CyberGhost Mac iestatīšanas rokasgrāmata

Jau esat Cyberghost dalībnieks? Ja nē, jūs varat pierakstīties uz neierobežotu piekļuvi VPN tikai un vienīgi Mēnesī 2,75 USD. Kad lietotņu instalētājs būs lejupielādēts jūsu Mac datorā, jums tas būs jāatver, lai pabeigtu instalēšanu. Pēc tam tas soli pa solim sniegs norādījumus par šo procesu. Atlasot “Turpināt”, jums tiks parādīts nākamais solis. Sākumā jūs sveicina CyberGhost un pēc tam uzrāda viņu TOS kopiju, lai jūs varētu pārbaudīt. Ja jūs apmierina TOS. noklikšķiniet uz “Turpināt”.


Pārskatiet CyberGhost VPN pakalpojumu sniegšanas noteikumusPēc tam jūs izvēlaties, kur vēlaties instalēt programmatūru CyberGhost VPN. Jūs varat pieņemt noklusējuma iestatījumus, ja vien jums nav noteiktas vietas, kurā instalēsit lietotni.

CyberGhost VPN Mac lietotnes instalēšanaPēc tam jūs varat izvēlēties instalēšanas veidu, bet mēs iesakām instalēt tikai tā noklusējumus. Kad esat apmierināts ar savu izvēli, noklikšķiniet uz “Instalēt”

CyberGhost VPN Mac lietotne ir atvērtaPēc neilga laika jūs redzēsit ziņojumu par instalēšanu veiksmīgu. Noklikšķiniet uz aizvērt, un jūs redzēsit lietotnes autentifikācijas ekrānu. Kad jūsu konts ir verificēts, tiek parādīts lietotņu informācijas panelis.

Jūsu CyberGhost VPN konta autentificēšana

Lai varētu sākt izmantot CyberGhost VPN pakalpojumu, jums jāpārbauda savs konts. Jums bija jāizveido konts iepriekšējā Premium līmeņa abonēšanas procesa ietvaros. Tāpēc atlasiet saiti “Atgriezties pieteikšanās”, lai ievadītu savus akreditācijas datus. Tie sastāvēs no jūsu “E-pasts / Lietotājvārds” un “Parole”, kuru izvēlējāties, abonējot.

CyberGhost VPN konta autentifikācijaPēc šo ievadīšanas noklikšķiniet uz pogas “Pieteikties”. Pēc tam tiks atvērts Mac OS X lietotnes galvenais informācijas panelis. Ļaujiet mums brīdi izpētīt paneļa funkcijas.

CyberGhost Mac App galvenais informācijas panelis

CyberGhost VPN informācijas panelis ir paredzēts ērtai lietošanai. Tas sastāv no dažiem pamata komponentiem. Tie ir šādi:

  1. Lietotņu vadība – atgriež lietotni Mac izvēlnes joslā. To redzēsim, apskatot, kā ātri izveidot savienojumu, izmantojot lietotni.
  2. Galvenā lietotnes izvēlne – ļauj kontrolēt iestatītās lietotnes preferences, pārbaudīt savu kontu, izveidot biļeti, izrakstīties vai iziet no lietotnes.
  3. Savienojuma pārslēgšana – ļauj ērti pieslēgties un atvienoties no izvēlētā VPN servera.
  4. Savienojuma stāvoklis – ļauj jums redzēt, vai esat aizsargāts vienā mirklī.
   CyberGhost VPN Mac OS X lietotņu informācijas panelis
  5. Pašreizējais vai pēdējais savienojums – ļauj viegli izveidot savienojumu ar iepriekš izmantotu VPN serveri.
  6. Ātrā savienojuma vietas – iekļaut labāko, pašreizējo vai pēdējo, kā arī visus izveidotos izlases veidus.
  7. Tab – kas paplašina lietotnes CyberGhost informācijas paneli, lai ļautu piekļūt citiem VPN serveriem un uzlabotajām savienojuma funkcijām.

Jūsu pirmais CyberGhost VPN savienojums

Jūsu pirmais CyberGhost VPN savienojums nevar būt vēl vienkāršāks. Vienkārši pārslēdziet savienojumu “Ieslēgts”. Pēc noklusējuma tas jūs savienos ar labāko (ātrāko) vietu no jūsu pašreizējās atrašanās vietas vispārējai interneta sērfošanai. Tas to nosaka, pamatojoties uz attālumu no jums, ping vērtību un jums vistuvāko VPN serveru slodzes%.

