CyberGhost Android iestatīšanas rokasgrāmata

Lai izmantotu Android lietotni, jums būs nepieciešama CyberGhost pieteikšanās. Ja jūs vēl neesat klients, varat reģistrēties tikai uz neierobežotu piekļuvi VPN Mēnesī 2,75 USD. Android lietotnes CyberGhost VPN instalēšana ir vienkārša. Vienkārši atveriet CyberGhost VPN vietni savā ierīcē. Pieskarieties pogai, kas jāpārvieto uz Google Play veikalu. Kad būsiet tur, jūs varēsit izvēlēties “Instalēt”, lai pārsūtītu lietotni uz savu Android ierīci. Kad instalēšana ir pabeigta, pieskarieties pogai “Atvērt”, lai palaistu lietotni.


CyberGhost VPN Android lietotnes instalēšanaCyberGhost Android lietotnes autentifikācija

Ja jums jau ir premium konts, vienkārši pieskarieties saitei “Atgriezties pie pieteikšanās”. Tiek atvērts pieteikšanās ekrāns, kurā varat ievadīt akreditācijas datus, lai verificētu savu kontu. Var tikt parādīts ekrāns, kas atļauj CyberGhost atļaujas, kas vajadzīgas, lai ierīcē izveidotu VPN tīklu. Dodieties uz priekšu un dodiet tai nepieciešamās atļaujas.

CyberGhost VPN Android lietotnes pieteikšanāsIevadiet savus autentifikācijas akreditācijas datus: “E-pasta adrese” un “Parole”. Kad esat to izdarījis, pieskarieties pogai “Pieteikšanās”, lai pabeigtu konta verificēšanu. Pēc tam tiks atvērts lietotnes galvenais savienojuma informācijas panelis. Pirms ķerties pie tā, kā izveidot savienojumu ar CyberGhost VPN tīklu, vispirms apskatīsim lietotnes iestatījumus.

CyberGhost VPN Android lietotnes iestatījumi

Lietotnes iestatījumiem var piekļūt, pieskaroties zobrata ikonai paneļa augšējā labajā stūrī. Tos iedala dažās dažādās kategorijās. Daži no tiem ir informatīvi, bet citi var palīdzēt palielināt jūsu vispārējo drošību, izmantojot CyberGhost VPN pakalpojumu.

Pirmā kategorija ir “Konts”. Tas ļauj jums pārbaudīt sava konta informāciju, lai jūs to varētu viegli uzraudzīt no sava Android tālruņa. Tas parāda jūsu lietotājvārdu, informāciju par plānu, vienlaikus instalētās ierīces skaitu un derīguma termiņu. Ir arī saite uz jūsu vietnes kontu, kas ļauj to modificēt tikai ar pāris pieskārieniem. Visbeidzot, jūs varat atteikties no šejienes. Ņemiet vērā: ja to darāt, jums būs jāiznomā akreditācijas dati, lai nākotnē izmantotu pakalpojumu.

Otrā kategorija ļauj izmantot iespējas, ko nodrošina pakalpojums CyberGhost, lai palīdzētu uzlabot tiešsaistes pieredzi, izmantojot viņu pakalpojumu. Šo funkciju aktivizēšana palīdzēs jums saglabāt tiešsaistes privātumu un drošību. Tajos ietilpst:

 • Reklāmu bloķētājs – palīdzēs bloķēt daudzas invazīvās un kaitinošās reklāmas. Tas var samazināt vietnes ielādes laiku un palīdzēt noņemt nevēlamu ekrāna jucekli.
 • Aizsardzība pret ļaunprātīgām vietnēm – aizsargā pret ļaunprātīgu programmatūru, aizsargājot lietotājus servera pusē, lai tā nekad nenonāktu viņu ierīcēs.
 • Datu saspiešana – saspiež attēlus un dažus citus datus, kas lietotājiem var ietaupīt naudu, izmantojot apmaksātu datu plānu, izmantojot CyberGhost VPN pakalpojumu.
 • Novērst tiešsaistes izsekošanu – var neļaut tiešsaistes izsekotājiem uzraudzīt jūsu uzvedību tiešsaistē un veidot tiešsaistes tendenču profilus.

CyberGhost VPN Android lietotnes iestatījumiNākamā kategorija ir paredzēta, lai nodrošinātu labāku aizsardzību tiešsaistē, kad pieslēdzaties internetam dažādos karstajos punktos. Ja ieslēdzat Wi-Fi aizsardzību, lietotne uzraudzīs, kad jūsu Android tālrunis mēģina izveidot savienojumu ar kādu no šiem bezvadu tīkliem. Varat iestatīt darbības šādiem bezvadu tīklu veidiem.

