Abonējot VPN pakalpojumu, lielākajai daļai lietotāju ir lieliski, izmantojot standarta maksājuma metodes. Parasti mēs domājam tādas metodes kā PayPal, Visa, Mastercard, Discover, American Express un citas bankas. Tam ir noteiktas priekšrocības. Tie ietver lietošanas ērtumu, jo citu starpā varat iestatīt periodiskus maksājumus un ērtības. Tomēr daži cilvēki dod priekšroku nestandarta metožu izmantošanai. Tā vietā daži VPN lietotāji dod priekšroku priekšapmaksas dāvanu kartēm, priekšapmaksas debetkartēm, Bitcoin un citām anonīmākām norēķinu iespējām. Tam ir vairāki iemesli, un mēs paskaidrosim iemeslus un pateiksim, kā maksāt anonīmi. Vispirms apskatīsim VPN pakalpojumu, kas pieņem priekšapmaksas dāvanu kartes, un atbildēsim uz dažiem bieži uzdotajiem jautājumiem.

VPN pakalpojumi, kas pieņem maksājumus ar dāvanu kartēm

RankVPN ServicePriceVisitServer
VietasNē
LogsKill
SwitchBrowser
Paplašinājumi
1Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2HMA Pro VPN3,99 USDHMA280Izvēles rūtiņa
3TorGuard4,99 USDTorGuard68Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Plusi un mīnusi, pērkot VPN ar dāvanu karti

Ir vairāki iemesli, kāpēc jūs varat vai nevēlaties izvēlēties dāvanu karti, lai apmaksātu VPN pakalpojumu.

Priekšrocības:

 • Nav kredītkartes vai standarta metodes – Jums nav jāizslēdz, ja jums nav kredītkartes vai debetkartes. Vienkārši iegādājieties dāvanu karti un iegādājieties kontu, kuru vēlaties.
 • Maksimāla privātums – Tā kā veikalu dāvanu kartes un priekšapmaksas debetkartes nesatur maksājuma informāciju, jums nevajadzēs sevi identificēt vairāk kā VPN sniedzēja prasīto informāciju..
 • Nav automātiskas atjaunošanas – Tā kā veikalu dāvanu kartēs vai priekšapmaksas debetkartēs ir noteikta valūtas summa, jums nevajadzēs uztraukties par rēķinu izrakstīšanu par pakalpojumu jums bez jūsu ziņas.
 • Viegli iegūt – Jūs varat iegādāties dāvanu kartes dažādās vietās no dažām degvielas uzpildes stacijām līdz universālveikaliem un pārtikas preču veikaliem. Jūs varat iegādāties abu veidu kartes (dāvanu un priekšapmaksas debetu) ar skaidru naudu.
 • Viegli izmantot – Vienu no šiem karšu veidiem ir viegli izmantot. Lielāko daļu laika iegādājaties karti un ievadāt numuru, kad tas tiek prasīts VPN pakalpojumu sniedzēja vietnē.

Trūkumi:

 • Var ierobežot – Ne visi VPN uzņēmumi pieņem dāvanu kartes.
 • Var maksāt vairāk – Dažreiz jūs varat maksāt papildu izmaksas no 20% līdz 30%. Tas ir tāpēc, ka pakalpojumu sniedzēji faktiski nevar iztērēt dāvanu kartes naudu bez maksas.
 • Var radīt neērtības – Kad pakalpojuma termiņš ir beidzies, jums jāatsāk process. Izmantojot šo metodi, nevar iestatīt atkārtotus maksājumus.

Lai gan jūs varat saskarties ar dažiem trūkumiem, kurus mēs reizēm pieminējām, “Vanilla Visa” vai “Green Dot” vīzu izmantošana var palīdzēt jums novērst dažas no šīm problēmām. Standarta dāvanu kartes vietā šīs kartes ir atkārtoti ielādējamas, un tām parasti ir nepieciešama tikai e-pasta adrese.

Kas VPN var izmantot dāvanu karti?

Lai gan ikviens var izmantot šo metodi, to izmanto ļoti maz lietotāju. Ja izmantojat nulles žurnāla VPN sniedzēju, jums vajadzētu būt samērā drošam. Tomēr daži uzņēmumi, kas reklamē nulles žurnālus, faktiski tos patur. Teorētiski viņi var izsekot jūsu darbībām ar jums, izmantojot jūsu maksājuma informāciju. Lai gan tas, iespējams, nav ticams, tas varēja un ir noticis.

Ja esat disidents, žurnālists, ziņotājs vai brīvas runas aizstāvis, jums ir obligāti jātur sava informācija privāta. Neatkarīgi no tā, kas jūs esat, neviens nevēlas, lai pulksten 1:00 klauvē pie viņu durvīm nevēlams viesis. Ja jūs mēģināt slēpt savu darbību no nomācošas vai vardarbīgas valdības, ļoti anonīma maksājuma veida izmantošana. Protams, dažiem patīk izmantot dāvanu kartes, lai pievienotu papildu privātuma līmeni. Digitālajā pasaulē, kurā kļūst arvien grūtāk un grūtāk būt anonīmam, šī metode darbojas labi. Tas viss ir atkarīgs no jūsu komforta līmeņa. Lai apmaksātu VPN un citus tiešsaistes pakalpojumus, varat izmantot dāvanu kartes.

Kā anonīmi maksāt par VPN

Tagad, kad redzat, kāpēc jūs varētu vēlēties izmantot šo metodi, mēs jums parādīsim visu procesu. Daži no šiem soļiem var atšķirties atkarībā no jūsu izvēlētā pakalpojumu sniedzēja, taču tiem visiem jābūt ļoti līdzīgiem. Lai arī jums, iespējams, nevajadzēs ievadīt daudz informācijas, joprojām ir nepieciešama minimāla summa, lai reģistrētos. Tomēr informācijai nav jābūt precīzai, izņemot kartes numuru, derīguma termiņu un CVC kodu.

 1. Piekļūstiet vietnei.
 2. Izvēlieties vēlamo darba stāžu.
 3. Izveidojiet kontu, izmantojot derīgu e-pasta adresi (jā, jūs varat to izveidot šim nolūkam).
 4. Izvēlieties maksājuma veidu. Ja izvēlaties pakalpojumu sniedzēju, kas īpaši atļauj norēķināties ar dāvanu karti, jums tiks piedāvāts tos šeit izmantot. Ja tā ir galvenā zīmolu dāvanu karte (t.i., tāda, kurai ir Visa, MC, AE vai Discover), numuru ievadiet kredītkartes sadaļā.
 5. Iesniedziet maksājumu.
 6. Lejupielādējiet programmatūru un izbaudiet.

Lai arī tas var šķist dīvaini, jums ir liegts abonēt lielāko daļu VPN pakalpojumu, ja esat izveidojis savienojumu ar VPN. Tas pats attiecas arī uz daudziem populāriem starpniekserveriem. Lai novērstu krāpšanos ar kredītkarti, viņi jūs bloķēs, ja mēģināsit. Tā var būt problēma, ja jūs uztrauc jūsu IP adrese.

Tomēr ir vienkāršs veids, kā paslēpt savu IP adresi. Tas, ko jūs vēlēsities darīt, ir abonēt, izmantojot publisku WiFi tīklāju restorānā vai publiskajā bibliotēkā. Tādā veidā izsekošana apstājas pie publiskā interneta savienojuma, nevis jūsu mājas tīkla. Pirkumu varēja nākt no visiem, kas ir saistīti ar šo atrašanās vietu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me