IPVanish iOS pogaJaunāko IPVanish iOS lietotni varat atrast viņu iestatīšanas lapā. Lai nokļūtu tur, vienkārši noklikšķiniet uz saites “Lietotnes” viņu vietnes augšpusē. Tiks atvērta VPN programmatūras lapa. Lai sāktu, noklikšķiniet uz iOS pogas. Tiks ielādēta iOS iestatīšanas apakšlapa, kurā ir informācija par jaunāko iOS lietotni un saite uz lietotņu veikalu. Šajā lapā ir arī pakāpeniska manuālās iestatīšanas un vizuālās rokasgrāmatas, kā konfigurēt iOS ierīci ar L2TP un PPTP.

Lai lejupielādētu lietotni, noklikšķiniet uz pogas “Lejupielādēt App Store”. Kad esat iTunes, noklikšķiniet uz lejupielādes pogas, lai sāktu lietotnes instalēšanu. IPVanish lietotne ir savietojama ar iOS 8.0 un jaunāku. Kad instalēšana ir sākusies, jūs redzēsit tādu ekrānu, kāds parādīts kreisajā pusē zemāk. Šis ir iOS brīdinājums, kurā teikts, ka visa interneta trafiks notiek caur VPN. Tas ir līdzīgs brīdinājumam par uzticēšanos, ko izsniedz Android ierīces. Jums jāļauj tam turpināt VPN instalēšanu. Kreisajā pusē esošajā attēlā redzams vēl viens instalēšanas ziņojums, kurā tiek jautāts, vai vēlaties saņemt IPVanish paziņojumus un brīdinājumus. Tas nav obligāti.

IPVanish iOS instalēšana

Pēc iepriekš norādītā paziņojuma saņemšanas lietotnei būs jāievada lietotājvārds un parole, lai pieteiktos IPVanish pakalpojumā. Pieņemot, ka esat ievadījis lietotājvārdu un paroli savam IPVanish kontam un esat pierakstījies, lietotne liks jums izveidot VPN profilu. Tas iestatīs IPVanish IKEv2 konfigurāciju jūsu iOS ierīcei. Pēc šī profila instalēšanas jūs redzēsit IPVanish sākuma ekrānu, piemēram, zemāk parādīto kreisajā pusē. Šis ir galvenais lietotnes savienojuma ekrāns atvienotā stāvoklī. Tas parāda, ka savienojumā ir atvienots, un slēdzis ir baltā krāsā, kas norāda, ka tas ir atvienotā stāvoklī. Parādītā IP adrese un redzamā vieta ir jūsu patiesā IP adrese un atrašanās vieta. Šajā ekrānā tiek parādīts arī jūsu konta statuss un tā atjaunošanas laiks.

IPVanish iOS VPN savienojums

Pieskaroties ekrānam pa līniju zem savienojuma stāvokļa, kas attēlā parāda atrašanās vietu (Atlanta, ASV), bīdīs servera atrašanās vietu sarakstu no labās puses. Tas ir parādīts augšējā ekrānuzņēmumā. Pieskaroties serverim šajā sarakstā, tas tiks atlasīts un atgriezīsies galvenajā savienojuma ekrānā. Pieskaroties pārslēgšanas slēdzim, tiks izveidots savienojums ar izvēlēto serveri. Pēdējā augšējā ekrānā redzams šis savienojums ar ASV serveri Atlanta. Ievērojiet, ka savienojuma statuss tagad parāda pievienoto un ka slīdņa slēdzis tagad ir zaļš. Parādītā IP adrese ir arī tā, ko piešķīris VPN serveris, un tā parāda redzamo Atlantas atrašanās vietu, ASV. Tagad esat izveidojis savienojumu, un visa jūsu interneta trafiks ir šifrēts pret ārēju snoopingu. Atvienošana ir tikpat vienkārša kā pieskaršanās bīdāmajam slēdzim. Lai mainītu serverus, jums vienkārši jāizvēlas cits serveris un atkārtojiet procesu.

