Kā skatīties NFL spēles bez maksas un izvairīties no elektrības padeves pārtraukumiem

NFLŠis ir mūsu iecienītākais gada laiks, jo NFL sezona tiks atklāta ceturtdien, 5. septembrī. Packers tiksies ar Lāčiem Čikāgā, lai sāktu 2019. gada sezonu. Ja jums patīk vairums futbola fanu, ir gadījumi, kad jums varētu nebūt piekļuves spēlēm, kuras vēlaties skatīties. Varbūt jūs ceļojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm vai vienkārši nevarat atrast labu informāciju par savu iecienīto komandu. Zinot, kuras vietnes izmantot kopā ar VPN, var palīdzēt abās šajās situācijās. Pareizais VPN arī palīdzēs jums izvairīties no NFL aptumšošanas ierobežojumiem.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Ir vairāki veidi, kā visu sezonu var izbaudīt futbolu. Varbūt vispopulārākais ir raidījumu skatīšanās lielākajos tīklos, piemēram, CBS, FOX, ESPN un NFL tīklā. Apskatīsim dažus citus veidus, kā straumēt spēli tiešsaistē. Daži no tiem ir bez maksas, bet citi pieprasa abonēšanas maksu.

Verizon – Tas, iespējams, ir labākais veids, kā bez maksas izbaudīt spēles. Verizon sadarbojas ar NFL, lai piedāvātu piemērotu nosaukumu NFL lietotne lai palīdzētu lietotājiem skatīties tirgus pieejamību, sākotnējos mačus, izslēgšanas spēles un Super Bowl. Jūs varat pievienot NFL RedZone par USD 1,99 mēnesī. Pievienojieties ASV servera atrašanās vietai, izmantojot VPN, lai lejupielādētu NFL mobilo lietotni un baudītu spēles savā tālrunī.

Raustīšanās – Twitch.tv ir straumēšanas vietne, kuru parasti izmanto videospēļu straumēšanai. Šajā gadījumā uzņēmums bez maksas pārraida 11 ceturtdienas nakts futbola spēles. Tas attiecas tikai uz ASV un ASV teritorijām, tāpēc, ja atrodaties ārpus šī apgabala, jums vajadzētu izveidot savienojumu ar tur esošo serveri.

Amazon Prime – Izmantojot Amazon Prime, jūs varat skatīties visus nedēļas vidus spēles uzlabojumus. Tie, kuriem vēl nav premjerministra biedra, var pieteikties uz 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Šajā laikā bez maksas izbaudiet 30 dienu NFL darbību, kamēr atrodaties ASV vai esat tur savienots ar VPN serveri..

DAZN – Ja kādu laiku esat bijis ap straumēšanas skatu, iespējams, jau esat dzirdējis par DAZN. Ja atrodaties ASV un mēģināt apskatīt šo vietni, jūs vienkārši iegūsit informāciju par to, kā skatīties boksu. Tomēr, ja atrodaties ārpus ASV vai vēlaties izvairīties no elektroenerģijas padeves pārtraukumiem, varat piekļūt Kanādas versijai. Tur jūs varat skatīties NFL spēles, kā arī citus sporta veidus par USD 20 mēnesī, ar pirmo mēnesi bez maksas. Turklāt jūs varat iegūt visu gadu par 150 USD. Mēs varējām pārliecināties, ka jums ir nepieciešama IP adrese, kas nav mums adresēta, lai to skatītos, tāpēc vispirms pārliecinieties, vai ir izveidots savienojums ar VPN serveri.

Citi straumēšanas pakalpojumi – Hulu, Youtube TV, Sling TV, DirecTV Now un PlayStation Vue piešķir jums piekļuvi NFL spēlēm. Viņiem katram ir vismaz 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma laiks, lai jūs nedēļu varētu izbaudīt spēles. Ņemiet vērā: iespējams, ka pirms reģistrēšanās jums būs jānorāda derīgs ASV pasta indekss (pasta kods) un jāpieslēdzas tur esošajam VPN serverim..

Atbloķējiet NFL aptumšošanas spēles

Papildus naudas ietaupīšanai pierakstīšanās uz kādu no iepriekš uzskaitītajām metodēm no cita reģiona palīdzēs izvairīties no elektrības padeves. Mēs visi esam tur bijuši. Jūs esat gatavs uzmundrināt savu iecienīto komandu tikai tāpēc, lai uzzinātu, ka ir spēkā NFL aptumšošanas ierobežojumi. Tas nenotiks ar iepriekšminētajām metodēm un VPN. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar VPN serveri tajās vietās, kuras mēs minējām iepriekš.

Kā izmantot VPN, lai skatītos NFL spēles

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai skatītos iecienītās NFL komandas. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN Londona ātruma tests

 • Atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs izvēlējāmies Londonu, bet ExpressVPN ir plašs serveru tīkls visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Tagad jums ir IP adrese Apvienotajā Karalistē, ciktāl ikviens var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri ASV vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera vajadzīgajā zonā, jūs varat pārlūkot internetu tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti. Pievienojieties ASV serverim, lai skatītos NFL pārklājumu ASV.

Tas ir viss, kas tam ir. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera vajadzīgajā zonā, varat pārlūkot internetu tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti. Pievienojieties ASV serverim, lai skatītos NFL pārklājumu ASV.

Lūdzu, dalieties ar šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu izbaudīt NFL sezonu. Veiksmi savai mīļākajai komandai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map