Jūsu pirmais CyberGhost VPN savienojumsTā kā šis ir jūsu pirmais savienojums, jums būs jāļauj CyberGhost izveidot VPN pakalpojumu jūsu Mac ierīcē. Jums būs arī jānorāda sava sistēmas parole, ja vien katru manu izveidoto savienojumu nevēlaties to manuāli ievadīt. Kad esat iesniedzis šīs atļaujas, savienojums ir pabeigts. Pirms mēs izpētīsim citus veidus, kā jūs varat izveidot savienojumu ar CyberGhost VPN pakalpojumu, ļaujim aplūkot tās galveno izvēlni, citus iestatījumus un papildu savienojuma preferences.

CyberGhost VPN Mac OS X lietotņu izvēlne

Izvēlnei var piekļūt, galvenajā informācijas panelī atlasot zobrata ikonu. Šajā izvēlnē ir šādi elementi:

 • Preferences – kas atver iestatījumu ekrānu. Šis ekrāns ir sadalīts trīs cilnēs: Vispārīgi, Konts un Savienojums.
 • Konts – parāda informāciju par jūsu kontu, ļauj jums to pārvaldīt un vajadzības gadījumā ļauj atteikties. Šis ir tas pats ekrāns, kas parādīts cilnē VPN iestatījumu konts.
 • Nosūtiet atsauksmes – atver biļetes veidlapu, kas ļauj sazināties ar CyberGhost VPN atbalsta komandu. Varat nosūtīt noderīgas atsauksmes vai izveidot atbalsta biļeti.
 • CyberGhost palīdzība un FAQ – atver vietnes lapu, lai jūs varētu atrast atbildes uz iespējamiem jautājumiem.
 • Izlogoties – ļauj jums atteikties no viena konta un, ja nepieciešams, citā.
 • Iziet no CyberGhost VPN – aizver Mac OS X lietotni un noņem to no lietotnes izvēlnes joslas.

Tagad sīkāk izpētīsim preferences (iestatījumus). Kā mēs jau teicām, šim ekrānam ir trīs cilnes: Vispārīgi, Konts un Savienojums. Cilne Vispārīgi ir sadalīta divās kategorijās: izpildlaiks un atbalsts.

CyberGhost VPN Mac OS X lietotņu izvēlne

Izpildlaika kategorija ļauj izvēlēties lietotni palaist, startējot, lai jūs vienmēr būtu aizsargāts, kad ir izveidots savienojums ar internetu, ar pareiziem tīkla savienojuma iestatījumiem. Tas arī ļauj automātiski meklēt atjauninājumus, lai jums būtu programmatūras jaunākā versija. Citādi varat manuāli meklēt un instalēt jaunus atjauninājumus. Pārmaiņus varat instalēt Beta laidienus, taču ņemiet vērā, ka tie var būt nestabili.

Otrā kategorija ir atbalsts. Tas ļaus jums atvērt CyberGhost VPN FAQ un zināšanu bāzi. Tas arī ļaus jums izveidot atbalsta biļeti, lai vajadzības gadījumā saņemtu atbildes uz savām problēmām. Šajā cilnē tiek parādīta arī informācija par versiju, un tajā ir saites uz CyberGhost TOS un konfidencialitātes politiku. Visbeidzot, ja esat mainījis lietotnes loga pozīciju vai izmēru, no šejienes varat to atjaunot pēc noklusējuma.

Otrā cilne ir tāda pati kā izvēlnes Konts. Tas parāda jūsu kontu “Lietotājvārds”. “E-pasta adrese”, “Plāns”, “Derīguma termiņš” un “Instalēto vienlaicīgo ierīču skaits. Tie ir arī saite uz vietni CyberGhost, lai pārvaldītu jūsu kontu. Visbeidzot, jūs varat iziet no sava konta šeit. Atcerieties, ka, ja jūs to izdarīsit, nākamreiz, kad izmantosit pakalpojumu, jums būs jāpiesakās atpakaļ.

CyberGhost VPN konta iestatījumi un savienojuma pārbaudePēdējā cilne ļauj palaist savienojuma pārbaudi, lai iestatītu, vai jums ir kādas problēmas ar CyberGhost VPN tīklu. Tas pārbauda, ​​vai varat sasniegt viņu tīklu, jūsu interneta savienojuma stabilitāti un to, vai jums ir kādas CyberGhost API savienojuma problēmas. Ja izturēsit visu šo pārbaudi, jums nevajadzētu radīt problēmas, izveidojot savienojumu ar CyberGhost VPN pakalpojumu.

