CyberGhost Windows iestatīšanas rokasgrāmata

Pirmais solis ir abonēt pakalpojumu. CyberGhost komanda laipni piedāvā mūsu viesiem neierobežotu VPN piekļuvi tikai par to Mēnesī 2,75 USD. Kad iestatīšanas fails datorā ir lejupielādēts no vietnes CyberGhost, jums tas jāpalaiž kā administratoram, lai sāktu instalēšanas procesu. Tas atvērs brīdinājumu, ka programma vēlas veikt izmaiņas jūsu mašīnā. Ļaujiet tam un jūs redzēsit CyberGhost licences ekrānu. Piekrītiet TOS līgumam, un CyberGhost VPN 7 Windows klienta programmatūra turpinās lejupielādēt.


CyberGhost VPN Windows klienta instalēšana1Pēc tam visi nepieciešamie iestatīšanas faili tiks nokopēti noklusējuma mapē, instalēts TAP tīkla draiveris un pēc tam izveidots savienojums ar pieteikšanās sistēmu.

CyberGhost VPN Windows klienta instalēšana2

Konta reģistrācija / pieteikšanās

Pēc neilga laika tiks atvērts konta izveides / pieteikšanās ekrāns. Ja jums vēl nav CyberGhost VPN konta:

 1. Vispirms izveidojiet CyberGhost VPN kontu savā vietnē.
 2. Pēc tam jums tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts no CyberGhost. Pārbaudiet iesūtni, vai nav šī e-pasta, un noklikšķiniet uz pievienotās apstiprināšanas saites. Pēc tam atgriezieties lietotnē CyberGhost.
 3. Kad esat atgriezies pie klienta, noklikšķiniet uz “Atgriezties pie pieteikšanās” un ievadiet savu jaunizveidoto kontu “Lietotājvārds” un “Parole”..
 4. Visbeidzot, atlasiet “Pieteikties”, lai sāktu izmantot viņu pakalpojumus.

CyberGhost VPN vienas dienas bezmaksas izmēģinājuma versija operētājsistēmai WindowsCitur, ja jums jau ir premium līmeņa abonements, vienkārši noklikšķiniet uz “Atgriezties pie pieteikšanās”. Kad esat ievadījis “Lietotājvārds” un “Parole”, aktivizēsies poga “Ieiet”. Noklikšķiniet uz tā, lai pabeigtu autentifikācijas procesu un atvērtu CyberGhost VPN klienta informācijas paneli.

CyberGhost VPN Windows App informācijas panelis

Pirms mēs izmantojam lietotni, lai izveidotu savienojumu ar pakalpojumu CyberGhost, ļaujiet mums sīkāk izpētīt tās galveno informācijas paneli. Mēs esam apzīmējuši šo informāciju no 1.-7.

 • Klienta vadīklas (1) tiek izmantotas, lai kontrolētu programmatūras parādīšanu. Varat to saraut Windows operētājsistēmas joslā, parādīt to pilnā lapā vai nosūtīt uz sistēmas tekni.

CyberGhost VPN atbalsts

 • Atbalsta ikona (2) – ļauj nosūtīt atsauksmes vai saņemt atbildes uz iespējamām problēmām. Forma ir parādīta iepriekš.
  • Izvēlieties atbalstīto valodu un tēmu (Vispārīgas atsauksmes; Kļūdu ziņojums vai Funkcijas ieteikums)
  • Ievadiet “Vārds”, “E-pasts” un “Tēma”.
  • Īsi aprakstiet savu ierosinājumu vai problēmu un pievienojiet noderīgus failus.
  • Visbeidzot noklikšķiniet uz pogas “Sūtīt atsauksmes”.

CyberGhost VPN Windows klienta informācijas panelis

 • Savienojuma izveide ar “Best sever location” ilustrē dažas citas detaļas: (4) savienojuma ziņojums, (5) barošanas slēdzis un vislabākā servera izvēle (6). Lai izveidotu ātru savienojumu, atlasiet serveri, noklikšķinot uz lejupvērstās bultiņas. Tas parāda labāko vai pēdējo izmantoto serveri, kam seko dažādi favorīti. Pēc tam ieslēdziet barošanas slēdzi. Tas pabeidz jūsu VPN servera savienojumu.
 • Noklikšķinot uz cilnes lodziņa Savienots ar apakšā, jūs varēsit redzēt savienojuma statistiku. Tajos ietilpst “pašreizējais ātrums (kbps)”, “maksimālais sasniegtais (kbps)”, “lejupielādētais daudzums (Gb)” un savienojuma laiks (stundas: min).
 • Visbeidzot, klienta izvēlne (3) ļaus jums nosūtīt atsauksmes, mainīt iestatījumus, skatīt konta informāciju, atteikties no pašreizējā konta un iziet no programmatūras CyberGhost VPN..

