Surfshark Review 2020

Surfshark یکی از بازیکنان جدید در بازار VPN است. با این حال ، آنها مطمئناً “پاشش” بزرگی در جامعه ایجاد کرده اند. هنگامی که سرویس خود را ثبت می کنید و بسیار محبوب می شوید ، آنها برای سیستم عامل های مختلف برنامه های رایگان دارند. به نظر می رسد همه چیز به خوبی سازمان یافته و بسیار آسان برای استفاده است. آنها همچنین برنامه های خود و چندین مورد را که می توانید در ارائه دهندگان بزرگتر انتظار داشته باشید قیمت بالایی دارند. آنها همچنین خدمات عالی 24 ساعته مشتری دارند. در این بررسی ، شما را از گزندها و حواشی سرویس استفاده خواهیم کرد و ویژگیهایی را که انتظار دارید در داخل پیدا کنید به شما نشان می دهیم.


سورفشارک

درباره Surfshark

Surfshark در جزایر ویرجین انگلیس مستقر است و هیچ قانونی برای نگهداری اطلاعات وجود ندارد. گفته می شود ، اطلاعات زیادی درباره این شرکت در خارج از اطلاعاتی که در اختیار کاربران قرار می گیرد ، در دسترس نیست. عدم شفافیت ، بعضی اوقات ما را عصبی می کند. ما می توانیم به شما بگوییم که آنها یک وب سایت بسیار صاف دارند و از دستگاه های نامحدودی که روی حساب کاربری مجاز است ، تشویق می شویم.

قیمت گذاری

همانطور که در زیر می بینید ، قیمت گذاری Surfshark کاملاً مستقیم است. برای یک ماه خدمت ، ماهانه 11.95 پرداخت می کنید. با خدمات یک ساله ، قیمت شما برای سالی که در ماه به 99/5 دلار می رسد 71.88 دلار است. تا کنون ، بهترین پیشنهاد برای 24 ماه است. در این حالت ، 47.76 دلار پرداخت می کنید. که با پیشنهاد ما به 1.99 دلار در ماه می رسد.

امکانات

یکی از تساوی بزرگ با هر سرویس VPN ، ویژگی هایی است که آنها ارائه می دهند. بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه Surfshark ارائه کرده است.

کنسول Surfshark

 • CleanWeb – یک تبلیغ جایزه ، ردیاب & مسدود کننده نرم افزارهای مخرب.
 • سرورهای مبهم – ISP خود را مسدود کنید تا دیگران نتوانند به شما بگویند از VPN استفاده می کنید.
 • وایتلیستر – سفیدکننده به تونل زنی اسپلیت نیز گفته می شود. شما می توانید از این روش برای محافظت از برخی برنامه ها با VPN و سایر موارد استفاده نکنید.
 • اتصالات همزمان نامحدود – به شما امکان می دهد اتصالات همزمان نامحدود داشته باشید تا بتوانید از تمام خانواده و دستگاه های خود محافظت کنید.
 • کلید کشتار – این ویژگی به شما امکان می دهد در صورت قطع سرور VPN ، ترافیک اینترنت خود را از بین ببرید.
 • چند هاپ – وقتی از این ویژگی استفاده می کنید ، بیشتر از حریم شخصی شما محافظت می کند اما کندتر است. این کار را با مسیریابی کردن شما از طریق 2 مکان مختلف به جای فقط یک مکان انجام می دهد.

همانطور که می بینید تعدادی از ویژگی های این یکی وجود دارد.

مکان های سرور و کشورها

تا آنجا که سرورها و مکانها می روند ، آنها اعلام می کنند که در بیش از 50 کشور جهان بیش از 800 سرور دارند. اکنون کشورها را به صورت حروف الفبا لیست خواهیم کرد ، اما شهرهای خاص را نمی توان نام برد. آلبانی ، آرژانتین ، استرالیا ، بلژیک ، برزیل ، بلغارستان ، کانادا ، شیلی ، کاستاریکا ، کرواسی ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، هنگ کنگ ، مجارستان ، ایسلند ، هند ، ایرلند ، اسرائیل ، ایتالیا ، ژاپن ، لتونی ، لوکزامبورگ ، مالزی ، مولداوی ، هلند ، نیوزیلند ، نروژ ، لهستان ، پرتغال ، رومانی ، روسیه ، سنگاپور ، اسلواکی ، اسلوونی ، آفریقای جنوبی ، کره جنوبی ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ، ترکیه ، اوکراین ، انگلیس ، ایالات متحده و ویتنام.

البته این شرکت در صورت اضافه شدن کشورها به کشور ، در معرض تغییر است.