CyberGhost VPN Mac App uzlabotās iespējas

Mac OS X lietotnes uzlabotās funkcijas ir pieejamas, paplašinot galveno informācijas paneli, izmantojot mazo cilni tās apakšējā kreisajā pusē. Tie ir sadalīti divās kategorijās: savienojuma un viedā tīkla kārtulas.

Savienojuma iespējas

Savienojuma iespējas ir servera puses opcijas, kuras varat iestatīt un kas palīdzēs palielināt jūsu vispārējo drošību un privātumu, vienlaikus izmantojot CyberGhost VPN tīklu. Tajos ietilpst:

 • Bloķēt reklāmas – pārtrauc kaitinošās uznirstošās reklāmas un videoklipus, kas var izraisīt mazāk pārblīvētu vietņu un ātrāku ielādes laiku.
 • Bloķējiet ļaunprātīgas vietnes – filtrē vietnes, pirms tās sasniedz jums, izmantojot ugunsmūra noteikumus, lai jūs būtu drošāks, lietojot CyberGhost tīklu.
 • Datu saspiešana – saspiež dažus attēlus un citus lielus elementus, lai samazinātu interneta trafika izmantošanu. Tas ir noderīgi, ja izmantojat apmaksātu datu plānu.
 • Bloķēt tiešsaistes izsekošanu – neļauj zināmajiem izsekotājiem veidot jūsu interneta preferenču un lietošanas datplūsmas profilus.
 • Automatizēta HTTPS novirzīšana – nodrošina pilnīgu galamērķa URL šifrēšanu, ja tāda ir pieejama.

CyberGhost VPN Mac App uzlabotās iespējasJums, iespējams, vajadzētu izmantot lielāko daļu no šīm priekšrocībām, jo ​​tās visas var uzlabot jūsu vispārējo pieredzi, vienlaikus izmantojot CyberGhost VPN pakalpojumu. Izņēmums var būt šifrēšana, kuru nevajadzētu iestatīt, ja ar ISP starpniecību izmantojat neierobežotu internetu.

Viedā tīkla noteikumi

Viedie noteikumi tiek ieviesti jūsu ierīcē, lai palīdzētu nodrošināt, ka, izmantojot internetu, jūs vienmēr būsit izveidojis savienojumu ar pakalpojumu CyberGhost. Pirmais no tiem ir automātiska savienojuma izveidošana startēšanas laikā. Šīs un automātiskās startēšanas iestatīšana nodrošina, ka, palaižot Mac, pakalpojums CyberGhost arī startēs un savienos jūs ar jūsu pēdējo pievienoto VPN atrašanās vietu..

CyberGhost VPN Mac App viedie noteikumiPārējie noteikumi attiecas uz tīkla savienojumiem. Jūs varat izvēlēties, kā programmatūra rīkojas ar atvērto Wi-Fi, ar paroli šifrēto Wi-Fi un zināmajiem tīkliem. Jūsu izvēles ir šādas:

 • Ignorēt savienojumu – nekad nav ieteicams, jo jūs vienmēr varat manuāli atvienot to, kas jums nepieciešams.
 • Vienmēr izveidojiet savienojumu – ir laba izvēle nenodrošinātiem Wi-Fi tīkliem.
 • Jautā man – un ļaujiet man izlemt par individuālu tīklu.

Mēs dodam priekšroku jautājiet man, jo mums patīk pārraudzīt savvaļas Wi-Fi tīklus, kuriem mūsu ierīce varētu mēģināt piekļūt. Tāpēc visiem šiem, īpaši atvērtiem nenodrošinātajiem Wi-Fi tīkliem, iesakām jautāt vai vienmēr izveidot savienojumu.

Savienojuma izveide ar pakalpojumu CyberGhost ar Mac App

Mēs esam pārbaudījuši lietotnes izvēlni, papildu drošības elementus un tīkla preferences. Tagad apskatīsim dažādus veidus, kā mēs varam izmantot pakalpojumu CyberGhost, lai sērfotu internetā, kā arī sasniegtu citus lietošanas mērķus. Vispirms mēs atzīmējam, ka jebkurā laikā varat atgriezties pie labākā servera, izvēloties to no paneļa paneļa vai izvēlnes Ātrais savienojums. Tas nozīmē, ka mēs ar pāris klikšķiem varam viegli atrast ātru serveri un izveidot savienojumu ar to vispārējai interneta sērfošanai. Vispirms atlasiet saiti “Labākā atrašanās vieta”. Pēc tam ieslēdziet VPN savienojumu.

