Kā atbloķēt Minecraft, izmantojot VPN

MinecraftMinecraft ir spēle, kurā jūs spēlējat kā Stīvs bloku pasaulē. Tam ir arī daudz serveru, kur varat spēlēt kopā ar draugiem. Spēlētāji var izjust lēnus savienojumus un sliktu servera nobīdi. Elites spēlētāji arī atstāj sevi atvērtus DDoS uzbrukumiem. Es ļoti iesaku VPN, lai palīdzētu atbloķēt Minecraft problēmas. VPN mainīs jūsu IP adresi un pat pagriezīs to, ja nepieciešams. Tas palīdzēs augstākās klases spēlētājiem izvairīties no DDoS uzbrukumiem. VPN šifrēs arī jūsu personisko informāciju. Vēl labāk, ja jūs izveidojat savienojumu ar VPN atrašanās vietu netālu no spēles servera, tas var izraisīt ātrāku savienojumu un mazāku nokavēšanos.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu Minecraft (PC)

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai spēlētu Minecraft tiešsaistē. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu Minecraft (Xbox One un PS4)

Es atkal izmantošu ExpressVPN kā piemēru tam, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai spēlētu Minecraft savā spēļu konsolē. Tie ir mani iecienītie spēļu VPN, jo ExpressVPN pārvalda ļoti lielu tīklu, kas padara pakalpojumu par lielisku izvēli spēlētājiem.

Pirmais solis, lai iestatītu ExpressVPN, parasti ir klienta programmatūras lejupielāde jūsu sistēmai. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android. Acīmredzot tas nedarbosies PS4, Xbox One vai Nintendo, jo spēļu konsolēm trūkst vietējā atbalsta VPN. Par laimi, joprojām ir veids, kā šifrēt spēļu trafiku un nosūtīt to caur VPN. Atbilde ir VPN palaišana caur jūsu maršrutētāju. Piezīme: ja jums nav nepieciešama šifrēšana, varat izmantot ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) funkciju, bez nepieciešamības konfigurēt maršrutētāju. Tas atbalsta plašu spēļu konsoli.

ExpressVPN maršrutētāja lietotne

Atkarībā no izmantotā maršrutētāja zīmola un modeļa, iespējams, tas atbalsta trešo personu VPN pakalpojumus. Ja tā, jūs varat saņemt nepieciešamo informāciju no sava VPN pakalpojumu sniedzēja, lai izveidotu savienojumu caur savu maršrutētāju. Citādi es ļoti iesaku FlashRouters. FlashRouters komanda uzņem populāros, zīmolu maršrutētājus un mirgo tos ar DD-WRT vai Tomato programmaparatūru. Tas ļauj ierīcēm izmantot daudz vairāk funkciju nekā tās būtu instalējot rūpnīcas programmaparatūru. Visi FlashRouters ir iepriekš konfigurēti ar VPN atbalstu.

Spēles par Minecraft

MInecraft ir pieejams operētājsistēmās Windows, Mac, Xbox one, Xbox 360, PS4, PS3, Andriod, IO, Windows phone un Amazon Kindle Fire. Mac / Windows spēles ir vienreizēja maksa, kas ļaus jums izveidot profilu, lai jūs varētu spēlēt spēli mūžīgi. Spēli varat iegūt MInecraft vietnē, izmantojot Windows un Mac, konsolēm Amazon, kā arī Appriod Andriod, iOS, Windows tālrunim un Amazon Kindle Fire. Lielākajai daļai spēles versiju ir trīs režīmi, ieskaitot radošo, izdzīvošanas un hardcore. Radošajā režīmā jūs varat izveidot jebko, izmantojot savu neierobežoto krājumu daudzumu. Izdzīvošanas režīms ir tas, kur nāksies aplūkot izsalkumu un sirdi. mobs, jēla gaļa, lava, rakšana taisni uz augšu vai uz leju, krišana un noslīkšana ūdenī var jūs nogalināt, bet jūs atgriezīsities. Hardcore režīms ir tieši tāds pats kā izdzīvošanas režīms, taču, nomirisot, jūs vairs neatgriezīsities. Visos režīmos EXP ir nokrituši no mobiem, kad tos nogalina. Mobs ietver gan mierīgus, gan nāvējošus. Daži mob ir:

