CyberGhost iOS iestatīšanas rokasgrāmata

Lai izmantotu iOS lietotni, jums būs nepieciešams CyberGhost konts. Jūs varat abonēt pakalpojumu un baudīt neierobežotu piekļuvi VPN tikai un vienīgi Mēnesī 2,75 USD. Kad esat lejupielādējis un atvēris iOS lietotni, jums būs jāpiešķir CyberGhost VPN piekļuve, kas tai nepieciešama, lai jūsu iOS ierīcē izveidotu VPN tīklu. Varat arī pārmaiņus ļaut tai paziņot, kad nepieciešams aizsargāt publiskos Wi-Fi tīklus.


CyberGhost VPN konta pārbaude jūsu iOS ierīcēKad atverat konta izveides ekrānu, atlasiet saiti “Jau ir konts”, lai atvērtu pieteikšanās ekrānu. Ievadiet “Lietotājvārds / e-pasts” un “Parole”, ko izveidojāt, abonējot savu Premium kontu. Pieskarieties pieteikšanās, lai atvērtu lietotnes galveno informācijas paneli. Pirms mēs redzam, cik viegli ir izmantot programmatūru, lai izveidotu savienojumu ar CyberGhost VPN tīklu, izpētīsim tās galveno izvēlni, kurā iekļauti arī lietotnes iestatījumi.

CyberGhost izvēlne un lietotņu iestatījumi iOS

Pieskarieties izvēlnes ikonai (trīs horizontālas līnijas), lai atvērtu lietotnes izvēlni. Izvēlnē tiek parādīti šādi vienumi:

 • Lietotājvārds – no pašreiz reģistrētā konta.
 • Izlogoties – ļauj ērti pārslēgties uz kontiem.
 • Pārvaldīt kontu – saite, kas atver jūsu konta lapu CyberGhost VPN vietnē, lai jūs varētu mainīt savu plānu vai pievienot un noņemt ierīces.

CyberGhost VPN izvēlne un lietotņu iestatījumi iOS

 • Iestatījumi – ir sadalīts kontā un, Wi-Fi aizsardzība, un informācija par versiju.
  • Konta informācija – ietver: lietotājvārdu, informāciju par plānu, pievienoto ierīču skaitu un dienu skaitu, kas palicis līdz atjaunošanai. Tam ir arī saite jūsu konta pārvaldīšanai.
  • Wi-Fi aizsardzība – ļauj automātiski aizsargāt Wi-Fi tīklus. Jūs varat mainīt, kā programmatūra reaģē uz atvērtiem, ar paroli aizsargātiem un zināmiem tīkliem. Starp visām iespējām ir šādas: Jautāt, Vienmēr izveidot savienojumu, Pārtraukt savienojumu un Nekad neaizsargāt. Mēs iesakām tos iestatīt, lai prasītu vai vienmēr aizsargātu tikai tāpēc, lai būtu drošībā.
  • Atbalsta informācija – parāda informāciju par lietotnes versiju, saiti ar TOS un saiti ar konfidencialitātes politiku. Tam ir arī pārslēgs, lai nosūtītu anonīmus datus CyberGhost VPN atbalsta komandai, lai palīdzētu viņiem uzturēt savu tīklu. Visbeidzot, jūs varat analizēt savu savienojumu no šejienes.
 • BUJ – atver vietņu atbalsta zināšanu datu bāzi un FAQ.
 • Atsauksmes – atver uzvedni, kas ļauj ieteikt lietotnes uzlabojumus vai izveido atbalsta biļeti radušai problēmai.

Savienojumu izveidošana ar lietotni CyberGhost VPN iOS

CyberGhost programmatūra ļauj izveidot savienojumu, izmantojot dažādus veidus. Sarakstu All server var izveidot savienojumus ar noteiktām valstīm vai VPN serveriem. Turklāt jūs varat izmantot straumēšanas sarakstu piekļuves serverus, kas optimizēti dažādiem tvaicējošiem multivides avotiem, piemēram, Netflix. Visbeidzot, izmantojot CyberGhost VPN pakalpojumu, varat izveidot savu iecienītāko VPN savienojumu sarakstu, lai ātri nodrošinātu interneta trafiku.