CyberGhost VPN labākais servera savienojumsIepriekš minētie attēli ir nepaplašināts informācijas panelis. Mēs varam redzēt paplašināto informācijas paneli, noklikšķinot uz cilnes, kas atrodas tās apakšējā kreisajā pusē.

CyberGhost VPN Windows klienta paplašinātais informācijas panelisPirms apskatīsim daudzos veidus, kā izvēlēties serveri, ar kuru izveidot savienojumu, vispirms apskatīsim dažas programmatūras funkcijas, noteikumus un iestatījumus..

CyberGhost VPN lietotnes funkcijas, noteikumi un iestatījumi

Savienojuma iespējas

Ieslēdzot šīs funkcijas, jūsu CyberGhost VPN pakalpojumam tiks nodrošināti papildu privātuma un drošības slāņi. Šīs funkcijas ietver:

 • Reklāmu bloķēšana – ļaus jūsu tīmekļa lapām ātrāk ielādēt, būt mazāk pārblīvēta un vieglāk lasāma.
 • Bloķējiet ļaunprātīgas vietnes – palīdzēs aizsargāt jūs, sērfojot internetā, atklājot un bloķējot potenciāli bīstamās vietnes.
 • Bloķēt tiešsaistes izsekošanu – neļauj izsekotājiem novērot jūsu interneta paradumus un izveidot jums tiešsaistes profilu. Tas palielinās jūsu interneta privātumu.
 • Automatizēta HTTPS novirzīšana – Tas var nodrošināt labāku privātumu un drošību, piespiežot vietrāžus URL izmantot HTTPS savienojumus, ja tie ir pieejami. Tas nodrošina pilnīgu šifrēšanu, izmantojot CyberGhost VPN pakalpojumu.
 • Datu saspiešana – jāatstāj, ja vien neizmantojat mobilo savienojumu, kas maksā par datiem, piemēram, mobilo tīklu.

CyberGhost VPN Windows klienta savienojuma iespējasPēc noklusējuma visas savienojuma funkcijas ir izslēgtas. Lai nodrošinātu maksimālu CyberGhost privātumu un drošības aizsardzību, jums jāieslēdz visi, izņemot datus, saspiešana.

Viedie noteikumi

Viedie noteikumi ļauj iestatīt sprūdus, lai pilnībā kontrolētu tiešsaistes privātumu, izmantojot CyberGhost VPN tīklu. Tie ir sadalīti trīs galvenajos noteikumu veidos: Startēšana, Wi-Fi aizsardzība un Izņēmumi.

Viedie noteikumi: startēšana

Startēšanas noteikumi ļauj jums izvēlēties, kā un kad programmatūra tiek atvērta. Tie ietver šādus

 • AutoStart – palaiž CyberGhost klientu, kad Windows sāk pārliecināties, ka, lietojot datoru vai planšetdatoru, jūs vienmēr esat drošībā.
 • Automātiski izveidot savienojumu – automātiski savienos jūs ar pēdējo zināmo atrašanās vietu, kad atveras klienta programmatūra.
 • Automātiska palaišanas lietotne – kad izveidojat savienojumu ar CyberGhost VPN serveri. Tas parasti ir jūsu noklusējuma pārlūks inkognito režīmā, lai nodrošinātu vislabāko privātumu.

CyberGhost VPN viedie noteikumi: startēšanaPēc noklusējuma ir iestatīta tikai automātiskā palaišana. Visu šo iestatīšana var palīdzēt nodrošināt, ka vienmēr esat aizsargāts, sērfojot tiešsaistē. Tie darbosies kopā ar automātisko “nogalināšanas slēdzi”, kas pēc noklusējuma ir iespējots, lai nodrošinātu gandrīz nepārtrauktu aizsardzību.