 • Cālis: Mierīgi. Tas ir mazs līdz zemei, peld un var atlocīt spārnus, lai neciestu kritiena bojājumi. Nokauj vai nu vistas gaļu, un spalvas. Šķirnes, ja viņiem tiek dots siens, un blakus citai vistas gaļai, kurai dots siens.
 • Aitas: Mierīgi. Tas ir daļēji liels dzīvnieks, kurš peld, cieš kritienus, dod vilnu, kad to nogriež, un to var krāsot dažādās krāsās. Nokauj vilnu. Šķirnes, ja viņiem tiek dots siens, un blakus citām aitām, kurām tiek dots siens.
 • Govs: Mierīgi. Tas ir daļēji liels dzīvnieks, kas ir brūns un balts, dod jums pienu, peldas un cieš kritiena bojājumus. Nāvējot, var nomest ādu un govs gaļu. Šķirnes, ja tiek dots siens, un blakus citai govij, kurai dots siens.
 • Cūka: Mierīgi. Tas ir mazāks pret zemeslodi, tas ir sārts, var braukt ar seglu, peld un var nokrist. Nogalinot, var nomest cūkgaļu. Šķirnes, ja viņiem tiek dots siens, un blakus citai cūkai, kurai dots siens.
 • Mooshroom: tāpat kā govs slaukšanas laikā dod jums vienkārši sēnes, un tā var nomest sēnes.
 • Creeper: Naidīgs jebkurā diennakts laikā. Tas ir daļēji liels radījums, tas ir zaļš, un tas eksplodē, kad atrodas netālu no jums. Nāvējot, tas var nomest šaujampulveri.
 • zirneklis: naidīgi naktī. Tā ir maza būtne, kas neko daudz nenogalina, un var uzkāpt. Nogalinot var nomest auklas un zirnekļa acis.
 • Zombijs: Naidīgi. Vidēja lieluma mob, lēns, zaļš un ar bruņām. Var nomest ieročus, bruņas, kartupeļus, burkānus un sapuvušu miesu.
 • Endermans: sava veida naidīgi. Ļoti lielas, purpursarkanas acis, kad teleportējas, kad atsit, uzbrūk, kad paskatās tām acīs, un tas var uzņemt blokus. Var nokrist Endereye, kad tiek nogalināts.
 • Zombiju cūciņš: Naidīgs, kad trāpīts. Šīs radības ir kā Nīderlandes karavīri / pilsoņi, viņiem ir zelta zobeni, tie ir imūni pret uguni un lavu, un viņi uzbrūk tikai tad, kad uzbrūk. Kad uzbruks katram zombiju cūciņam, ar kuru sastapies, viņš centīsies tevi nogalināt, kamēr viņi visi par tevi aizmirsīs. Var nomest zelta tīrradņus un sapuvušu miesu.
 • Ghast: Naidīgi. Dzīvo Nē, peld gaisā, izšauj ugunsbumbas un var tikt nogalināts, atstarojot ugunsbumbas atpakaļ. Nogalinot pilienā nonāk šaujampulveris un Ghasta asaras.
 • Ender Pūķis: Ļoti naidīgi. Ja šis nav viens no grūtākajiem priekšniekiem, ko esmu redzējis, es nezinu, kas ir kas. Tas atrodas galā. Lai nokļūtu tur, jums jāveic vairāki smagi uzdevumi. Jums arī būs jābūt ļoti labam cīņā. Šis radījums ir gandrīz neuzvarams, kad kļūst vesels, un zem tā atrodas Endermana armija, un tas lido. Kad nokauj, tas dod tik daudz EXP, ka jūs vairs nezināt, ko darīt.

Priekšmetus, ko pametušas mobīši, mīnēti vai sasmalcināti, var izmantot amatniecībā, cepšanā vai arī tos var ēst. Izmantojiet Wiki, mēģinot izveidot lietas. Minerāli, piemēram, dimanti, zelts un sudrabs, ir jānovāc ar noteikta veida piketiem. No tiem jūs varat cept priekšmetus materiālos, no kuriem jūs varat gatavot ieročus, bruņas, utt. Vēl viena lieta, ko varat mīnot, ir redstone. Redstone ir viena no mincraft spējām, kas var darīt gandrīz jebko. Cilvēki ir paveikuši tikpat interesantas lietas kā darba datora būvēšana ar redstone eksperimentiem tik vienkāršām lietām kā poga, kas atver durvis. Pirms mēģināt veikt kādu no šīm lietām, jums būs nepieciešami kabatas lukturīši un gulta, kuru varēsit izgatavot. Kabatas lukturīši neļauj mobiem atrasties, bet gultas ietaupa jūsu vietu un ļauj naktī gulēt – laikā, kad iznāk visnaidīgākās mobītes.

