بروزرسانی: Dashlane اکنون شامل VPN و نظارت بر وب تاریک با همه حساب های حق بیمه است. VPN یک مجموعه عالی برای مجموعه امنیتی آنها است. این امر دسترسی نامحدودی به سرورهای VPN در 23 کشور به شما می دهد. می توانید VPN را در ویندوز ، مک ، iOS و اندروید نصب کنید. Dashlane پهنای باند یا تعداد دستگاه هایی که برنامه VPN را روی آن نصب می کنید را محدود نمی کند. شما می توانید یک سال کامل از مدیریت رمز عبور و دسترسی مستقیم به VPN را صرفاً لذت ببرید 4.99 دلار در ماه. کلیه مشتری های جدید تحت پوشش ضمانت برگشت 30 روزه Dashlane هستند.

آیا می خواهید Dashlane را با خدمات پیشنهادی برتر VPN ما مقایسه کنید؟ در اینجا برخی از بهترین گزینه ها آورده شده است:

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی3.33 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب

Dashlane در سال 2011 راه اندازی شد. این شرکت از پس زمینه محکمی در فضای فناوری برخوردار است زیرا یکی از بنیانگذاران آنها قبلاً مدیرعامل اشیاء تجاری بود که در سال 2007 توسط SAP به دست آمد. Dashlane با دفتر مرکزی در نیویورک است و 30 میلیون دلار در این شرکت جمع آوری کرده است. بودجه برای کمک به دستیابی به مأموریت خود برای رفع اینترنت. آنها چالشی را که کاربران هنگام ورود رمز عبور با آن روبرو هستند ، درک می کنند. بیشتر کاربران یا به راحتی حدس می زنند کلمه عبور را تکرار می کنند یا همان رمز عبور را در چندین سایت تکرار می کنند.

داشلان

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

Dashlane هم گزینه رایگان و هم حق بیمه را برای استفاده شخصی ارائه می دهد. آنها همچنین برای کسانی که برای گروهی از کاربران نیاز به محافظت از رمز عبور دارند ، قیمت گذاری تیمی دارند. با 59.99 دلار در سال دسترسی به تعدادی از ویژگی های حق بیمه از جمله VPN ، نظارت بر وب تاریک ، تهیه نسخه پشتیبان از حساب ایمن (نسخه پشتیبان ابری رمزگذاری شده) ، امکان همگام سازی همه دستگاه های خود ، امکان به اشتراک گذاری ایمن کلمه عبور و یادداشت ها ، دسترسی به وب به رمزهای عبور ، و پشتیبانی از اولویت. حساب Premium سالانه آنها بهترین ارزش فقط با 4.99 دلار در ماه است.

قیمت گذاری Dashlane با VPNمحدودیت های حساب رایگان Dashlane

Dashlane برای کسانی که فقط نیاز به مدیریت حداکثر 50 رمز عبور دارند ، یک حساب کاربری رایگان ارائه می دهد ، اما نسخه رایگان کاملاً محدود است و دسترسی VPN را شامل نمی شود. من فکر می کنم ویژگی های حق بیمه اضافی را نیز پیدا کرده اید که هزینه بالایی دارند. اگر این برنامه رایگان نباشد ، هنوز هم در ایمن نگه داشتن تعداد محدودی از رمزهای عبور و سازماندهی متمرکز بسیار مفید هستند.

بازدید از Dashlane

مدیر رمز عبور

مدیر رمز عبور رایگان Dashlane به شما در حفظ امنیت رمزهای عبور خود با استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی کمک خواهد کرد. می توانید کلمات عبور موجود را از مرورگر وب خود وارد طاق رمز عبور ایمن خود کنید. Dashlane هشدارهایی را در اختیار شما قرار می دهد تا هرکدام از وب سایت هایی که رمز عبور خود را ذخیره می کنید هک شود. این امر می تواند بسیار مفید باشد زیرا دانستن هرچه سریعتر مهم است. البته به هر حال شما می خواهید برای هر سایت از رمزهای عبور منحصر به فرد استفاده کنید.

