Kā atbloķēt Salemas pilsētu, izmantojot VPN

Salemas pilsētaTown of Salema ir populāra stratēģiska tiešsaistes lomu spēle. Salemas pilsēta ir balsojusi cilvēkus, balstoties uz pilsētas viedokli, nogalināšanu naktī, nāves pierakstus, melošanu, testamentus, patiesības stāstīšanu, karāžas un citas interesantas lietas, kas padara to stratēģisku. Jūs un citi cilvēki no visas pasaules spēlēs uz serveriem, kas var atrasties jebkur pasaulē. Izmantojot VPN, varat atbloķēt Sālemas pilsētas ģeogrāfiskos ierobežojumus. Ar visiem cilvēkiem un to atdalītājiem ir neliels kavējums, lēns savienojums un DDoS uzbrukumu risks. Lai to labotu, es ieteiktu VPN. VPN mainīs jūsu IP adresi uz citu IP jūsu izvēlētā vietā. Mainītais IP palīdzēs jums būt drošiem pret DDoS uzbrukumiem. Tā kā jūs daudz maināt serverus, jūs vēlēsities izvēlēties ļoti labu savienojuma punktu, tāpēc neatkarīgi no tā, kurš mitina serveri, jums būs labs savienojums. Tas arī palīdzēs jums mazāk nokavēties, kas ir ļoti labi šajā spēlē, kur viena atbilde varētu nozīmēt uzvaru vai zaudējumu.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai spēlētu Salemas pilsētu

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešsaistē spēlētu Salemas pilsētu. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Salem pilsētas spēle

Pilsēta Salema aizved jūs atpakaļ uz laiku līdz 1692. gadam Salemā, Oregonas štatā. Dienas ir garas un naktis ir īsas, bet nāvējošas. Dienā jūs pakārtosit cilvēkus, kuriem, domājams, ir slikti, un argumentēsit savu viedokli. Viņi arī balsos, lai pakārtu ikvienam, kas, pēc pilsētas domām, ir slikts, liks viņiem paskaidrot šo lietu un balsos par vainīgu vai nevainīgu. Ja jūs esat nolemts par vainīgu, jūs tiksit nosūtīts uz spogulīšiem vai jebkuru citu nāves animāciju. Ja viņi domā, ka esat nevainīgs, tad dodieties atpakaļ un balsošana turpināsies. Brīdī, kad balsošanas laiks ir beidzies vai kāds tika nobalsots, tas pārvērtīsies naktī. Naktī ir laiks, kad dažas lomas nogalina, citas runā ar mirušajiem, bet citas sadedzina lietas.

Katrai lomai ir savas īpašās spējas, kas viņus ietekmē naktī vai dienā. Tos izvēlas nejauši. Tāpat kā laika nišas, dažas lomas, visticamāk, jums tiks piešķirtas, un jūs varat iegādāties ritinājumus, lai palielinātu izredzes iegūt šīs lomas. Lomas tiek sadalītas arī pa komandām. Lomas un komandas spēlē:

