IPVanish Windows iestatīšanas rokasgrāmata

Pirms savā ierīcē lejupielādējat kādu no IPVanish lietotnēm, jums jāabonē viens no viņu pakalpojumu plāniem. Tas ir ļoti vienkāršs process. Vispirms izvēlieties savu VPN plānu. Otrais šī procesa solis ļauj ievadīt sava konta e-pasta adresi un paroli.


IPVanish Acoount izveidošana

Kad esat izveidojis kontu, jums jāizvēlas maksājuma veids un jāievada attiecīgā informācija, lai pabeigtu pirkumu. Kad jūsu konts būs aktīvs, IPVanish darbinieki jums nosūtīs sveiciena e-pastu. Process tiek automātiski pabeigts aizkulisēs, lai jūs varētu sagaidīt, ka saņemsit e-pastu tūlīt pēc reģistrēšanās.

Lejupielādējiet IPVanish pielāgotas lietotnes

Kad jūsu konts ir aktīvs, varat lejupielādēt savai ierīcei atbilstošo IPVanish programmatūru un to instalēt. Lai sāktu šo procesu, viņu vietnes galvenajā izvēlnē atlasiet “Lietotnes”. Ritiniet uz leju un atlasiet vēlamās OS ikonu.

Lejupielādējiet IPVanish klientus un lietotnes

Tiks atvērta lapa, kurā varat noklikšķināt uz pogas Lejupielādēt, lai lejupielādētu instalācijas failu uz Windows vai Mac OS X datora. Noklikšķinot uz saitēm uz iOS, Android un Fire TV, jūs nonāksit attiecīgajā veikalā (iTunes, Google Play, Amazon), kur varēsit pabeigt ierīces instalēšanas procesu..

IPVanish Windows klienta instalēšana un lietošana

IPVanish Windows klienta instalēšana

Kad esat lejupielādējis Windows instalēšanas failu IPVanish klientam, palaidiet to kā administratoru un ļaujiet tam nepieciešamības gadījumā veikt izmaiņas. Pirmkārt, jūs redzēsit viesmīlīgu ekrānu. Izvēlieties nākamo un pēc tam piekrītiet pakalpojumu sniegšanas noteikumiem. Lai turpinātu instalēšanas procesu, jums tie jāpieņem.

IPVanish Windows instalēšanas process Noklikšķiniet uz nākamā ekrānā, lai apstiprinātu noklusējuma direktoriju. Kad sākotnējā iestatīšana ir pabeigta, noklikšķiniet uz instalēt, lai pabeigtu klienta pārsūtīšanu uz datoru. Kad tas tiks pabeigts, jūs redzēsit sākuma ekrānu, lai pirmo reizi palaistu klientu. Noklikšķiniet uz “Palaist IPVanish”, un tiks atvērts pieteikšanās ekrāns.

IPVanish Windows klienta pieteikšanās

Ievadiet e-pasta adresi un paroli, ko izmantojāt, lai izveidotu savu IPVanish kontu. Pēc akreditācijas datu verifikācijas tiks atvērts klienta informācijas panelis.

IPVanish Windows lietotņu savienojuma informācijas panelis

Ja jums būtu jāpieslēdzas tagad, programmatūra automātiski savienos jūs ar labāko serveri no jūsu atrašanās vietas, pamatojoties uz ping un servera slodzi tuvākajās servera vietās.

IPVanish Windows klienta izvēlne

Tomēr, pirms to darāt, vispirms izpētiet ekrānu izvēlni, kas parādīta galvenā paneļa kreisajā pusē. Izvēlne ir sadalīta piecās kategorijās:

 • Ātrs savienojums – šo ekrānu var izmantot, lai izveidotu un pārraudzītu ātros savienojumus ar VPN tīklu.
 • Serveru saraksts – ekrāni, kas nodrošina alternatīvus servera savienojumu sarakstus un filtrus, lai izveidotu savienojumu ar pakalpojumu. (Detalizētāk mēs pārbaudīsim serveru sarakstu un ātras savienošanas ekrānu vēlāk mūsu IPVanish pārskatā.)
 • konta informācija – ir ekrāns, kurā tiek parādīta jūsu konta informācija un saite uz konta pieteikšanās portālu viņu vietnē.

IPVanish konta informācija

 • Iestatījumi – ļauj kontrolēt klienta vispārīgos un savienojuma iestatījumus. (sīkāk apskatīsim šos ekrānus nākamajā sadaļā)
 • Informācija – parāda informāciju par versiju, TOS un trešo personu licences, kas saistītas ar programmatūru IPVanish.

