Kā izmantot Opera VPN

OperaOpera nopirkta SurfEasy pagājušajā gadā un sāk iekļaut VPN savā tīmekļa pārlūkprogrammā. Precīzāk sakot, Opera pārlūkprogrammā iekļauj SurfEasy starpniekserveri. Atšķirībā no VPN starpniekserveris šifrē tikai trafiku, kas plūst caur Opera tīmekļa pārlūku. Tas netiks šifrēts trafiks, kas nāk no citām lietojumprogrammām vai maršrutētāja. Pat ja tā, Opera ir pirmā tīmekļa pārlūkprogramma, kurā ir iebūvēts VPN / starpniekservera pakalpojums. Tas ir pozitīvs solis uz priekšu tiem, kas vēlas tiešsaistē aizsargāt jūsu privātumu un atbloķēt ģeogrāfiskās korekcijas.


Jaunajam Opera VPN (starpniekserverim) pakalpojumam nav ātruma vai satiksmes ierobežojumu. Vienīgais ierobežojums ir tas, ka satiksme caur citām lietotnēm, izņemot pārlūku Opera, nerodas caur šifrētu tuneli. Tas nozīmē, ka, ja vēlaties privāti palaist Skpye, e-pastu vai savu iecienītāko torrentu klientu, jums joprojām būs nepieciešama trešās puses VPN tā darīt. Tas joprojām ļauj jums aizsargāt savu privātumu un atbloķēt saturu pārlūkā Opera. Īsumā apskatīsim Opera izveidoto 30 sekunžu video, lai iepazīstinātu ar jauno VPN funkciju.

Opera VPN darbojas tieši uz priekšu. Lai to iestatītu, vienkārši dodieties uz iestatījumiem un noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas blakus “Iespējot VPN”, Kā parādīts zemāk redzamajā attēlā. Tas šifrēs visu satiksmi, kas iet caur pārlūku. Varat atspējot VPN iestatījumos vai pārlūkprogrammas adreses joslā. Tieši pa kreisi no adreses joslas ir nolaižamais lodziņš, kas ļaus jums viegli iespējot vai atspējot VPN funkciju.

Opera VPN iestatījumi

Kad VPN ir iespējots, varat izmantot Opera, lai apmeklētu iecienītākās vietnes. Pašlaik VPN atbalsta trīs atrašanās vietas – Kanādā, Vācijā un ASV.  Servera atrašanās vietai, ar kuru jūs izveidojat savienojumu, privātuma aizsardzības ziņā tas nav tik svarīgi. Jūsu pārlūka trafiks tiks šifrēts neatkarīgi no reģiona, caur kuru izveidojāt savienojumu. Lai iegūtu vislabāko sniegumu, es ieteiktu izveidot savienojumu ar tuvāko servera atrašanās vietu.

VPN atrašanās vietas ir ļoti svarīgas tiem, kas vēlas piekļūt saturam citās valstīs. Piemēram, pieņemsim, ka esat no ASV un plānojat kādu laiku pavadīt Spānijā. Jūs nevēlaties palaist garām nevienu no mājas ērtībām. Nokļūstot Spānijā, jūs saprotat, ka jūsu izvēlētais pakalpojums, piemēram, Netflix, ir diezgan atšķirīgs nekā mājās. Tādi pakalpojumi kā Hulu pat nav pieejami no Spānijas. Šeit tiek izmantotas Opera VPN vietas. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN Amerikas Savienotajās Valstīs, lai skatītos ASV Netflix bibliotēku, Hulu un citu. Tas pats attiecas uz straumēšanas pakalpojumiem un kanāliem Kanādā un Vācijā.

Jaunā opera VPN (starpniekservera) pakalpojuma pārbaude

Tagad, kad jūs zināt, kā konfigurēt VPN operētājsistēmā Opera, mēs veltīsim laiku, lai pārskatītu mūsu praktisko pieredzi ar pakalpojumu. Kā redzat zemāk, mēs izveidojām savienojumu ar YouTube un, izmantojot savienojumu ar Opera (SurfEasy) VPN, tika aktivizēts filmas Magnificent Seven reklāmkadrs. Ekrāna tveršanā tiek parādīts arī nolaižamais VPN ar pieejamajām servera vietām. Jūs varat viegli ieslēgt un izslēgt VPN. Varat arī pārslēgties starp VPN serveriem Amerikas Savienotajās Valstīs, Kanādā un Vācijā tieši no Web pārlūka.

Opera VPN

Mēs varējām straumēt The Magnificent Seven reklāmkadrus bez jebkādām problēmām. Video tika rādīts pilnekrāna režīmā bez jebkādas buferizācijas. Netflix bija mūsu nākamais pārbaudījums, jo viņi pēdējā laikā ir ieņēmuši stingru nostāju pret VPN un SmartDNS pakalpojumiem. Mūs mudināja redzēt, ka Netflix nav bloķēts caur Opera VPN. Video varējām apskatīt bez nobijusies starpniekservera ziņojuma. Attēls nebija ideāls. Tas bija nedaudz pikselēts, taču attēls bija ļoti labs, salīdzinot ar piekļuvi Netflix.

Papildus jaunajam VPN Opera pārlūkā ir iebūvētas arī citas ar privātumu saistītas funkcijas reklāmu bloķētājs palīdzēs ietaupīt joslas platumu un pārlūkot tīmekli pat trīs reizes ātrāk. Varat arī nosūtīt “Neizseko”Pieprasījums vietnēm, kas to atbalsta. Šī ir laba īpašība, taču ir daudz vietņu, kas ignorē šo iestatījumu. privātā pārlūkošana funkcija izdzēsīs jūsu interneta vēsturi, tiklīdz aizvērsit sesiju. Tomēr tas neaizstāj VPN. Jūs joprojām vēlaties iespējot VPN, lai šifrētu trafiku.

Jaunā Opera VPN funkcija ir pieejama izstrādātāja izdevumā. Liekas, ka tie neierobežo piekļuvi izlaidumam. Jūs varat uzzināt vairāk par to un lejupielādēt alfa versiju tieši no Opera vietne. Kā alfa jūs varētu gaidīt dažas kļūdas. Mēs ievērojām, ka, iespējot VPN, vietņu izveidošana var aizņemt daudz laika. Mūsu ātruma testi un video straumēšana bija izdevusies, taču tādu vietņu kā news.com satura ielādēšana prasīja daudz laika. Pārbaudiet jauno Opera VPN pats un dariet mums zināmu, ko domājat – @VPNFan.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map