مدیر رمز عبور Dashlane می تواند به شما کمک کند بطور خودکار وارد طیف گسترده ای از وب سایت شوید. این شامل بانک ها و سایت های دیگری است که به ورود به سیستم های پیچیده تری نیاز دارند. یکی از ویژگی های مورد علاقه ما امکان تغییر رمزهای عبور در سایتهای محبوب به طور خودکار با استفاده از Dashlane است. می توانید رمز عبور خود را با یک کلیک از هر دستگاه تغییر دهید. Dashlane بهتر است کلمات عبور شما را در همان سایتهایی که می خواهید تغییر دهید بدون اینکه در واقع وارد شوید و خود آنها را تغییر دهید. این می تواند ساعت ها و ناامیدی های زیادی را برای شما ذخیره کند.

رمز عبور اتوماتیک Dashlane تغییر می کند

داشبورد امنیتی Dashlane به شما کمک می کند رمزهای عبور ضعیف و آنهایی که از چندین سایت استفاده مجدد کرده اید را شناسایی کنید. برای آن دسته از ما که صدها ورود به سیستم وجود دارد که می توانند بسیار مفید باشند ، به خصوص برای شروع کار. همچنین سایت هایی را که مورد نقض قرار گرفته اند به شما نشان می دهد بنابراین شما می دانید که کلمه عبور و حساب ها در معرض خطر هستند. می توانید هشدارهای امنیتی تنظیم کنید تا پیام های ارسال شده به طور مستقیم به دستگاه شما در هر زمان سایتی که هدر می رود در لیست شما قرار بگیرد. این به شما کمک می کند رمزعبور خود را در اسرع وقت به روز کنید و از به خطر افتادن خودداری کنید.

توانایی تولید رمزهای عبور قوی در قلب هر مدیر رمزعبور خوب است. Dashlane با یک کلیک رمزهای عبور قدرتمند تولید می کند. از آنجا رمز جدید را در طاق شما ذخیره می کند و در آینده آن را تکمیل می کند ، بنابراین حتی لازم نیست آن را به خاطر بسپارید. طرح حق بیمه به شما امکان رمزگذاری و به اشتراک گذاری رمزهای عبور را می دهد. این امر به ویژه برای کسانی که در یک تیم کار می کنند مفید است و باید به طور ایمن اطلاعات حساب را به اشتراک بگذارید. این قطعاً می تواند در حال عبور از یادداشت های پس از آن یا متن هایی باشد که رمز عبور شما را در معرض خطر قرار می دهد.

سرانجام مدیر رمز عبور Dashlane به شما امکان می دهد یادداشت های ایمن داشته باشید. شاید شما می خواهید یک کلید نرم افزاری ، رمز عبور wifi یا تولد دوست دختران خود را ردیابی کنید (بنابراین همسر شما متوجه نمی شود). فقط به آخرین مورد خود شوخی کنید اما احتمالاً می توانید به تعدادی از چیزهایی که می خواهید به خاطر بسپارید فکر کنید اما نمی خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید.

بازدید از Dashlane

ویژگی تکمیل خودکار

همراه با مدیر محبوب رمز عبور خود ، Dashlane به شما در تکمیل فرم های آنلاین کمک می کند. استفاده از ویژگی تکمیل خودکار آنها چندین مزیت دارد. برای مبتدیان باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و به جلوگیری از خطاهای ورود داده کمک می کند. اگر مثل من باشید ، همیشه فرصت دارید انگشت خود را به انگشت خود یا سایر اطلاعات مهم انگشت بزنید. ویژگی تکمیل خودکار به اطمینان حاصل می کند که فرم ها هر بار به درستی پر می شوند.