Informācija par IPVanish programmatūru un TOS

IPVanish iestatījumu izvēlne

Iestatījumu izvēlne ļauj mainīt IPVanish Windows klienta izskatu, startēšanu un savienojuma darbību. Tas ir sadalīts četrās cilnēs: Vispārīgi, Savienojums, IP iestatījumi un Žurnāli.

IPVanish operētājsistēmas Windows iestatījumiem

Vispārīgie iestatījumi

Šie vispārējie iestatījumi ir sadalīti piecās kategorijās. Tie ir startēšana, aizvēršana, atjaunināšana, atbalsts un interfeiss.

 • Sistēmas palaišana – kontrolē klienta starta uzvedību pēc sistēmas palaišanas.
  • Startēt IPVanish, kad tiek startēta operētājsistēma Windows – tas automātiski startēs IPVanish klientu, kad tiek atvērta Windows, un ļaus jums to samazināt..
   • Slēpt IPVanish startēšanas laikā – atveriet klientu uz sistēmas teknes.
 • IPVanish startēšana – pārslēdzējs, kas ļauj jums izvēlēties, kur un kur IPVanish lietotne tiek savienota ar startēšanu
  • Neveiciet automātisku savienojumu – pagaidiet, lai izveidotu savienojumu manuāli.
  • Izveidot savienojumu ar pēdējo pievienoto serveri – automātiski izveido savienojumu ar pēdējo veiksmīgo atrašanās vietu.
  • Izveidojiet savienojumu ar ātrāko serveri – izvēlieties ātrāko serveri, ko nosaka programmatūra.
  • Lietot ātrāko serveri valstī – izvēlieties valsti, kurai automātiski izveidot savienojumu.

IPVanish Windows klienta vispārējie iestatījumi

 • Noslēgums – izvēlēties, kā rīkoties programmatūra, aizverot to, izmantojot Windows aizvēršanas ikonu.
  • Iziet no lietojumprogrammas – atvienojieties no IPVanish pakalpojuma un aizveriet lietotni.
  • Paslēpt uz paplātes – saraujiet lietotni sistēmas teknē. Pēc tam jūs varat to kontrolēt no turienes.
  • Rādīt dialogu un jautāt – tiek prasīts norādījums par aizvēršanu katrā atsevišķā gadījumā. Mēs iesakām šo iestatījumu, jo mums patīk, ka mēs to varam mainīt, pamatojoties uz to, ko mēs darām tajā laikā.

IPVanish Windows klienta aizvēršanas uzvedne

 • Atjauninājumi – izvēlieties, vai vēlaties piedalīties beta testēšanā. Atcerieties, ka betas dažreiz var ietekmēt klienta stabilitāti.
 • IPVanish interfeiss – pārslēdzieties uz vienkārša interfeisa režīmu, lai to ērti izmantotu vai lai atbrīvotu vietu darbvirsmā.

IPVanish Windows klienta vienkāršais režīms

Savienojuma iestatījumi

Windows klienta savienojuma iestatījumi ir sadalīti trīs kategorijās. Tie ir VPN, OpenVPN, OpenVPN instalēšanas / labošanas draiveris.

 • VPN
  • Aktīvs protokols – tās ir četras protokola izvēles.
   • OpenVPN UDP – klienta noklusējuma protokols. Tas ir ātrākais un drošākais protokols, un tas ir jāizmanto kā jūsu pirmā izvēle.
   • OpenVPN TCP – šis protokols pārbauda kļūdas un tādējādi ir stabilāks, bet lēnāks. To var izmantot lieliem attālumiem vai vājiem savienojumiem, ja OpenVPN UDP protokols uzrāda stabilitātes problēmas, piemēram, biežus atvienojumus.
   • L2TP – alternatīvs VPN protokols, kas izmanto dubultu šifrēšanu un aizsargā jūsu datus, izmantojot IPsec. Tas jālieto, ja OpenVPN nedarbojas.
   • PPTP – vismazāk aizsargātais VPN protokols, kuru vajadzētu izmantot tikai tad, ja pārējie neizdodas.
  • Automātisks savienojums – šī iestatīšana, automātiska palaišana sistēmas palaišanā, automātiska pievienošanās un iznīcināšanas slēdzis palīdzēs nodrošināt, ka vienmēr esat izveidojis savienojumu, kad atrodaties internetā
  • Avārijas poga – aktivizējot šo slēdzi, tiks atspējota jūsu piekļuve internetam, ja nejauši tiek pārtraukts IPVanish savienojums, lai palīdzētu aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu un anonimitāti.
   • Bloķēt LAN trafiku – ja aktīvs slejas slēdzis, jūs joprojām varat saņemt LAN trafiku starp koplietotiem resursiem.
  • Iespējot IPv6 aizsardzību pret noplūdi – aizsargā pret IPv6 noplūdēm, izmantojot VPN.
  • Iespējot DNS noplūdes aizsardzību – aizsargā pret DNS noplūdi no citām programmām.