Pēdējie ekrāni, kurus mēs vēlamies pārbaudīt IPVanish iOS lietotnei, ir iestatījumu ekrāni, kuriem var piekļūt, pieskaroties “hamburgera” vai izvēlnes ikonai (trīs horizontālas līnijas) galvenā ekrāna augšējā kreisajā stūrī. Galvenais iestatījumu ekrāns ir redzams kreisajā pusē attēlā. Tas ir sadalīts trīs daļās: vispārējā, uzlabotā un abonēšanas. Vispārējā sadaļa ļauj tikai novērtēt IPVanish, pieskaroties bultiņai pa labi un parāda pašreizējo lietotnes versiju. Izvērstā sadaļa, kurā ir pieprasījuma iespējas, par kurām mēs diskutēsim vēlāk. Tas ļauj jums izvēlēties VPN savienojuma protokolu un pārinstalēt VPN profilu, ja tas ir bojāts, kas dažreiz notiek ar VPN profiliem. Noklusētais protokols iOS lietotnei ir IKEv2, taču jūs to varat mainīt uz IPSec.

IKEv2 ir ne tikai noklusējuma protokols, bet arī vispiemērotākais mobilajām ierīcēm, piemēram, iPhone un iPad, jo atbalsts ir iebūvēts un parasti tiek uzskatīts par tikpat ātru, drošu un uzticamu kā OpenVPN protokols. Arī tā dizains padara to par piemērotu automātiskai VPN savienojuma atkārtotai izveidošanai un atjaunošanai, kad savienojums īslaicīgi tiek zaudēts, kā tas dažkārt rodas ceļojuma laikā. IKEv2 protokols atbalsta mobilitātes un multivides (MOBIKE) protokolus, kas padara to par ideālu mobilajiem lietotājiem, kuri regulāri pārslēdzas no karstajiem punktiem, vai tiem, kuri pārslēdzas starp mājas Wi-Fi tīkliem un mobilo datu izmantošanu, kad nav.

Galvenā iestatījumu iestatījumu ekrāna pēdējā sadaļā tiek parādīta informācija par abonementu, piemēram, kad jūsu konts tiek atjaunots. Tas arī ļauj atjaunot pirkumus, kuriem beidzies derīguma termiņš. Visbeidzot, šeit varat izrakstīties no VPN pakalpojuma.

IPVanish iOS lietotnes iestatījumi

Mēs apskatījām visus iestatījumus, izņemot tos, kas atrodas zem pieprasījuma ekrāna un kuriem var piekļūt, pieskaroties pa labi vērstajai bultiņai pa labi. Šis ekrāns parādīts augšējā attēla labajā pusē. Tajā ir VPN savienojuma iespējas. Šīs iespējas ir šādas:

 • Vienmēr
  • Iespējojot šo opciju, vienmēr tiksiet izveidots savienojums ar IPVanish VPN tīklu.
 • Automātiski izveidojiet savienojumu ar šādiem SSID
  • Iespējojot šo opciju, jūs vienmēr mēģināsit izveidot savienojumu ar parādītajiem SSID VPN.
  • Daži no tiem ir iebūvēti SSID, piemēram, Panera, attwif, Google Starbucks un citi.
  • Varat arī pievienot savus SSID, piemēram, jūsu mājas tīklu vai citus.
 • Automātiski izveidojiet savienojumu ar šīm vietnēm
  • Iespējojot šo opciju, jūs vienmēr mēģināsit izveidot savienojumu ar parādīto vietņu VPN.
  • Daži no tiem ir izveidojuši tādas vietnes kā twitter.com, facebook.com, youtube.com un citas.
  • Šim sarakstam varat pievienot arī savas vietnes.

Šīs iespējas nodrošinās iOS lietotnei vai atlasītajiem SSID un vietnēm de facto rudimentāru iznīcināšanas slēdzi.

Kā redzat, IPVanish iOS lietotne ļaus jums viegli izveidot savienojumu ar VPN serveriem tā tīklā, veicot tikai dažus pieskārienus jūsu iOS ierīces ekrānam. Tajā ir iekļauts slēdzis de facto, kas ļauj selektīvi izvēlēties, kurus SSID un vietnes vēlaties automātiski izveidot savienojumu ar VPN pakalpojumu. Visbeidzot, tā noklusējuma vērtība ir IKEv2, kas ir viens no labākajiem mobilo ierīču, piemēram, iPhone un iPad, VPN protokoliem, jo ​​tas atbalsta MOBIKE.

Apmeklējiet IPVanish

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me