Tos, kuru izvēlētā operētājsistēma ir Mac OS X, ExpressVPN tehniskais personāls nav pametis. Viņi ir izveidojuši klientu, lai jums būtu ērti izveidot savienojumu arī ar viņu tīkla VPN serveriem. Līdzīgi kā Windows klientam, vispirms ir jāreģistrējas pakalpojumam un pēc tam jāpiesakās sava konta lapā viņu vietnē, lai lejupielādētu ExpressVPN Mac iestatīšanas failu. Jūs vēlēsities doties uz sava konta abonēšanas cilni un noklikšķināt uz zaļās pogas “iestatīt ExpressVPN”. Tiks atvērta licenču lapa, kurā varat lejupielādēt jaunākā klienta Mac OS X 10.9 un jaunāku klientu iestatīšanas failu (Mavericks, Yosemite, El Capitan).

Pēc tam jūs vēlaties noklikšķināt uz zaļās pogas “lejupielādēt tūlīt”, lai datorā lejupielādētu Mac klienta iestatīšanas failu. Pirms to izdarīt, dzeltenajā lodziņā atlasiet aktivizācijas kodu un izmantojiet Command + C, lai to kopētu, lai jūs varētu to uzreiz ielīmēt klientā, lai aktivizētu tā licenci savam kontam. Reģistrācijas kodu var izmantot vairākos datoros. Pārliecinieties, vai kods ir ērts, jo tas būs jāievada, pirmo reizi palaižot klientu katrā Mac ierīcē.

ExpressVPN Mac klienta lejupielāde

Kad iestatīšanas fails būs jūsu datorā, tas būs jāpalaiž, lai instalētu Mac klientu. Tas instalēs ikonu, lai palaistu lietotni ExpressVPN savā Launchpad, kā parādīts attēlā kreisajā pusē. Pirmoreiz palaižot Mac klientu, jums tas būs jāaktivizē, ielīmējot aktivizēšanas kodu, kuru mēs iepriekš nokopējām. Otrais attēls zemāk parāda šo aktivizācijas ekrānu. Atzīmējiet izvēles rūtiņu virs “palaidiet ExpressVPN startējot” un noklikšķiniet uz Command + V, lai ielīmētu kodu. Kad kods ir ielīmēts, noklikšķiniet uz pelēkās pogas Labi, lai aktivizētu klientu. Pēdējais ekrāns parāda, ka mēs esam veiksmīgi aktivizējuši programmatūras licenci un tagad varam sākt lietot lietotni.

ExpressVPN Mac OS X klienta aktivizēšana

Nospiežot pogu “sākt lietot lietotni”, tiks parādīts ekrāns, kāds ir redzams kreisajā pusē. Tas ir nav savienots stāvoklis klientam. To viegli atpazīt ar lielo sarkano atbloķēto slēdzeni. Tas parāda arī pēdējo atrašanās vietu, kurai mēs pievienojāmies, kas ļauj to viegli izveidot. Nospiežot zaļo pogu “savienot”, mūsu gadījumā mēs savienosimies ar ASV – Ņujorku. savienots ekrāns vidējā attēlā parāda šo savienojumu. Papildus “savienota” attēlošanai tam ir arī zaļas slēdzenes attēls bloķētā stāvoklī. Tas norāda, ka mūsu savienojums tagad ir drošs un ka mēs esam izveidojuši savienojumu ar VPN serveri Ņujorkā. Nospiežot sarkano pogu “atvienot”, savienojums tiks pārtraukts. Pēdējais attēls parāda vietas atlasītājs ekrānam, kuram var piekļūt, noklikšķinot uz saites “izvēlēties citu atrašanās vietu” no ekrāna, kas atrodas zemāk kreisajā pusē. Pārmaiņus jūs varat noklikšķināt uz elipša pogas “…” jebkura no pirmajiem diviem ekrāniem augšējā labajā stūrī un parādītajā sarakstā atlasīt atrašanās vietas atlasītāju..

ExpressVPN Mac klienta savienojums

vietas atlasītājs labajā pusē redzamajā ekrānā ir četri izvēlnes vienumi, lai izveidotu un pasūtītu atrašanās vietas, kuras varat izvēlēties:

 • Izlase vai “zvaigzne” – Tas parāda divus dažādus sarakstus.
  • Nesenie savienotie – tas ir saraksts ar trim jaunākajiem savienojumiem, kas pasūtīti no jaunākajiem līdz vecākajiem.
  • Izlase – šis ir jūsu iecienītāko savienojumu saraksts alfabēta secībā.
   • Izlase tiek atlasīta, noklikšķinot uz pelēkās zvaigznes, kas atrodas izvēlnes saraksta labajā pusē. (Zvaigzne kļūs dzeltena, norādot, ka tā ir iecienītākā vieta)
   • Izlasi var atlasīt valsts vai pilsētas līmenī. Iecienītāka pilsēta vienmēr jūs savienos ar šo pilsētu, bet valsts jūs savienos ar vislabāko servera atrašanās vietu šajā valstī pašreizējā laikā..
   • Izlase var tikt atcelta, noklikšķinot uz tās vietas dzeltenās zvaigznes, kuru vēlaties noņemt.
 • Ieteicams – ExpressVPN populārāko dokumentu saraksts jums.
 • Pēc reģiona – Tihs parāda reģionālos sarakstus, kurus varat izvēlēties, tostarp Ameriku, Eiropu, Āfriku, Tuvos Austrumus & Indija un Āzijas Klusais okeāns.
 • Pēc vārda – parādīts visu atrašanās vietu saraksts alfabēta secībā.