Vislabākā savienojuma atiestatīšana kā automātiski izvēlēta atrašanās vieta CyberGhost VPN Mac AppVarat arī izveidot savienojumu ar izlases vietām, izmantojot ātrā savienojuma atrašanās vietas izvēlni. Izlase ir sadalīta kategorijās Vispārīgi (Visi serveri), Lejupielādēšana un Straumēšana. lai jūsu VPN vajadzībām būtu ērti piekļūt ātrajam serverim. Tie atbilst serveru sarakstiem, kurus varat izvēlēties paplašinātajā CyberGhost VPN lietotņu informācijas panelī.

Paplašinot CyberGhost VPN Mac informācijas paneliPēc noklusējuma tie ir šādi:

 • Vispārīgi (visi serveri) – iekļaut VPN serverus Francijā, Vācijā un ASV.
 • Straumēšana – serveros ietilpst serveri, kas optimizēti BBB – iPlayer Apvienotajā Karalistē un Netflix Amerikas Savienotajās Valstīs.

Šeit mēs esam izveidojuši savienojumu ar vispārīgu serveri Amerikas Savienotajās Valstīs, izmantojot mūsu izlases sarakstu.

Savienojuma izveide ar ātru Amerikas Savienoto Valstu serveri, izmantojot izlasiMēs apskatīsim mūsu izlases vēlāk šajā pārskatā, tiklīdz būs pievienoti jauni, lai redzētu, kā jaunu izlases veidošana var vienkāršot mūsu CyberGhost VPN tīkla izmantošanu.

Jauna savienojuma vietas izvēle no visiem serveriem

Jūs varat ne tikai izveidot savienojumu ar noteiktu valsti, izmantojot visu serveru sarakstu, bet arī atsevišķus vietējos serverus jūsu izvēlētajā valstī. Vēl viena priekšrocība, izvēloties mūsu atrašanās vietu, izmantojot visu serveru sarakstu, ir tā, ka mēs varam redzēt papildu tīkla datus. Šajos datos ietilpst: lietotāju skaits, attālums no mums, vietējā tīkla noslodzes procents un iecienītākais statuss gan valstī, gan atsevišķos serveros valstī.

Savienojuma izveide ar vietējo serveri noteiktā valstī

Lai piekļūtu atsevišķu valsts serveru sarakstam, izvēlieties valsti, kurai vēlaties redzēt serveru sarakstu, un noklikšķiniet uz labās bultiņas pa labi no tās. Tas atvērs paplašināto serveru sarakstu šai valstij.

Savienojuma izveide ar īpašu Albānijas VPN serveri: 1. darbībaŠeit ir Albānijas paplašinātais saraksts. Tagad Albānijas serveru bankā varat redzēt attālumu, slodzes procentus un iecienīto statusu katram atsevišķam serverim. Mēs redzam, ka serveri atrodas vienā attālumā un ka Tirana-S02-i06 serverim šobrīd ir viszemākā slodze, tāpēc mēs izvēlējāmies to izveidot savienojumu ar.

Savienojuma izveide ar īpašu Albānijas VPN serveri: 2. darbībaŠo savienojumu var izveidot, divreiz noklikšķinot uz servera izvēles un pēc tam pārslēdzot savienojumu “Ieslēgts”. Noklikšķiniet arī uz zvaigzni blakus Tirana-S02-i01, lai atlasītu to kā jaunu favorītu. Tas kļūs pelēks, norādot, ka tas tagad ir iecienīts. Visbeidzot, atlasiet atpakaļ vai Visi serveri, lai atgrieztos visu valstu sarakstā.

Savienojuma izveide ar jaunu VPN serveri citā valstī

No šejienes jūs varat izveidot savienojumu ar jūsu izvēlēto valsti. Programmatūra jums izvēlēsies atsevišķu serveri izvēlētajā valstī. Tas tiek darīts līdzīgi kā savienojums ar labāko serveri no jūsu atrašanās vietas. Šeit mēs esam izveidojuši savienojumu ar Austrālijas VPN serveri, atlasot to, veicot dubultklikšķi uz tā. Ņemiet vērā, ka tas ir aizstājis mūsu Albānijas VPN serveri. Šī ir viena no sarakstu priekšrocībām, jo ​​tie ļauj ērti pārslēgties uz serveriem, neveicot atvienošanos no pašreizējā.