Viedie noteikumi: Wi-Fi aizsardzība tīklājiem

Kad CyberGhost darbojas, tas var atklāt izmaiņas apkārt esošajos WiFi tīklos. Šie noteikumi ļauj jums norādīt, kā CyberGhost reaģēs uz šīm izmaiņām. Varat definēt darbības šādām WiFi tīklu kategorijām:

 • Jauns šifrēts Wi-Fi – attiecas uz jauniem tīkliem, kas ir aizsargāti ar paroli.
 • Jauns atvērtais Wi-Fi – attiecas uz jauniem tīkliem bez aizsardzības.
 • Zināmi Wi-Fi tīkli – iekļaujiet tīklus, ar kuriem iepriekš esat izveidojis savienojumu.

CyberGhost VPN viedie noteikumi: Wi-Fi aizsardzībaKatra veida Wi-Fi tīkla iespējas ir vienādas: Nekad neaizsargājiet, Jautāt man, kas jādara, Vienmēr izveidot savienojumu un Atvienot VPN. Mēs vienmēr dodam priekšroku tam, lai mēs pajautātu, ko darīt tā. Tas mums paziņo, kad mainās Wi-Fi tīkls un kāda veida tīkls tas ir. Šis ir noklusējuma statuss visiem Wi-Fi karstajiem punktiem. Jūs vienmēr varētu iestatīt, lai viņi vienmēr izveidotu savienojumu, lai būtu drošībā, un pēc tam atvienojiet vēlāk, ja vēlaties. Jums nekad nevajadzētu noklusēt, lai nekad nesargātu mūs.

Viedie noteikumi: vietņu izņēmumi

Pēdējais viedais noteikums ļauj izslēgt vietnes no VPN tuneļa. Pēc noklusējuma izņēmumi ir atspējoti. Jūs izveidojat izslēgšanu, ievadot vietnes URL un pievienojot to izslēgšanas sarakstam. Kad vietne ir pievienota sarakstam, varat pārslēgt tās aktīvo stāvokli (ieslēgt-izslēgt, izslēgt – neizslēgt). To var arī izdzēst no izslēgšanas saraksta. Izņēmumi darbojas tikai ar OpenVPN protokolu, tāpēc, ja izņēmumi ir iespējoti, lietotne to izmantos pēc noklusējuma.

CyberGhost viedie noteikumi: URL izņēmumiIestatījumi

Tie ir divu veidu iestatījumi CyberGhost Windows klientā: Vispārīgi un Savienojums.

Iestatījumi: vispārīgi

Šīs ir divas vispārējās preferences, kuras varat iestatīt, lai kontrolētu programmatūru CyberGhost. Tie ir šādi:

 • Valoda – ļauj izvēlēties valodu, kuru izmanto Windows programmatūra. Jūs varat izvēlēties starp angļu, vācu, franču, itāļu, spāņu, rumāņu, poļu, krievu un portugāļu valodu. Tā kā, lai mainītu valodas, jums ir jārestartē klients, noklikšķinot uz “Lietot”, programmatūra tiek restartēta.
 • Atiestatīt iestatījumus – maina visus iestatījumus lietotnē CyberGhost atpakaļ uz to instalēšanas noklusējumiem. Tas ietver savienojuma funkcijas, viedās kārtulas un iestatījumus.

CyberGhost VPN iestatījumi: vispārīgi

Iestatījumi: savienojums

Savienojuma iestatījumi galvenokārt attiecas uz izmantoto VPN protokolu vai aizsardzību pret DNS noplūdēm. Savienojuma iestatījumos, kas saistīti ar jūsu datu drošību, ir šādi:

