AgarioAgar.io ir ļoti populāra tiešsaistes spēle. Spēle ir vienkārša, taču tai ir arī sarežģīti aspekti. Spēle tika izveidota personālajam datoram un Mac, bet ir pārvietota arī uz Android un iOS. Agario tiek spēlēts tiešsaistē. Spēles popularitāte ir izaicinājusi izstrādātājus atrast jaunus un radošus veidus, kā rīkoties ar robotprogrammatūru un nokavēšanos. Kaut arī VPN nepalīdzēs ar robotprogrammatūrām, tas noteikti var palīdzēt ar nobīdi. Agario fani zina visu par nepatikšanām, kuras spēlē var radīt nokavēšanās. Lai palīdzētu novērst problēmu, Agario komanda pievieno lielāku joslas platumu un serverus. Tas ir lielisks sākums, taču VPN arī jums palīdzēs. VPN ļaus jums izvēlēties serveri, kas jums piešķirs IP atbilstoši servera atrašanās vietai. Ja izvēlaties atrašanās vietu tuvu serverim, kurā spēlējat, varat samazināt nokavēšanos un paātrināt spēli. Tā kā jūsu publiskā IP adrese ir aizstāta, tā arī aizsargā jūs pret DDoS uzbrukumiem. Tā kā spēle ir tik populāra, daudzas skolas un darba vietas bloķē Agar.io, izmantojot ugunsmūra ierobežojumus. Labs VPN palīdzēs jums iziet no ugunsmūra un citiem ģeogrāfiskiem ierobežojumiem.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Spēle agar.io ir vienkārša, bet kaut kā sarežģīta. Jūs sākat kā apli, kas ēd citus mazākus apļus. Pieaugot, jūs kļūstat lēnāks un varat redzēt vairāk. Jūs konkurējat par lielāko loku uz servera. Sarežģītā daļa nāk no jums dotajām spējām. Atstarpi var izmantot, lai sadalītu sevi vienādos lielumos. Tas ļauj noķert cilvēkus un patērēt viņus, jo jūs šo daļu no jūsu puses izdzenat ārā, bet tas pakļauj jūs riskam, jo ​​jūs kādu laiku uzturaties šajā formā. Atkarībā no jūsu masas varat sadalīt vairāk nekā divos apļos. Q taustiņš tiek izmantots arī stratēģiski. Tas ļauj jums pabarot citus pretiniekus ar daļu savas masas, un tas var būt efektīvs, ja spēlējat komandās. Pēdējā ļoti smagā spēles sastāvdaļa ir zaļie, stacionārie drošie punkti. Kad esat pietiekami mazs, lai ietilptu, jūs tiksit aizsargāts no lielākiem spēlētājiem. Ja esat pārāk liels, lai ietilptu, pieskaroties tam, jūs zaudēsit daudz svara.

Var spēlēt vairākus spēles režīmus. Izstrādātāji pastāvīgi pievieno spēļu režīmus, un tie visi ir jautri.

Oriģinālie spēles režīmi ietver:

  • Bezmaksas visiem: kas jums ir pret visiem. Ādas ir atļautas
  • Komanda: kas jums ir komandā, kura cīnās pret citām krāsām. Ādas nav atļautas.
  • Eksperimentāls: Tiek eksperimentēti ar dažādiem režīmiem. Ādas ir atļautas.

Agar.io jums ir jāsāk, nosaucot savu varoni. Jūs to varat nosaukt gandrīz par jebko. Daži nosaukumi tomēr piešķirs jums īpašas ādas. Daži no šiem nosaukumiem ietver:

  • 2ch.hk, 4chan, 8ch, 9gag, Argentīna, Austrālija, Austrija, ayy Imao, ēsma, Bangladeša, Beļģija, Berlusconi, Blatter, Bosnija, Boriss, Botsvāna, Brazīlija, Bulgārija, Buša, Bizantija, Kambodža, Kamerona, Kanāda, Čavesa , Čīle, Ķīna, Cia, Klintone, Konfederācija, Horvātija, Kuba, Dānija, Dilma, Doge, ea, Zeme, Igaunija, Eiropas Savienība, Facebook, Facepunch, Somija, Francija, Francijas impērija, Vācijas impērija, Vācija, Grieķija, Hilarija, Hollande, Honkonga, Ungārija, Japānas imperatora, Indija, Indonēzija, Irāna, Irāka, Īrija, IRS, Itālija, Jamaika, Japāna, Kims Jong Uns, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Maldivas, Marss, Merkele, Meksika, Mēness, NASA , Nīderlande, Nigērija, Ziemeļkoreja, Norvēģija, Obama, Izcelsme, Pakistāna, Palina, Peru, Pewdiepie, Piccolo, Pokerface, Polija, Portugāle, Prodota, Prūsija, Putins, Qing dinastija, Quebec, Queen, Reddit, Rumānija, Russia, Sanik , Skotija, Sealand, Sir, Steam, Stussy, Zviedrija, Šveice, Taivāna, Teksasa, Taizeme, Trump, Tsipras, Tumbler, Turcija, Ukraina, Apvienotā Karaliste, ASV, PSRS, Venecuēla, Vinesauce, Wojak, Yaranaika

Ādu ir vairāk, taču, lai tās iegūtu, tās vai nu ir jāpērk, vai jāvāc spēles valūtā.

Agar.io varat baudīt datorā, Mac, iOS vai Android ierīcē. Spēlēt var bez maksas. Jūs esat aplis, kurš ēd citus lokus, lai galu galā būtu visvairāk masas. Ir arī bezmaksas un maksas ādas, kas var palīdzēt pielāgot jūsu loku. Kopumā agar.io ir jautra spēle, par kuru esmu pārliecināts, ka jūs un jūsu draugi priecāsies no darba, skolas vai mājām.

Vēlreiz iesaku izmantot VPN pakalpojumu, lai atskaņotu Agar.io. VPN piešķirs jums IP adresi no jūsu izvēlētā servera vietas. Tas arī uzlabos veiktspēju, samazinot jūsu ping laiku. VPN pasargās jūs no DDoS uzbrukumiem. Tas arī ļaus jums iegūt iepriekšējos ģeogrāfiskos ierobežojumus un ugunsmūrus skolā vai darbā.

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu Agar.io

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai spēlētu Agar.io tiešsaistē. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

  • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
  • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
  • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
  • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Baudiet visu satraukumu, spēlējot Agar.io tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt Agar.io no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me