IPVanish CVonnection iestatījumi operētājsistēmai Windows

 • OpenVPN
  • OpenVPN ports
   • 443 – ports, ko izmanto SSL vietnes (HTTPS). Šī ir laba iespēja tiem, kas vēlas slēpt savu datplūsmu, izmantojot to pašu ostu, kuru izmanto jūsu banka, un citi uzņēmumi izmanto savu vietņu aizsardzībai..
   • 1194 – noklusējuma OpenVPN ports.
  • Obfuscate OpenVPN – tiek izmantots, lai palīdzētu pārvarēt dziļu pakešu pārbaudi, izmantojot šifrēšanas, apjukuma datu pakešu un izmantoto portu izmantošanu.
 • Instalējiet / salabojiet OpenVPN draiveri – tas ļaus jums salabot bojātu TAP draiveri, nepārinstalējot IPVanish.

IP savienojuma iestatījumi

IP iestatījumu ekrānam ir trīs kategorijas. Tie ir šādi: mainiet IP adresi, pārbaudiet IP adresi un DNS konfigurāciju.

 • Periodiskas IP adreses maiņa – ļaus periodiski mainīt IP adresi vienas sesijas laikā. Minimālais laika periods, kuru varat izvēlēties, ir 45 minūtes. Citas izvēles ir 60 un 90 minūtes. Tas var palīdzēt aizsargāt jūsu privātumu, taču jums jāapzinās, ka IP apmaiņas procesa laikā jūs varat tikt pakļauts, tāpēc šīs pārejas laikā jāpārtrauc citas darbojošās programmas vai jāatspējo VPN nogalināšanas slēdzis..

IP iestatījums Windows IPVanish klientam

 • Pārbaudiet IP adresi – ir dažādas vietnes saites, lai pārbaudītu jūsu IP adresi. Tas ļaus jums pārbaudīt savu pašreizējo IP adresi. Jūs pamanīsit, ka IP adrese un atrašanās vieta mainīsies, kad izveidosit savienojumu ar IPVanish tīklu.
 • DNS konfigurācija – pēc noklusējuma ļaus jums izvēlēties vaicājumiem izmantot IPVanish DNS. Citādi jūs varat ievadīt trešās puses DNS, piemēram, OpenDNS vai Google, ievadot primāro un sekundāro DNS serverus. Privātumam ieteicams izmantot IPVanish DNS opciju.

Savienojuma žurnāli

Šajā ekrānā tiek parādīti pašreizējās sesijas savienojuma žurnāli. Ar peles labo pogu noklikšķinot uz tā, tiek atvērta izvēlne, kas ļaus jums atvērt pieteikšanās notepad. Citur to var nokopēt starpliktuvē un ielīmēt e-pastā vai citā lietojumprogrammā. Tas var palīdzēt, sazinoties ar IPVanish atbalsta personālu par savienojuma problēmām.

IPVanish savienojuma žurnāli

Apmeklējiet IPVanish

Izmantojot IPVanish klientu

Jūs varat izveidot savienojumu ar IPVanish pakalpojumu, izmantojot parasto vai vienkāršo interfeisu. Vienkāršo režīmu var atvērt, izvēloties to izvēlnē “Vispārējie iestatījumi”.