Komandas pilsēta ar mērķi atdalīt visus noziedzniekus

 • Modri ​​(Vig): Vig ir loma, kurā jums ir trīs lodes. Naktīsit trīs reizes, bet ne tajā pašā naktī. Ja jūs nošaujat citu pilsētu, jūs mirsit no vainas.
 • Šerifs: Šerifs ļauj jums redzēt ikvienu aizdomīgu, izņemot krusttēvu, kurš nav aizdomīgs. Tas nozīmē, ka jūs varēsit zināt, kas ir slikts, un pārliecināt pilsētu viņu pavadīt.
 • Veterāns (veterinārārsts): Veterāns ir loma, kas ļaus trīs reizes sevi aizsargāt. jūs varat izmantot vienu no šiem katru nakti trīs naktis un nogalināt visus, kas ierodas apmeklēt. Tomēr viena no galvenajām problēmām ir tā, ka, ja kāds Towny nāks ciemos, jūs tos nogalināsit.
 • Miesassargs (BG): Jūs naktī varēsit aizsargāt ikvienu, ko vēlaties, bet jūs mirsit, ja kāds nāks viņiem uzbrukt. Arī otrs cilvēks mirs, bet aizsargātā persona to nedarīs. Pat ja persona ir imūna, jūs joprojām viņu nogalināsit. Arī jūs vienu reizi varat sevi pasargāt, kas padarīs jūs imunitāti.
 • Ārsts: Naktī jūs varat dziedināt ikvienu, ko vēlaties. Tas neļaus šai personai nomirt. Jūs varat arī sevi dziedināt, vienreiz atstājot jums imunitāti.
 • Pārvadātājs: Jūs varat apmainīt divu tautu pozīcijas, kas visus mērķus mainīs pret viņiem.
 • Spiegs: Jūs varat klausīties, ko visi čukst un ko mafija saka / dara naktī.
 • Eskorts: Šī loma dod jums iespēju katru nakti novērst uzmanību. tas neļaus viņiem naktī izpildīt savas spējas.
 • Izmeklētājs: Jūs varat redzēt cilvēku lomu naktī, bet viņiem tiek piešķirtas divas atšķirīgas lomas. tas nozīmē, ka jūs varat kļūdīties, kāda loma ir personai.
 • Jūrnieks: Jūs katru dienu varat kādu ieslodzīt, ja laika apstākļi izlemj, vai viņu nogalināt. Jūs izvēlaties, kuru ieslodzīt no rīta, un naktī pratināt viņus. jūs varat nogalināt tikai trīs cilvēkus, bet visa imunitāte netiek piemērota.
 • Retributionist (Ret): Retributionist ļaus jums vienu cilvēku naktī atdzīvināt. To var izdarīt tikai vienu reizi, un šī persona nezina, ka jūs to izdarījāt.
 • Uzmanies: jūs redzat, kurš apmeklē cilvēku naktī, ieskaitot sevi.
 • Vidēja: Runājiet ar mirušajiem un vienreiz ar dzīvajiem, kad esat miris, taču esiet piesardzīgs no lāsta. Šis ir lāsts, kas tiek izplatīts kā joks, un tajā teikts, ka tad, kad cilvēki izdomās, ka esat vidējs, viņi jūs nogalinās nākamajā naktī.
 • Mērs: atklājot sevi, jūsu balsis tiek skaitīta kā trīs cilvēku balsis.

Komandas neitrāls ar mērķiem, kuri ir ļoti.

 • Sērijas slepkava (SK): Imunitāte naktī. Naktī jūs varat nogalināt ikvienu, kuru vēlaties, bet, ja jūs esat bloķēts, tad jūs nogalināsit lomu bloķētāju. Mērķis: nogaliniet visus, kas ir pret jums.
 • Amnēzija: Jūs varat uzņemties jebkuru lomu, kas mirusi. Jūs, iespējams, neuzņematies unikālas lomas. Mērķis: pabeigt tur mērķi
 • Ragana: Jūs varat kontrolēt kādu naktī un likt viņiem izdarīt lomu lomas jebkuram, kuru izvēlaties. Mērķis: dzīvot, lai pilsēta zaudētu.
 • Jesters: kad tiek pakārts, jūs varat nogalināt vienu no vainīgajiem. Jūs laimējat ar jebkuru, bet, ja pārliecināsit pilsētu pakārt jūs, jūs iegūsit bonusu. Mērķis: tikt pakārtam
 • Arsonists (Arso): jūs varat naktī iznīcināt ikvienu, ko vēlaties, un pēc tam noklikšķināt uz sava vārda. Mērķis: dzīvojiet, lai sadedzinātu visus, kas ir pret jums
 • Izpildītājs (Ex): Nav nekas īpašs, bet jūs esat norīkots kādu pakārt, kamēr esat dzīvs, un jūs uzvarējat ar jebkuru. Mērķis: mērķa pakārt.
 • Pārdzīvojušais: Jūs varat sevi pasargāt trīs reizes. Mērķis: palieciet dzīvs