CyberGhost VPN labākais savienojums

Vienkāršākais veids, kā izveidot savienojumu ar pakalpojumu CyberGhost, ir ļaut tam izvēlēties labāko serveri vispārējai sērfošanai. Lai to izdarītu, pieskarieties savienojuma pārslēgšanas taustiņam “Ieslēgts”. Pēc tam programmatūra savienos jūs ar ātrāko serveri no jūsu pašreizējās atrašanās vietas. Lai palīdzētu atrast labāko serveri, tas izmanto attālumu, atbildes uz ping un servera noslodzes procentus.

Savienojuma izveide ar labāko serveri, izmantojot lietotni CyberGhost VPN iOSSavienojums pa valstīm ar visu serveru sarakstu

Izvēloties konkrētu valsti, būs nepieciešami tikai daži ekrāna pieskārieni. Vispirms atvienojiet no pašreizējā savienojuma. Pēc tam atlasiet savu pēdējo savienojumu, lai atvērtu serveru sarakstus. Visbeidzot pieskarieties valsts nosaukumam, lai šajā vietā izveidotu savienojumu ar VPN serveri.

Savienojuma izveide ar noteiktu valsti ar visu serveru sarakstuProgrammatūra automātiski izvēlēsies jums serveri. Šeit mēs esam izveidojuši savienojumu ar VPN serveri Kanādā, kā parādīts, kad mēs no tā atvienojamies.

VPN serveru atlase no CyberGhost VPN visu serveru saraksta

Atlasiet mūsu pēdējo savienojumu. Kanāda atkal atver Sever izvēles ekrānu. Vēl viens veids, kā varat izmantot sarakstu Visu serveri, ir izvēlēties konkrētu serveri izvēlētajā valstī, kuram piekļūt. Pieskaroties servera paplašināšanas ikonai (trīs punkti) pa labi no Kanādas, tiek atvērts ekrāns, kurā varat izvēlēties konkrētu serveri no Kanādas.

Savienojuma izveide ar CyberGhost VPN tīklu, izmantojot visu serveru sarakstuVarat arī iecienīt konkrētu VPN serveri, piemēram, Montreal-S01-i07. Ievērojiet balto zvaigznīti. Var redzēt arī to, ka mēs patiešām izveidojām savienojumu ar izvēlēto VPN serveri, jo tas tagad tiek parādīts kā mūsu pēdējā veiksmīgā savienojuma serveris pēc tam, kad pieskārāmies savienojumam “Izslēgts”..

Straumēšana, izmantojot lietotni CyberGhost iOS

Tagad ļaujiet mums izveidot savienojumu ar VPN, kas optimizēts straumēšanai konkrētās valstīs, piemēram, ASV. Vispirms pieskarieties saraksta ikonai (bultiņa uz leju) pa labi no mūsu pēdējā savienojuma. Tiek atvērti serveru saraksti. Pieskarieties straumēšanas sarakstam. pēc tam pieskarieties Amerikas Savienotajām Valstīm.

Straumēšanas multivides servera atlasīšana, izmantojot iOS CyberGhost AppTas mūs savienoja ar VPN serveri Dalasā, Teksasā. Pēc atvienošanas var redzēt, ka šis ir serveris, kas optimizēts straumēšanai Amerikas Savienotajās Valstīs.

Savienojuma izveide, izmantojot iecienīto VPN serveru sarakstu

Pēdējais veids, kā izveidot savienojumu ar VPN serveri, vispirms ir izveidot iecienīto VPN serveru un atrašanās vietu sarakstu. Šos sarakstus varat izmantot, lai ātri nodrošinātu interneta trafiku, izmantojot pakalpojumu CyberGhost VPN. Ņemiet vērā, ka Monreālas serveri, kuru mēs iestatījām kā iecienīto, tagad var izveidot tiešu savienojumu ar mūsu iecienīto sarakstu.

Savienojuma izveide ar iecienītākajiem CyberGhost VPN serveriemVarat arī redzēt, ka ir pieejama arī Amerikas Savienotās Valstis (straumēšana). Pieslēdzoties šim, jūs varat redzēt, ka šoreiz tas mūs savienoja ar serveri Ņujorkā. Atvienošana parāda, ka šis ir vēl viens serveris CyberGhost tīklā, kas ir optimizēts straumēšanai Amerikas Savienotajās Valstīs.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map