Mobilā telefona koplietošanas attēlsTāpat kā ar dabisko tehnoloģiju progresu, mēs nesen redzējām bezvadu neierobežotu datu plānu pieaugumu. Ja jūs kādreiz esat viņiem izteicis cenu, jūs zināt, ka šie plāni var būt ļoti dārgi. Salīdzinot ar izmērītajiem plāniem, cenas ir diezgan atšķirīgas. Ja jums ir kāds no šiem plāniem, mēs uzskatām, ka jums vajadzētu būt iespējai koplietot šos datus ar draugiem vai ģimeni. Kamēr jūs kopīgojat, izmantojot datu piesiešanu, nav jābūt vairākiem neierobežotiem plāniem. Šis process ļaus citiem izmantot jūsu neierobežoto datu plānu mājās vai darbā.

Kas ir datu piesiešana?

Datu piesiešana ir bezvadu datu plāna kopīgošanas veids ārpus ierīces, kurai tas ir piesaistīts. Tas nav jauns, bet vēl nesen nebija ļoti izplatīts. Kad datu plāni nonāca neierobežotā struktūrā, šāda veida datu izmantošana pieauga par nedaudz. Patiesība ir tāda, ka neapdomāti plāni nav īsti neizmērojami. Pēc noteikta punkta (atkarībā no pārvadātāja) jūsu dati tiks palēnināti. Tas var notikt tikai ar 10 GB vai palielināt līdz 22 GB, pirms tas sāk samazināties. T-Mobile izpilddirektors ir publiski izteicies un dusmīgi sūdzējies par piesiešanu.

Kāpēc jūs vēlaties dalīties ar saviem datiem??

Mēs jums sniegsim dažus scenārijus, kad noderēs datu piesaiste. Ja esat mājās un jums nav piekļuves WiFi, šī procedūra var ļaut jums izbaudīt internetu kā parasti. Šajā gadījumā izmantojamo ierīču skaits nav ierobežots. Jums nav jāuztraucas par atrašanos lauku apvidū vai apkārtnē, kas atrodas tieši ārpus jūsu interneta pakalpojuma.

Lai gan to ir vairāk, ir arī otrs scenārijs, ko mēs varam piedāvāt. Ja dodaties atvaļinājumā, ir divi veidi, kā datu piesaiste var dot jums labumu. Pirmais veids ir transportlīdzeklī. Tā kā tik daudz elektronisko ierīču tagad ir savienotas ar internetu, to lietošana var būt sarežģīta, ja atrodaties kustībā. Lielākajai daļai automašīnu nav mobila WiFi, tāpēc tas var radīt problēmas. Otrais ceļš ir viesnīcā. Mūsdienās daudzas viesnīcas iekasē maksu par WiFi izmantošanu. Neatkarīgi no tā, vai jums kaut kas jādara darbam vai jāspēlē spēle, par spēju jums, iespējams, būs jāmaksā papildus. Bez tam, bezvadu internets viesnīcā var būt pārāk lēns jūsu vajadzībām. Šie ir divi no scenārijiem, kuros var izmantot datu piesaisti, taču, iespējams, varēsit padomāt par vairāk.

Kā jūs izmantojat datu piesiešanu?

Šī procedūra nav jauna, tomēr pēdējā laikā tā ir kļuvusi diezgan populāra. Ir dažas metodes, kā to izdarīt. Pirmais veids ir vecākā metode, kuru varat izmantot. Tas ietver tālruņa WiFi tīklāja ieslēgšanu. Tam ir noteikti diapazona ierobežojumi, un akumulators to patērēs ātri. Tas var arī pastāvīgi saīsināt akumulatora darbības laiku, ja jūs to nepārtraukti darāt.

Jau sen tiek teikts, ka nepieciešamība ir izgudrojuma māte. Tagad tirgū ir diezgan daudz maršrutētāju, kas ļaus jums piesiet tālruni pie tiem, izmantojot USB kabeli. Salīdzinājumā ar pirmo veidu, par šo metodi ir divas jaukas lietas. Tā kā tas ir savienots ar USB kabeli, tas tiks uzlādēts un procesa laikā tiks uzlādēts. Tas arī ļauj maršrutētājam veikt lielāko daļu darba.

Ja jums nav neviena no šiem jaunajiem maršrutētājiem, ir arī cits veids. Šajā gadījumā jūs savienojat tālruni ar datoru, izmantojot USB kabeli, un pēc tam koplietojiet savienojumu ar maršrutētāju ar Ethernet kabeli. Lai gan tas izklausās grūti, tas faktiski darbojas diezgan labi, un to var izmantot gandrīz visi maršrutētāji.

Tā kā piesiešana var izraisīt datu droseļošana izmantojot abas metodes, mēs iesakām izmantot a VPN apiet šos ierobežojumus. Tādā veidā jums nevajadzētu radīt problēmas ar jūsu datu ierobežošanu.

Kāpēc maršrutētāju izmanto labāk nekā tālruņa tīklāju??

Kā mēs minējām, bezvadu tīklāja metodei ir daži kritumi. Tāpēc mēs pārdomāsim priekšrocības, ko sniedz maršrutētāja izmantošana tā vietā.

