آزمونهای ما

آیا تاکنون فکر کرده اید که آیا نرم افزار آنتی ویروس شما کار می کند؟ چندین شرکت آزمایشاتی را ارائه می دهند تا اطمینان حاصل کنند که شما این کار را انجام می دهد. برخی از آنها تست بار هستند ، و برخی دیگر تأیید می کنند که نرم افزار در حال شناسایی ویروس ها است. Eicar.org چندین تست دارد که می توانید برای اطمینان از کارکرد نرم افزار آنتی ویروس خود استفاده کنید. هنگامی که آزمایش ویروس را هنگام استفاده از Avast انجام دادیم ، نتایج خوبی کسب کردیم. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید ، Avast تهدید را مسدود کرد.

تهدید Avast مسدود شده است

ما همچنین یک رشته ویروس جعلی را در یک فایل متنی ایجاد کردیم و آن را برای آزمایش آنتی ویروس در کامپیوتر ذخیره کردیم. همانطور که انتظار داشتیم ، Avast بلافاصله ویروس را تشخیص نداد. با این حال ، به محض انجام اسکن فعال ، نرم افزار آنتی ویروس آن را پیدا کرد. Avast به ما نمی گوید چه پرونده ای را پیدا کرد ، اما این نرم افزار بلافاصله آن را حذف کرد. ما دوست داریم اطلاعات مربوط به پرونده را ببینیم.

رابط

اگر می خواهید رابط را برای انجام اسکن فعال مطرح کنید ، روی نوار وظیفه بر روی نماد Avast کلیک راست کنید. این یک دایره نارنجی با یک نمونه کوچک پایین A در داخل خواهد بود. بر روی گزینه بالا کلیک کنید. باید گفت رابط کاربری Open Avast است. در تصویر زیر کنسول را مشاهده می کنید که نتایج آخرین اسکن را نشان می دهد. اگر مشکلی دارید ، روی دکمه رفع همه کلیک کنید.

نتایج اسکن Avast

این کار شما را به صفحه ای که در زیر مشاهده می کنید ، می برد. حالا روی جست و خیز کلیک کنید. وقتی روی همه تأیید کردیم ، هیچ اتفاقی نیفتاد. بعدا فهمیدیم که Avast پرونده را قبلاً حذف کرده است.

مشکلات اسکن Avast

صفحه دوم که مشاهده می کنید صفحه زیر است. این مشکل به شما می گوید اگر مشکلی در شبکه دارید و آنها چیست.

اسکن شبکه Avast

صفحه نهایی امکان پاک کردن مشکلات عملکرد را به شما می دهد. این ابزاری است که قبلاً به آن اشاره کردیم که می توانید خریداری کنید. استفاده از رابط کاربری آن بسیار آسان است ، اما دوست داریم کمی تعاملی باشد.

Avast Mobile Security برای Android

نسخه برای اندروید Avast Mobile Security نام دارد. اگر می خواهید یک راه حل یکپارچه ، این راه حل برای شماست. بیایید با نشان دادن چگونگی بارگیری و نصب آن شروع کنیم. به فروشگاه Google Play بروید و Avast Mobile Security تایپ کنید. وقتی آن را پیدا کردید ، روی دکمه ای که می گوید کلیک کنید نصب. بعد کلیک کنید باز کن.

از صفحه نمایش نصب امنیت موبایل Avast استفاده کنید

اکنون که نصب شده است ، پیش بروید و کلیک کنید ادامه هید. در صفحه بعدی ، می توانید دستگاه را برای تهدیدات به عنوان بخشی از Smart Scan اسکن کنید. با کلیک بر روی دکمه تقویت ، می توانید کارهای دیگری را برای افزایش عملکرد دستگاه متوقف کنید. دکمه های دیگر شامل اسکنر فای ، متوقف کننده برنامه و یک قفل برنامه است.

نصب موبایل را نصب کنید

همانطور که پیش بینی می کنید ، این ویژگی ها به شما در حفظ امنیت کمک می کند. چندین برنامه دیگر نیز وجود دارد که ممکن است از داخل Avast Mobile Security نصب کنید. وقتی کلیک می کنید این دستگاه را اسکن کنید تحت عنوان اسکن هوشمند ، می توانید ببینید که آیا دستگاه شما بی خطر است یا خیر. اگر اینگونه نباشد ، از شما خواسته می شود آن را اصلاح کنید.

افکار نهایی

به طور کلی ، ما آنتی ویروس Avast Pro را پیدا کردیم که در آزمایش ما خوب عمل کند. ما عاشق این واقعیت بودیم که پرونده ای را که ایجاد کردیم به سرعت پیدا کرد و آن را حذف کرد. خوب بود که پرونده Avast را پاک کرد ، اما تمام سوابق آن ناپدید شدند. رابط کاربری بسیار ساده است و از مشکلات مراقبت می کند. ما همچنین دوست داریم که Avast گزینه های بسیاری با برنامه های مختلف خود ارائه دهد. ما Avast را به دلیل استفاده آسان و سطح عالی محافظت از آن ، توصیه می کنیم. آنتی ویروس Avast Pro یکی از مواردی است که می خواهید آن را بررسی کنید.

بازدید از Avast

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map