Ātrums bieži ir liels faktors, izvēloties virtuālo privāto tīklu (VPN). Neatkarīgi no tā, vai plānojat bieži izmantot pakalpojumu vai tikai laiku pa laikam, vislabākā ātruma iegūšana palīdzēs ātrāk lejupielādēt saturu vai iegūt straujāku attēlu. Protams, ne visi pakalpojumi ir vienādi. Pat tad, ja izvēlaties uzņēmumu ar ātriem serveriem, daudzi faktori var ietekmēt tā tīkla darbību. Šajā rakstā mēs apskatīsim dažas VPN daļas, kuras vienības var ietekmēt ātrumu, un padomus, kā padarīt jūsu VPN ātrāku. Tādā veidā jums būs vislabākā iespējamā pieredze. Sāksim sākumā.

Faktori, kas ietekmē VPN ātrumu

Kā mēs minējām, ir vairāki faktori, kas var ietekmēt VPN ātrumu. Ņemiet vērā, ka tie nav norādīti noteiktā secībā. Dažus no tiem jūs varat kontrolēt, bet citus jūs nevarat.

 1. Servera atrašanās vieta – Svarīga ir izvēlētā servera atrašanās vieta. Jo tuvāk serverim ir jūsu pašreizējā atrašanās vieta, jo lielākas ir iespējas ātrāk sasniegt ātrumu.
 2. Šifrēšanas stiprums – Jo spēcīgāka būs šifrēšana, jo lēnāks būs savienojums. Tomēr, mainot šifrēšanas stiprumu, jūs esat mazāk pakļauts kompromisam.
 3. Tīkla iestatīšana – Lai gan daudziem lietotājiem patīk WiFi, jūsu VPN ātrums nedaudz uzlabojas, ja modemu vai maršrutētāju tieši pieslēdzat (cietais vads ar LAN kabeli)..
 4. Maršruts – VPN maršrutēšana var ietekmēt savienojuma ātrumu. Ja izvēlaties kādu no jaunākiem vai mazāk pieredzējušiem VPN uzņēmumiem, ņemiet vērā, ka tie, iespējams, nenovirza satiksmi kā veterāni. Augstākā līmeņa VPN patīk IPVanish un VyprVPN Veiciet ļoti labu darbu, novirzot satiksmi.
 5. Serveru izstumšana – VPN serveriem ir ierobežots joslas platums. Tāpēc vairāk lietotāju nozīmē, ka jums ir jādala vairāk joslas platuma. Tā ir arvien pieaugoša problēma VPN, kas piedāvā ļoti lētus daudzgadu vai mūža kontus. Spēcīga izspiešana ir viens no iemesliem, kāpēc mēs novēršam lietotājus no mūža VPN darījumiem.
 6. Protokoli – Jūsu izvēlētais protokols var ietekmēt savienojuma ātrumu. Piemēram, OpenVPN UDP versija ir ātrāka, jo tā nepārbauda, ​​vai visas informācijas paketes nonāk viņu atrašanās vietā. TCP versija pārbauda datu pakešu piegādi, taču tā ir lēnāka.
 7. Parastais savienojuma ātrums – Jo lielāks ir jūsu parastais savienojuma ātrums, jo lielākas iespējas iegūt daudz numuru, izmantojot VPN. Jūs nesaņemsit lielākus numurus nekā parastais savienojuma ātrums. Ja jūs to darāt, tāpēc, ka VPN sniedzējs saspiež datus. Tas dažkārt var sniegt kļūdainus ātruma novērtējumus.
 8. Servera līmenis – Dažās valstīs servera līmenis var būt zemāks nekā citās. Ja uzņēmumam ir augstākā līmeņa serveri, viņi pārvalda visas savienojuma daļas. Kā piemēru mēs izmantosim IPVanish. Dažiem viņu serveriem ir “A” apzīmējums, bet citiem ir “C” apzīmējums. Pirmo serveru komplektu pilnībā kontrolē uzņēmums, un tas ir ātrāks nekā otrais serveru komplekts.

Ātruma komponenti

Ir divas ātruma daļas, kad jūs runājat par VPN. Tie ir latentums (laiks, kas nepieciešams informācijas pieprasījuma nosūtīšanai un saņemšanai) un caurlaidspēja (datu daudzums, ko var pārsūtīt noteiktā laika posmā).