Atsevišķas valstis vai reģionus var paplašināt vai noslēgt līgumus, noklikšķinot uz trīsstūra formas pa kreisi no tām. Pilnu sarakstu var iegūt / sablīvēt, noklikšķinot uz paplašināšanas / līguma ikonas (lejupvērsts trīsstūris ar horizontālām līnijām) augšējā labajā stūrī. vietas atlasītājs ekrāns.

Kā redzams zemāk esošajā ekrānuzņēmumā, nolaižamajam sarakstam, kas iegūts, noklikšķinot uz elipša, bez atrašanās vietas atlasītāja ir pieejamas arī citas iespējas. Otrais ir ātruma tests. ātruma pārbaude ekrāns ir redzams labajā pusē zemāk. Šis ekrāns palīdzēs jums noteikt ātrāko savienojumu pašreizējam mērķim. Tas mēra pāris dažādus mainīgos:

 • Latentums – Laiks, kas nepieciešams, lai dati pārvietotos no datora uz VPN servera atrašanās vietu (milisekundēs).
  • Vislabākais ir zemāks latentums, un parasti jo tālāk ir servera atrašanās vieta, jo augstāks ir latentums.
 • Lejuplādes ātrums – sekundē pārsūtīto datu lielums (kb / s)
  • Lielāks lejupielādes ātrums ir labāks.

Izmantojot šos mērījumus un dažus “melnās kastes” aprēķinus, ExpressVPN nosaka a Ātruma indekss kas ir skaitlis, kas norāda, cik ātrs tagad būs savienojums ar šo atrašanās vietu. Lielāki ātruma indeksi apzīmē ātrākus savienojumus. Tabulu var sakārtot pēc jebkuras kolonnas virsraksta, noklikšķinot uz tās. Piemēram, noklikšķinot uz atrašanās vietas kolonnas virsraksta, tas tiks pasūtīts alfabēta secībā. Tas ir noderīgi, lai viegli atrastu ātrāko serveri noteiktā valstī. Jūs varat veikt ātruma testu un saglabāt rezultātus turpmākiem salīdzinājumiem. Noklikšķinot uz “?” testa apakšā sniegs padomus, kā savam mērķim atrast ātrāko nodalītāju. Palīdzības opcija ļaus jums nosūtīt atbalsta biļeti vai nodrošināt saiti uz ExpressVPN atbalsta lapu. Diagnostikas opcija ļaus jums apskatīt vai saglabāt savienojuma komandas, lai palīdzētu atrisināt savienojuma problēmas.

ExpressVPN opciju ātruma pārbaude

Pēdējais variants, ko mēs vēlamies izskatīt, ir preferences, kas atver a preferences ekrāns ar trim cilnēm: vispārīgs, protokoli un uzlabots. Cilne Vispārīgi ir parādīta attēlā zemāk kreisajā pusē. Tas ļaus jums izvēlēties automātisku ExpressVPN klienta palaišanu startēšanas laikā un izveidot savienojumu ar pēdējo atrašanās vietu, kad klients tiek startēts. Varat arī iegādāties jaunus abonementus un pārslēgties starp tiem, ievadot citu aktivizācijas kodu (tas ir līdzvērtīgs lietotāja nomaiņai). Visbeidzot, jūs varat atsaukties draugus, lai nopelnītu bezmaksas pakalpojuma mēnesi no ExpressVPN.

ExpessVPN preferences

Preferenču ekrāna otrā cilne ir protokolu cilne, kā parādīts iepriekš redzamajā attēlā. Protokoli, no kuriem jūs varat izvēlēties, ietver šādus:

 • Automātiski izvēlieties protokolu – Tas ļaus ExpressVPN izvēlēties labāko savienojuma protokolu
  • Parasti tas būs OpenVPN (UDP) protokols.
 • UDP-OpenVPN – Tas nodrošina vislabāko ātrumu un drošību, bet ne vienmēr darbojas.
 • TCP-OpenVPN – Tas bieži darbojas, ja OpenVPN (UDP) nav, bet tas notiek lēnāk.
 • L2TP-IPsec – vēl viena pieejama opcija, kurā tiek izmantota iepriekš koplietota atslēga.
 • PPTP – Vismazāk drošs no visiem protokoliem un tikai labs straumēšanai.

Protokoliem, kas nav OpenVPN, var būt tīkla atrašanās vietu apakškopa, lai izveidotu savienojumu. Automātiski izvēlēties protokolu ir noklusējums, un tas ir labākais risinājums lielākajai daļai lietotāju, un to nevajadzētu mainīt, ja vien jums nav savienojuma problēmu.

Preferenču ekrāna pēdējā cilne ir uzlabotā cilne, kas parādīta zemāk, un šobrīd tai ir tikai viena opcija. Šī opcija ir tāda, vai vēlaties kopīgot anonīmus ātruma testa datus un informāciju par savienojumiem, lai palīdzētu viņiem izveidot ātrāku, uzticamāku tīklu.

ExpressVPN uzlabotās preferences

ExpressVPN klientam Mac OS X ir tāds pats izskats un kritums kā viņu Windows klientam. Tas ļauj Mac lietotājiem izveidot savienojumu un atvienoties no tīkla tikai ar pāris peles klikšķiem. Tam nav nogalināšanas slēdža, piemēram, Windows klientam, vai sarežģītākām opcijām. Tomēr, tāpat kā Windows klients, tas Mac lietotājiem ļauj viegli izvēlēties VPN serveri, izveidot savienojumu ar to, atvienoties no tā un pēc tam atkal izveidot savienojumu ar jaunu. Tas palīdz nodrošināt jūsu privātumu, nodrošinot savienojumu, izmantojot internetu.

Apmeklējiet ExpressVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me