Vienkāršā interfeisa režīms

IPVanish vienkāršās saskarnes izmantošana operētājsistēmai Windows

 1. Tīkla ikona – noklikšķinot uz tīkla ikonas (punktēts trīsstūris), tiek parādītas saites uz IPVanish Facebook un Twitter lapām.
 2. Savienojuma process – noklikšķinot uz pogas “Izslēgts”, no jūsu atrašanās vietas tiks izveidots savienojums ar ātrāko pilsētu (pamatojoties uz ping un ielādes procentuālo daudzumu).
 3. Savienots informācijas panelis – Kad šis savienojums būs pabeigts, tas parādīs jūsu virtuālo atrašanās vietu, IP adresi un pašreizējo sesijas ilgumu. Poga “Ieslēgts” kļūs koši zaļa.
 4. Atvienošana – noklikšķinot uz pogas Ieslēgts, jūs tiksiet atvienots no pašreizējā VPN servera. Tiks parādīta pēdējā pievienotā vieta.
 5. Izvēlies valsti – tas ļaus jums izvēlēties valsti, kurai vēlaties izveidot savienojumu. Tas ir noderīgi, lai paplašinātu izklaides iespējas, skatītu sporta pasākumus reālā laikā vai ietaupītu naudu par pakalpojumiem, kuru cena ir reģionā. Izvēloties jaunu valsti, pilsēta tiks atiestatīta uz “Labākā pilsēta”.
 6. Izvēlieties pilsētu – no šejienes jūs varat izvēlēties savu izvēlētās valsts pilsētu, kurai pieslēgties. Tas var būt noderīgi, skatot pasākumus, kas dažās vietās var būt noklusēti. Kad esat izvēlējies valsti un pilsētu, noklikšķinot uz pogas “Izslēgts”, jūs tur savienosit.
 7. Iestatījumi – zobrata ikona atgriezīs jūs parastās saskarnes iestatījumu ekrānā.
 8. Ātrs savienojums – paplašināšanas ikona atvērs parasto ātrā savienojuma ekrānu.

Izmantojot vienkāršo saskarni, lai izveidotu savienojumu ar IPVanish

Vienkāršo interfeisu ir viegli izmantot, un tas datorā aizņem ļoti maz vietas darbvirsmā. To var ievietot ekrāna stūrī, taču tas joprojām ir pieejams, lai ar skatienu būtu viss, kas jums nepieciešams, lai redzētu VPN sesijas statusu. Tas ļauj izveidot savienojumu un atvienoties tikai ar vienu peles klikšķi. Citur izvēlieties savu valsti, pilsētu un pēc tam izveidojiet savienojumu.

Savienojuma izveide ar IPVanish, izmantojot ātro savienojumu

Ātrais savienojums ir vienkāršā režīma interfeisa ekrāna parastā izmēra versija. Tas ir tikpat viegli lietojams kā vienkāršais interfeiss, taču tas ļaus visu laiku savienot ar noteiktu serveri IPVanish tīklā. Šeit ir apskatītas pilnas saskarnes iespējas ar eksplodētiem pilsētas skatiem (ar izvēlētu Ashburn) un blakus parādīto serveri.

 1. Pašreizējā atrašanās vieta – saskarne parāda pašreizējās publiskās interneta vietas un ar to saistīto IP adresi. Pēc savienojuma parādīšanas tiks parādīta jūsu jaunā virtuālā atrašanās vieta un IP adrese.
 2. Pašreizējais statuss – tas parāda parametrus, kad tie ir savienoti. Tajos ietilpst: savienotais laiks, izmantotais protokols, izvēlētais serveris, augšupielādētie dati un lejupielādētie dati.
 3. Grafiks – Kad jūs pievienojaties IPVanish tīklam, tajā tiek parādīts lejupielādēto un augšupielādēto datu reālā laika grafiks.IPVanish Windows klienta ātrais savienojums
 4. Izvēlies valsti – pēc noklusējuma tajā tiks parādīta jūsu izcelsmes valsts, bet jūs to varat mainīt, noklikšķinot uz pašreizējās valsts un no nolaižamā saraksta atlasot citu. Ja mainīsit savu valsti, pilsēta tiks atiestatīta uz “Labākā pilsēta” un serveris uz “Labākais serveris”, ja tie tiks mainīti.
 5. Izvēlieties pilsētu – tas parāda labāko pilsētu jūsu izvēlētajā valstī, lai izveidotu savienojumu, pamatojoties uz ping no jūsu atrašanās vietas un servera slodzēm pēc noklusējuma. Pēc mainīšanas tas pēc noklusējuma būs jūsu pēdējais veiksmīgais savienojums. Mainot pilsētu, serveris tiks atiestatīts uz “Labākais serveris”
 6. Izvēlieties serveri – pēc noklusējuma tas parāda “labāko serveri” jūsu izvēlētajā pilsētā vai jūsu pēdējā veiksmīgā savienojuma serveri.
 7. Savienojuma statuss – Izvēloties pogu “Izslēgts” vai “Savienot”, jūs tiksit savienots ar pašreiz izvēlēto vietu. Pēc pievienošanas poga “Izslēgts” kļūs zaļa, un zaļā poga “Savienot” pārvērtīsies sarkanā “Atvienot”.