Savienojuma izveide ar jaunu VPN serveri citā valstīTagad apskatīsim citu sarakstu, kas ļauj ātri izvēlēties ātru serveri pēc VPN mērķa. CyberGhost VPN pakalpojuma atbalstītie mērķi ir failu lejupielāde un dažādu ģeogrāfisko multivides bibliotēku straumēšana.

Savienojuma izveide ar serveri, kas optimizēts failu lejupielādei

Noklikšķinot uz saraksta Lejupielādēšanai, atveriet to valstu sarakstu, kurās CyberGhost ļauj lejupielādēt failus (P2P). Parasti tās ir valstis ar mazāk ierobežojošiem noteikumiem attiecībā uz (P2P) satiksmi. Šeit mēs satiksmei esam izvēlējušies Nīderlandi. Pēc tam programmatūra izvēlēsies ātru serveri, kas optimizēts lejupielādei Nīderlandes VPN servera bankas vietās, un pabeidz mūsu CyberGhost tīkla savienojumu. Noklikšķiniet uz zvaigznes blakus Nīderlandei, lai tā būtu labāka failu lejupielādēšanai.

Savienojuma izveide ar Nīderlandes VPN serveri, kas optimizēts failu lejupielādeiSavienojuma izveide ar serveri, kas optimizēts straumēšanas multivides pakalpojumiem

Savienojuma izveidošana straumētu multivides pakalpojumu nodrošināšanai ir tikpat vienkārša kā faila lejupielādes valsts izvēle. Atšķirība ir tā, ka mēs izvēlamies gan valsti, gan pakalpojumu plašsaziņas līdzekļiem (ti, ASV – Netflix), kurus vēlamies straumēt. Šeit mēs izvēlējāmies izveidot savienojumu ar BBC – iPlayer Apvienotajā Karalistē. Ņemiet vērā, ka programmatūra ir aizstājusi mūsu serveri failu lejupielādēšanai ar tādu, kas ir optimizēts BBC – iPlayer Apvienotajā Karalistē. Ņemiet vērā arī to, ka sākums ir gan ASV – Netflix, gan Lielbritānija – BBC iPlayer. To norāda pelēkās zvaigznes blakus tām.

Savienojuma izveide ar straumētam multividei optimizētu VPN serveriIepriekš mēs minējām, ka mēs vēlreiz apskatīsim savu izlases sarakstu pēc tam, kad būsim izpētījuši dažādus veidus, kā varat izveidot savienojumu ar CyberGhost VPN tīklu. Var redzēt, ka mūsu izlases sarakstā tagad ir divas jaunas izlases, kas tika izveidotas, kad mēs pārbaudījām savienojumus ar CyberGhost tīklu.

CyberGhost VPN Mac App izlaseTirana-S02-i01 tagad parādās mūsu vispārējā kategorijā. Tas nozīmē, ka mēs varam iekļaut arī iecienītos individuālos serverus, kā arī valstis. Mēs arī redzam, ka sarakstā tagad ir valsts iecienītākā failu lejupielāde – Nīderlande.

Veiciet ātros savienojumus ar CyberGhost tīklu

Jaunu izlases veidošana ļauj izmantot Mac izvēlnes joslas priekšrocības, lai ātri izveidotu savienojumus ar CyberGhost VPN pakalpojumu. Ņemiet vērā, ka mūsu pēdējais savienojums bija ar serveri, kas optimizēts BBC-iPlayer, kā parādīja pārbaude blakus tam. Tagad pieņemsim, ka mēs gribējām izveidot savienojumu ar serveri Vācijā. Viss, kas mums jādara, ir jāizvēlas tas mūsu ātrās savienošanas sarakstā.

Ātru savienojumu izveidošana ar CyberGhost VPN tīklu

Pieslēdzot savienojumu “Ieslēgts”, tiek pabeigtas mūsu izmaiņas serverī. un paziņojums, ka mūsu lietotnes ikona joslā kļūst dzeltena. Atlasot to, tiek parādīts mūsu pašreizējais savienojums. Tikpat viegli mēs varētu atvienoties no vācu servera un izvēlēties ātru serveri lejupielādei vai straumēt ASV – Netflix, izmantojot izvēlnes lietotnes ikonu.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map