ExpressVPN Android iestatīšanas rokasgrāmata

Android lietotni var lejupielādēt, pierakstoties ExpressVPN konta lapā un pieskaroties pogai “Iestatīt ExpressVPN”. Tādējādi tiks atvērta saite uz tās lapu Google Play veikalā. Pieskarieties šim. Kad esat tur, piesitiet, lai to instalētu, un pēc tam atveriet to savā Android ierīcē.


ExpressVPN Android lietotnes instalēšana

ExpressVPN Android lietotnes iestatīšana

Kad lietotne tiks atvērta, jums būs jāiestata dažas iespējas, pirms to varēsit atvērt. Pierakstīšanās ekrāns ļaus ievadīt konta akreditācijas datus (e-pasta adresi un paroli). Citur varat sākt 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu (tikai mobilajām lietotnēm), norādot e-pasta adresi.

ExpressVPN Android lietotnes iestatīšana

Tad jums būs jākonfigurē VPN pakalpojums, ļaujot tam atļaujas, kas tai vajadzīgas, lai Android planšetdatorā izveidotu pakalpojumu ExpressVPN. Visbeidzot, jūs varat pārmaiņus nolemt sūtīt atbalsta komandai avāriju pārskatus, ātruma testus, savienojuma statusu (panākumus vai neveiksmes) un citus apkopotus datus, lai palīdzētu uzlabot viņu tīklu.

ExpressVPN lietotnes pirmais savienojums

Kad esat autentificējis lietotni un iestatījis tās sākotnējās konfigurācijas opcijas, tā tiks atvērta pirmo reizi. Tiek atvērts savienojuma informācijas panelis ar padomiem, lai jūs varētu iepazīstināt ar to, cik viegli ir izveidot savienojumu ar pakalpojumu. Pēc noklusējuma tiks izvēlēta vieda atrašanās vieta. Šī ir vieta, kas, pēc lietotnes domām, ir vispiemērotākā sērfošana no vietas, kur atrodaties. Tas tiek noteikts, izmantojot anonīmus datus, piemēram, lejupielādes ātrumu, latentumu un attālumu starp datoru un tā tīkla serveri.

Pirmais ExpressVPN Android lietotnes savienojums

Lai izveidotu pirmo savienojumu, pieskarieties savienojuma pārslēgšanas pogai “Izslēgts”. Kad savienojums ir izveidots, zaļš vairogs aptvers pārslēgšanas taustiņu “Ieslēgts”. Tā kā šī ir pirmā reize, kad izveidojat savienojumu, lietotne prasa, lai jūs tagad būtu drošs.

ExpressVPN Android lietotņu izvēlne

Pirms mēs aplūkojam lietotni darbībā, apskatīsim funkciju un opciju izvēlni, kas mums ir pieejama pakalpojuma savienošanai un lietošanai. Šai izvēlnei var piekļūt, pieskaroties hamburgera ikonai (trīs horizontālas līnijas) informācijas paneļa augšējā kreisajā stūrī..

ExpressVPN Android lietotnes iestatījumu izvēlne

Pirmais no šiem elementiem ir izvēlne “Iestatījumi”. Tas sastāv no trim VPN iestatījumiem un dažiem par informāciju. Iestatījumi ir šādi:

 • VPN protokols – pēc noklusējuma ir automātiska, un jums to vajadzētu atstāt šeit, ja vien jums nav savienojuma problēmu.
  • UDP – ir OpenVPN, uz kuru lietotne noklusē, jo tas ir ātrākais
  • TCP – ir kļūda, pārbaudot OpenVPN protokolu, kas labāk darbojas lielos attālumos vai vājos tīklos.
 • Automātiska palaišana – tiek palaista lietotne, kad ieslēdzat Android tālruni.
 • Nosūtiet ExpressVPN datus – palīdzēt uzlabot pakalpojumu. Šie nav personīgi apkopoti dati.

ExpressVPN Android lietotnes iestatījumu izvēlneCiti ExpressVPN Android lietotnes izvēlnes vienumi

Tie ir arī ekrāna dati par jūsu kontu un palīdzības saņemšanai. Konta ekrānā ir saite, lai atsauktos uz draugiem. Ja viņi abonē, jūs un viņi saņem 30 bezmaksas dienu piekļuvi VPN.