Savienojuma izveide ar IPVanish tīklu, izmantojot ātro savienojumu

Savienojuma izveide ar IPVanish, izmantojot Sever List ekrānu

Serveru saraksta ekrānā ir trīs cilnes. Šīs cilnes ir “Saraksts”, “Karte” un “Filtrs”. Šīm funkcijām ir dažādas iespējas, kas ļauj jums viegli noteikt IPVanish savienojuma ātrāko serveri reģionā, valstī vai pilsētā..

IPVanish Windows klientu serveru saraksta ekrāns

Serveru saraksts: cilne Saraksts

Cilne Serveru saraksts: saraksts tiek izmantota, lai palīdzētu jums atrast vislabāko serveri jūsu savienojumam. Sarakstu var pasūtīt pēc valsts, reakcijas laika (ms), slodzes procentiem vai izlases. Tam ir šādas iespējas:

 1. Publiska (virtuāla) atrašanās vieta – pašreizējā virtuālā atrašanās vieta un IP adrese (atdalīta no attēla).
 2. Savienojuma statuss – savienojuma statuss.
 3. Kārtot pēc – pārslēdziet, lai kārtotu valsts pilsētu sarakstu pēc:
  • Valsts – šis saraksts ir sakārtots alfabēta secībā pēc valsts un pēc tam pilsētas. Tas, iespējams, ir vismazāk efektīvais IPVanish meklēšanas veids.
  • Reakcijas laiks – saraksts tiek sakārtots, palielinot servera ping laiku (ms). Šī meklēšana var palīdzēt ātri atrast serveri ar ātrāko reakcijas laiku.
  • Slodzes procents – var palīdzēt ātri atrast mazas slodzes serverus, jo tas pasūta sarakstu, palielinot slodzes procentuālo daudzumu.
  • Izlase – pārvieto iecienītās vietas uz saraksta augšgalu. Tām seko alfabēta secībā pārējās valstis.IPVanish serveru saraksts: saraksta cilne
 4. Adaptīvs meklēšanas lodziņš – ir meklēšana, kas filtrē sarakstu, kad meklēšanas tekstam tiek pievienoti burti. Šis meklēšana darbojas gan valstīs, gan pilsētās. Šo meklēšanu izmanto, lai filtrētu kārtošanas rezultātus vietā, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu.
 5. Valstu un pilsētu saraksts – tos sakārto pēc šķirošanas kritērijiem.
 6. Serveru skaits – kopējais serveru skaits valstī-pilsētā. Noklikšķinot uz tā, šī vieta sarakstā tiek izvērsta līdz servera līmenim. Katrā serverī tiek parādītas ping (ms) un slodzes procentuālās vērtības, lai palīdzētu visātrāk atrast šajā vietā.
 7. Izlase – noklikšķinot uz zvaigznītes blakus atrašanās vietai, tiek izveidots iecienītākais labākais serveris šajā valstī. Varat arī atlasīt izlases servera līmenī. Zvaigzne kļūs dzeltena, lai norādītu, ka šī vieta vai serveris ir iecienīts objekts.

Serveru saraksta izmantošana, lai atrastu ātrāko savienojumu

Lai iegūtu labākos rezultātus, savienojot, izmantojot serveru sarakstu, kopā jāizmanto šķirošanas un meklēšanas funkcijas. Vispirms kārtojiet sarakstu pēc reakcijas laika vai slodzes procentiem. Pēc tam izmantojiet meklēšanu, lai filtrētu sarakstu vietā, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. Pēc tam jūs varat paplašināt serveru sarakstu un pats izvēlēties labāko vai vienkārši noklikšķiniet uz atrašanās vietas (valsts-pilsētas) un ļaujiet IPVanish to izvēlēties jums..