 • Latentums – mērot milisekundēs, jūs varat to pamanīt vai nepamanīt. Ja Jums ir straumēšana, viss tur nokļūs, tikai ne tik ātri. Tomēr latentums kļūst svarīgāks, ja darāt lietas tiešsaistē, kur tas ir svarīgi. To piemēri ir mēģinājumi tiešsaistē iegādāties kaut ko tādu, kas, iespējams, tiek ātri pārdots, vai video atskaņošana spēle kur izšķiroša nozīme ir ātrumam.
 • Caurlaidspēja – Jūs, iespējams, esat redzējis šāda veida ātruma mērīšanu. Parasti ātrumu var izteikt kā Mbps (megabitus sekundē), MBps (megabaitus sekundē) vai pat Gbps (gigabitus sekundē). Ja izmantojat 1 Gbps savienojumu un lejupielādējat 5 GB, lejupielādēšanai vajadzēs apmēram 40 sekundes. Tā kā baitā ir 8 biti, varat novērtēt, cik ilgs laiks būs lejupielādēšanai ar nelielu reizināšanu.

Padomi, kā iegūt vislabāko ātrumu VPN

 1. Vietas – Ja vien jūsu mērķos nav iekļauts savienojums ar noteiktu valsti, izvēlieties sev tuvu vietu.
 2. Šifrēšana Stiprums – Atkarībā no izvēlētā pakalpojumu sniedzēja stiprums nav mainīgs. Pakalpojumu sniedzēji parasti pēc noklusējuma ir iestatīti uz 256 MB. Ja varat to mainīt uz zemāku šifrēšanas stiprumu, jūs paliekat neaizsargātāki pret uzbrukumiem.
 3. Tīkla iestatīšana – Ja vēlaties vislabāko ātrumu un jaudīgu iespēju, izveidojiet savienojumu tieši ar modemu vai maršrutētāju, izmantojot CAT5 vai CAT6 (LAN kabelis). Tas palielinās jūsu ātrumu.
 4. Maršruts – Izvēloties veterānu vai vispāratzītu pakalpojumu sniedzēju, jūs nodrošināsit piekļuvi labākajām pieejamajām maršrutēšanas konfigurācijām.
 5. Serveru izstumšana – Šajā gadījumā jūs vēlaties izvēlēties vismazāk pieejamo serveri. Tādā veidā jūs iegūstat maksimālo joslas platumu. Ja ļaujat pakalpojumu sniedzējam izvēlēties serveri jums, iespējams, tas nav labākais jums pieejamais serveris.
 6. Protokoli – Tā kā parasti vēlaties izvēlēties OpenVPN protokolu, izvēlieties UDP versiju. Ja rodas savienojuma problēmas, jums jāizvēlas TCP versija. Mobilo ierīču lietotāji varētu arī vēlēties izmēģināt IKEv2.
 7. Parastais savienojuma ātrums – Līdzīgi kā tīkla iestatīšana, savienošana ar kabeli notiek ātrāk. Protams, jo labāks savienojums, jo labākus rezultātus jūs iegūsit.
 8. Servera līmenis – Kā mēs minējām, jūs vēlēsities izvēlēties augstāko pieejamo serveri, ja jums tiks dota opcija.

Kopsavilkums

Rezumējot, ir diezgan daudz dažādu faktoru, kas ietekmē jūsu VPN ātrumu. Dažus no tiem jūs varat kontrolēt, bet citus jūs nevarat. Ja jums joprojām ir problēmas ar lietām, kuras varat kontrolēt, jums vajadzētu apsvērt iespēju uzlabot savu interneta ātrumu. Tiklīdz ātrums kļūst pieejams, interneta savienojuma jaunināšana dos jums papildu jaudu. Tādā veidā jūs varat iegūt labu ātrumu un joprojām aizsargāt savu privātumu. Vēl viena iespēja ir pārslēgties uz ātrāku VPN pakalpojumu. Lai apskatītu dažus no labākajiem, lūdzu, nekautrējieties ieskatīties mūsu 5 ātrāko VPN sarakstā.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me