 • VPN protokols – ļauj jums izvēlēties VPN protokolu, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu ar pakalpojumu CyberGhost. Jūs varat izvēlēties starp šādiem Windows drošiem protokoliem: OpenVPN, IKEv2 un L2TP L2TP un IKEv2 ir vietējās Windows programmas un nodrošina Microsoft, savukārt OpenVPN ir bezmaksas programmatūra (saskaņā ar GNU GPL), un to nodrošina OpenVPN Technologies, Inc. noklusējums ir ‘Automātiska atlase’, un klients pēc noklusējuma iestatīs IKEv2 (sākot ar Windows 7). Ja neizdodas izveidot savienojumu, klients pāriet uz OpenVPN. L2TP nodrošina vēl vienu drošu iespēju, ja rodas savienojuma problēmas. PPTP vairs nav iekļauta kā izvēles iespēja, jo to vairs nevar uzskatīt par drošu.
 • UDP vietā izmantojiet TCP – savienojumiem (Tikai OpenVPN). Pēc noklusējuma CyberGhost savienojumiem izmanto UDP. UDP ir ātrāks ierobežotās datu kļūdu pārbaudes dēļ. Negatīvie ir tas, ka lejupielādes var pēkšņi pārtraukt vai sabojāt, un paketes var pazust, piem. spēlējot tiešsaistes spēles. TCP nodrošina stabilākus savienojumus, pateicoties paaugstinātai kļūdu pārbaudei. Tomēr šī stabilitāte notiek uz ātruma rēķina.
 • Izmantojiet izlases portu – savienot (Tikai OpenVPN): Šī opcija ļauj CyberGhost izveidot savienojumus caur nejauši izvēlētu portu. Šis ports tiek mainīts ar katru jaunu savienojumu. Tas apgrūtina fiksētā porta vietā, kas satura nodrošinātājiem ļauj viegli palēnināt vai bloķēt CyberGhost savienojumus. Portu diapazonu var mainīt jebkurā laikā, ja nepieciešams, un visas ostas iekšēji tiek aizsargātas ar ugunsmūra noteikumiem.

CyberGhost VPN iestatījumi: savienojums

 • DNS noplūdes aizsardzība – aktivizē IPv4 aizsardzību pret noplūdi, izmantojot iekšējos CyberGhost DNS serverus, nevis jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju. Tas palīdz arī izvairīties no cenzūras vai citām manipulācijām ar internetu.
 • Atspējot IPv6 savienojumus – kad ir izveidots savienojums ar VPN pakalpojumu. Tas aizsargā pret datu noplūdi no IPv6 trafika, kas darbojas ārpus CyberGhost VPN tuneļa. Aktivizējiet šo opciju, ja izmantojat pārlūku, kas ir neaizsargāts pret WebRTC noplūdēm. Tas bloķē visu IPv6 trafiku un atļauj tikai IPv4 trafiku.
 • Remonts virtuālā tīkla karti – ļauj labot oriģinālos programmatūras CyberGhost draiverus, ja rodas problēmas.

Mana konta informācijas ekrāns

Pēdējais izvēlnes elements, kuru vēlamies aplūkot, pirms sākam izmantot Windows klientu, lai izveidotu savienojumu ar CyberGhost tīklu, ir ekrāns Mans konts. Šajā ekrānā tiek parādīti jūsu “Lietotājvārds”, “E-pasta adrese” un “Plāna informācija”..

CyberGhost VPN mana konta informācijaVarat arī noklikšķināt uz saites “Pārvaldīt manu kontu”, lai pieteiktos un veiktu izmaiņas savā kontā CyberGhost vietnē. Visbeidzot, jūs varat atteikties no sava konta no šejienes, bet, ja to darāt, jums būs atkārtoti jāievada autentifikācijas akreditācijas dati (“Lietotājvārds” un “Parole”)..

Savienojuma izveide ar CyberGhost tīklu

Tie ir dažādi veidi, kā izvēlēties VPN serveri, lai izveidotu savienojumu ar CyberGhost VPN pakalpojumu. Ātrākais un vienkāršākais no tiem ir, atlasot iecienīto vietu un izveidojot savienojumu ar to. Varat arī izveidot savienojumu pēc valsts vai vietējā servera. Visbeidzot, jūs varat izvēlēties serveri, kas optimizēts noteiktam VPN mērķim.

Savienojuma izveide ar iecienīto VPN atrašanās vietu

Cilne Izlase nodrošina ātru un ērtu veidu, kā sekot noderīgiem VPN savienojuma pārtraukšanas savienojumiem. Izlasi rāda dzeltena zvaigzne blakus valsts atrašanās vietai vai servera nosaukumam. Parādītās izlases ir lietotnes instalētās noklusējuma vērtības.

Viens no veidiem, kā izveidot savienojumu ar iecienīto vietu, ir vispirms atvienoties no pašreizējā servera. Pēc tam atlasiet jaunu iecienīto vietu, noklikšķinot uz tās. Visbeidzot, pārslēdziet slēdzi “Ieslēgts”, lai pabeigtu jauno savienojumu.