 • Paplašināts diapazons – Izmantojot bezvadu tīklāja metodi, jūs galvenokārt esat ierobežots vienā telpā (pieņemot, ka telpa nav liela). Salīdzinājumam – maršrutētāja metode ļaus jums aptvert visu māju. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties mājās vai īrējat īstermiņa brīvdienas, uz jums attiecas.
 • Tālruņa akumulators / kalpošanas laiks – Telefoni mūsdienās nav lēti. Izmantojot nepārtrauktu WiFi tīklāju, ne tikai ātri tiks iztērēts akumulators, bet pastāvīgi radītais papildu siltums ilgtermiņā var sabojāt tālruni un akumulatoru..
 • Hotspot datu vāciņi – izmantojot bezvadu tīklāju, jūs varat ātri saskarties ar datu vāciņa problēmu. Tomēr, izmantojot mūsu trešo metodi, kā arī vienu no bezmaksas trešās puses lietotnēm, piemēram, PdaNet, darbība var būt paslēpta. Verizon vispār nepieļauj piesiešanu, ja neesat sakņojies, un citiem, iespējams, būs šāda veida ierobežojumi, tāpēc varat redzēt, kā tas varētu kļūt par problēmu.
 • Elastība – Ja izmantojat sava tālruņa bezvadu tīklāja funkciju, praktiski jūs nevarat kontrolēt nevienu no maršrutēšanas iestatījumiem. Izmantojot maršrutētāju tā vietā, jūs varat piekļūt tādām opcijām kā pielāgoti DNS iestatījumi, VPN aizsardzība un citas. Jūs pat varat darbināt dažāda veida serverus tāpat kā parasti.

Tātad, redzat, ir daudz iemeslu, kāpēc maršrutētāja izmantošana ir labāka nekā iebūvētais bezvadu tīklājs.

Vai mans parastais maršrutētājs atļaus datu sasaistīšanu, izmantojot USB?

Asus AC-5300 maršrutētājsLaikam. Ja jūs izmantojat Asus ar ASUSWRT vai maršrutētāju ar OpenWRT un DD-WRT. No visiem piedāvātajiem jūs varat cerēt maksāt no USD 80 līdz USD 300 par Asus. Asus darbināmā maršrutētāja programmaparatūra (ASUSWRT) ļaus jums piesiet 3G vai 4G savienojumu, ja vien jūs izmantojat Android tālruni. Pat ja jūsu neierobežotais plāns neatbalsta piesiešanu, ir veidi, kā padarīt to darbīgu. Ja jūs izmantojat strāvas pārveidotāju, iespējams, jūs pat varēsit izmantot maršrutētāju kustīgā transportlīdzeklī. Šeit ir norādīti īsi soļi, kurus jūs varētu izmantot ar šo metodi.

 1. Piekļūstiet ASUSWRT vadības panelim.
 2. Dodieties uz “USB lietojumprogrammas iestatījumi” un izvēlieties 3G / 4G datus.
 3. Pievienojiet tālruni, izmantojot USB vadu.
 4. Sadaļā WAN indekss mainiet WAN veidu uz USB.
 5. Iespējojiet USB režīmu un kā USB ierīci atlasiet Android tālrunis.
 6. Iespējojiet piesaisti savā tālrunī. Atkarībā no tālruņa tas var būt dažādos punktos, taču mēs to varējām atrast Samsung Galaxy sadaļā Iestatījumi > Savienojumi > Mobilais tīklājs un piesiešana. Tam vajadzētu būt līdzīgam citām Android ierīcēm.

Kas par pēdējo metodi?

PdaNetAtkal pēdējā metode darbosies gandrīz ar katru maršrutētāju. Kamēr jums ir dators, varat to viegli izmantot. Ja jūsu bezvadu plāns neietver oficiālu piesiešanu, jums būs nepieciešama viena no lietotnēm, par kurām mēs iepriekš runājām. Kā jūs domājat, ja vēlaties izvairīties no ātruma ierobežojumiem, jums labāk ir iegūt premium versiju PdaNet+ apmēram 8 USD. Šeit ir īsa šo darbību versija.

 1. Pievienojiet datoru maršrutētājam ar Ethernet kabeli.
 2. Sāciet USB piesaistes sesiju.
 3. Atveriet tīkla adaptera iestatījumus (no vadības paneļa).
 4. Atrodiet ethernet un piesieto savienojumu un iezīmējiet abus.
 5. Iestatiet savienojuma kopīgošanu, ar peles labo pogu noklikšķinot un atlasot “Tiltu savienojumi”. Tas var aizņemt dažas minūtes. Jūs zināt, ka esat guvis panākumus, ja parādīsit jaunu savienojumu ar nosaukumu “Network Bridge”.
 6. Pārbaudiet, vai savienojums darbojas, ar peles labo pogu noklikšķinot uz piesietā adaptera. Izvēlieties statusu un pārliecinieties, vai IPv4 savienojums saka internetu. Atkārtojiet to ar Ethernet adapteri.
 7. Pārbaudiet maršrutētāja savienojumu. Ja varat nokļūt internetā, jūs esat gatavs.

Pēdējās domas par neierobežota 4G datu koplietošanu caur jūsu maršrutētāju

Un tagad jums ir labākās metodes, kā ar maršrutētāju koplietot savu neierobežoto 4G datu plānu. Šo metožu izmantošana var būt vērtīga, ja atrodaties vietā, kur nav piekļuves WiFi, nevēlaties par to maksāt vai domājat, ka WiFi ir pārāk lēns. Mēs ceram, ka esat iemācījušies, cik vienkārša var būt datu kopīgošana. Tā kā daudzi cilvēki nezina, ka tas ir iespējams, noteikti kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu arī kopīgot saturu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me