ATP kausa logotipsATP kauss ir ikgadējs tenisa turnīrs, kas notiek 3 norises vietās Brisbenā, Pērtā un Sidnejā Austrālijā. 2020. gads ir turnīra pirmais izdevums, kā arī pirmo reizi notiek ATP komandu turnīrs kopš 2012. gada. Šogad tas notiks no Piektdienas, janvāra, Pat Rafter arēnā, Pērtas arēnā un Ken Rosewall arēnā. 3. līdz svētdienai, 12. janvārim. Atkarībā no atrašanās vietas ir daži dažādi veidi, kā jūs varat skatīties šo turnīru, ieskaitot Tenisa kanālu ASV. Ja jums ir piekļuve tīklam, jūs esat gatavs. Ja neatrodaties ASV vai vēlaties skatīties noteiktu pārklājumu, varat to skatīties tiešsaistē, ja izveidojat savienojumu ar VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā skatīties 2020. gada ATP kausu no jebkuras vietas

Ir vairāki veidi, kā skatīties šo turnīru, ieskaitot Tennistv.com, protams, The Tennis Channel ASV.

  1. Reģistrējieties ExpressVPN (ietver 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju).
  2. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni ExpressVPN savā ierīcē
  3. Pievienojieties VPN serverim ASV, lai jūs noteikti varētu iegūt pārklājumu Tenisa TV.
  4. Piesakieties Tennistv.com vietnē, ja jums ir akreditācijas dati vai ja atrodaties ārpus ASV, varat reģistrēties ārējam straumēšanas pakalpojumam, kas piedāvā Tenisa TV.
  5. Izbaudiet 2020. gada ATP kausa tiešraides piekļuvi.

ATP kausa izcīņā ir visaugstāk novērtētie vīriešu tenisa spēlētāji no visas pasaules. Patiesais jautājums ir, kurš uzvarēs šajā inaugurācijas turnīrā? Vai tas būs plaši pazīstams vārds, vai redzēsim pārsteigumu? Jums būs jānoskaņojas, lai uzzinātu. Atkal, ja jums nav piekļuves vienai no dažādajām opcijām, jums būs jāpievienojas VPN. Mēs iesakām izveidot savienojumu ar VPN ASV vai valstī, kurā vēlaties skatīties pārklājumu 2020. gada ATP kausa izcīņai. Pretējā gadījumā jums, iespējams, būs ierobežota ģeogrāfiskā atrašanās vieta.

Kā izmantot VPN, lai skatītos 2020. gada ATP kausu

Mēs izmantosim ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai straumētu 2020. gada ATP kausu. Pirmkārt, jūs vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Pēc programmatūras lejupielādes un instalēšanas ir pienācis laiks izveidot savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN Australia serveri

  • Atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs iesakām jums izmantot serveri Austrālijā. Kā mēs minējām, tas ir tāpēc, ka jūs būtu ģeogrāfiski bloķēts ārpus reģiona. Tāpēc mēs izvēlējāmies serveri Melburnā.
  • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu video no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
  • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
  • Jums tagad ir IP adrese Austrālijā vai visur, kur atrodas jūsu iecienītākais pārklājums, ciktāl ikviens var pateikt tiešsaistē. Tādēļ jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri citā reģionā.

Tas ir viss, kas tam ir. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera Austrālijā, jūs varat pārlūkot internetu tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti. Pievienojieties serverim Apvienotajā Karalistē, lai skatītos Sky Sports vai ASV, ja vēlaties skatīties citus notikumus, nevis tikai ATP kausu.

Labi VPN sniedzēji atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, šis pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, bet VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai kādā citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Izbaudiet visu 2020. gada ATP kausa satraukumu un redziet, kura tenisa zvaigzne uzvarēs visu laiku pirmo ATP kausu. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt šo atklāto tenisa turnīru no jebkuras vietas pasaulē ar VPN. Seko mums @VPNFan par jaunākajiem piedāvājumiem, ceļvežiem un jaunumiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me