CyberGhost VPN iecienītākās servera vietasTomēr Cyberghost ir vēl vienkāršāk izvēlējies VPN serveri vai mainīt uz jaunu. Vienkārši veiciet dubultklikšķi uz iecienītās vietas, kuru vēlaties izmantot. Ja izvēlaties tādas valsts atrašanās vietu kā Amerikas Savienotās Valstis, programmatūra no jūsu atrašanās vietas jūs savienos ar labāko šajā valstī, kā tas tika darīts šeit. Ievērojiet, ka izvēlētais serveris pats nav iecienīts, kā lodziņā “Savienots ar” norāda baltā zvaigzne blakus nosaukumam.

CyberGhost VPN izlases servera savienojums vai atkārtota savienošanaParastākais veids, kā izveidot savienojumu ar CyberGhost VPN serveri, ir, izmantojot cilni “Visi serveri”.

Savienojuma izveide, izmantojot visus VPN serverus

Kad izveidojat savienojumu, izmantojot cilni “Visi serveri”, varat izvēlēties izveidot savienojumu ar noteiktu valsti vai vietējo serveri noteiktā vietā. Apskatīsim, kā to izdarīt tagad. Vispirms pasūtiet valstu sarakstu pēc: (1) “Nosaukums”, (2) “Attālums”, (3) “Slodze (%)” vai (4) “Izlase”. Pēc noklusējuma vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pēc valsts nosaukuma. Katrai atrašanās vietai tiek parādīts arī pašreizējo lietotāju skaits.

Cilne CyberGhost VPN Visi serveriIzlasi izvēlas, noklikšķinot uz baltās zvaigznes, kas atrodas pāri tās nosaukumam. Tādējādi zvaigzne kļūs dzeltena. Atlasot “>”, Pa labi no valsts, izvērsīs to vietējo lokālo serveru sarakstā. Atlasot “>”(5) paplašina Albāniju savā Albānijas vietējo serveru sarakstā.

Šo sarakstu var pasūtīt: (1) “Vārds”, (2) “Ping”, (3) “Attālums”, (4) “Slodze (%)” vai (5) “Izlase”. Noklikšķinot uz ping kolonnu, tiks pārrēķinātas ping vērtības (ms). Tagad nosaukumā ir vietējo Albānijas serveru saraksts Tirānā. Izvēloties serveri ar zemu ping un slodzes vērtību kombināciju, šajā vietā būtu jānodrošina ātrs serveris.

CyberGhost VPN visi serveri paplašināja Albānijas cilniTagad ļaujiet mums iecienīt “Tirana-S02-i09” atdalītāju un pēc tam divreiz noklikšķiniet uz tā nosaukuma, lai izveidotu savienojumu ar to. Tas ir viss, kas nepieciešams, lai izveidotu savienojumu ar vietējo serveri.

CyberGhost VPN savienojums ar vietējo Abanian serveri TirānāProgrammatūra automātiski kopē atrašanās vietā esošo serveri un sāk savienojumu. Pēc neilga laika savienojums tiek pabeigts. Ņemiet vērā arī to, ka vietējais serveris ir kļuvis par iecienītāko, kā to apzīmē dzeltenā zvaigzne blakus savam nosaukumam lodziņā “Savienots ar”.

Tagad ļaujiet mums izveidot savienojumu ar labāko Austrālijas serveri no mūsu atrašanās vietas. Atlasiet visus serverus vai bultiņu atpakaļ, lai saspiestu vietējos serverus. Šoreiz kā izlasi atlasiet Baltkrieviju. Pēc tam veiciet dubultklikšķi uz Austrālijas atrašanās vietas. Programmatūra automātiski tur izvēlas ātru serveri un pabeidz mūsu savienojumu.

Savienojuma izveide ar ātru CyberGhost VPN Austrālijas serveriVar redzēt, ka saraksta “Viss serveris” izmantošana ļauj izvēlēties VPN servera savienojuma precizitāti. Jūs varat izvēlēties serveri valsts līmenī vai īpašu vietējo serveri šajā valstī. Visbeidzot, jūs varat izvēlēties serveri, kas ir optimizēts atbilstoši VPN mērķim.