Apskatīsim, kā, izmantojot šo metodi, Apvienotajā Karalistē atrast ātrāko serveri, ar kuru var izveidot savienojumu. Vispirms sakārtojiet sarakstu pēc “Reakcijas laiks”. Pēc tam ierakstiet meklēšanas lodziņā, līdz tiek parādīti Apvienotās Karalistes rezultāti. Pārbaudot Notingemas atrašanās vietu, kurai ir ātrākais reakcijas laiks (195 ms), mēs pamanām, ka tai ir augsts slodzes procents (64%). Ņemiet vērā, ka mēs veicam testus no Amerikas Savienotajām Valstīm, tāpēc ping ir ievērojami lēnāks nekā tas būtu, ja mēs savienotu ar Apvienoto Karalisti no šī reģiona.

Tādējādi mēs vēlēsimies pārbaudīt nākamo atrašanās vietu, lai salīdzinātu tā serveru ping laikus un ielādes vērtības. Mēs ievērojam, ka serverim-09 ir 198 ms ilgs ping un 31% slodze. Tas, iespējams, ir tas, kuru mēs manuāli atlasītu. Pārbaudes veidā mēs nolemjam ļaut IPVanish programmatūrai izvēlēties mums serveri, izvēloties atrašanās vietu Apvienotā Karaliste – Mančestra.

Ātrākā Lielbritānijas servera izvēle pēc Ping un Load procentiem

Tā kā mēs jau bijām izveidojuši savienojumu ar serveri Amerikas Savienotajās Valstīs, programmatūra mūs uzaicina, ja mēs vēlamies atvienoties no tā un atkal izveidot savienojumu ar serveri Apvienotajā Karalistē. Pēc noklikšķināšanas uz jā un pārejas uz ātrā savienojuma ekrānu mēs redzam, ka programmatūra izvēlējās to pašu, kuru mēs būtu izvēlējušies manuāli.

IPVanish izmantošana, lai izveidotu savienojumu ar labāko Lielbritānijas serveri

Mēs veica līdzīgus testus citiem veidiem un meklējumiem. Katrā ziņā programmatūra izvēlējās vienu un to pašu serveri, kuru mēs būtu izvēlējušies manuāli. Tāpēc mēs esam pārliecināti, ka ļausim klientam izvēlēties labāko serveri, kad būsim izvēlējušies atrašanās vietu, izmantojot sarakstu. Tas palīdzēs vienkāršot meklēšanu serverī, ja atrašanās vietai ir vairāki serveri. Regulāri izmantojamas serveru vietas ir jāmarķē kā izlases, lai būtu vieglāk izveidot savienojumu ar tām.

Serveru saraksts: cilne Karte

Tiem, kas ir vairāk orientēti, IPVanish ļaus jums izvēlēties servera savienojumu no kartes ekrāna. To ir viegli izdarīt. Vispirms atlasiet apgabalu (kontinentu vai valsti), ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. Virziet peles kursoru virs pieejamajiem galamērķiem, lai redzētu to ping vērtības. Izvēlieties vienu ar zemāko punktu un pēc tam paplašiniet šo apgabalu, lai iegūtu precīzāku serveru izvēli. Pārbaudiet jaunās ping vērtības. Noklikšķiniet uz tā, kura vērtība ir viszemākā.

Apskatīsim, kā izmantot karti, lai mūsu savienojumam izvēlētos ātrāko serveri. Šo ekrānu var ritināt, izmantojot peli vai pirkstu. Pārbaudot servera ping vērtības, pārvietojot peles kursoru pa cipariem, kas tos pārstāv, mēs noskaidrojām, ka ātrākais serveris atrodas augšējā ziemeļaustrumu reģionā Bostonā. Lai to pārbaudītu, mēs ritinājām un tuvinājām (izmantojot peles riteni, bet karte darbojas arī ar skārienekrāna žestiem) šajā reģionā un pārbaudījām serveru piesaistes šajā apgabalā Monreālā, Toronto, Ņujorkā un Bostonā..

Servera kartes izmantošana, lai izveidotu savienojumu ar IPVanish tīklu

Noklikšķinot uz atrašanās vietas Bostonā, tiek parādīts aicinājums izveidot savienojumu, jo mēs šobrīd esam savienoti ar serveri Mančesterā. Noklikšķinot uz “Jā”, tiek pabeigts savienojums ar labāko serveri Bostonā. Ja mēs nebūtu bijuši pieslēgti IPVanish tīklam, noklikšķinot uz Bostonas atrašanās vietu, mēs būtu savienoti tieši ar labāko tur esošo serveri.