Dashlane خودکار

مزیت دیگر استفاده از ویژگی تکمیل خودکار Dashlane ، امنیت است. شما حتی نمی توانید درک کنید که داده های شما در حافظه نهان رمزنگاری نشده باقی می مانند. تکمیل خودکار Dashlane به محافظت از داده های شما کمک می کند. من ویژگی تکمیل خودکار را دوست دارم زیرا به جای نشان دادن در نوار ابزار جداگانه ، در فرم ظاهر می شود. برخی دیگر که من آنها را امتحان کرده ام آزار دهنده است اما Dashlane کار ساده ای برای ساده کردن خودکار کردن آنها انجام داد. همراه با استفاده از خودکار از سیستم خود ، Dashlane برنامه های رایگان را برای دستگاه های iOS و Android ارائه می دهد.

کیف پول دیجیتال

کیف پول دیجیتال Dashlane طیف گسترده ای از انواع پرداخت ها از جمله کارت های اعتباری ، سپرده های بدهی و پی پال را در اختیار شما قرار خواهد داد. صرف نظر از نحوه تمایل به پرداخت ، کیف پول دیجیتالی آنها به شما در پرداخت مطمئن خریدهای آنلاین کمک می کند. اصلی ترین مزیت استفاده از کیف پول دیجیتال این است که شما نیازی به ذخیره اطلاعات صورتحساب خود را برای استفاده مجدد در وب سایت ها ندارید. تعداد دیتابیس های کمتری که شماره کارت اعتباری خود را در آن بهتر داشته باشید. راه حل Dashlane اطلاعات صورتحساب شما را ذخیره می کند و به شما امکان می دهد برای هر خرید از کدام منبع استفاده کنید. این درآمدهای دیجیتالی را با تصاویر دارای آیتم های ثابت ذخیره می کند ، بنابراین می توانید خریدها را مرور کنید.

امنیت داده ها

قبل از واگذاری یک شرکت برای تأمین رمزهای عبور و اطلاعات پرداخت خود (اگر از کیف پول دیجیتال استفاده می کنید) در ابتدا به انجام برخی کارهای خانه کمک می کند. Dashlane صفحه ای در سایت خود دارد که به امنیت خدمات آنها اختصاص یافته است. ما برخی از نکات برجسته را به اشتراک می گذاریم اما من همچنان پیشنهاد می کنم که آن را بخوانید تا خود را با سیستم آنها آشنا کنید.

مدل امنیتی Dashlane

Dashlane استفاده می کند AES-256 رمزگذاری که از 10k دور استفاده می کند PBKDF2 نمک. آنها به استاندارد منبع باز متکی هستند که در سراسر جهان مورد اعتماد است و هنوز شکسته نشده است. یک گذرواژه اصلی تنظیم می کنید که هرگز توسط Dashlane ضبط نمی شود. کلیدی که داده های شما را رمزگذاری می کند بر اساس همان رمز عبور است. بنابراین کلید رمزگذاری شما هرگز ثبت نمی شود. می توانید انتخاب کنید که داده های خود را محلی نگه دارید یا آن را با سرورهای آنها (با استفاده از AES-256) همگام سازی کنید تا در چندین دستگاه به اشتراک گذاشته شود. از Google Authenticator برای اضافه کردن تأیید هویت دو عاملی استفاده کنید. پیشنهاد می کنم هر زمان ممکن ، چندین فاکتور تأیید اعتبار را اضافه کنید.

بازدید از Dashlane

نرم افزار Dashlane

احتمالاً با نصب نرم افزار مدیریت رمز عبور Dashlane در ویندوز یا Mac OS X شروع می کنید. آنها همچنین برنامه های موبایل برای iOS و Android دارند. می توانید با استفاده از اثر انگشت خود در iPhone و iPad ، از Touch ID برای ورود به سیستم Dashlane استفاده کنید. در صورت انتخاب همگام سازی اطلاعات با سرورهای آنها ، می توانید به کیف پول دیجیتالی و کلمات عبور خود در همه دستگاه ها دسترسی داشته باشید. توصیه می کنم از Google Authenticator برای ایمن سازی بیشتر حساب خود استفاده کنید. در مورد هر سایتی که احراز هویت دو عاملی را ارائه دهد ، همین موضوع صادق است. رمزهای عبور از نظر ماهیت ضعیف هستند ، بنابراین داشتن یک عامل دوم به امنیت خصوصی شما کمک می کند.

