Kā atbloķēt ScrewAttack ar VPN

ScrewAttackScrewAttack ir ļoti populārs YouTube kanāls. Viņiem ir ļoti populāri video, piemēram, Goku VS Supermens nāves kaujas, pieci vairāk izklaides faktu – Pokemon un vienas minūtes tuvcīņa – Scorpion VS Ghost Rider. Skatoties ScrewAttack videoklipus, iespējams, tiek novērota nokavēšanās, lēni savienojumi vai pat ģeogrāfiski bloķēti videoklipi. Lai novērstu šīs problēmas, es ieteiktu VPN. VPN ļaus jums mainīt savu IP adresi uz citu vietu. Ja izvēlaties IP vietā, kur ir labāks savienojums, jūs varēsit palielināt savienojuma ātrumu un samazināt nobīdi. Ja izvēlaties IP, kur ir pieejams video, kuru vēlaties skatīties, varat iziet no visiem ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem.


ScrewAttack ir vairāk nekā 2 500 000 abonentu, un tas ir tāpēc, ka tur ir videoklipi. Viņiem kanālā ir četri galvenie video veidi. Šajos četros ietilpst pieci izklaidējoši fakti, iemesli, kurus mēs mīlam / ienīstam, un desmitie desmitnieki, un nāves cīņa. Viņiem ir arī citi teorijas veida video, labākās spēles un spēles tiešraidē.

Pieci izklaidējoši fakti ir video sērija, kurai, kā norāda nosaukums, ir pieci fakti. Sērijai ir visu veidu video, piemēram, Pieci jautri fakti par Pokemonu un Pieci jautri fakti no Dienvidu parka. ASV tas notiek lielākoties otrdienās katru nedēļu. Citās valstīs diena var būt ļoti laba.

Iemesli, kurus mēs mīlam / ienīstam, ir vēl viena sērija. Šīs sērijas īpašā lieta ir tā, ka Evil Craig dara visus naida video. Mīlestības video veido citi ScrewAttack apkalpes locekļi. Šie videoklipi sniedz visus iemeslus, kāpēc viņi ienīst un mīl spēles, kuras viņi dara. Tas galvenokārt notiek ceturtdien ASV. Protams, video izlaišanas laiks būs atkarīgs no jūsu atrašanās vietas.

Top Tens ir sērija, kurā ScrewAttack uzskaita viņu top 20, 10 vai 5 lietas par dažādiem priekšmetiem. Lielākā daļa video ir top 10, un tie ir labi. Viņiem ir vairāk nekā 100 šo videoklipu, un viņi mēģina tos izlikt katru nedēļu. Sērija lielākoties tiek izlikta piektdienās ASV.

Nāves kaujas ir sērija, kuru vada Wiz un Boom Stick. Šajā sērijā abas aplūko konkurentu prasmes, uzbrukumus un aizsardzību, lai redzētu, kurš uzvarētu. Kamēr viņi analizē, viņi izskaidros, kas ir rakstzīmes un ar ko viņi ir labi. Beigās viņiem būs video ar abiem varoņiem, kuri cīnās līdz nāvei. Pēc kaujas viņi paskaidros, kāpēc uzvarēja uzvarētājs. Šī sērija notiek trešdienās ASV, taču reizēm būs pārtraukumi.

Balstoties uz Nāves kauju, ir vēl divas ScrewAttack veidotas sērijas. Šīs divas sērijas ir Vienas minūtes Meles un Nāves kaujas galds. Otrais sniedz jums interesantus faktus par Nāves kaujas dalībniekiem, ko ScrewAttack komanda uzzināja, veidojot Nāves kaujas video. Šī sērija parasti notiek svētdienās ASV. Laiks var atšķirties atkarībā no reģiona, kurā atrodaties. Pirmā sērija ir tieši tāda pati kā Nāves kaujas, izņemot, ja nav sniegti dati. Šai sērijai nav noteikta datuma, un tā var parādīties jebkurā laikā.