Kartes izmantošana, lai izveidotu savienojumu ar ātrāko serveri

Kā redzat, kartes ekrāna izmantošana savienojuma izveidei ar servera atrašanās vietu prasa tikai vienu klikšķi, kad esat tuvinājis savu mērķi. Tikpat vienkārši ir izvēlēties jaunu galamērķi un atkārtoti izveidot savienojumu ar serveri. Vienkārši pārejiet uz pasaules daļu, kurai vēlaties izveidot savienojumu, vajadzības gadījumā pietuviniet un noklikšķiniet uz savas jaunās atrašanās vietas.

Serveru saraksts: cilne Filtrs

Filtru cilne ir līdzīga funkciju saraksta cilnei. Tomēr to var filtrēt tikai pēc valsts vai latentuma diapazona. Tam ir arī poga, lai notīrītu pašreizējos filtrus. Tas padara ideālu noskaidrot, kāds varētu būt zemākais latentais ilgums konkrētā valstī. Šeit ir noklusējuma filtra ekrāns ar valsti un latentuma filtru, kas blakus tam ir parādīts eksplodētā skatā.

IPVanish Windows klienta filtra servera ekrāns

Nosakiet Ping atrašanās vietu diapazonu

Labākais veids, kā izmantot šo ekrānu, ir meklēt konkrētu valsti vai pilsētu un pēc tam pārbaudīt latentuma diapazonu. Ja neviens nav atrasts, tad diapazons jāpalielina, līdz tiek atrasts. Tas palīdzēs jums gūt priekšstatu par savienojuma ātrumu no šīs valsts. Filtru var izmantot arī, lai atrastu serverus apkārtējās valstīs, kurām ir viszemākais latentais laiks.

Piemēram, mēs vēlējāmies pārbaudīt labāko savienojumu no mūsu atrašanās vietas uz Vāciju, lai mēs varētu atrast serveri straumēšanas multividei. Vispirms notīriet filtrus, noklikšķinot uz pogas “Notīrīt filtrus”. Pēc tam meklēšanas joslā sāciet rakstīt, ger, (lietai nav nozīmes). Kad Vācija atrodas filtrētā saraksta augšgalā, atlasiet <50 ms latentuma diapazons. Ja serveri nav atrasti, notīriet filtrus un palieliniet latentumu nākamajam diapazonam. Tiklīdz Vācija atkal parādās sarakstā, jūs esat noteicis, kur atrodas ātrākie VPN serveri Vācijā. Mūsu gadījumā ātrākie serveri Frankfurtē bija aptuveni 100 ms. Tas ir lieliski, ņemot vērā, ka esam 4500 jūdžu attālumā.

Atrodiet ātrāko IPVanish vācu VPN serveru latentuma diapazonu

Windows klients ļauj visiem viegli izveidot savienojumu ar IPVanish tīklu. Tam ir vienkāršs režīms, kas aizņem mazāk datora nekustamo īpašumu un ļauj izveidot savienojumu un atvienoties tikai ar pāris klikšķiem, pieņemot programmatūras noklusējuma iestatījumus. Tas arī ļaus jums izvēlēties valsts un pilsētas atrašanās vietu, kur izveidot savienojumu straumēšanai vai citiem mērķiem. Tas ir ideāli piemērots tiem, kuri nevēlas uztraukties par IPVanish lietošanas tehniskajām detaļām, bet vēlas tā sniegto drošību.

Tajā pašā laikā tam ir normāls interfeiss, kas dod jums lielāku kontroli pār klienta rīcību un protokoliem tiem, kuri vēlas vairāk praktiskas tehniskas pieejas saviem VPN savienojumiem. Tas ļaus jums kontrolēt DNS vaicājumus un noplūdes. Jūs varat aktivizēt IPVanish nogalināšanas slēdzi un kontrolēt, kā tiek apstrādāta LAN trafika darbība, kad slēdzis ir aktivizēts.

Tas ļauj jums noteikt, kā lietotne uzvedas startēšanas un izslēgšanas laikā. Varat izmantot ātrā savienojuma funkciju vai manuāli veikt sīkas pārbaudes, lai pārbaudītu jūsu pieslēguma valsts vai pilsētas serveru ping un ielādes procentus. Kad esat atradis serverus, kas ir ātrāki ikdienas darbībām tiešsaistē, varat tos saglabāt kā izlases. Īsāk sakot, IPVanish ļaus jums izlemt, kāds ir jūsu VPN savienojuma kontroles līmenis.

Apmeklējiet IPVanish

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map