Labākie VPN Aidaho

AidahoAidaho ir štats, kas atrodas ASV ziemeļrietumu reģionā un robežojas ar 6 citiem štatiem. Tā kā lielums ir 14. lielākais štats valstī un tās iedzīvotāju skaits ir tikai 1,75 miljoni cilvēku, tai ir zems iedzīvotāju blīvums – tikai nepilni 21 cilvēks jūdzē. Ir daži lieliski iemesli, lai apmeklētu valsti, tostarp Silverwood tēma un akvaparks, Kartupeļu muzejs un daudz kas cits. Neatkarīgi no tā, kāda iemesla dēļ jūs apmeklējat Aidaho, vēlēsities VPN aizsardzību, kad lietosit publisku WiFi. Pēc brīža jūs redzēsit, kāpēc. Vispirms, lūdzu, apskatiet mūsu labākos Aidaho VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Neļaujiet valsts lielumam un cilvēku trūkumam pievilināt jūs maldīgā drošības sajūtā. Kibernoziedzība visur pieaug. Neatkarīgi no tā, vai jūs dzīvojat Aidaho vai vienkārši apmeklējat, neviens nevēlas, lai viņu identitāte tiktu nozagta. Pieslēdzoties izvēlētajam VPN serverim, jūs izveidojat drošu un privātu savienojumu. Tas ikvienam būs daudz grūtāk nozagt jūsu slepenos datus.

Aidaho nav profesionālu sporta komandu, taču tas nenozīmē, ka jūs būtu brīvs no bloķēdēm. Dažas no koledžas komandām, ar kurām jums varētu būt problēmas, ir Boīzes štats, Aidaho Vandalu universitāte un citas. Ja jūs apmeklējat kādu no šīm pilsētiņām, jums būs jāsaskaras arī ar ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Risinājums, kā apiet sporta blokus un ugunsmūra ierobežojumus, ir izmantot savu VPN un izveidot savienojumu ar citu vietu. Tas neļaus programmatūrai bloķēt jūs atkarībā no tā, kur atrodaties.

Kāds ir labākais Aidaho VPN?

Lai atbildētu uz šo jautājumu, apskatīsim dažus faktorus. Vissvarīgākais faktors attiecas uz drošību, tāpēc mēs tos uzskaitīsim vispirms. Tas nozīmē, ka jūs redzēsit arī citus faktorus. Mēs izmantojām šādus:

 • VPN serveri, kas darbojas labi Aidaho un apkārtējā reģionā
 • Spēcīga šifrēšana, lai palīdzētu aizsargāt privātumu, atrodoties stāvoklī
 • Pakalpojumu sniedzēji, kur lietotājiem var atrast politiku bez žurnāliem
 • Liels un stabils tīkls, kas palīdzēs novērst pārtrauktus savienojumus
 • Iespēja atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus Aidaho pilsētā
 • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts

Sīkāk apskatīsim mūsu Aneho labāko VPN pakalpojumu sarakstu:

1. Labākais Aidaho VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma var rasties ar apkārtnes serveriem. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet ASV un pēc tam atveriet Soltleiksitiju. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri Soltleiksitijā un pārbaudījām Boise, Idaho Falls un Rexburg. Ātrums bija lielisks, pārsniedzot 126 Mb / s visās 3 pilsētās.

ExpressVPN Aidaho ātruma tests

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

2. Labākais Aidaho VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN mitina vairākus serverus Soltleiksitijā. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs izveidojām savienojumu ar VPN serveri, kas atrodas Soltleiksitijā, Jūtā, un pārbaudījām ātrumu Boise, Idaho Falls un Rexburg. Ātrums bija no 108 Mbps līdz 124 Mbps.

NordVPN Aidaho ātruma tests

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 3,49 USD mēnesī.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

3. Labākais Aidaho VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Aidaho.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs izveidojām savienojumu ar IPVanish serveri Soltleiksitijā un pārbaudījām to Boisē, Aidaho ūdenskritumā un Reksburgā. Rezultāti bija robežās no 123 Mbps līdz 125 Mbps.

IPVanish Idaho ātruma tests

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Skatīt IPVanish piedāvājumus

Tagad jums vajadzētu redzēt dažas noteiktas VPN lietošanas priekšrocības, atrodoties Aidaho, un kāpēc tas ir svarīgi. Ja vēlaties citas iespējas, varat meklēt pakalpojumu sniedzējus mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Lai arī tie visi darbosies labi, mēs izdarījām izvēli, pamatojoties uz vairākiem faktoriem, lai tos optimizētu Aidaho. Neatkarīgi no tā, kāda veida plāni jums ir, viesojoties valstī, VPN aizsardzība ir laba ideja. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat aizsargāt savu privātumu un palīdzēt jums pieņemt pēc iespējas labāku lēmumu, lai palīdzētu sasniegt savus mērķus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map