ScrewAttack ir ļoti populārs YouTube kanāls. Viņiem ir visu veidu videospēles, komiksi un ar anime saistīti videoklipi. Galvenās sērijas ir pieci izklaidējoši fakti, iemesli, kurus mēs mīlam / ienīstam, desmitnieki un nāves cīņa. Kopumā ScrewAttack ir ļoti izklaidējošs YouTube kanāls, par kuru es esmu pārliecināts, ka jums un jūsu draugiem patiks skatīties un abonēt.

Vēlreiz es gribētu ieteikt VPN skatīties ScrewAttack. VPN ļaus pārslēgt IP uz jebkuru citu jūsu izvēlētu vietu. Ja izvēlaties IP tuvu apgabalam ar labu savienojumu, jums varētu būt mazāks kavējums un labāks savienojums. Ja izvēlaties IP apgabalā, kur atrodas skatāmais video, varat izvairīties no ģeogrāfiskā ierobežojuma.

Kā izmantot VPN, lai atbloķētu ScrewAttack

Es izmantošu IPVanish piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai skatītos ScrewAttack vietnē YouTube. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. IPVanish piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet IPVanish klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

IPVanish Windows klients v2.0

 • Atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs izvēlējāmies Atlantu, bet IPVanish ir plašs serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP). Viņi atbalsta arī PPTP un L2TP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN, lai nodrošinātu vislabāko privātuma aizsardzību.
 • Noklikšķiniet uz izveidot savienojumu. Pēc dažām sekundēm augšdaļā esošā poga mainīsies uz zaļu un parādīsies “Atvienot”. Jūs arī pamanīsit, ka servera atrašanās vieta un IP adrese tiek parādīta klienta augšpusē.
 • Tagad mēs atrodamies ASV, ciktāl ikviens var pateikt tiešsaistē. Kā tādi mēs varam nokļūt jebkurā vietā, it kā sēdētu Atlantā. Tas pats būtu spēkā, ja mēs izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir viss, kas tam ir. Tagad, kad jums ir IP adrese no IPVanish servera Amerikas Savienotajās Valstīs, jūs varat pārlūkot internetu un spēlēt tiešsaistes spēles tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti. Pievienojieties serverim Apvienotajā Karalistē, lai skatītos BBC iPlayer vai citu valsti, lai skatītos Netflix saturu šajā reģionā.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Kā atbloķēt YouTube (Xbox One, Wii U un PS4)

Es atkal izmantošu IPVanish, piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai skatītos ScrewAttack vietnē YouTube. Tie ir mani iecienītie spēļu VPN, jo IPVanish pārvalda viņu pašu tīklu, kas padara pakalpojumu ātrāku un uzticamāku nekā vairums pakalpojumu sniedzēju. Jūs varat arī apskatīt mūsu 10 populārākie VPN saraksts ar vairāk iespējām.

Pirmais solis, lai iestatītu IPVanish, parasti ir klienta programmatūras lejupielāde jūsu sistēmai. IPVanish piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android. Acīmredzot tas nedarbosies PS4, Wii U vai Xbox One, jo spēļu konsolēm trūkst vietējā atbalsta VPN. Par laimi, joprojām ir veids, kā šifrēt spēļu trafiku un nosūtīt to caur VPN. Atbilde ir VPN palaišana caur jūsu maršrutētāju.

FlashRouters VPN iestatīšana

Atkarībā no izmantotā maršrutētāja zīmola un modeļa, iespējams, tas atbalsta trešo personu VPN pakalpojumus. Ja tā, no VPN pakalpojumu sniedzēja var iegūt nepieciešamo informāciju, lai caur maršrutētāju iestatītu PPTP vai L2TP savienojumu. Citādi es ļoti iesaku FlashRouters.  FlashRouters komanda uzņem populāros, zīmolu maršrutētājus un mirgo tos ar DD-WRT vai Tomato programmaparatūru. Tas ļauj ierīcēm izmantot daudz vairāk funkciju nekā tās būtu instalējot rūpnīcas programmaparatūru. Visi FlashRouters ir iepriekš konfigurēti ar VPN atbalstu.

Baudiet visu satraukumu, skatoties ScrewAttack vietnē YouTube. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt YouTube vietni no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map