 • Drošs Wi-Fi – attiecas uz tīkliem, kas ir aizsargāti ar paroli.
 • Nenodrošināts WiFi – tīkli ir atvērti tīkli vai tīkli ar sliktu paroļu drošību.
 • Vairāk – ļauj saglabāt zināmus tīklus un to iestatījumus.

Katrai no šīm iespējām varat izvēlēties jautāt, aizsargāt, atspējot aizsardzību un ignorēt. Mēs iesakām jums izmantot vai nu Ask, vai Protect. Ja nepieciešams, vēlāk to var atspējot. Nekad neignorējiet tīklāja savienojumu, jo tas var padarīt jūs neaizsargātu pret ļaunprātīgiem dalībniekiem un atklāt jums informāciju. Mums patīk lietotne Jautājiet mums, lai mēs zinām tīklus, ar kuriem mēs saskaramies ikdienas dzīvē.

VPN iestatījumos ir tikai viens pārslēgs, taču tas ir svarīgs. Tas ļauj programmatūrai izmantot nejaušu pieslēgvietu katram drošam savienojumam. Tas interneta pakalpojumu sniedzējiem vai citiem apgrūtina jūs bloķēšanu vai cenzūru, sērfojot tīmeklī. Ostu diapazonus var viegli mainīt, ja nepieciešams. Tas arī palīdz viņu pakalpojumiem apsteigt tādus satura nodrošinātājus kā Netflix, Hulu un citus.

CyberGhost VPN Android lietotnes iestatījumi (turpinājums)Kategorija Par ir neatlaidīga atbalsta un dažādu informācijas saišu informācija par lietotni. Kontaktu atbalsta dienests atver uzvedni, kā virzīt vaicājumu. Atkarībā no jūsu atbildes tiek atvērts “Ziņot par problēmu” vai “Ieteikt uzlabojumus”, kur pēc tam varat norādīt savu lietu un izveidot e-pasta biļeti, lai to atrisinātu..

Palīdzība atver nelielu ceļvežu sarakstu, kurus varat izmantot lietotnē, lai jums būtu vieglāk pilnībā izmantot CyberGhost VPN pakalpojuma sniegtās iespējas. Vietne About satur arī informāciju par lietotnes versiju un saites uz pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, konfidencialitātes politiku un citiem noderīgiem vietnes FAQ.

Tiešsaistes datplūsmas nodrošināšana, izmantojot CyberGhost VPN

Tie ir dažādi veidi, kā Android lietotni varat izmantot, lai nodrošinātu tiešsaistes datplūsmu atkarībā no jūsu mērķa izmantot internetu. Ja vēlaties tikai anonīmu savienojumu vispārīgai sērfošanai, varat vienkārši ļaut lietotnei izvēlēties ātro serveri jums. Ja jums ir nepieciešams serveris noteiktā atrašanās vietas valstī, labāka izvēle varētu būt opcija Visas valstis. Ja jūsu mērķis ir piekļūt globālajam multivides saturam, iespējams, vēlaties izmantot straumējošo medaļu sarakstu. Visbeidzot, ja vēlaties izveidot savu savienojuma profilu dažādām apmeklētajām vietnēm, saraksta Mana izlase izveidošana varētu palīdzēt vienkāršot visus jūsu savienojumus.

Izmantojot CyberGhost VPN lietotni, lai izveidotu savienojumu ar labāko serveri

Tagad, kad esam redzējuši lietotnes aizkulises iestatīšanu, ļaujiet mums to redzēt darbībā. Vienkāršākais veids, kā izveidot ātru anonīmu savienojumu ar CyberGhost VPN tīklu, ir ļaut tam izveidot savienojumu ar vislabāko atrašanās vietu. Pēc noklusējuma šis iestatījums mēģinās savienot jūs ar ātrāko serveri no jūsu pašreizējās atrašanās vietas. Veicot šo noteikšanu, tas ņem vērā attālumu, ping un servera slodzi.

Savienojuma izveide ar labāko serveri ar Android lietotni CyberGhostŠī savienojuma izveidošana jāveic tikai ar vienu pieskārienu savienojuma pārslēgšanai. Ja iepriekš esat izveidojis savienojumu ar citu serveri, būs poga, lai pašreizējo savienojumu atiestatītu vislabākajā vietā. Ja tas tā ir, jums būs jāpieskaras divreiz, lai nodrošinātu tiešsaistes privātumu.