Mafijas komanda ar mērķi nogalināt visu, kas izturas pret mafiju

 • Mafioso: Nogalini visu, ko tev saka krusttēvs, vai nogalini, ko vēlies, bez krusttēva. Naktīs var sarunāties ar citiem mafijas pārstāvjiem.
 • Krusttēvs (GF): Imunitāte naktī. Jūs varat nogalināt ikvienu, kuru vēlaties nomirt. Naktīs var sarunāties ar citiem mafijas pārstāvjiem.
 • Consigliere: Katru vakaru jūs varat uzzināt precīzu ikviena cilvēka lomu. Naktīs var sarunāties ar citiem mafijas pārstāvjiem. Kļūs par Mafioso, ja netiks atstātas nogalinošas mafijas lomas.
 • Konsorts: Varat novērst uzmanību no tā, ko vēlaties, naktī darīt arī darbu: lomu bloķēšana. Naktīs var sarunāties ar citiem mafijas pārstāvjiem. Kļūs par Mafioso, ja netiks atstātas nogalinošas mafijas lomas.
 • Sētnieks: Notīriet visus pierādījumus, ka mirušais atstāts apmēram trīs reizes. Naktīs var sarunāties ar citiem mafijas pārstāvjiem. Kļūs par Mafioso, ja netiks atstātas nogalinošas mafijas lomas.
 • Framers: Katru nakti kadrējiet. Ja kāds mēģina redzēt citu cilvēku lomu, kad viņi ir ierāmēti, tas parādīs viņus kā mafiju. Naktīs var sarunāties ar citiem mafijas pārstāvjiem. Kļūs par Mafioso, ja netiks atstātas nogalinošas mafijas lomas.
 • Maskētājs: Jūs varēsit kļūt par mirušu cilvēku, kurš tajā naktī miris, lai šķistu, ka jūs esat viņi. Tas ļaus jums mainīt savu nostāju cilvēku prātos. To var izdarīt trīs reizes. Naktīs var sarunāties ar citiem mafijas pārstāvjiem. Kļūs par Mafioso, ja netiks atstātas nogalinošas mafijas lomas.
 • Šantāža: Naktī šantažē kādu personu, kas viņu vairs nespēs sarunāt. Naktīs var sarunāties ar citiem mafijas pārstāvjiem. Kļūs par Mafioso, ja netiks atstātas nogalinošas mafijas lomas.
 • Viltotājs: Šī loma spēlē ir jauna. Jūs varēsit mainīt ikviena gribu. To var izdarīt naktī, un to var darīt tikai 3 reizes. Naktīs var sarunāties ar citiem mafijas pārstāvjiem. Kļūs par Mafioso, ja netiks atstātas nogalinošas mafijas lomas.

Visas šīs lomas ir pieejamas dažādos spēles režīmos. Katram spēles režīmam ir atšķirīga specialitāte. Katrā spēlē ir arī ne vairāk kā 15 spēlētāji. Spēļu režīmi ietver:

 • Klasika: ir noteiktas lomas ar mazāku nejaušību.
 • Ieņēma: Tiek arī noteiktas lomas, taču to var spēlēt tikai pēc 50 citu spēļu veidu spēļu spēlēšanas. Tas ir paredzēts pieredzējušiem spēlētājiem un labu spēli.
 • Pielāgots: Lomas izvēlas saimnieks, un, šķiet, nav starta 15 dalībnieku.
 • Ātri: Viss ir tas pats, kas klasiskais, bet tas ir ātrāk
 • Visi Jebkurš: Viss ir nejauši.
 • Varavīksne: Šis ir jaunākais spēles režīms. Lomas ir noteiktas, izņemot 1. Lieta, kas to atšķir, ir tā, ka pārsvarā ir ļaunas un neitrālas lomas. Šis spēles veids ir aizraujošs, jo ir garantēti tikai 2 vai 3 mafijas locekļi un 2 vai 3 pilsētas locekļi.
 • Vigillantics: Ir tikai raganas un vig.

Neatkarīgi no tā, vai pazaudējat vai uzvarējat kādā no šiem veidiem, jūs joprojām iegūsit monētas. Izmantojot monētas, jūs varat rediģēt savu personāžu izskatu, iegūt jaunu māju, nāves animāciju, mājdzīvnieku, karti vai tēmas komplektu. Varat arī doties uz rakstzīmi un lietot jebkuru no tām, ko ieguvāt ar monētām vai pēc noklusējuma.

Pilsēta Salema arī ļauj jums izveidot ballītes ar draugiem. To darot, jūs nedrīkstat mest spēli, runāt ārpus spēles par spēli par spēli, surogātpastu vai nelietderīgi. Veicot kādu no šīm darbībām, jūs varētu tikt informēts un aizliegts, taču lielākā daļa spēlētāju ir saudzīgi.

Town of Salema ir ļoti jautra tiešsaistes lomu spēle, kuru varat spēlēt kopā ar draugiem. Tam ir vairāki spēles režīmi un milzīgs lomu saraksts. Spēle ir pieejama vietnē Tvaiks vai ar Blankmedia spēlēm. Neskatoties uz to, ka jūs spēlējat Salemas pilsētu, tā ir jautra spēle, kuru esat pārliecināts.

Vēlreiz iesaku izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešsaistē spēlētu Salemas pilsētu. VPN piešķirs jums IP adresi no jūsu izvēlētā servera vietas. Tas uzlabos veiktspēju un samazinās nobīdi. Elites spēlētāji novērtēs arī pievienoto aizsardzību no DDoS uzbrukumiem.

Izbaudiet visas darbības, spēlējot Salemas pilsētu tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt Salemas pilsētu no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map