Savienojuma izveide ar serveri, kuru optimizējis VPN

CyberGhost klients ļauj izveidot savienojumu ar optimizētiem serveriem diviem dažādiem mērķiem. No satura nodrošinātāja, piemēram, US-Netflix, UK-BBC iPlayer, Germany-Zattoo un citu, varat izvēlēties valsti, kurā tiek lietoti faili, vai straumēšanas multividi..

CyberGhost VPN servera atlase uz Torrent

Viss, kas nepieciešams, lai izveidotu savienojumu ar serveriem, kas optimizēti straumēm, ir jāizvēlas saraksts “For Torerenting”. Pēc tam izvēlieties vietu, pa kuru straumēt. Visbeidzot veiciet dubultklikšķi uz tā nosaukuma, kā mēs šajā gadījumā darījām attiecībā uz Nīderlandi. Īsā laikā jūs tiksit savienots ar ātru serveri izvēlētajā vietā, kas atļauj straumēm. Dodieties uz priekšu un izvēlieties Nīderlandi kā iecienītāko vietu arī straumēm.

Savienojuma izveide ar CyberGhost VPN serveri Ziemeļvidzemē

CyberGhost VPN servera atlase multivides straumēšanai

Lai izvēlētos pareizo serveri straumētu multivides satura bibliotēkas optimizēšanai, ir jāizvēlas gan bibliotēkas atrašanās vieta, gan satura nodrošinātājs. Piemērs tam ir ASV-Netflix vai vācu-Netflix.

CyberGhost savienojums ar VPN serveri, kas optimizēts ASV-NetflixVispirms atlasiet serveru sarakstu “Straumēšanai”. Pēc tam izvēlieties atrašanās vietas satura nodrošinātāju. Veiciet dubultklikšķi uz savas izvēles, lai pabeigtu savienojumu ar serveri, kas ir optimizēts jūsu atlasītajam saturam. Šajā piemērā mēs izvēlējāmies serveri, kas optimizēts ASV-Netflix.

Pirms mēs aplūkojam klienta palaišanu no sistēmas teknes, ļaujiet mums beidzot apskatīt mūsu izlasi, lai redzētu, kā tiek parādītas mūsu pievienotās izlases. Papildus noklusējuma “Visi serveri” mums tagad ir arī Baltkrievijas un Tirana-S02-i09 izlases. Tas parāda, ka izlasei var būt gan valstu atrašanās vietas, gan vietējie serveri. Tagad lejupielādējama arī jauna kategorija, kurai ir mūsu Nīderlandes torrentu izlase. Visbeidzot, mūsu tvaikojošie favorīti paliek nemainīgi.

CyberGhost VPN atjauninātās izlasesPievienojot izlasei vietnēm, kuras daudz izmantojat, lietotnes lietošana no sistēmas teknes var būt vienkārša. Izmantojot ātros savienojumus, kas ļauj veikt savienojumus no sistēmas teknes, atvieglojot darbvirsmas vietu.

CyberGhost Windows klienta palaišana no sistēmas teknes

Ja vēlaties samazināt darbvirsmas vietu, kuru izmanto lietotne CyberGhost, varat to palaist no sistēmas teknes. Nosūtiet klientu uz sistēmas tekni, noklikšķinot uz “x” klienta vadības apgabalā, kas atrodas paneļa augšpusē. Klients tiks parādīts ar šo ikonu, kas norāda, ka VPN nav izveidots.

CyberGhost sistēmas teknes ikona: atvienotsNoklikšķinot uz tā, informācijas panelis īslaicīgi tiek atvērts. Tas ļauj atvērt ātrā savienojuma vietas, noklikšķinot uz lejupvērstās bultiņas. Izvēlieties labāko serveri vai iecienīto, kuru regulāri izmantojat, piemēram, Baltkrievija šajā piemērā. Visbeidzot pārslēdziet savienojumu “Ieslēgts”.

Izlases izmantošana, lai ātri izveidotu savienojumu no sistēmas teknesKad savienojums būs pabeigts un CyberGhost klients zaudēs fokusu, tas atkal saruks sistēmas teknē. To varat pārbaudīt, apskatot tās ikonu “Savienots”.
CyberGhost sistēmas teknes ikona: savienotsAr peles labo pogu noklikšķinot uz sistēmas teknes ikonas, jūs varēsit iziet no CyberGhost VPN Windows klienta.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map