تست دستی

برای اهداف آزمایش ، ما از نسخه ویندوز استفاده می کنیم. با این حال ، Surfshark تمام تلاش خود را برای ارائه برنامه های یکنواخت در دسک تاپ و محصولات موبایل انجام می دهد. آنها حرکت را بسیار آسان می کنند. پس از بارگیری نسخه ویندوز ، پیش بروید و آن را باز کنید. همانطور که در تصویر اول مشاهده می کنید ، هنگام شروع کار کارهای زیادی انجام نمی شود. اعتبارنامه Surfshark خود را وارد کنید. بعد ، صفحه ای را مشاهده می کنید که به شما امکان اتصال سریع می دهد. این نرم افزار به طور معمول نزدیکترین سرور را برای آن ویژگی برای شما پیشنهاد می کند.

Surfshark Windows Client

برای دسترسی به ویژگی هایی که قبلاً به آنها اشاره کردیم ، روی دنده ای که در زیر می بینید کلیک کنید. اینجاست که آنها را پیدا خواهید کرد.

Surfshark Windows 2

اگر می خواهید لیستی از کشورها را ببینید ، بر روی همه کشورها در پایین برنامه همانطور که در اینجا مشاهده می کنید کلیک کنید. به این ترتیب می توانید مکان را براساس شهر یا کشور تایپ کنید. همچنین می توانید انتخاب کنید MultiHop گزینه در گوشه سمت راست بالا.

کشورهای سورفشارک

تست سرعت Surfshark

یکی از بزرگترین عواملی که باعث ایجاد VPN خوب می شود سرعت شما می باشد. هیچ کس نمی خواهد هنگام استفاده از یکی عملکرد کم داشته باشد. همانطور که در زیر می بینید با سرعت بسیار خوبی روبرو شدیم. این تنها حدود 11٪ ریزش است. البته ، این در معرض تغییر است ، اما این از حد طبیعی بهتر است.

تست سرعت Surfshark

درباره نشت?

با وجود همه موارد عالی که بخشی از این VPN است ، عامل دیگر پتانسیل نشت است. ما از تست کننده نشت جامع مورد علاقه ما در www.doileak.com استفاده کردیم. همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید ، ما با آن مسائل روبرو نشدیم. مواردی که ما انجام دادیم به جای سرویس VPN از گزینه مرورگر ما است.

آیا من نشت می کنم

چرا باید از VPN استفاده کنید

از آنجا که موسسات بیشتر و بیشتر WiFi رایگان ارائه می دهند ، استفاده از VPN بسیار مهم است. اگرچه وای فای عالی است ، افراد مجرمان سایبری نیز فکر می کنند که عالی است. با اتصال به سرور مورد نظر خود ، اتصال ایمن و رمزگذاری شده ایجاد می کنید. به این ترتیب ، شما شانس این را دارید که مجرمان اطلاعات حساس شما را بدزدند ، بسیار کاهش می یابد.

یکی دیگر از دلایل استفاده از VPN کمک به شما در یافتن محدودیت های جغرافیایی است. این امر به ویژه مهم است اگر فعالیت های شما شامل سایت هایی باشد که در برخی کشورها محدود هستند. مهم نیست که کجا هستید ، اتصال به یک سرور در آنجا کمک خواهد کرد. دلیل این امر باعث می شود که نرم افزار مسدود کننده فکر کند که شما در جای دیگری قرار دارید. این امر می تواند یک مزیت واقعی باشد اگر می خواهید به مناطق خاصی دسترسی پیدا کنید یا از مشاهده محتوای بزرگسالان جلوگیری می کنید. نگران نباشید ، به یک سرور متصل شوید و می توانید مطالب مورد نظر برای دسترسی را مرور یا مشاهده کنید. ما مطمئن هستیم که شما می توانید چندین برنامه را که در آن می تواند مسئله باشد فکر کنید.

باید از Surfshark استفاده کنم?

این که آیا شما باید از Surfshark استفاده کنید یا خیر ، به عهده شماست. مزایای بسیار زیادی برای این سرویس وجود دارد و از قیمت بسیار بالایی برخوردار است. باید دقیقاً همان کاری را انجام دهید که انتظار دارید یک VPN انجام دهد. با قیمتی که آنها ارائه می دهند ، مطمئناً ارزش امتحان کردن را دارد.

افکار نهایی درباره Surfshark

همه و همه ، پیدا کردن چیزهای بد در Surfshark دشوار است. این به عنوان برخی از رقابت های دیگر شناخته شده نیست اما به نظر می رسد همه جعبه هایی را که معمولاً از خدمات بزرگتر انتظار داریم بررسی کرده و از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است. ما از تست Surfshark لذت بردیم و توصیه می کنیم به آنها امتحان کنید. همه اعضای جدید تحت پوشش ضمانت 30 روزه برگشت پول خود هستند. فقط با 1.99 دلار در ماه می توانید برای دسترسی نامحدود به VPN ثبت نام کنید.

از Surfshark دیدن کنید

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map