Minecraft ir arī teritorijas, kurās ir dažādi priekšmeti. Šajās teritorijās ietilpst:

 • Sniegoti kalni: Uz zemes ir sniegs, kuru jūs varat izkausēt ūdenī, no tā izveidot sniega bumbiņas un dažās versijās padarīt sniegavīrus. Tajā ir maz veģetācijas, koki (ja vien tuvumā nav sniegots mežs) un dzīvnieki.
 • Grassy Plain: Šajā apgabalā ir daudz zāles, kuras var pārstādīt un padarīt siena, lai audzētu dzīvniekus, un parasti tai blakus ir upe, kas paredzēta stādīšanai. Ir daudz dzīvnieku, stādiet un ir daudz mazāku koku.
 • Sausie tuksneši: Ļoti karsts klimats ar daudz smilšu, smilšakmens, kaktusi un ir daži ciemati. Ir maz veģetācijas, dzīvnieku un koku.
 • Zaļie meži: Tā ir teritorija ar daudz augstiem kokiem, tai nav teritorijas, kas dabiski ir paredzēta apbūvei, un tajā ir no kokiem izveidoti āboli. Ir daudz koku, daudz dzīvnieku un pienācīgs veģetācijas skaits.
 • Zilie okeāni: Tajā ir maz koku vai to nav, ļoti dziļš ūdens, to var sasaldēt, tajā var braukt ar laivu un tajā var makšķerēt. Tikai daži koki, veģetācija un dzīvnieki, izņemot zivis.
 • Dīvaini purvi: Šajā apgabalā ir nedaudz ūdens, mazāki tumšāki koki, tajā ir daudz vīnogulāju un liliju spilventiņu, un tajā ir raganas. Labs koku, dzīvnieku un veģetācijas daudzums.
 • Tropu džungļi: Šī vieta ir karsta, tajā ir okeāni vai upes ap džungļiem, šeit aug arī daudz koku un vīnogulāju, un tajā ir daudz dzīvnieku. Daudz koku, dzīvnieku un veģetācijas.
 • Tumšās alas: Šī ir vieta, kur atrodas viss jūsu grants, redstone, ogles, dimanti, smaragdi, zelts un sudrabs. Šajā vietā ir arī daudz kaitīgu mobu, lavas, un tas ir ļoti tumšs. Tikai daži dzīvnieki, vegitoni un koki.
 • Nīderlande: Teritorija bez dzīvniekiem, kokiem un vegitoniem. Šajā vietā, kas piepildīta ar mobiem, ir daudz uguns, mirdzakmens un lavas upes. Tajā ir arī slēpta pils ar nosaukumu Nīderlandes pils.
 • Milzīgas sēņu teritorijas: Šī ir vienīgā vieta, kur visur ir milzīgas sēnes kā koki, mohhroom un milzīgs skaits sēņu. Daudz vegitonu, koku un dzīvnieku.

Ar visām šīm vietām cilvēki ir spējuši uzbūvēt pārsteidzošas lietas. Cilvēki ir izgatavojuši Disney World kopijas. Viņi ir arī izveidojuši slavenus orientierus, piemēram, Brīvības statuju, Empire State Building un Eifeļa torni. Citi cilvēki ir izveidojuši tādas lietas kā futbola stadioni, King Kong, Nyan Cat, Spongebob, Titanic un pirātu zonas. Neatkarīgi no tā, ko vēlaties izveidot, to varat izdarīt Minecraft.

Minecraft var modificēt arī ar modēm. Gandrīz visam ir modi. Viņi var jums sniegt tādas lietas kā Pixelmon (Minecraft Pokemon), māla cīnītājus un citus monstrus. Daži modi kļūst tik populāri, ka serveri tiek veidoti tikai tāpēc, lai tos atskaņotu ar citiem cilvēkiem. Es ieteiktu Minecraft ikvienam, kurš meklē spēli, kas iedvesmos jūs būt radošam.

Vēlreiz iesaku izmantot VPN pakalpojumu, lai spēlētu Minecraft tiešsaistē. VPN piešķirs jums IP adresi no jūsu izvēlētā servera vietas. Tas uzlabos veiktspēju un samazinās nobīdi. Elites spēlētāji novērtēs arī pievienoto aizsardzību no DDoS uzbrukumiem.

Baudiet visu satraukumu, spēlējot Minecraft tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt Minecraft no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map