برنامه Dashlane iOS

همانطور که مشاهده می کنید برنامه Dashlane iOS دارای چندین ویژگی پیشرفته خوب است. برای مبتدیان می توانید از آن برای ذخیره ایمن و تکمیل رمزهای عبور استفاده کنید. همچنین به عنوان کیف پول دیجیتال ایمن شما برای پرداخت های آنلاین استفاده می شود. می توانید برنامه را برای استفاده از اثر انگشت خود برای ورود به وب سایت ها و فرم های تکمیل خودکار تنظیم کنید. این یک سطح عالی امنیتی عالی است. همچنین می توانید با استفاده از نرم افزار رمزهای عبور و یادداشت های خود را با هر کسی که مایلید به اشتراک بگذارید.

پشتیبانی مشتری

اعضای حق بیمه پشتیبانی اولویت دریافت می کنند. به منظور ارسال یک سؤال ، می خواهید یک ایمیل به تیم پشتیبانی آنها ارسال کنید. اعضای پریمیوم می توانند برای پاسخ سریعتر یک ایمیل به vip (at) dashlane.com ارسال کنند. حتما با استفاده از آدرس ایمیل مرتبط با حساب خود با پشتیبانی Dashlane تماس بگیرید.

داشلین بررسی: نتیجه گیری

Dashlane یک مدیر رمز عبور بسیار خوب و کیف پول دیجیتال ایمن ایجاد کرده است. من خصوصاً تعویض رمز عبور آنها را دوست دارم که چندین رمز عبور را در پرواز تغییر می دهد. این می تواند برای کسانی که از گذرواژهای مشابه بین سایتها استفاده می کنند ، مفید باشد. البته نباید این کار را انجام دهید ، اما آنها می دانند که کاربران به هر حال این کار را می کنند و برای محافظت از حساب های خود در هنگام هک شدن سایت ، ابزار مفیدی ساخته اند.

آنچه من بیشتر از این سرویس دوست داشتم:

  • آنها رمز عبور اصلی یا رمز رمزگذاری شما را نمی شناسند یا ذخیره نمی کنند
  • رمزگذاری AES-256 برای تأمین امنیت داده های شما
  • نرم افزار سفارشی برای Windows و Mac OS X
  • برنامه های موبایل برای iOS و Android
  • با استفاده از اثر انگشت خود ، در سیستم عامل iOS وارد شوید و به طور خودکار پر کنید
  • تأیید هویت دو عاملی با استفاده از Google Authenticator

ایده هایی برای بهبود خدمات:

  • قیمت اعضای حق بیمه را کم کنید
  • پشتیبانی چت زنده را برای اعضای پریمیوم اضافه کنید

Dashlane به شما در تولید رمزهای عبور قوی ، ذخیره آنها ایمن و به صورت خودکار وارد وب سایتهای موردعلاقه شما کمک می کند. همچنین به شما کمک می کند در هر زمان رمزهای عبور را به طور خودکار در چند سایت تغییر دهید. کیف پول دیجیتال آنها گزینه های پرداخت شما را ایمن نگه می دارد و به شما امکان می دهد بصورت آنلاین پرداخت کنید بدون اینکه فروشندگان اطلاعات پرداخت خود را ذخیره کنند. پیشنهاد می کنم برای حساب پریمیوم خود ثبت نام کنید که شامل VPN نامحدود است و فقط 4.99 دلار در ماه است. خدمات آنها را در تمام دستگاه های خود تست کنید و بین آنها همگام سازی کنید.

بازدید از Dashlane

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me