Savienojums ar visu valstu sarakstu

Ja vēlaties lielāku kontroli pār to, kur atrodas jūsu VPN servera atrašanās vieta. varat pieskarties lejupvērstai bultiņai pa labi no pašreizējā savienojuma vietas informācijas panelī. Tādējādi tiks atvērta virkne atrašanās vietu sarakstu. Pirmais no tiem ir visu valstu saraksts. Izvēloties valsti no šī saraksta, jūs savienosit ar CyberGhost VPN serveri šajā valstī. To parāda mūsu savienojums ar serveri Kanādā. Šādi savienojot, lietotne varēs noteikt jums ātrāko serveri, līdzīgi kā iepriekšējais labākās atrašanās vietas piemērs.

Sadarbība ar Kanādu ar visu serveru sarakstuLai atvienotos, pārslēdziet savienojumu vai izvēlieties citu servera atrašanās vietu. Ņemiet vērā, ka Kanāda tagad ir aizstājusi labāko atrašanās vietu un tādējādi tagad ir mūsu noklusējuma savienojums. Labāko atrašanās vietu var atjaunot pēc noklusējuma, pieskaroties tās pogai. Atverot visu valstu sarakstu no jauna, mēs apskatīsim citus veidus, kā kontrolēt mūsu VPN servera atrašanās vietas precizitāti. Pieskaroties trim horizontāliem punktiem blakus valstij, tiek atvērts informācijas ekrāns šīs valsts serveriem. Tas ietver serveru skaitu, pašreizējo lietotāja numuru un kopējo serveru noslogojumu procentus šajā valstī. Varat arī pievienot izlasei valsti un no šejienes izveidot savienojumu.

Visu serveru saraksta izmantošana, lai izveidotu savienojumu ar vietējo Toronto serveriVisbeidzot, pieskaroties saitei “Rādīt serverus”, izvērsīsit valsts atrašanās vietu atsevišķās serveru bankās. Tas ļaus jums izvēlēties vietējo serveri vietā, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. Līdzīgi kā valstī, pieskaroties trim horizontālajiem punktiem blakus atsevišķam serverim, tiks atvērts tam informatīvs ekrāns. Šis ekrāns arī ļaus jums iecienīt atsevišķu serveri, lai nākotnē būtu vieglāk izveidot savienojumu. Šajā piemērā mēs esam izveidojuši savienojumu ar Toronto-S01-i10 serveri, pieskaroties tā saitei “Connect to server”. Pēc tam atvienojoties no servera, mēs patiešām varam redzēt, ka lietotne ir savienota ar mūsu izvēlēto serveri.

Savienojuma izveide ar CyberGhost serveri, kas optimizēts ASV-Netflix

Vēl viena lieta, ko jums ļauj darīt lietotne CyberGhost VPN Android, ir piekļūt straumēšanas multivides saturam no dažādiem ģeogrāfiskiem reģioniem. To var izdarīt, atverot atrašanās vietas ekrānu un pieskaroties straumēšanas sarakstam. Tiek parādīts to VPN serveru saraksts, kuri ir optimizēti, lai palīdzētu piekļūt jūsu izvēlētajam saturam.

Savienojuma izveide ar CyberGhost VPN serveri, kas optimizēts ASV-Netflix, ar Android lietotniŠajā piemērā mēs izvēlējāmies Amerikas Savienotās Valstis – Netflix atrašanās vietu, lai izveidotu savienojumu ar kuru mūs savienoja ar serveri Atlanta, ASV. Atvienojoties no VPN servera, mēs redzam, ka šī ir valsts atrašanās vieta, nevis atsevišķs serveris. To apstiprina atkārtota savienošana, kas mūs savienoja ar citu VPN serveri.

Izlases veida izmantošana savienojumiem ar CyberGhost VPN tīklu

Visbeidzot, kad esat izveidojis iecienītākās vietnes, kuras visbiežāk apmeklējat, šo savienojumu izmantošana var būt visefektīvākais veids, kā izveidot savienojumu ar CyberGhost VPN tīklu. Izlase var tikt izveidota valstīm un atsevišķiem serveriem, kā arī straumēšanas multivides vietnēm, kuras jūs visvairāk izmantojat. Tas nozīmē, ka jūs varat visus šos saglabāt vienā nelielā sarakstā, lai vajadzības gadījumā būtu vēl vieglāk pārslēgties starp tiem. Piemēram, mēs savam sarakstam esam pievienojuši serveri Atlanta-S01-i04, jo secinājām, ka tas mums nodrošina vislabāko sērfošanas ātrumu. Tagad to var savienot ar pāris krāniem.

Savienojuma izveide ar CyberGhost tīklu, izmantojot iecienītās vietasPiemēram, mēs savam sarakstam esam pievienojuši serveri Atlanta-S01-i04, jo secinājām, ka tas mums nodrošina vislabāko sērfošanas ātrumu. Tagad mēs to varam pārslēgt no citiem VPN serveriem tikai ar pāris pieskārieniem.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map