Palīdzības ekrānā ir saite uz viņu atbalsta lapu viņu vietnē. Varat arī atvērt formu, lai no šī ekrāna izveidotu atbalsta biļeti. Biļete ļaus ievadīt informāciju par jūsu jautājumu vai jautājumu un iekļaus diagnostiku, ja tā ir savienojuma problēma. Pēc tam to var nosūtīt ExpressVPN atbalsta komandai. Aptuveni stundas laikā mēs saņēmām atbildi uz savu jautājumu.

ExpressVPN Android lietotnes izvēlneIzmantojot ExpressVPN Android lietotni

Savienojums ar viedo atrašanās vietu ir laba izvēle vispārīgai sērfošanai, jo tā nodrošina labu ātrumu un stabilitāti. Tomēr ir reizes, kad, iespējams, vēlēsities izveidot savienojumu ar noteiktu valsti, lai izmantotu kāda noteikta resursa vai pakalpojuma priekšrocības.

Jauna savienojuma vietas izvēle

Jūs varat izvēlēties konkrētas valstis vai pilsētas, ar kurām izveidot savienojumu, pieskaroties pogai “Izvēlēties atrašanās vietu”. Tiks atvērts vietu saraksta ekrāns. Šajā ekrānā ir trīs cilnes:

Jauna savienojuma vietas izvēle

 • Ieteicams – Tajā ir viedā atrašanās vieta un aptuveni deviņas citas valstis, kuras jums ieteikusi lietotne, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu. Pieskaroties bultiņai pa labi no valsts, tā tiks izvērsta pilsētas līmenī. Pieskaroties zvaigznītei atrašanās vietas labajā pusē, tā tiks pievienota jūsu izlases sarakstam. Sarkana zvaigzne norāda, ka tā ir mīļākā. Jums vajadzētu iecienīt vietas, kuras regulāri izmantojat.
 • Visi – ir pilns ExpressVPN tīkla vietu saraksts. To organizē šādi reģioni: Amerika, Eiropa, Āzijas Klusais okeāns un Āfrika, Tuvie Austrumi un Indija.
 • Nesenie – ir neseno savienojumu saraksts, kam seko iecienītākās vietas saraksts. Lai izveidotu savienojumu ar atrašanās vietu, vienkārši pieskarieties tai, tāpat kā mēs rīkojāmies Lielbritānijas-Austrumlondonas gadījumā.

Vietas meklēšana un Ping

Divas citas funkcijas, kas var atvieglot atrašanās vietas izvēli ar labu veiktspēju, ir meklēšana un ping. Lai tos lietotu, jums ir jābūt atvienotam no ExpressVPN tīkla. Pieskarieties pārslēgšanas taustiņam, lai vajadzības gadījumā atvienotos. Jūs uzzināsit, ka esat atvienots, jo redzēsit gan pogas “Viedā atrašanās vieta”, gan “Izvēlēties atrašanās vietu”.

Vienkāršāks veids, kā izvēlēties atrašanās vietu, ja zināt valsti, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu, ir izmantot adaptīvo meklēšanu. Atlasiet meklēšanas ikonu un sāciet rakstīt atrašanās vietu. Rakstot sarakstu, tiks filtrēts, lai atrašanās vieta būtu visaugstākā. Tas darbojas gan ar valstīm, gan pilsētām.

Vietnes meklēšanas un ping izmantošana

Pēdējā funkcija, kuru vēlamies aplūkot, ir ping tests. Ar šo testu mēra laiku milisekundēs, kas vajadzīgs, lai signāls pārietu no datora uz serveri, ar kuru esat izveidojis savienojumu. Lai veiktu testu, atrašanās vietas ekrāna augšējā kreisajā stūrī piespiediet spidometra ikonu. Zemāks skaitlis parasti norāda ātrākas atrašanās vietas. Parasti tās ir atrašanās vietas, kas ir tuvāk jums. Savienotajām Valstīm un Kanādai šajā gadījumā būtu laba izvēle savienojumiem.

Var redzēt, ka ExpressVPN lietotni ir viegli instalēt un lietot. Pateicoties “Viedas atrašanās vietas” funkcijai, viens pieskāriens ir viss, kas nepieciešams vispārējām sērfošanas vajadzībām. Drošiem savienojumiem tas izmanto OpenVPN protokolu. Lai to izmantotu, lai izveidotu savienojumu ar ExpressVPN tīklu, nav vajadzīgas tehniskas zināšanas. Jaunu atrašanās vietu izvēle prasa tikai dažus pieskārienus. Izmantojot ping un meklēšanas funkcijas, šo procesu atvieglo. Ar vienu pieskārienu jūs atvienosit. Nekas nevarētu būt vienkāršāks.

Apmeklējiet ExpressVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map